PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دانلود Windows 7 Enterprise نهایی از سایت Microsoft

gamecrazy
17-09-2009, 19:08
من خودم windows server 2008 رو تونستم دانلود کنم ولی 7 رو امتحان نکردم ولی دوتاش توی صفحه دانلود بود.اول به این صفحه برید :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
بعد ورژن ویندوز رو انتخاب کنید مثلا من windows server 2008 رو انتخاب کردم ویندوز 7 RC هم پایین هست اگه خواستید می تونید دانلود کنید :31: .بعد یه صفحه میاد که باید ثبت نام کنید باید ایمیل تون رو وارد کنید . یه سری چیزای دیگه بعد می رید از تو ایمیلتون لینکو فعال می کنید بعدش یه صفحه میاد
مثلا برای server 2008 این اومد :

که اگر روی دانلود بزنید لینک دانلود رو بهتون میده که برای windows server 2008 این رو به من داد :

نکته آخر اینکه ویندوز 7 نود روزه اس یعنی خودتون باید کرکش کنید ویندوز سرور رو هم که من گرفتم 180 روزس.
موفق باشید:11:

gamecrazy
17-09-2009, 21:23
الان لینک دانلود 7 رو هم امتحان کردم کاملا درسته :
(نسخه 64 بیتی )

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداینم نسخه 32 بیتی :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداگه نتونستید دانلود کنید و پبغام Access Denied داد از پ.ر.و.ک.س.ی زیر استفاده کنید :
189.127.152.142 پورت 80

چند نکته دیگه که الان توی سایت خوندم به نظرم اونایش رو که مهم هست میگم:
این ویندوز هیچ فرقی با ultimate نداره و فقط از نظر license متفاوته و برای ITpro هاهست (IT Proffessional) طبق اون چیزی که تو سایت microsoft نوشته.
چون تعداد محدودی license از طرف مایکروسافت برای این نسخه در نظر گرفته شده تا زمانی که همه license ها فروش بره و اونا دانلود کنن لینک دانلود کار می کنه.
این نسخه دقیقا مشابه نسخه RTM هست و نسخه نهاییه.
بعد از 10 روز اگر اکتیوش نکنید هر 1 ساعت یک بار ShutDown میشه.
این نسخه از طریق Retail ها یا همون فروشندگان نهایی قابل خریداری نیست (که البته برای ما ایرانی ها فرقی نمی کنه)

برای اطلاعات کاملتر لینک زیر رو مشاهده کنید:

iphone3g
18-09-2009, 05:52
اگر کسی 7 نسخه 32 بیت رو گرفت به ما هم بگه ببینیم درسته یا نه

y91z
18-09-2009, 07:15
این نسخه فایناله؟

gamecrazy
18-09-2009, 07:17
آره فایناله (پست دوم رو بخون)
لینک دانلود رو هم ببین وسطش نوشته
7600.16385.090713

iphone3g
19-09-2009, 03:42
ایهالناس کسی نگرفت ؟؟ ما داریم با ------ با نصف سرعت دانلود میکنیم.آقای y91z شما که امریکایی سه سوت میزدی دانلود یه خبری میدادی ببینیم فایناله به قول خودت ؟اصلا کار میکنه؟.ولی چون از میکروسافته ارزش دانلود داره.
حداقل ....نزدن توش.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]