PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : گوشی موبایل، مدل GLX

zeynal
17-09-2009, 12:26
ـــــــلام
عرض شود حضور رفقا که چن روز قبل توی روزنامه آگهی یه شرکت رو دیدم که در مورد گوشی مدل GLX بود.
دو نوع گوشی معرفی شده بود با قیمت زیر60-70 هزار تومن.
در توضیحات گوشیهای ارائه شده کلی تعریف و تمجید شده بود که یه سری هاش هم جالب بود، مثلا گوش دادن به رادیو بدون وصل بودن سیم هندزفری، که در خیلی گوشیها حتما باید وصل باشه که جای آنتن عمل کنه یا مثلا ضبط صدای مکالمه یا داشتن منشی تلفنی که سونی اریکسونها ندارند یا دیگه اینکه تغییر صدا در زمان مکالمه که در مورد اکثر گوشیهای موجود در بازار میبایست حتما نرم افزار کمکی نصب بشه و دیگه اینکه این مدل گوشی که گفتم همزمان میشه از دو سیمکارت استفاده کرد! و یه سری دیگه که قسمتهایی از اونا رو که از یه سایت دیگه گرفتم در زیر یادآوری میکنم:

قیمت ها (به تومان) اینطور ارائه شده که احتمالا در کل ایران همین قیمت باقی بمونه:

p3660 = 330,000

V8 = 270,000

59,000 = 2610

گوشی GIX در سه مدل Glx3660 ،Glxv8 ،Glx2610 ارائه شده است.

قطعات ساخت ژاپن و مونتاژ ایران هستند با ۱ سال گارانتی

مشخصات مدل Glx3660

- صفحه لمسی و باطری قوی (۴ روز استند بای)
- همچنین صدای بسیار قوی با داشتن اسپیکر ۶ وات (بلندترین صدا در بین تمام گوشیها - خدا پدرشونو بیامرزه! از صدای ضعیف jamin عاصی شده ام!)
- قابلیت اتصال به تلویزیون و پخش تصویر وصدا
- حافظه داخلی ۴۸ مگابایت و خارجی ۲۵۶ قابل ارتقا تا ۲ گیگ
- دارای دوربین ۳ مگاپیکسلی با زوم ۴x قابلیت پخش Mp3، Mp4 ,mp5 (MP5 دیگه چیه؟!)
- قابلیت اتصال به اینترنت
- منحصر به فرد ترین قابلیت آن که در هیچ گوشی نخواهید دید، اسکنر جهت اسکن کردن کارت ویزیت و ذخیره آن در Phone Book (تبدیل عکس به متن ocr) است. برای من خیلی جالبه که بدونم کیفیت کار چطور میشه. اگه رنگی باشه که خیلی عالیه.
- دارای Image Changer در این حالت شما میتوانید تصویر پشت صفحه را با حرکت دست عوض کنید و همچنین در زمان پخش موسیقی با حرکت دست به تراک بعد یا قبل رفته (همون touch screen هست دیگه! همچین با حرکت دست کاری انجام دادن مشکل نیست!!)
- دارای صدای استریو به صورت بلوتوس جهت شنیدن موزیک و هندز فری بیسیم تا فاصله ۲۰ متر (اینش رو جای دیگه ندیدم)
- در ضمن رجیستر شده مخابراتی هستش و یک سال گارانتی تعمیر، در صورت تعمیر نشدن تعویض و ۱۰ سال گارانتی مادر برد گوشی (این است افتخار ملی! فقط باید خیلی چیزا رو ثابت کنی قبل از گارانتی!)

نامه زیر هم از همون سایت که اسمش یادم نیس!!! براتون عینا کپی میشه!!!!

سلام
من مهدی سهیل مدیر دفتر فنی شیراز در بخش کامپیوتر شرکت تعاونی ۱۹۴ پیشرو رایانه فارس یا همان تولید کننده گوشیهای glx در شیراز هستم
هر نوع اطلاعاتی که در مورد گوشی خواستید در خدمتم عکس و ….
ولی واقعا گوشی با این امکانات و قیمت و کیفیت نو بره اینو عین حقیقت میگم من خودم از مدل ۳۶۶۰ استفاده میکنم و تا الان تمام تستها را با موفقیت طی کرده.
راستی یکی از امکانات جالبش براتون بگی که عوض کردن عکس یا اهنگ با حرکت دسته یعنی اگه گوشی رو به طرفه جلو تکون بدیم میره اهنگ بعد یا بلعکس که فکر نکنم هیچ گوشی همچین امکاناتی داشته باشه.
*
*
*
سوالم اینه این گوشیها که میگن ایرانی هم هست رو کسی باهاش کار کرده و در کل ارزش خرید دارند؟
اینم بگم که فروشنده این گوشی میگفت یکسال و نیم گارانتی و 4 سال هم خدمات پس از فروش داره.
ممنون میشم دوستان را هنمایی بفرمایند.

یاعلی

.

mrmostafa
20-09-2009, 18:58
اقا گوشی GLX 2670 رو مغازه میده 75000 تومان و همه امکانات داره و بدنه استیل هستش خوشگل بود دیدمش. میخوام ببینم گوشی خوبی هستش؟؟؟؟ از نظر نرم افزاری داخلش چه جوری هست؟؟ مثل این گوشی های چینی نباشه؟؟ میخوام کار کردن با امکانات داخل گوشی راحت باشه مثل سونی اریکسون . ممنون میشم توضیح بدین

zeynal
28-09-2009, 02:11
ـــــلام
عرض شود یه مسلمون نبود جواب مارو بده؟

.

danielrod
22-10-2009, 00:07
سايت رسمي شرکت توليد کننده اين است

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
به نام شرکت " شركت ارتباط همراه گويا اروند " که ضاهرا کارخانه انها در منطقه ازاد تجاري اروند مي باشد
کليه اطلاعات شامل مشخصات مدلها قيمت نمايندگي فروش و خدمات پس از فروش را در سايت مي توان ديد

در مورد مدلهاي 3660و v8 که من در سايت انها نديدم شايد توليد کننده ديگه ايي داشته باشد

اما من يک مدل 2670 خريدم به 75000 تومان بدنه استيل دوربين 1.3 mp ( کيفيت عکسها و فيلم در نور روز خوب است ) بدنه فلزي و استيل بسيار زيبا و محکم با امکاناتي بسيار مناسب سازگاري با شارژ نوکيا و شارژ خودش و شارژ از طريق کامپيوتر ، امکان استفاده به عنولن فلش مموري ، web cam ، و البته دو سيم کارت فعال با کيفيت صداي بسيار خوب و امکان استفاده به عنوان mp3 پلير
ايرادات :
1-اين مدل مثل برادر بزرکتر خودش يعني 2680 جاي نصب انتن داشته ولي براي ان نصب نکردن و براي گوش دادن به راديو بايد از هندزفري استفاده کرد ولي کيفيت راديو ان عالي هست
2-اميدوارم بتوانم بازي روي ان نصب کنم فعلا که در سايت رسمي بر خلاف 2680 هيچ بازي براي 2670 وجود ندارد

Vallio
22-10-2009, 00:15
بله ،
من عموم یکیشو خریده !
به قیمتش واقعا" می ارزه ...
کار هم باهاش آسونه . یعنی رابطه کاربریش سادست !

کلا چون ساخت وطن هستش و همی چیزش گیر میاد ...

a1000a
22-10-2009, 00:16
خوب ساخته ایرانه
بدیش اینه

danielrod
22-10-2009, 00:38
خوب ساخته ایرانه
بدیش اینه

آقا اين حرف را نزنيد
جايي که داريم پول را ميديم به چيني ها تا هر روز اقتصادشون شکوفا تر بشه وانها هم به جاش همه نوع جنس بنجل از کيف و کفش و موبايل و قطعات يدکي ماشين تا حتي صلوات شمار و سجده شمار براي ما ميفرستن

اگر اين به دست سازنده داخلي نرسه نتيجش اين ميشه که تا چند سال اينده همه بايد بشيم فروشنده جنس خارجي ها
الان اگه بخواهي يک تلويزيون يا يخچال بخري خدا را شکر همه مارکي توبازار هست سامسونگ ال جي بوش و..... اما پرسيديد چي به سر ارج و پارس آمأ کارگراش چي شدند برادر يا فرزند خود شما در اينده قرار کجا کار کنه و خرجش را در بياره يا انکسي که ديشب داشت از ديوار يک خانه بالا ميرفت اگه کار داشت الان خانه شما هم امن بود

اينکه چين با جمعيت 1 ميليلرد نفري از ايران کمتر بيکار داشته باشه قسمتي از ان بر ميگرده به فرهنگ مصرف ما ايراني ها
در کشور هاي ديگه مردم انقدر به توليدات بومي خودشون ارزش ميدهند که حاضر هستند براي ادامه انها و حمايت از توليد کننده کار افرين با علم به اينکه جنس توليد داخل گرانتر و يا حتي کيفيت پايين تري داره باز هم سراغ جنس خارجي نمي روند

KING OF SPEED
22-10-2009, 01:50
من ميخوام بگم كه گوشي 2680 كه بالاترين مدل تو رنج زير 100 تومن گوشي glx هست و دوربينش به دروغ تو همه تبليغات 3 مگا گفته ميشه در حقيقت 0.3 مگا يا همون vga هست....واقعا براي اونا ايي كه مردم رو انقدر بي سواد و ... ميدونن و فكر نميكنن دروغ به اين بزرگي تا كي ميخواد مخفي بمونه متاسفم...معايب ديگه زياد داره خواستيد بگيد تا بشمارم براتون

mrmostafa
24-10-2009, 10:47
من يه 2680 گرفتم و خيلي از گوشي هاي چيني بهتر هست و براي 2 سيم كارت كارم رو راه انداخته. خوبيش اينه مشكليم پيش بياد كه الان دوستم 1ساله داره پدرش رو هم درآورده ولي آخ نگفته قطعاتش هست ولي چيني ها تعميراتش گرونتر از خريدش هست تازه بايد با يه دست دوم تعميرش كنن. دوربينش كيفيتش خوب نيست چون فلاشر هم نداره ولي كاراييش خوبه. به عنوان 2 سيم كارته يه سوني اريكسون هم دارم بسه.

danielrod
24-10-2009, 21:08
من ميخوام بگم كه گوشي 2680 كه بالاترين مدل تو رنج زير 100 تومن گوشي glx هست و دوربينش به دروغ تو همه تبليغات 3 مگا گفته ميشه در حقيقت 0.3 مگا يا همون vga هست....واقعا براي اونا ايي كه مردم رو انقدر بي سواد و ... ميدونن و فكر نميكنن دروغ به اين بزرگي تا كي ميخواد مخفي بمونه متاسفم...معايب ديگه زياد داره خواستيد بگيد تا بشمارم براتون
--------------------------------------------------------------------------------------

اگه لطف کنيد غير از دوربين ساير موارد را بگيد ممنون ميشم ضمنا در نظر بگيريد که قيمت اين گوشي در مدل 2680 89 هزارتومان و در مدل 2670 75هزار تومان است پس اين را هم در نظر بگيريد :5:

KING OF SPEED
27-10-2009, 00:48
صفحه نمايش با رزوليشن 208*176

دكمه هاي پر سروصدا

يه چيز ديگه هم هست كه من واقعا كف كردم از سيستمش و اينه كه وقتي سيمكارت نزاري منو بصورت ليست و وقتي سيمكارت بزاري
حالت منو جدولي ميشه ... !!!!!

kargark7
29-10-2009, 11:34
سایت رسمیش:
سایت دیگرشون:
==========================
دو مدل:2680
2680G
تغییر صدا:مرد به زن ؛زن به مرد

قابليت پشتيباني بلوتوث ورژن 2 و پخش موزيك از طريق بلوتوث - وارد شدن به گوشي هاي ديگر البته با اجازه ي طرف مقابل
قابليت كنترل كامپيوتر به طوري كه مي توان از آن به جاي صفحه كليد و موس استفاده نمود .وسيله ي ارتباطي با كامپيوتر بلوتوث مي باشد
فايل هاي متني بر روي اين گوشي قابل اجرا مي باشد
ضبط مکالمه تلفني و راديو
رمزگوشي: 2680

danielrod
06-11-2009, 00:07
طبق بررسي که من کردم مدل 2670 مارک GLX در حقيقت چيني شده مدل SAMSUNG C5212 است با اين تفاوت که يک چيزهايي به اماضافه شده و بدنه هم فلزي است
قيمت اين مدل را در اينترنت 160 هزار تومان بود که در مقابل 75 هزار تومان GLX يکم زياد است

ali_shirzadeh
18-01-2010, 18:58
اقا گوشی GLX 2670 رو مغازه میده 75000 تومان و همه امکانات داره و بدنه استیل هستش خوشگل بود دیدمش. میخوام ببینم گوشی خوبی هستش؟؟؟؟ از نظر نرم افزاری داخلش چه جوری هست؟؟ مثل این گوشی های چینی نباشه؟؟ میخوام کار کردن با امکانات داخل گوشی راحت باشه مثل سونی اریکسون . ممنون میشم توضیح بدین

عزيزم گوشي 2670 نگيري كه پشيمون ميشي من دارم حالم بهم ميخوره به خدا از ما گفتن بود

sorush ab
08-02-2010, 16:34
salam bacheha modele 2680 glx kheyli khobe man alan 4mahe ke daram va hichi nashode baghiye modelash ashghale mesle 2670:18: