PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل نصب وبکم لپتاپ + قابلیت تشخیص چهره

y.131
18-09-2009, 15:18
سلام
من یه لپتاپ مدل dell xps 1340 دارم که بعد از نصب دوباره ویندوز ویستا و درایورها؛ برنامه ای برای استفاده از وبکم نیست. تو ویندوز اولی بود.
در ضمن این مدل دارای قابلیت تشخیص جهره هست ولی نمیدونم چه جوری کار میکنه!!!:41:

اگه میشه کمکم کنید:11:

_ermia
18-09-2009, 16:18
سلام
من یه لپتاپ مدل dell xps 1340 دارم که بعد از نصب دوباره ویندوز ویستا و درایورها؛ برنامه ای برای استفاده از وبکم نیست. تو ویندوز اولی بود.
در ضمن این مدل دارای قابلیت تشخیص جهره هست ولی نمیدونم چه جوری کار میکنه!!!:41:

اگه میشه کمکم کنید:11:

سلام
خب از تو Device Manager نگاه کنید ببینید درایور وبکم نصب شده؟ اگه نه که میتونید به سایت دل مراجعه کنید و درایور وب کم رو بگیرید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

یا به تاپیک زیر برید برای گرفتن درایور:

برای استفاده از قابلیت تشخیص چهره هم وارد برنامه FastAccess Facial Recognition بشید و فعالش کنید. برای یوزرتون پسورد بذارید.
بار اول که بخواید لوگین بشید باید دستی این کار رو بکنید یعنی باید پسورد وارد کنید تا چهرتون رو به عنوان فرد قابل اعتماد ثبت کنه. دفعه های بعد با تشخیص چهره میتونید وارد بشید. (واسه 1640 که اینطوریه، فکر نمی کنم فرقی باهم داشته باشن)

y.131
22-09-2009, 09:46
سلام
خب از تو Device Manager نگاه کنید ببینید درایور وبکم نصب شده؟ اگه نه که میتونید به سایت دل مراجعه کنید و درایور وب کم رو بگیرید:

یا به تاپیک زیر برید برای گرفتن درایور:

برای استفاده از قابلیت تشخیص چهره هم وارد برنامه FastAccess Facial Recognition بشید و فعالش کنید. برای یوزرتون پسورد بذارید.

بار اول که بخواید لوگین بشید باید دستی این کار رو بکنید یعنی باید پسورد وارد کنید تا چهرتون رو به عنوان فرد قابل اعتماد ثبت کنه. دفعه های بعد با تشخیص چهره میتونید وارد بشید. (واسه 1640 که اینطوریه، فکر نمی کنم فرقی باهم داشته باشن)

سلام
با تشکر از توجه شما

تو Device Manager که نصب نیست (چیزی با نام web cam نیست) ولی هر کاری میکنم نمیتونم نصب کنم faild میده!!!
صفحه Device Manager :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در مورد تشخیص چهره هم باید بگم که برنامه ای روکه گفتین نمیتون مپیدا کنم (کدوم قمت باید برم):41:.
اگه میشه توضیحات بیشتر و دقیق تری بدید.:11:

_ermia
22-09-2009, 14:11
سلام
با تشکر از توجه شما

تو Device Manager که نصب نیست (چیزی با نام web cam نیست) ولی هر کاری میکنم نمیتونم نصب کنم faild میده!!!
صفحه Device Manager :

در مورد تشخیص چهره هم باید بگم که برنامه ای روکه گفتین نمیتون مپیدا کنم (کدوم قمت باید برم):41:.
اگه میشه توضیحات بیشتر و دقیق تری بدید.:11:

در device manager قسمتی که قرمز کردم رو نگاه کنید، ببینید تو Imaging Device گزینه وب کم نیست؟ اگه نه، پس اون علامت تعجب زرد رنگ که تو عکسی که گذاشتید هست، مربوط به وب کم باید باشه دیگه:

1- درایور وب کم رو از کجا دانلود کردید؟
2- چطوری نصب می کنید؟از همین faild که میگید، یه عکس بذارید از اررور موقع نصب، حتما دلیل faild شدن رو هم میگه.
3- قبل از نصب ویندوز جدید، تاحالا با وب کم کار کرده بودید؟

این سه مورد رو لطفا جواب بدید. ممنون

در مورد برنامه FastAccess Facial Recognition اگه رو سیستم نصب باشه، میتونید از از بخش Dock (منویی که اصولا تو ویستا بالای صفحه دسکتاپ قرار داره، اگه فعال باشه) به قسمت Security برید، برنامه از اونجا قابل دسترس هست:

یا میتونید از طریق منوی ویندوز، اسم برنامه رو سرچ کنید:

اگه ویندوز جدیدی که نصب کردید با استفاده از پارتیشن ریکاوری نبوده، یا با استفاده از بکاپی از ویندوز اورجینال لپ تاپتون همراه با برنامه هاش نبوده، دیگه الان اون برنامه رو سیستمتون نصب نیست احتمالا.

اگه دیدی برنامه نصب نیست،برای دانلود برنامه میتونید به سایت دل برید:

یه اکانت بسازید و وارد بشید و برنامه رو بگیرید. لینک زیر مراحل رجیستر کردن در سایتی که بالا دادم رو توضیح داده:

اینم یه لینک از رپیدشیر هستش برای دانلود برنامه، اما چون معلوم نیست چه کسی آپلود کرده و خودم هم تستش نکردم که مطئن باشم از نظر ویروس مشکلی داره یا نه توصیه میکنم اول راه بالا رو برید، اگه به هر دلیلی نتونستید از سایت دل برنامه رو بگیرید، لینک رپیدشیر رو امتحان کنید، البته با داشتن آنتی ویروس: (حجم حدود 12 مگ)

نتیجه رو همینجا بگید، امیدوارم مشکل حل بشه.
سوالتون رو چند جا مطرح نکنید لطفا، چون یه پست دیگه هم دادید که همین سوال رو پرسیدید. قوانین سایت رو رعایت کنید. ممنونم

jjdownload
24-09-2009, 01:28
سلام

من خودم XPS 1530 دارم می خواستم بدونم این نرم افزار رو لپ تاپ منم کار می کنه یا

فقطو فقط مال 1640 هستش و قابل نصب رو هیچ کدوم از لپ تاپ های دل نیست

با تشکر

_ermia
24-09-2009, 14:14
سلام

من خودم XPS 1530 دارم می خواستم بدونم این نرم افزار رو لپ تاپ منم کار می کنه یا

فقطو فقط مال 1640 هستش و قابل نصب رو هیچ کدوم از لپ تاپ های دل نیست

با تشکر
سلام
والا من که اطلاعی ندارم، تا حالا امتحان نکردم، شاید بقیه دوستان بتونن راهنمایی کنند.
خوب شما که 1530 دارید نصب کنید ببینید جواب میده یا نه :)

jjdownload
25-09-2009, 00:58
سلام

من این برنامه رو رو 1530 نصب کردم البته از همون لینکی که تو رپیدشر بود

دانلود کردم 11 مگ بود

و نصب شد هیچ کی و اکتیوی نمی خواد

خیلی عالی کار می کنه فقط بعد از اینکه اومدید تو ویندوز

همش وبکمو روشن نگه می داره تا شما این برنامه رو غیر فعال کنید

و کلا نزم افزار خوبی بود اکه تشخیص امنیتیش رو بالا ببیرید بد جور گیر می ده و مجبورید

پسورد بزنید تا وارد شین

فقط بد ترین عیبش همونه که همش وبکم لپ تاپو روشن نگه می داره و باید دستی غیر فعالش کرد

اگه اساتید راهی بلدن رای این مشکل یه راهنمایی بکنن مرسی

بای

oranoos_92
25-09-2009, 06:04
سلام

دانلود کردم 11 مگ بود

و کلا نزم افزار خوبی بود اکه تشخیص امنیتیش رو بالا ببیرید بد جور گیر می ده و مجبورید

پسورد بزنید تا وارد شین

فقط بد ترین عیبش همونه که همش وبکم لپ تاپو روشن نگه می داره و باید دستی غیر فعالش کرد

بای

من یه مدلش را دانلود کردم حدود 30 مگ بود به نام DEell_VeriFace_recognition_software_cracked_
وقتی هم لاگین را انجام میده خودش وب کم را خاموش میکنه و مشکلی باهاش ندارم

y.131
27-09-2009, 14:52
در device manager قسمتی که قرمز کردم رو نگاه کنید، ببینید تو Imaging Device گزینه وب کم نیست؟ اگه نه، پس اون علامت تعجب زرد رنگ که تو عکسی که گذاشتید هست، مربوط به وب کم باید باشه دیگه:

2- چطوری نصب می کنید؟از همین faild که میگید، یه عکس بذارید از اررور موقع نصب، حتما دلیل faild شدن رو هم میگه.

در مورد برنامه FastAccess Facial Recognition اگه رو سیستم نصب باشه، میتونید از از بخش Dock (منویی که اصولا تو ویستا بالای صفحه دسکتاپ قرار داره، اگه فعال باشه) به قسمت Security برید، برنامه از اونجا قابل دسترس هست:

اگه ویندوز جدیدی که نصب کردید با استفاده از پارتیشن ریکاوری نبوده، یا با استفاده از بکاپی از ویندوز اورجینال لپ تاپتون همراه با برنامه هاش نبوده، دیگه الان اون برنامه رو سیستمتون نصب نیست احتمالا.

یه اکانت بسازید و وارد بشید و برنامه رو بگیرید. لینک زیر مراحل رجیستر کردن در سایتی که بالا دادم رو توضیح داده:

اینم یه لینک از رپیدشیر هستش برای دانلود برنامه، اما چون معلوم نیست چه کسی آپلود کرده و خودم هم تستش نکردم که مطئن باشم از نظر ویروس مشکلی داره یا نه توصیه میکنم اول راه بالا رو برید، اگه به هر دلیلی نتونستید از سایت دل برنامه رو بگیرید، لینک رپیدشیر رو امتحان کنید، البته با داشتن آنتی ویروس: (حجم حدود 12 مگ)

سوالتون رو چند جا مطرح نکنید لطفا، چون یه پست دیگه هم دادید که همین سوال رو پرسیدید. قوانین سایت رو رعایت کنید. ممنونم
پاسخ به سوالات :
1- درایور رو از روی سی دی نصب کردم
2-عکسشو به همین زودی میذارم
3-تو ویندوز ارجینال که اول نصب بود یه برنامه برای استفاده از وبکم داشت . از اون استفاده کردم.

y.131
27-09-2009, 14:57
من یه مدلش را دانلود کردم حدود 30 مگ بود به نام DEell_VeriFace_recognition_software_cracked_
وقتی هم لاگین را انجام میده خودش وب کم را خاموش میکنه و مشکلی باهاش ندارم

میشه لینک دانلودش رو بذاری.
ممنون

pilixp30
27-09-2009, 21:26
سلام

دانلود کردم 11 مگ بود

پسورد بزنید تا وارد شین

بای

منم همین رو نصب کردم رو studio 1537 خیلی عالی جواب داد و بعد از لاگین شدن وب کم خودش خاموش میشه و هیچ مشکی هم نداره

y.131
28-09-2009, 13:14
منم همین رو نصب کردم رو studio 1537 خیلی عالی جواب داد و بعد از لاگین شدن وب کم خودش خاموش میشه و هیچ مشکی هم نداره

اگه میشه لینک داتلودش رو بذارید

y.131
28-09-2009, 13:23

در device manager قسمت Imaging Device گزینه وب کم هست.

_ermia
28-09-2009, 16:46
در device manager قسمت Imaging Device گزینه وب کم هست.

خوب اگه Integrated Webcam هست و روش علامت تعجب هم نیست، وب کم نصب دیگه

y.131
04-10-2009, 22:33
خوب اگه Integrated Webcam هست و روش علامت تعجب هم نیست، وب کم نصب دیگه

پس چی کار کنم
برنامه وبکم رو از کجا بگیرم؟؟؟؟؟؟

در ضمن اون برنامه تشخیص چهره که تو رپید شیر بود رو دانلود کردم ولی کار نمیکنه.
اگه میشه لینک دانلود 30 مگی اش رو بذارید.

_ermia
08-10-2009, 10:44
برنامه DEll Webcam Central رو نصب کنید، از لینک زیر بگیرید:

اما لینک رپید رو فکر کنم تو یکی از پست ها گفته بودن جواب میده؟! متاسفانه لینک برنامه 30 مگی رو ندارم

y.131
13-10-2009, 16:11

اما لینک رپید رو فکر کنم تو یکی از پست ها گفته بودن جواب میده؟! متاسفانه لینک برنامه 30 مگی رو ندارم

برنامه dell webcam centrer رو از روی یه سی دی نصب کردم
ولی erorr زیر رو میده (میگه درایور webcam رو نصب کن)

rouzbeh_ziafati
26-12-2009, 21:23
سلام
من یه لپ تاپ دل دارم توی مسنجر میشه وب کم رو فعال کرد و دید اما توی خود ویندوز نمی دونم از کجا میشه وب کم رو دید و از خودم عکس بگیرم ؟
کسی اطلاع داره چطوری هست؟

mrmostafa
28-12-2009, 10:25
لپ تاپ Dell - Vostro 1520 رو وب كم رو نميتونم روشن كنم در صورتي كه تو device mange هستش ولي برنامه dell webcam center نداره. چيكا كنم؟

Phenomenon
30-12-2009, 19:39
آقا میشه لینک برنامه 30 مگی ر. بزارید؟

aghavahid
15-01-2010, 02:02
Dell Camera central

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدor

Dell Facial Program

Phenomenon
01-02-2010, 11:17
من برنامه تشخیص چهره رو که با همه لپ تاپ ها سازگاره پیدا کردم. به لینک زیر برید.

hamedfox
01-02-2010, 22:04

منم همین مشکل رو دارم را میشه راهنمائیم کنی مدل لپتاپ منم 1564

heybazigar
10-04-2010, 18:54
منم همین مشکل رو دارم 1557

hosseinasw
11-05-2010, 22:37
منم يه 1564 دارم مشكاش همينه

sahel24
16-08-2010, 16:28

سلام - لپ تاپ من 1564 هستش - توی مسنجر یاهو تست کردم وب کم کار میکنه - توی ویندوز نمیدونم چطوری وب کم کار میکنه. میخوام بتونم فیلمبرداری کنم و ذخیره توی هارد بکنم. کسی میدونه چطوری باید اینکارو انجام بدم؟
ممنون میشم ازتون.

_ermia
17-08-2010, 17:17
سلام - لپ تاپ من 1564 هستش - توی مسنجر یاهو تست کردم وب کم کار میکنه - توی ویندوز نمیدونم چطوری وب کم کار میکنه. میخوام بتونم فیلمبرداری کنم و ذخیره توی هارد بکنم. کسی میدونه چطوری باید اینکارو انجام بدم؟
ممنون میشم ازتون.

سلام
شما برای استفاده از وبکم در ویندوز، از لینک زیر برنامه Dell Webcam Central رو دانلود و نصب کنید، با این برنامه هم میتونید عکس و هم فیلم بگیرید:
حجم: 148 مگا بایت

Phenomenon
10-09-2010, 21:40
من برای تشخیص چهره از این برنامه استفاده می کنم.خیلی سریع و سبک هست
Luxand

HK888
27-01-2011, 20:19
آقا این لینک هایی که برای دل وبکم سنتر گذاشتیم اولا سایت دل که آی پی ایرانو ساپورت نمی کنه مگا آپلودم که به لطف فضل الهی فیلتره یکی می تونه یه لینک دیگه بده ممنون می شیم!

sanaz1299
19-03-2011, 09:03

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]اندازه این تصویر کوچک شده است ! برای مشاهده تصویر اصلی اینجا کلیک کنید . اندازه اصلی تصویر 1280x800 و حجم آن 124 کیلوبایت میباشد.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

asmina
01-08-2012, 13:08
سلام.من لپ تاپ سونی سری E رو دارم.میشه یه برنامه واسه نصب وبکم بذارین؟:45:

چسب دوقلو
27-08-2012, 12:52
سلام لپ تاپ من 5110 هست این نرم افزار را میخوام باید چکارکنم