PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ميشه بگيد torrent چي هست و چگونه كار مي كنه؟

piishii
05-03-2006, 19:42
سلام به همه عزيزان . ولا من يك جورايي توي دانلود از اين سايت ناواردم هر جاهم گشتم نديدم آموزش دانلود از تورنت باشه و چون چندتايي لينك دارم كه مي خوام از اينجا دانلود كنم . گفتم كه عزيزاني كه واردند اگه ميشه آموزششو اينجا بذارند مطمئن هستم كه خيلي هاي ديگه هم مثل منند . از اونجايي كه من شرمم نمياد كه سوال كنم اگه چيزي بلد نيستم حتي اگه مطلب خيي ساده ايست . درخواست دادم . اگه كسي با عكس بتونه بذاره كه منو مديون خودش ميكنه ;)

amin mozy
05-03-2006, 19:58
سلام شما باید از این نرم افزار برای دانلود فایلهای تورنت استفاده کنید:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بعد از دانلود در قسمت add torrent تورنت خود را انتخاب کرده و بسته به تعداد seed و peer ان می تونی
تورنت خود رودانلودکنی
هرچه پیر و سید زیادتر باشد سرعت دانلود بیشتر هستش

piishii
05-03-2006, 20:12
امین جون بابا زیر دیپلم منظورت از تورنت خود یعنی لینک تورنته ؟

piishii
05-03-2006, 20:14
الان این برنامه رو دانلود و اجرا کردم یه نتوورک ویزارد هم اجرا شد این برای چیه ؟

amin mozy
05-03-2006, 20:19
پیشی جون منظورم از اون تورنت اون فایلهایی هستش که با حجم کم دانلود میکنی
و با add torrnet در قسمت فایل (بالای نرم افزار) فایلها رو انتخاب می کنی

amin mozy
05-03-2006, 20:20
اون نتورک ویزارد رو هم کنسل کن

piishii
05-03-2006, 20:26
امين جون ببين من الان مشكلم اينه كه من چندتا لينك دارم يكيش همين فاينال فانتزي 8 ( اگه لطف كني دوباره لينك تورنتشو اينجا بدي ) مي خوام همينارو دانلود كنم چكار كنم :blink: :blink:

amin mozy
05-03-2006, 21:11
پیشی جوووون این کارهایی رو که می گم انجام بده (با عکس هستش)
1.این رو دانلودکن (فاینال فانتزی 8)

2.بعد طبق این گفته ها تو عکسها برو (این عکسها رو از اینجا دانلود کن)

همه ی این ها رو خودم درست کردم
فقط به خاطر تو پیشی جووووووووووووووووووون

piishii
06-03-2006, 01:57
امين جونم يه دنيا ممنون اما باز اينجا مشكل پيش اومد كه ! اول اينكه اين چيزي كه آپ لود كردي مرد مومن خودت قبلش يه تستيش بكن . دوم بيبن من اين لينك رو باز كردم خودش رفت توي اين برنامه بعد من كاريش نكردم ديگه فقط اوكي زدم و شروع كرد به دانلود . رزيوم هم مثل اينكه داره نه ؟ فقط ميخوام بگي كه درست انجام دادم يا نه .

R e Z a
06-03-2006, 02:05
سلام پيشي جان
شما درست انجام دادي....تورنت در كل كارش اينه كه يه فايل از سايت هاي مربوط به تورنت كه هميشه زير 100 كيلوبايت سازشون هست دانلود مي كني و بعد از طريق برنامه هاي تورنت كه بهترينشون به نظر من Bitcoment هست اون فايل ها رو باز کني و بعد خودش ديگه دانلود و آپلود مي کنه .کلا برنامه هاي p2p هميشه رسومه دارن . هميشه...
موفق باشي :)

piishii
06-03-2006, 02:30
سلام پيشي جان
شما درست انجام دادي....تورنت در كل كارش اينه كه يه فايل از سايت هاي مربوط به تورنت كه هميشه زير 100 كيلوبايت سايزشون هست دانلود مي كني و بعد از طريق برنامه هاي تورنت كه بهترينشون به نظر من Bitcoment هست اون فايل ها رو باز کني و بعد خودش ديگه دانلود و آپلود مي کنه .کلا برنامه هاي p2p هميشه رسومه دارن . هميشه...
موفق باشي :)

رضا جان يه دنيا ممنون بابت توضيحت از بقيه هم كه كس ديگه ايي هم جز امين جون نيست يه جا تشكر ميكنم ;) اگه مشكلي باز بود دوباره كمكم مي كنيد :biggrin:

amin mozy
06-03-2006, 14:37
سلام
بله درست انجام دادی عزییییییییییییز

piishii
06-03-2006, 17:40
من دوتا ديگه سوال دارم كه يكيش مربوط به تورنته : اينكه آيا اين برنامه تورنت هم مثل فلش گته ؟ يعني اگه سيستم خاموش شه خودش pause میشه یا نه ؟
دوم اینکه این تاپیک من به کجا منتقل شده :blink: :blink:

----------------------------------------------------
سوال دومم و خودم گرفتم ( ویرایش شد ) ;)

Gagsta
06-03-2006, 19:58
بیا پیشی‌ جان من خودم از برنامهای مختلفی‌ استفاده کردم و بهترینش Azureus هست یه سایت میزارم برات برای دونلد خود برنامه و یه سایت برای دنلد خود فایل های ترنت

برنامه: Azureus ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
فایل ترنت: Torrent ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بعد که این فایل هارو دونلد کردی با این برنامه بازشون کن.

amin mozy
06-03-2006, 20:30
پیشی جان اینجا منتقل شده = كامپيوتر ، اينترنت ، تكنولوژي ... > وب و اينترنت
اره مثل فلش گت هستش
و بهترین سایت برای دانلود تورنت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

j0l6
08-03-2006, 18:05
سلام
یه چیزایی قبلا در مورد توررنت تو انجمن نوشتم یه سرچ کنی پیداش میکنی شاید اون اطلاعات بدردت بخوره

ذوالقرنين
29-03-2008, 08:57
دوستان سلام. چون اين تاپيك بود گفتم بهتره سوالم رو اينجا مطرح كنم. راستش طريقه كار كردن با برنامه هاي مرتبط با Torrnet رو تا حدودي ميدونم . اما مشكل من اينه : اول شب لينك مورد نظر رو دانلود ميكنم و با برنامه تا چند دقيقه اي اون رو دانلود ميكنم بعد برنامه رو ميبندم . كامپيوترم رو جوري تنظيم كردم كه شب خودش روشن شه و شروع به دانلود كنه ولي وقتي صبح بلند ميشم ميبينم كه هيچ چيز دانلود نكرده. البته اين بخاطر اينه كه هيچ Seed ي وجود نداره. چند تا لينك رو هم امتحان كردم همشون اينجورين. سوالم اينه كه هيچ راهي وجود نداره كه شب بدون اينكه يه لينك جديد بدم دانلود كنه(منظورم اينه كه اين Seed ها كجا ميرن) . يعني حتما شب بايد خودم اين كار رو بكنم. دوستاني كه كاركردن ممنون ميشم راهنمايي بفرماييد.

zed2
29-03-2008, 09:18
دوستان سلام. چون اين تاپيك بود گفتم بهتره سوالم رو اينجا مطرح كنم. راستش طريقه كار كردن با برنامه هاي مرتبط با Torrnet رو تا حدودي ميدونم . اما مشكل من اينه : اول شب لينك مورد نظر رو دانلود ميكنم و با برنامه تا چند دقيقه اي اون رو دانلود ميكنم بعد برنامه رو ميبندم . كامپيوترم رو جوري تنظيم كردم كه شب خودش روشن شه و شروع به دانلود كنه ولي وقتي صبح بلند ميشم ميبينم كه هيچ چيز دانلود نكرده. البته اين بخاطر اينه كه هيچ Seed ي وجود نداره. چند تا لينك رو هم امتحان كردم همشون اينجورين. سوالم اينه كه هيچ راهي وجود نداره كه شب بدون اينكه يه لينك جديد بدم دانلود كنه(منظورم اينه كه اين Seed ها كجا ميرن) . يعني حتما شب بايد خودم اين كار رو بكنم. دوستاني كه كاركردن ممنون ميشم راهنمايي بفرماييد.
لطفا مشکلات تورنت در اینجا مطرح شود.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

aliafzali
27-06-2008, 14:47
سلام ما که نفهمیدیم این تورنت چیه؟ یه نفر لطفا واضح توضیح بده. اگه راجب اسپیلیتر هم توضیح بدید خیلی ممنون میشم

Julian
27-06-2008, 14:58
سلام ما که نفهمیدیم این تورنت چیه؟ یه نفر لطفا واضح توضیح بده. اگه راجب اسپیلیتر هم توضیح بدید خیلی ممنون میشم

تورنت یه جور دانلوده که خیلی داغ هستش معمولا
مثلا یه فیلم که هفته پیش تو امریکا اومده رو پرده سینماها
این هفته میبینی تورنتش دراومد بعد میری دانلودش میکنی و حالشو میبری.
البته برای نرم افزار و غیره هم کاربرد داره.

DaRiOuShJh
27-06-2008, 15:07
یه سرچ بزنید یه تاپیکه خوب تو متفرقه در این ضمینه بود

Ghaioom
28-06-2008, 12:44
این تورنت نرم افزار داره همین جوری نمیشه دانلودش کرد.

aliafzali
28-06-2008, 13:49
تورنت یه جور دانلوده که خیلی داغ هستش معمولا
مثلا یه فیلم که هفته پیش تو امریکا اومده رو پرده سینماها
این هفته میبینی تورنتش دراومد بعد میری دانلودش میکنی و حالشو میبری.
البته برای نرم افزار و غیره هم کاربرد داره.

سلام من بازم نفهمیدم چیه؟ میشه واضح تر توضیح بدبد سایت؟ فایل؟ نرم افزار؟ ممنون میشم

zed2
28-06-2008, 19:44
ببخشید قبل از زدن تاپیک جستجو کنید تاپیکی به همین نام داریم:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
تاپیک تکراری بسته شد.