PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سریال دلنوازان

صفحه ها : [1] 2 3

sinath
17-09-2009, 01:41
"دلنوازان" هر شب روي آنتن شبكه 3 مي رود

مجموعه تلويزيوني "دلنوازان" ساخته حسين سهيلي زاده، پس از ماه مبارك رمضان هر شب از شبكه 3 پخش مي شود. به گزارش مهر، اين مجموعه در 50 قسمت به تهيه كنندگي ايرج محمدي و مهران مهام بر مبناي فيلمنامه سعيد جلالي و عليرضا كاظمي پور تهيه شده و فريبا كوثري، پرويز فلاحي پور، عبدالرضا اكبري، محمد حاتمي، سياوش خيرابي، شاهرخ استخري و زهره فكور صبور در آن بازي مي كنند. "دلنوازان" مضمون اجتماعي دارد و در خلاصه داستان آن آمده است: جهان و فروغ خواهر و برادري هستند كه سال هاست در يك خانه دو طبقه به همراه فرزندانشان زندگي مي كنند. آنها براي امرار معاش، چند وقتي است يك آژانس هواپيمايي افتتاح كرده اند و بهزاد قرار است با مهتاب ازدواج كند. اما اين اتفاق نمي افتد و... سهيلي زاده مجموعه هاي تلويزيوني "رستوران خانوادگي"، "عشق گمشده"، "ترانه مادري"، "گيلعاد" و "پيله هاي پرواز" را در كارنامه دارد. آخرين مجموعه شبانه شبكه 3 "رستگاران" به كارگرداني سيروس مقدم بود كه پيش از ماه رمضان روي آنتن رفت.

ragbar12
17-09-2009, 06:09
از اين مدل فيلما قرار بود فقط تو تابستون پخش كنن
امسالم كه رستگارانو نشون دادن
اينجور سريالا ديگه داريه بيش از حد تكراري ميشه دلمون واسه طنزاي 90 شبي تنگ شده بود بازم يه فيلم درام عاشقانه .. رو كردن.

ramin1988
17-09-2009, 09:39
اگه کسی آهنگش رو داشت بزاره .......

M3HRD@D
17-09-2009, 12:57
تعداد سریال های آبکی تو تلویزیون ایران سیر صعودی گرفته

شکوفـه
17-09-2009, 17:23
تو تبلیغش فقط اهنگش قشنگ بود

mohsen_gh1991
17-09-2009, 20:47
تعداد سریال های آبکی تو تلویزیون ایران سیر صعودی گرفته راست میگه منم شاهدم:27:

Inter
17-09-2009, 22:57
مگه قرار نیست طنز مهران مدیری از مهرماه بره رو آنتن؟

جمعش کنن بابا این سریالای آبکیشون رو

کار تلویزیون شده فقط کارهای مقدم ، سهیلی زاده ، مقدم ، سهیلی زاده ، ...

و این داستان همچنان ادامه دارد.

ولی رستگاران یه سر و گردن از کارهای قبلی مقدم بالاتر بود

من نمی دونم چرا خیلی وقته خبری از قاسم جعفری تو تلویزیون نیست ( کارگردان خط قرمز و مسافری از هند که این دومی با 96% مخاطب پر بیننده ترین سریال کل شبکه ها تا به حال بوده)

انگار سینما زیر زبونش مزه کرده

mahshid20
20-09-2009, 00:07
ترانه مادري كه بد نبود.
فكر كنم اينم بد نباشه حد اقل از سريالهاي ماه رمضون بهتره؟
پس چرا هيچ سريال طنزي نشون نميدن؟

Layken
20-09-2009, 00:10
اینم مثل بقیه سریالا حتما اخرش به کند میکشهه

befermatooo
21-09-2009, 14:31
من میمیرم واسه درام عاشقونه :دی

اینم تیتراژ سریال دلنوازان با صدای علی لهراسبی :

MP3 128

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

فوق العاده خوند .

Masоud
21-09-2009, 15:19
سلام

دیگه این بحث زن و خواستگاری تو تلویزیون ایران خیلی تکراری شده.

نمیشه فیلمی بسازن 100 تا عروسی و خواستگاری توش نباشه.

بابا به خدا بد آموزی داره.

همش سر یک زن دعواس .

طنز 90 شبی مهران مدیری هم با موضوع اصلاح الگوی مصرف در آبان ماه پخش میشه.

موفق باشید :40:

attractive_girl
21-09-2009, 17:45
من از بازیگراش خوشم میاد

کاش داستانشم باحال باشه

pcforlife
21-09-2009, 20:46
من از بازیگراش خوشم میاد
به شدت تایید میشه...
قربونش برم رسانه ملی‏مون دو زار بازیگر درست و حسابی نداره... خوب خوبش حمید گودرزی بود که اونم فعلا....:13:

befermatooo
21-09-2009, 21:32
البته اینو هم یاداوری کنم که به احتمال زیاد ثبت احوال جلوی این روند فیلم های ایرانی رو میگیره .

آخه میگه ما کم زاد و ولد تو جامعه داریم شما هم دارین دوبل دوبل بچه میزایین . این جمعیت رو کی باید کنترل کنه :دی

befermatooo
23-09-2009, 01:16
از شنبه شروع میشه بصورت هر شب

ساعتش رو ندیدم

Jang Bogo
23-09-2009, 09:53
ترانه مادري كه بد نبود.

:18::18::18::18::18::18::27::27::27::27::27::27:
چرت ترین فیلمی بود که من و دیگران تو عمرمون دیدیم
تله تاتر های شبکه 4 خیلی قشنگتر از اون سریاله

ghermezeteh
23-09-2009, 10:20
از شنبه شروع میشه بصورت هر شب

ساعتش رو ندیدم

ساعتش رو اینجور که اعلام کردن 20:45 هست.

sinath
25-09-2009, 13:02
از شبكه سوم سيما؛
پخش سريال «دلنوازان» از فردا شب آغاز مي‌شود

خبرگزاري فارس: پخش مجموعه تلويزيوني «دلنوازان» به كارگرداني «حسين سهيلي‌زاده» از فردا شب در شبكه سه سيما آغاز مي‌شود.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

به گزارش خبرنگار راديو و تلويزيون فارس، مجموعه تلويزيوني «دلنوازان» از فرداشب ساعت 20:45 و به طور هر شبي به روي آنتن خواهد رفت.
گروه تصويربرداري مجموعه تلويزيوني «دلنوازان» در حال حاضر در لوكيشني واقع در زعفرانيه مشغول به فعاليت هستند و تدوين همزمان اين سريال توسط «امين عابدي» انجام مي‌شود.
به گزارش فارس، داستان‌هاي اين سريال را «عليرضا كاظمي‌پور» و «سعيد جلالي» نوشته‌اند و در گروه فيلم و سريال شبكه سه سيما توليد مي‌شود.
«مهران مهام» و «ايرج محمدي» تهيه‌كنندگان اين سريال هستند و بازيگراني نظير سياوش خيرابي، شاهرخ استخري، زهره فكور صبور، فريبا كوثري و پرويز فلاحي‌پور در آن ايفاي نقش مي‌كنند.
در خلاصه داستان «دلنوازان» آمده است: جهان و فرغ خواهر و برادري هستند كه ساليان سال در يك خانه دو طبقه به همراه فرزندانشان زندگي مي كنند. آنها جهت امرار معاش چند وقتي است كه يك آژانس هواپيمايي افتتاح كرده‌اند و بهزاد قرار است با مهتاب ازدواج كند اما طي حوادثي اين اتفاق رخ نمي‌دهد و اين شروع ماجراهاي اين دو خانواده در سريال دلنوازان است...
ساير عوامل اين پروژه عبارتند از: تصويربردار: سهيل نوروزي، صدابردار: مهدي آزادي، طراح صحنه و لباس: آنيتا جواهرچي، چهره‌پرداز: مهري شيرازي، برنامه‌ريز: مجتبي خادم‌زاده، دستيار اول كارگردان: حميد سليماني.

mohsen_gh1991
25-09-2009, 13:14
همش موضوعات کلیشه ای.دو نفر که همدیگه رو میخوان و به هم نمیرسن و درست قسمت اخر سریال بالاخره به مرادشون میرسن.دیگه شورشو در آوردن.

H a m e e d
25-09-2009, 14:40
من هر چی عکس از این سریال تا حالا تو روزنامه و اینترنت دیدم، هنرپیشه هاش همگی با عصبانیت و تردید به یه نقطه دوری خیره شده ن:18::34: فکر کنم از اون Slow Motion هاش باشه:24:

Jang Bogo
26-09-2009, 13:38
اینجور فیلمها فقط به یک درد میخورن
به این درد میخورن که هر شب بشینی و با کمی دقت دنبال سوتی بگردی
این خودش یک سرگرمی هست که فقط این بازی و سرگرمی تو فیلمهای مثلا درام ایرانی پیدا میشه
مخصوصا اگه کار حسین سهیلی زاده و سیروس مقدم باشه که همه فیلمهای تلویزیون شده کار همین دوتا کارگردان با موضوع های تکراری تکراری تکراری تکراری تکراری تکراری تکراری تکراری تکراری تکراری تکراری تکراری تکراری تکراری تکراری تکراری تکراری تکراری تکراری تکراری تکراری تکراری تکراری تکراری تکراری تکراری تکراری تکراری تکراری تکراری تکراری

sinath
27-09-2009, 07:26
تصویربرداری "دلنوازان" همچنان ادامه دارد

تصویربرداری مجموعه "دلنوازان" به کارگردانی حسین سهیلی‌زاده همچنان در تهران ادامه دارد. عبدالرضا اکبری بازیگر این مجموعه به خبرنگار مهر گفت: همچنان مشغول بازی در سریال "دلنوازان "هستم، تصویربرداری در خیابان زعفرانیه ادامه دارد و تقریبا تصویربرداری 27 قسمت از مجموعه انجام شده است. از بازی در این مجموعه راضی هستم سهیلی‌زاده به کار اشراف دارد و تهیه‌کنندگان "دلنوازان" ایرج محمدی و مهران مهام به دلیل شناخت خوبی که از سلیقه مخاطب دارند متن‌های روانی را انتخاب می‌کنند.
"دلنوازان" در 50 قسمت 50 دقیقه‌ای روی آنتن می‌رود و در آن فریبا کوثری، پرویز فلاحی‌پور، شاهرخ استخری، محمد حاتمی، زهره فکور صبورو سیاوش خیرابی بازی می‌کنند. عبدالرضا اکبری در مجموعه "عملیات 125" به کارگردانی محمدرضا آهنج بازی می‌کند که به زودی از شبکه تهران پخش می‌شود.
داستان این مجموعه درباره شکوه وجهان خواهر و برادری است که سالهاست با فرزندانشان در خانه‌ای قدیمی در کنار یکدیگر زندگی می‌کنند و قرار است بهزاد پسر جهان با مهتاب دختر شکوه ازدواج کند، اما با ورود دختری که خود را خواهر گمشده بهزاد می‌داند ماجرا به گونه دیگری رقم می‌خورد. پخش این مجموعه از امشب شروع می‌شود.
عوامل "دلنوازان" عبارتند از نویسنده: علیرضا کاظمی‌پور، سعید جلالی، مدیر تصویر برداری: سهیل نوروزی، صدابردار: مهدی آزادی، طراح صحنه ولباس: آنیتا جواهرچی، طراح گریم: مهری شیرازی، منشی صحنه: آتوسا شاه‌حسینی، دستیار اول کارگردان وبرنامه ریز: مجتبی خادم‌زاده، مدیر تولید: شاپور دلدار.

مهر

nil2008
27-09-2009, 08:30
میشه گفت همه داستان فیلم، تو قسمت اولش لو رفت...:13:حدس زدن بقیه اش هم یه آی کیو در حد کمی بالاتر از صفر واسش کافیه...:27:این بازیگر جدیده که اولین بازیش بود احتمالا" آینده درخشانی پیش روش داره...:5:

mohsen_gh1991
27-09-2009, 13:21
ولی خوشم اومد اون یارو دختره خیلی باحال زد تو پوز بهزاد.بدبخت جلوی دختر عمش حسابی بیییییییییییییب شد.(شکلک خنده)

M3HRD@D
27-09-2009, 13:50
حیف نیست وقتمون رو بخاطر این سریال های آبکی هدر بدیم؟

khashi87
28-09-2009, 12:43
از بچه هایی که دیدن آقا سریال قشنگه یا نه بریم تو فصل 4 لاست

GiggleClub
28-09-2009, 12:46
آخه دلنوازان چه ربطی داره به لاست !!!

اگه قراره لاست رو به خاطر این بذاری کنار که...

khashi87
28-09-2009, 13:00
آخه دلنوازان چه ربطی داره به لاست !!!

اگه قراره لاست رو به خاطر این بذاری کنار که...
من نگفتم که ربط داره
منظورم این بود میشه به خاطر این سریال فصل جدید لاست رو به تعویق انداخت یا نه؟

khashi87
28-09-2009, 21:51
امشبش با اینکه من دومین قسمتی بود که میدیدم قشنگ بود به نظرم از رستگاران خیلی بهتر باشه چون من هم یکم تو خونم مثله بقیه ایرانی ها خاله زنک بازی هست

شکوفـه
28-09-2009, 21:57
اره ولی این پسر بهزاد چقدر با دختراااااا لجه ! همش حالگیری!

:D

M3HRD@D
28-09-2009, 21:58
من نگفتم که ربط داره
منظورم این بود میشه به خاطر این سریال فصل جدید لاست رو به تعویق انداخت یا نه؟
همون لاست و ادامه بدی خیلی خیلی بهتر

شکوفـه
28-09-2009, 21:59
به نظرتون تیتراژش این اهنگه تغییر نکرده ؟؟ مدل خوندنش منظورمه

جنگل
28-09-2009, 22:13
این هم احتمالا مثل خیلی از فیلم ها اخرش یا سرکاری یا به ازدواج ختم میشه
معقله ای که تمام فیلم های ایرانی به کار میبرن
عشق!ارث!میراث!دادگاه!طلاق!... ..
اما امیدوارم حالا که داره پخش میشه و خودمم برای سرگرمی نگاه میکنم:دی
سرکار نذارن ما رو!
درسته؟

khashi87
28-09-2009, 22:14
این دیگه از این حرف ها بود ها

شکوفـه
28-09-2009, 22:34
ولی من فکر کنم تغییرش دادن

اینجور احساس می کنم

شایدم تی وی خونه ما مشکل داره!

Behsood
28-09-2009, 22:39
سلام
این پسره که شبیه "کیانو ریوز" هست چقدر مصنوعی بازی میکنه!!

sh_k_1
29-09-2009, 01:49

منم موافقم . البته نه مدل خوندنش بلکه کل شعرش . آخه اوایل آهنگ می گفت (خدا مگه نگفتی به من نزدیکی ولی از اینجا تا آسمون خیلی راه ) یه چیزی توی این مایه ها بود .
حالا یه اواسط فیلم آهنگ تیتراژ عوض میشه یا یه قسمتی از وسطهای فیلم پخشش میکنند یا مثل سریال سایه ی تنهایی ( که مجتبی کبیری می خوند ) فقط توی تیزر تبلیغی نشون می دن و دیگه پخش نمی کنن

sh_k_1
29-09-2009, 01:50

منم موافقم . البته نه مدل خوندنش بلکه کل شعرش . آخه اوایل آهنگ می گفت (خدا مگه نگفتی به من نزدیکی ولی از اینجا تا آسمون خیلی راه ) یه چیزی توی این مایه ها بود .
حالا یه اواسط فیلم آهنگ تیتراژ عوض میشه یا یه قسمتی از وسطهای فیلم پخشش میکنند یا مثل سریال سایه ی تنهایی ( که مجتبی کبیری می خوند ) فقط توی تیزر تبلیغی نشون می دن و دیگه پخش نمی کنن

----------------------------------------------
نمی دونم چرا دوبار زد . لطفا مدیران یکیش رو پاک کنند . ممنون

befermatooo
29-09-2009, 02:19
در کل سریال جالبیه !

خوی بهزاد هم که خوب بلده حال دخترا رو بگیره :دی

ولی بنظرم اون دختره مهتاب که رفت جواب آزمایش رو بیاره دروغ گفته که خون شما بهم نمیخوره !!

Jang Bogo
29-09-2009, 09:36
منم کاملا با شما موافقم
آهنگش کمی تغییر کرده بود

nil2008
29-09-2009, 12:25
در کل سریال جالبیه !

خوی بهزاد هم که خوب بلده حال دخترا رو بگیره :دی

ولی بنظرم اون دختره مهتاب که رفت جواب آزمایش رو بیاره دروغ گفته که خون شما بهم نمیخوره !!
منم راستش اولش شک کردم ولی با این اوصافی که نشونش میدن بنظر آدم دروغگویی نمیاد...
شاید بابای همین یلدا شوهر سابق مامان ستایش بوده؟؟؟خودشم بچه رو دزدیده ...
آنچه که مسلمه هر دفعه موضوع فیلم یه پیچی بش اضافه میشه...ایندفه معلوم شد دختره از جای باباش خبر داره(حداقل شماره تلفنشو که داره) و به پدر مادر بهزاده دروغ گفت که با باباش تماسی نداره...:21:
ولی خداوکیلی اصلا" این کیانوریوز ایرونی به مهتابه نمیاد بیشتر همین یلدائه بش میخوره...
راستی جریان موتور سواره چیه؟؟؟:13:

nil2008
29-09-2009, 12:27
سلام
این پسره که شبیه "کیانو ریوز" هست چقدر مصنوعی بازی میکنه!!
همه بازیگرای جدیدشون یه جورایی مصنوعی بازی میکنن .فقط تیپاشون خوبه (اونم کمی تا قسمتی...):27:
مثلا" همه شون انگار دارن با سیب زمینی داغ تو دهنشون حرف میزنن ...کلماتو خوب ادا نمیکنن یه جورایی هول کردن طفلیا...

شکوفـه
29-09-2009, 13:38
سمانه پاکدل همون یلدا س؟؟؟

mohsen_gh1991
29-09-2009, 20:04
یه کلیشه متاسفانه موفق دیگه.اخرش یا اون یلدا(خیلی بد ترکیبه) دختره همون خانواده هست یا با اون پسر قرتیه ازدواج میکنن.به قول معروف hapilly ever after

شکوفـه
29-09-2009, 20:13
یه کلیشه متاسفانه موفق دیگه.اخرش یا اون یلدا(خیلی بد ترکیبه) دختره همون خانواده هست یا با اون پسر قرتیه ازدواج میکنن.به قول معروف hapilly ever after

:27:من با مورد دوم موافقم

GiggleClub
29-09-2009, 22:01
دیگه این قسمت قشنگ معلوم شد

الام این پسره بهزاد میزنه زیر قرارش با دختر عمش و عاشق اون یلدا میشه
بعدم که خونواده ها با هم چپ میشن و بقیه ماجرا :دی

شکوفـه
29-09-2009, 22:35
:دی اره

این رامینم انگاری از روشنک خوشش میاد

GiggleClub
29-09-2009, 22:38
اره
قسمت قبلی معلوم شد

خوب فکر کنم دیگه همه چیو فهمیدیم :دی

hassan_magic2000
29-09-2009, 22:41
منم کاملا با شما موافقم
آهنگش کمی تغییر کرده بود

این آهنگ اولیه بود

خودتون مقایسه کنید با حالا :31:

Layken
29-09-2009, 23:24
دوستان یه کاری کنیم یا از همین اول نبینیم یا دیدیم دیگه فکر انتقاد بزاریم کنار
چون اگه اخرش خوب تموم نشه هممون عصبانی میشیم.

DJ POLESTAR
29-09-2009, 23:33
بچه ها من میگم ایجور فیلم ساختن ها یه سیاسته برای تحریک جوانان به ازدواج, چون سن ازدواج تو ایران رفته بالا بخاطر همون!!!
چون ایران دیگه داره زیادی تو جاده ی درام عاشقانه وارد میشه؟! (مگه نه)

mohsen_gh1991
30-09-2009, 14:58
دیگه این قسمت قشنگ معلوم شد

الام این پسره بهزاد میزنه زیر قرارش با دختر عمش و عاشق اون یلدا میشه
بعدم که خونواده ها با هم چپ میشن و بقیه ماجرا :دی
حال کردین؟ داره عین دومین پیشبینی که کردم میشه.از این بابت به خودم میبالم.:11:

mahshid20
30-09-2009, 16:09
آخه اين بهزاد با اين هيكلش رفت پيشه اون دو تا غول چي كار؟
اين روشنك چقدر اين رامين و ضايع ميكنه.

attractive_girl
30-09-2009, 16:58
منکه هر وقت بیکار باشم میشینم میبینمش.
شما هم همین کارو بکنین :31:

H a m e e d
30-09-2009, 17:23
من که تازه دیشب این سریالو دیدم، همش قیافه روشنک و یلدا و مهتابو قاطی میکنم، چرا هر سه تا یه شکلن:31:، لطفا یکی به من بگه این سه تا چه نسبتی با هم دارن و رامین هم با خانواده اصلی (فروغ و جهان) چه نسبتی داره؟

GiggleClub
30-09-2009, 17:30
روشنگ و مهتاب خواهرن
رامین هم دوست بهزاده

T o f a n
30-09-2009, 17:54
خودمونيم از اين شخصيت فيلم دلنوازان بهزاد خيلي متنفر هستم

يك آدم مغروره نامرده زير قول بزنه از دماغ فيل افتاده هست

من تا اينجا نگاه كردم ولي به خاطر اين شخصيت فكر نكنم ديگه نگاه كنم

اصلا در كل سريالها به اين قالب در اومدن كه بدبختي غم و اتفاقهاي بد رو نشون ميده
يكي نيست به اينا بگه آخه ما تو زندگي روزمره از اين دست مشكلات زياد داريم حداقل يك فيلم طنز مثل مسافران يا يك فيلم كه دل ادم رو نسوزونه رو بزارن چون تو دنياي واقعي به حد كافي دلا داره ميسوزه حداقل تو دنياي مجازي سينما ديگه نسوزه

حالا چون از بهزاد بدم اومده فكر نكنيد من دخترم نه بابا پسرم ولي از نامردي متنفرم

sinath
30-09-2009, 19:36

يكي نيست به اينا بگه آخه ما تو زندگي روزمره از اين دست مشكلات زياد داريم حداقل يك فيلم طنز مثل مسافران يا يك فيلم كه دل ادم رو نسوزونه رو بزارن چون تو دنياي واقعي به حد كافي دلا داره ميسوزه حداقل تو دنياي مجازي سينما ديگه نسوزه

حالا چون از بهزاد بدم اومده فكر نكنيد من دخترم نه بابا پسرم ولي از نامردي متنفرم

یعنی هیچ وقت یه پسر نمی تونه از یه پسر دیگه بدش بیاد؟

nil2008
30-09-2009, 22:22
من که تازه دیشب این سریالو دیدم، همش قیافه روشنک و یلدا و مهتابو قاطی میکنم، چرا هر سه تا یه شکلن:31:، لطفا یکی به من بگه این سه تا چه نسبتی با هم دارن و رامین هم با خانواده اصلی (فروغ و جهان) چه نسبتی داره؟
دوست عزیز ...
آخه مثلا" این روشنکه با اون مهتابه خواهرن...در واقع بخاطر گریمشونم هست که شبیه همن...:8:
رامین هم دوست بچگیای بهزاده... و خاطر خواه روشنکه والبته در ظاهر باش کل میندازه...:21:
بهزادم پسر عمه مهتاب و روشنکه...:10:
دیگه...
یلدا هم چون عکس ستایش(همون دختر گمشده فروغ تو بیست و چهارسال پیش) رو توی جعبه جواهرات مامان آلزایمریش دیده بود با این خونواده تماس گرفت ولی وقتی آزمایش دادن جوابش درست ازآب درنیومد...:13:
در واقع قراربود یلدا ستایش بشه که البته نشد...(شانس این بهزاد که از دست مهتاب نجات پیداکرد...:5:)

nil2008
30-09-2009, 22:25

ای بامرام...:20:
اگه با مسافران حال میکنی بپر تو تایپکش یکمی اونورتره یه پست نظر بزن...:8:

شکوفـه
01-10-2009, 10:54
این دکتر هم که دیشب زد موبایل مهتابو شکوند بعدا عاشقش میشه و ...

کل فیلم معلوم شد کی با کی ازدواج میکنه:دی

piroooz
01-10-2009, 11:05
اصل کار فیلمنامه هست که متاسفانه فکر نکنم دلنوازان از اون بویی برده باشه
فیلمنامه جومونگ را با دلنوازان مقایسه کنید:18::41:
ولی خوب برا گریه کردن زن ها خوبه .... خیلی حال میکنند

Cyberlife
01-10-2009, 11:27
ببینم این که دیشب در آسانسور و باز کردو زد موبایل مهتاب رو شکوند ، همون نیست که جلوی آژانس مزاحم یلدا شد ؟

Majid393
01-10-2009, 11:51
ببینم این که دیشب در آسانسور و باز کردو زد موبایل مهتاب رو شکوند ، همون نیست که جلوی آژانس مزاحم یلدا شد ؟

نه. اون نیست.
ولی یه خرده شبیه هم بودن:دي

ღtaniaღ
01-10-2009, 12:04
تو چی جوری اونو شبیه اون یکی دیدی.....

نه بابا آخه با این پولای کلانی که جراح های قلب در میارن میرن کیف قاپی.....D:

این با اون فرق فوکوله....

شکوفـه
01-10-2009, 12:07
اصولا همه شبیه هم هستن :دی

نخیر ایشون دکتر بودن:دی

Cyberlife
01-10-2009, 14:12
به جان روشنک که میخوام دنیاش نباشه ، خودش بود ، کاش یه نفر 2 تا تصویر از این 2 نفر میذاشت تا ببینید شباهت تا چه حده .

بردیا
01-10-2009, 14:23
خب دیگه سریال که آخرش معلوم شد دیگه کافیه دیدنش:دی

sinath
01-10-2009, 16:36
گفتگو با شاهرخ استخری ستاره سریال دلنوازان

از یک رزومه شروع کنیم:
-اولین کارم در عرصه ی بازیگری یک نقش کوچکی بود در تئاتر اسب های اقای محمد رحمانیان که سال 81-82 بازی کردم بعد یک دوره ی بازیگری هم دیدم زیر نظر خانم نصیرپور و اقای پیام دهکردی و اقای هدایت هاشمی که هم در دوره ی مقدماتی و هم در دوره ی پیشرفته شرکت کردم و 5 تا کار کوتاه هم بازی کردم که بعضی هاشون برای جشنواره ها بود و زیاد هم مهم نبودند ولی اولین کار بلند تصویری م هم تلخون بود که نقش اصلی رو بازی میکردیم با سیاوش خیرابی و مجید سالم که دوست دارم اسمش رو ببرم و امیدوارم موفق تر بشه و بعد از اون هم خود اقای امینی من رو به اقای مقدم برای فیلم پریدخت معرفی کردند

رشته ی تحصیلی ت چیه؟
-مهندسی صنایع برنامه ریزی و تحلیل داده ها و سیستم ورودی 78
مهندسی صنایع برنامه ریزی و تحلیل داده ها وسیستم چه ربطی داره به بازیگری؟
-هیچ ربطی نداره......تقریبا" سال اخر دانشگاه بودم که کار تئاتر اسب ها رو بازی کردم
از قبل علاقه داشتی؟
-از بچگی ولی یادمه روم نمیشد بروم جلوی دوربین
اقای امینی چی توی شما دیدند که برای اولین حضورتون یکی از نقشهای اصلی رو بهتون پیشنهاد دادند؟
-اقای امینی یک شخصیه که واقعا" دغدغه ی معرفی بازیگر داره من میتوانم یک لیست بلند بالا از بازیگر تا عوامل پشت صحنه نام ببرم که اقای امینی برای اولین بار معرفی شون کرده
از نقشت توی سریال دلنوازان بگو؟
دلنوازان یکی از کارهاییی هستش که من خیلی دوستش دارم و فکر میکنم در با نقشی که تو این سریال بازی کردم تجربیات زیادی رو در کنار آقای فتحی کسب کردم، فکر میکنم این سریال یکی از پربیننده ترین سریال های تلوزیون در سال 88 بشه
اولین جرقه برای بازیگر کی در ذهنتون زده شد؟
-به دلیل حساسیت خانواده ام به تحصیل سال اخر بود که چند اموزشگاه رفتم برای ثبت نام بازیگری و حداقل کاری که میتونستم انجام بدهم این بود که یک دوره ی اموزشی ببینم و اینکه با یک سری جوون در یک موسسه باشی و بین اون همه جوون مستعد بازی کنی و با اونها تمرین میکنی
چرا از بین اون همه جوون شاهرخ استخری شد؟
-خیلی ها هم شدند ولی خیلی هایی که نشدند امیدوارم بشوند چون ما دیدیم که چه استعدادهایی دارند ولی خودم واقعا" نمیدونم شاید خدا خواسته من تو این زمان وارد این عرصه بشوم نه شش سال قبل و چقدر خوب
اگه پدرتون به درس خواندنتون علاقه داشت چرا نرفتید دنبال تحصیلات رشته ی هنر؟
-اتفاقا" رفتم برای فوق لیسانس رشته ی هنر رو امتحان دادم ولی رتبه ام شد 400 و نتونستم چون نخواندم.............
از کدوم بازی که انجام دادی راضی تری؟
-فقط تلخون
دوتای دیگه چطور؟
-کار خوبی بودند اما من از بازی خودم راضی نبودم
سکوی پرتابتون کدوم یکی از این فیلم ها بود؟
-قطعا" تلخون
نظرت راجع به سریال های مناسبتی چیست؟
-سریال پریدخت من هم برای محرم بود اما سریال های ماه رمضان و عید برد بیشتری دارد و در حداقل حالت ممکن بالای 60 درصد بیننده داره و از لحاظ دیده شدن خیلی خوبه و اگر خوب باشی که خیلی بهتر
فیلم های مناسبتی امسال را چه طور دیدی؟
-احساس میکنم امسال خیلی قوی نبود
چرا توی سینما داریم یک روند رو به رشد رو ادامه میدهیم ولی این روند در تلویزیون رو به نزول؟
-نه فکر میکنم این یک اتفاق و ممکنه سال بعد سریال های قویتری ببینیم
چگونگی وارد شدنتون در سینما براتون مهمه؟
-اره یه چندتا نقش هم بهم پیشنهاد شد ولی سر کار بودم و نتونستم
خودتون کدوم سریال ماه رمضان امسال رو قوی تر دیدی؟
-شرایط تولید سریال ها خیلی متفاوت بود ما زمان زیادی داشتیم و از فروردین تا شهریور روی فیلم کار میکردیم و به خاطر همین ترجیح می دهم قضاوت نکنم
پارتی میتواند بازیگر رو موفق کنه؟
-تجربه که نشون داده میتونه البته تا اسم موفقیت رو چی بذاری
خودت که پارتی نداشتی؟
-چرا من بزرگترین پارتیه دنیا رو دارم........خدا
رابطه ات با خدا خیلی قویه؟
-خیلی
مدیون کسی یا چیزی هستی؟
-مدیون خیلی هام ولی در این عرصه مدیون اقای امینی هستم که در شرایطی که واقعا" نامید شده بودم به من اعتماد کردند
بازیگری رو به عنوان یک شغل میبینی؟
-اره چرا که نه
خیلی ها حتی خیلی از اساتید بر این باورند که سینما و بازیگری اصلا" تضمین شغلی ندارد؟
-درست میگویند اما من نمیتوانم شغل دیگری داشته باشم
تعریفت از سوپر استار چیه؟
-سوپر استار بازیگری که فروش رو تضمین میکنه
ایا در ایران سوپر استار داریم؟
-بله فقط محمدرضا گلزار
دستمزد بالای سوپر استارهایی چون محمدرضا گلزار ایا حقشونه؟
-اره بیشتر از این هم حقشونه هرچقدر دلش می خواهد باید بگیره
چرا؟
-وقتی یک فیلم رو بازی کنه اون فیلم به خاطر همون سوپر استار حداقل 400 میلیون در تهران میفروشد
حالا اگر یک زمانی به امید خدا شما خودتون سوپر استار بشین برای بازی در فیلم دستمزد بالا طلب میکنید؟
-بله
یعنی اگر یک فیلم رو دوست نداشته باشید به خاطر دستمزد بالاش قبولش میکنید؟
-نمیخواهم این طوری باشه من همین الان هم یک تله فیلم بهم پیشنهاد شده با مبلغ خوب ولی قبول نکردم
سینمای تجاری رو می پسندی یا سینمای منتقد پسند؟
-دوست دارم هر دو دریک فیلم باشه
همچین فیلمی داریم؟
-فکر نمیکنم......نمیدونم....سگ کشی چقدر فروخت؟
نمیدونم اون زمان فکر نمیکنم زیاد فروخت:
-شوکران چقدر فروخت؟
اون هم فکر نکنم به میلیارد رسید.............فکر میکنم این اواخر دایره ی زنگی قابل قبول بود؟
-اره دایره زنگی خوب بود
خودت دوست داری در کدوم کار بازی کنی؟
-هر دو کار رو دوست دارم ولی نقشش هم مهمه
مهمترین عامل برای انتخاب کار چیست؟
-اول کارگردان بعد فیلمنامه به خاطر اینکه من تلخون رو یادمه فیلمنامه کنار بود اصلا" و دیالوگ های من اصلا" دیالوگ های فیلم نامه نبود و اقای امینی من و ازاد گذاشته بودند که در مورد نقش کار کنم واقعا" اقای امینی یک بیوگرافی درباره ی شخصیت به من گفت و بقیه رو به عهده ی من گذاشت و بدترین کار اینه که بگن یک چیز رو حفظ کن و بگن بیا و این رو بگو

در کارهای بعدی چه طور؟
-در فیلم پریدخت که فیلمنامه اماده نبود و همونجا سر صحنه می نوشتند و به ما میدادند که ما اجرا کنیم با بازیگران دیگه و تجربه ی عجیبی بود برای من و در فیلم مثل هیچ کس فیلمنامه رو دادند و ما کامل خواندیم و من یادمه سکانس تولد نیلوفر بود که من به همراه خانم حنانه شهشهانی بازیگر مقابلم سکانس رو نوع دیگری تغییر دادیم تمرین کردیم و به اقای برزیده نشون دادیم و ایشون هم گفتند که به همین شکل اجرا میکنیم
پس این سبک رو بیشتر میپسندی که مشورت کنی در کار؟
-اصلا" اگه کارگردانی به من اعتماد بکنه من از جون مایه میذارم ساعت ها روی فیلمنامه کار میکنم
الان دغدغه ات سینماست یا تلویزیون؟
-دغدغه ام بازیگری اگر قدم ها رو خوب برداری در همه ی زمینه ها موفق میشی
چرا تلویزیون انقدر ترس داره که میگن اگه بیای تو تلویزیون انگار دم دستی شدی؟
-خودمم هنوز نمیدونم که چرا به یکی این طوری میگن ولی چون تلویزیون یک رسانه ی قدرتمند است نمیشه ازش غافل شد
برای خودت تئاتر و تلویزیون و سینما رو اولویت بندی نمیکنی؟
-اگه بخوای از کار بازیگری ت لذت ببری فقط تئاتر چون تئاتر اجرا کردم مزه اش زیر زبونم مونده
اخرین تئاتری که دیدی کی بود؟
-قبل از کار مثل هیچ کس یک سال قبل تئاتر کلبه ی عمو تم اقای بهروز غریب پور اما در حین کار چند نمایشنامه خوانی دیدم
چرا تئاتر انقدر مظلومه؟
-اولا" تبلیغات روش خیلی ضعیفه و سالن خیلی کم داریم و به دلیل تعدد کار مدت اجرا کار هم میاد پایین
در کار مثل هیچ کس انتخاب بازیگر بر عهده ی چه کسی بود؟
-به عهده ی اقای نجاریان برنامه ریز و دستیار اول کارگردان بود که خودشون هم در کارهای درخشان بازی کردند و کاندید هم بودند و ایشون بسیار بازی رو میفهمه و اگر هم کارگردانی کنه خیلی خوب این کار رو انجام میده
شاهرخ استخری مینویسه؟
-من مینویسم ولی هنوز اعتماد بنفس کافی رو ندارم من داستان کوتاه مینویسم و فیلمنامه کوتاه هم مینویسم ولی اگر بهم اعتماد کنند چون ما هم نسلی های خودمون رو بهتر میشناسیم میدونم که چی دوست دارند حداقل در دیالوگ های خودم بهم اعتماد کنند
اگر از نقشت در مثل هیچ کس راضی نبودی چرا بازی کردی؟
-خب یک سریال مناسبتی ای بود که خیلی دوست داشتم درش بازی کنم بعدش هم ادم در ابتدای کار فیلم هایی رو بازی میکنه که شاید دوست نداشته باشه و من در این سریال فقط دیده شدم
اگر الان با این شرایط و جایگاهی که داری بازهم همین نقش رو بهت پیشنهاد بدهند بازی نمیکنی؟

-نه قطعا" بازی نمیکنم
الان که دیگه اول کار نیستی؟
-چرا هنوز هم اول کار هستم تو سینما که اول اول کارم
کی به اون جایگاه میرسی؟
-نمیدونم میتونم مثال بزنم اقای فروتن رو که وقتی رسیدند به فیلم های مرسدس و قرمز و بعد شب یلدا اون شب یلدا اون جایگاه است
سراغ کارهای تبلیغاتی هم میری؟
-الان که فکر میکنم یکم به مشکل برخورده نمیدونم اگه یک برند خوبی باشه شاید
تفاوت کیفی سینمای ایران و هالیوود در چیست؟
-به عنوان مثال وقتی در یک فیلم ایرانی داریم یک صحنه ی خشونت رو استفاده میکنیم حتی اگر از یک فیلم خارجی که دیدیم تقلید کنیم و عین همون رو بسازیم خیلی بهتر از این چیزی میشه که خودمون میسازیم
چه نقشی رو دوست داری بازی کنی؟
-نقشم در تلخون رو خیلی دوست دارم یک ادمی که پر از عقده باشه و یک سری نقش ها هست که من الان اعتقاد دارم در توانم نیست بازی کنم ولی باید تا چند سال دیگه اون نقش رو بازی کنم چون اگر بازهم نتونم هیچ پیشرفتی نکردم و اصلا" فایده ندارد
توی این سه کار سه فیلم با یک ویژگی تلخ گونه ی اجتماعی بازی کردی.....فکر نمیکنی اگه بخوای ادامه بدی در همین سبک بمونی؟
-اخه حقیقت تلخه
البته من فکر میکنم نقش ها رو هم خیلی متفاوت بازی کردی
- تا اخر عمرم هم اگر فیلم تلخ بازی کنم سعی میکنم نقش ها رو متفاوت بازی کنم
کار طنز هم بازی میکنی؟
-دوست دارم ولی الان نه
طنازی رو بلدی؟
-همه ی ادم ها برای نزدیکانشان طنازی بلدند
سیمرغ بلورین؟
-به نظر من بالا ترین جایزه ی ایرانه و خیلی دوست دارم که بگیرمش اگر بگیری دلیل بر این نیست که خیلی خوبی و اگر نگیری اینکه بد باشی نباید خیلی بزرگش کنم
هالیوود؟
-دوست دارم یک روزی اتفاقی بیفته که بازیگرهای بتوانند انجا هم کار کنند و موفق باشند مثل ورزش و فوتبال که از یک زمان دریچه برای حضور بازیکنان ایرانی در کشورهای اروپایی باز شد
داستان بازی کردن خانم فراهانی رو در فیلم هالیوودی شنیدین؟
-واقعا" عالی بود من خیلی خوشحال بودم وقتی شنیدم این اتفاق افتاده چون گلشیفته فراهانی بهترین گزینه بود که میتونست با رفتنش دریچه رو برای بقیه باز کنه و من این رو واقعا" توی رویا میدیدم
شما کدوم رو می پسندید؟هالیوود یا ایران؟
-هر دوتا رو چون عاشق زبان فارسی هستم

سینمای ایران ابتذال داره؟
-این حرفها همیشه بوده و این تفکرات خیلی وحشتناکه و چیزیه که همه جا هست و هنرمندان توی دیدترند و اغراق در موردشون بیشتره
از روی کسی هم مینویسی و الگو برداری میکنی؟
-تا به حال سعی کردم تمام بازیهای درخشان تاریخ سینما رو ببینم و تمرین کنم
دوست داری شاهرخ استخری رو مقایسه کنند؟
-نه
نمیخواهی نقش هات رو با صداهای مختلف بازی کنی؟
-این یک کار فوق العاده سخته که بخوای 5 ماه با صدای دیگری یک فیلم رو بازی کنی ولی دوست دارم و به نظرم خانم مریل استریپ بانوی هزار لهجه یک فوق ستاره است که میتونست هر نقش رو با یک صدا و لهجه بازی کنه
نظرت درمورد اسامی زیر:
بهروز وثوقی:تکرار نشده
علیرضا امینی:واقعا" بهش مدیونم خیلی دوسش دارم و در بازی گرفتن استادن
سیاوش خیرابی:اولین هم نسلی ای باهاش کار کردم و پارتنر خوب و مستعد من در تلخون
محمد رحمانیان:از قطب های نویسندگی و کارگردانی تئاتر در ایران
شاهرخ استخری:از خدا میخوام یک جایگاه محبوب نزد مردم و اهالی سینما بهش بده
حرف اخر؟
-مرسی از اینکه حرف ها و درد دلهای ما رو شنیدید امیدوارم به کسی توهین نکرده باشم برام دعا کنید

گردآوری : پایگاه اینترنتی پرشین وی

Zahra_1376
02-10-2009, 01:26
اه چرا دیشب نداد؟

Behsood
02-10-2009, 01:49
گفتگو با شاهرخ استخری ستاره سریال دلنوازان
سلام
این همون پسره است که شبیه کیانو ریوزه! (حالا چه گیری دادم من!!)
کاش ازش میپرسیدن حس ات در مورد این قضیه چیه!

یادمه از "مهناز افشار" در مورد شبهاتش به گوگوش پرسیده بودن گفته بود :

نه اون شبیه منه!!!

Azot
02-10-2009, 14:10
دوستان دیروز (پنجشنبه) سریال رو داد ؟

من هر چی نگاه کردم نداد مگه هر شب نبود ؟

اگه داد و من ندیدم لطفا جریان رو خلاصه بنویسید ...

sinath
02-10-2009, 14:25
دوستان دیروز (پنجشنبه) سریال رو داد ؟

من هر چی نگاه کردم نداد مگه هر شب نبود ؟

اگه داد و من ندیدم لطفا جریان رو خلاصه بنویسید ...
نه دیشب نداد قسمت بعدی امشب پخش میشه.

mahsa1469
02-10-2009, 18:06
بچه ها این یلدا دختر خونوادست یعنی خواهر بهزاد؟؟؟

nil2008
02-10-2009, 20:16
بچه ها این یلدا دختر خونوادست یعنی خواهر بهزاد؟؟؟
نه بابا قراربود خواهرش بشه ...فکر کنم زنش بشه...:31:
تازه کی گفته تو کشور ما...یه دختر تنها میتونه بدون اذن پدر!!! بره سفر خارجه؟؟؟؟چه دروغایی میگن...:18:

khashi87
02-10-2009, 20:43
توی سریال های ایرانی نباید زیاد به جزییات توجه کرد اما فیلمش در کل بد نیست مطمئن باشید اونجوری که شما فکر می کنید نمیشه داستان فیلم 100% یه شوک داره

Inter
03-10-2009, 12:57
آخه شوک داریم تا شوک
سریال پنجمین خورشید هم شوک داشت !!!

این سریال هم با این سنتیمنتال بازیش مارو کشت.

راستی این یلداهه کاملاً مشخصه بینی شو عمل کرده نه؟

یلداهه داره از باباش خط میگیره و بهزاده رو خام می کنه ولی وسطاش عاشقش میشه

اصولاً هدف از ساختن چنین سریالی چیه؟

soudeh662
03-10-2009, 13:41
سلام
به نظرتون يلدا حس ششمش زياد قوي بود كه فهميد بهزاد عاشقش شده يا مهتاب زيادي خنگ كه از بچه گي تا حالا نفهميده بهزاد دوسش نداره؟:D

mahshid20
03-10-2009, 14:37
نه اين يلدا خيلي خودشو دسته بالا ميگيره.
فكر كرده كار همينطوري ريخته كه اين نشد يكي ديگه.............
اين مهتاب هم از اين دختر خيالاتي هاست.

nil2008
03-10-2009, 16:37
راستی این یلداهه کاملاً مشخصه بینی شو عمل کرده نه؟

یلداهه داره از باباش خط میگیره و بهزاده رو خام می کنه ولی وسطاش عاشقش میشه

عمل دماغ یلدا کاملا" تایید میشه...:38:
ولی یلدائه یه جورایی داره جنسش خراب میشه...:21:

s_paliz
04-10-2009, 12:41
:18:
شما رستگاران و دلنوازان را با جومونگ و ... مقایسه میکنید
فیلمنامه و داستان جومونگ اصلا با این قابل قیاس نیست ...:13:
از نظر سر کار بودن خیلی هم قابل قیاسه...

mohsen_gh1991
04-10-2009, 12:46
این از اون سریالهایی هست که با این که خیلی خنک و کلیشه ایه ولی به خاطر داستان ساده ای که داره ملت رو به خودش جذب کرده. چون اگه حتی دو سه قسمتش رو هم نبینی باز هم ماجرا دستت میاد.

ღtaniaღ
04-10-2009, 21:54
سمانه پاکدل همون یلدا س؟؟؟
نه شکوفه جان....
یلدا اسمش سحر قریشی :دی

به تازگیم یه فیلم بازی کرده اسمش لج و لج بازیه که با سارا خویینیهاو نیما شاهرخ شاهی هم بازی شده...واسه آبان اکران میشه....

اینم عکسای فیلمس که سحر قریشی توش بازی میکنه...

khashi87
05-10-2009, 00:40
این از اون سریالهایی هست که با این که خیلی خنک و کلیشه ایه ولی به خاطر داستان ساده ای که داره ملت رو به خودش جذب کرده. چون اگه حتی دو سه قسمتش رو هم نبینی باز هم ماجرا دستت میاد.
غالبا تمام سریال های داخلی این مزیت رو دارن

rambo_1386
05-10-2009, 01:01
اینجا تاپیک دلنوازان یا من اشتباه اومدم؟!:31:

nil2008
05-10-2009, 08:34
بابا یکی بگه اینا تو دوبی چیکار کردن دیگه...:19:
کم کم ماجرا داره پیچ میخوره...:18:
این بهزاد چه یدفه چسبید به باباش!!!:10:

sinath
05-10-2009, 11:49
«مهران مهام» در گفت‌وگو با فارس:
بازخورد اجتماعي «دلنوازان» مثبت بوده است

خبرگزاري فارس: تهيه‌كننده مجموعه تلويزيوني «دلنوازان» گفت: بازخورد اجتماعي سريال تلويزيوني «دلنوازان» ساخته «حسين سهيلي‌زاده» در هفته نخست پخش از شبكه سوم سيما مثبت بوده است.

«مهران مهام» در گفت‌وگو با خبرنگار راديو و تلويزيون فارس در مورد بازخورد پخش اين سريال در جامعه، گفت: من بيشتر بازخورد اجتماعي سريال را مدنظر مي‌گيرم كه الحمدالله تا به حال در برخورد با افراد مختلف خوب بوده است.
وي با اشاره به زمان پخش اين مجموعه تلويزيوني گفت: البته دوست داشتم كه زمان پخش سريال نيم ساعت ديرتر مي‌شد زيرا مخاطب مي‌توانست بهتر به پاي آن بنشيند. البته به نظرم، هر سريال خوبي مي‌تواند در هر وضعيتي، حقش را از آنتن بگيرد.
مهام با اشاره به اين كه اين روزها قسمت‌هاي خارجي سريال 50 قسمتي «دلنوازان» تصويربرداري مي‌شود، به فارس گفت: تصويربرداري اين سريال، تا يك ماه ديگر ادامه دارد.
به گزارش فارس، داستان‌هاي اين سريال را «عليرضا كاظمي‌پور» و «سعيد جلالي» نوشته‌اند و در گروه فيلم و سريال شبكه سه سيما توليد مي‌شود.
«مهران مهام» و «ايرج محمدي» تهيه‌كنندگان اين سريال هستند و بازيگراني نظير سياوش خيرابي، شاهرخ استخري، زهره فكورصبور، فريبا كوثري و پرويز فلاحي‌پور در آن ايفاي نقش مي‌كنند.
در خلاصه داستان «دلنوازان» آمده است: جهان و فرغ خواهر و برادري هستند كه ساليان سال در يك خانه دو طبقه به همراه فرزندانشان زندگي مي كنند. آنها جهت امرار معاش چند وقتي است كه يك آژانس هواپيمايي افتتاح كرده‌اند و بهزاد قرار است با مهتاب ازدواج كند اما طي حوادثي اين اتفاق رخ نمي‌دهد و اين شروع ماجراهاي اين دو خانواده در سريال دلنوازان است...
ساير عوامل اين پروژه عبارتند از: تصويربردار: سهيل نوروزي، صدابردار: مهدي آزادي، طراح صحنه و لباس: آنيتا جواهرچي، چهره‌پرداز: مهري شيرازي، برنامه‌ريز: مجتبي خادم‌زاده، دستيار اول كارگردان: حميد سليماني.

ghermezeteh
05-10-2009, 21:31
خوب معلوم شد حق با جهان هست نه با اتابک چون جهان رفته جبهه و اتابک رفته تو کار دارو
و تو سریال ایرانی کسی که میره جبهه کلاهبردار از آب درنمیاد!!

شکوفـه
05-10-2009, 22:01
این دیگه از اون حرفا بود !!

پس اون مدرکی که داره چی؟؟ حتما جهان یه ریگی تو کفشش هست:دی

rambo_1386
05-10-2009, 22:12
خوب معلوم شد حق با جهان هست نه با اتابک چون جهان رفته جبهه و اتابک رفته تو کار دارو
ایول دمت گرم واقعا واقعیت گفتی:27:

pedram_sad
06-10-2009, 00:03
به نظر میرسه جزو معدود سریال هایی باشه که ارزش دیدن داره
البته به نظر میرسه

carter
06-10-2009, 20:05
این دکتر همکار یلدا 20 سالشه من نمیدونم چطوری تخصص گرفته با اون قیافش
اصلا بهش نمیاد دکی باشه

danielo
06-10-2009, 21:15

اصلا لازم به این نبود.فکر کنم اسم اتابک یک اسم اریایی باشه .اگر اشتباه نکنم.
پس او ادم بسیار بدی هست .چون اسمش ایرانی هست و عربی نیست.البته جهان هم فکر نکنم عربی باشه ولی چون خیلی قدیمی نیست.زیاد جهان ادم بدی نیست

hoomaan
06-10-2009, 21:25
کسی میدونه سریال چند قسمته ؟

mohsen_gh1991
06-10-2009, 21:41

اصلا لازم به این نبود.فکر کنم اسم اتابک یک اسم اریایی باشه .اگر اشتباه نکنم.
پس او ادم بسیار بدی هست .چون اسمش ایرانی هست و عربی نیست.البته جهان هم فکر نکنم عربی باشه ولی چون خیلی قدیمی نیست.زیاد جهان ادم بدی نیست در راستای ادامه صحبت سما عزیزان جان باید بگم که علاوه بر اینها جهان ریش داره ولی اتابک نداره.پس نتیجه میگیریم که اتابک ادم بدیه و جهان هم فرشته مهربون.(شکلک خنده) واقعا خوبی یا بدی افراد به ریش و جبهه و اسمه؟(جدی گفتم.روش فکر کنین)

rambo_1386
06-10-2009, 22:05
جدی گفتم.روش فکر کنین)
نیازی به فکر نیست حرف شما کاملا درسته اصلا ریش و جبهه و اسم نیست ولی تو ایران فرق میکنه ، پارسال بود(تاریخ دقیقش نمیدونم) که نیروی انتظامی بدجوری بازرسی میکرد یکبار دیدید یه شخصی که ریش داره بازرسی کنن من که ندیدم ولی هرکی ریشش یه فرمی داشت فورا بازرسی میکردن و میگفتن این چه ریشیه و ..... خوب این یعنی چی؟؟؟

Majid393
06-10-2009, 22:50
کسی میدونه سریال چند قسمته ؟

تو سایت شبکه 3 نوشته 50 قسمتِ 30 دقیقه ای.

شکوفـه
07-10-2009, 13:57
ولی به نظر میاد اتابک درست گفته باشه اخه خیلی مطمئن حرف میزنه :دی

N.E.G.A.R
07-10-2009, 17:08
من تو این سریال فقط از یک شخصیت حالم بهم میخوره اونم یلدا خانومه ...واقعاً تحملش سخته.

به نظر من شاید بهزاد با یلدا ازدواج کنه ولی پس از مدتی از هم طلاق بگیرند و بهزاد با مهتاب ازدواج کنه.

GiggleClub
07-10-2009, 17:17
من از اون دختره خواهر مهتاب حالم بهم میخوره

mahsa1469
07-10-2009, 18:14
من تو این سریال فقط از یک شخصیت حالم بهم میخوره اونم یلدا خانومه ...واقعاً تحملش سخته.

به نظر من شاید بهزاد با یلدا ازدواج کنه ولی پس از مدتی از هم طلاق بگیرند و بهزاد با مهتاب ازدواج کنه.
نه مهتاب اون دکتره رو درمان می کنه بعد باهاش ازدواجح می کنه

بی چاره روشنک:13:

ولی به نظر میاد اتابک درست گفته باشه اخه خیلی مطمئن حرف میزنه :دی
نه من که می گم همش نقشه است اتابک پول داده ستایش رو بدزدن و...

شکوفـه
07-10-2009, 19:01
نه بابا نقشه نیس

به نظرم بابای یلدا ستایشو دزدیده چون وقتی بهزاد اسمشو گفت باباش یه جوری شد و حتی فکر کنم میخواست از ازدواج منصرفش کنه

pedram_sad
07-10-2009, 19:37
شدیدا تایید میشه
از اون تیپ دختر های مزخرفیه که اگه جلوی من باشه و این اداعا و رفتار ها رو داشته باشه کم کمش با چرخ گوشت یک بلایی سرش میاد

mahsa1469
07-10-2009, 19:48
نه بابا نقشه نیس

به نظرم بابای یلدا ستایشو دزدیده چون وقتی بهزاد اسمشو گفت باباش یه جوری شد و حتی فکر کنم میخواست از ازدواج منصرفش کنه
خوب همین نه از اون جایی که شناخت می گم نقشه ست می ترسه بهزاد با یلدا ازدواج کنه همه چیز لو بره...

pedram_sad
07-10-2009, 21:10
همین الان دارم سریال رو میبینم
و واقعا هم لذت میبرم وقتی بهزاد حال این دختره رو میگیره و داغونش میکنه

شکوفـه
07-10-2009, 21:38
ابروی هر چی دختر برد
:دی

ولی خوب خیلی خوب از عهده ی نقش یه دختر لوس بر اومده

GiggleClub
07-10-2009, 21:57
امشب خوشم اومد اون تیکه بهزاد خوب حال روشنک رو گرفت :27:
بیچاره گریش گرفت :31:

Inter
07-10-2009, 22:05
چقدر داره مصنوعی بازی میکنه بابا این دختره یلدا
حرکاتش شده این: نگاه سریع به اطراف(راست یا چپ) یا به زمین - نگاه به طرف مقابل- دیالوگ- لبخند تلخ- انتظار برای دیالوگ طرف مقابل
دوباره نگاه سریع به اطراف( اینبار چپ یا راست) یا به زمین - نگاه به طرف مقابل- دیالوگ- لبخند یا نیشخند تلخ- انتظار برای دیالوگ طرف مقابل کـــــــــــــــات
همشون یه جورایی مصنوعی دارن بازی می کنن
همینمون هم مونده بود بیمارستان بشه مرکز لاپوشانی و ترک اعتیاد معتاد از نوع متخصص جراح قلب !!!

ghermezeteh
07-10-2009, 22:51
نقش رامین چرا اینجوریه؟
کلا تاثیرش تو سریال چیه؟
همش که بهش توهین می کنن و فحش میدن تو سریال
از سیاوش خیرابی انتظار نمی رفت تو سریال دومش اینقدر پسرفت کنه و همچین نقشی رو بازی کنه
البته شاید در ادامه سریال نقشش بهتر بشه.

چقدر داره مصنوعی بازی میکنه بابا این دختره یلدا
حرکاتش شده این: نگاه سریع به اطراف(راست یا چپ) یا به زمین - نگاه به طرف مقابل- دیالوگ- لبخند تلخ- انتظار برای دیالوگ طرف مقابل
دوباره نگاه سریع به اطراف( اینبار چپ یا راست) یا به زمین - نگاه به طرف مقابل- دیالوگ- لبخند یا نیشخند تلخ- انتظار برای دیالوگ طرف مقابل کـــــــــــــــات
همشون یه جورایی مصنوعی دارن بازی می کنن
همینمون هم مونده بود بیمارستان بشه مرکز لاپوشانی و ترک اعتیاد معتاد از نوع متخصص جراح قلب !!!

ماشاالله شما چه موشکافانه بازی بازیگرا رو برررسی می کنی
نکنه خودت کارگردانی یا دانشجوی کارگردانی؟

Inter
07-10-2009, 23:04
ماشاالله شما چه موشکافانه بازی بازیگرا رو برررسی می کنی
نکنه خودت کارگردانی یا دانشجوی کارگردانی؟

نه بابا فقط با دقت به جزئیات نگاه می کنم همین

alhadi
08-10-2009, 10:15
با سلام به بچه ها احتمالا ستایش همون زهره فکور صبور باشه که نابیناست و تو تبلیغش میزارنش .با توجه به قسمت آخر که اتابک اینجوری با یلدا صحبت کرد یه چیزایی داره رو میشه .
راستی این یلدا یه فک و فامیلی با فراهانیها نداره آخه خیلی شبیهشونه اما از نظر بازی کاملا برعکس و مصنوعی!!!

farid55
08-10-2009, 12:50
ظاهرا که سریال خوبی ازکار دراومده.اینکه ببینده نتونه حدس بزنه که داستان چطوری رقم خواهد خورد ،خودش نکته خوبیه که ما این روزا خیلی کم تو فیلمها و سریالهای وطنی میبینیم.نکته دیگه هم بازی خوب و منطقی بازیگران،خصوصا جوونتر های فیلمه.با اینکه شخصیت های جوون فیلم تازه کار و بعضا تجربه اولشون هم هست،دارن شفاف و ملموس نقششون رو ایفا میکنن.
در حقیقت این هنر کارگردانه که داره خوب ازشون بازی میگیره.

hoomaan
08-10-2009, 14:57

خیلی جالبه تمام آقایون از روشنک و تمام خانمها از یلدا متنفرن !!!

دلیلشم معلومه .

hoomaan
08-10-2009, 15:03
نقش رامین چرا اینجوریه؟
کلا تاثیرش تو سریال چیه؟
همش که بهش توهین می کنن و فحش میدن تو سریال
از سیاوش خیرابی انتظار نمی رفت تو سریال دومش اینقدر پسرفت کنه و همچین نقشی رو بازی کنه
البته شاید در ادامه سریال نقشش بهتر بشه.

واقعا اگه تا اینجا کل سکانسایی که این پسره توش بوده رو حذف میکردن هیچی از سریال و قصه کم نمیشد بلکه جذاب ترهم بود .
حیف این فیلمنامه ها که با عجله و بدون بازنگری نوشته میشن . وگرنه موضوع بدی نیست ! .

mahshid20
08-10-2009, 18:27
سياوش خيرابي نقش پيام بازرگاني و در اصل ايفا ميكنه.

بردیا
08-10-2009, 18:39

دلیلشم معلومه .

ما که از روشنک متنفر نیستیم:دی

IISaEeDII
08-10-2009, 19:38
اين تيكه هايی كه بهزاد به اين روشنك ميندازه خيلی قشنگه !! كيف ميكنم وقتی حالشو ميگيره !

pedram_sad
08-10-2009, 22:24
اين تيكه هايی كه بهزاد به اين روشنك ميندازه خيلی قشنگه !! كيف ميكنم وقتی
حالشو ميگيره !

تایید میشه

دلیلشم معلومه .

خوب میشه دلیلش رو بگید تا ما هم بدونیم از نظر شما دلیل این که اقایون از روشنک متنفر هستن چیه ؟

khashi87
08-10-2009, 22:28
این سریال کیا پخش میشه و تکرارش ساعت چنده؟

pedram_sad
08-10-2009, 22:44
شب ها 20:45
تکرار هم روز بعد 16:45

کسی نمیدونه چند قسمت پخش شده ؟

شکوفـه
08-10-2009, 22:44
همه روزه به جز پنج شنبه ها ساعت 20:45

تکرارشم ساعت 5 باید باشه فک کنم

hoomaan
08-10-2009, 22:52
این سریال کیا پخش میشه و تکرارش ساعت چنده؟

هر شب غیر از پنجشنبه ها 20.45 شبکه 3.

sinath
09-10-2009, 12:27
علي لهراسبي در گفتگو با فارس:
اعتبار ترانه لزوما به پرطرفداري آن نيست

خبرگزاري فارس: خواننده تيتراژ پاياني سريال تلويزيوني «دلنوازان» گفت: نمي‌توان لزوما ترانه معتبر را به ويژه در زمينه ترانه‌هاي مربوط به تيتراژ فيلم‌ها و سريال‌ها، به پرطرفدار بودن آن مربوط دانست و ممكن است ترانه‌اي باشد كه اعتباري نداشته باشد اما مخاطب آن را بشنود.

«علي لهراسبي» خواننده ترانه تيتراژ پاياني سريال تلويزيوني «دلنوازان» به عنوان يكي از چهره‌هاي تلويزيون در هفته‌اي كه گذشت، با اشاره به اين كه اگر ترانه درست استفاده شود و سرجاي خود قرار داشته باشد، مي‌تواند به موفقيت برسد، گفت: قرار نبود قصه «دلنوازان» در ترانه آن لو برود.
«علي لهراسبي» خواننده ترانه تيتراژ پاياني سريال تلويزيوني «دلنوازان» در گفت‌وگو با خبرنگار موسيقي فارس درباره اين ترانه صحبت كرد. لهراسبي كه از نگاه كارشناسان شركت كننده در نظرسنجي هفتگي فارس، به عنوان يكي از چهره‌هاي برتر تلويزيون در هفته‌اي كه گذشت، لقب گرفت، متولد تهران و فارغ التحصيل رشته كارشناسي الكترونيك دانشگاه آزاد كرج از سال 1374، موسيقي را با نوازندگي پيانو نزد مهرداد تاج كريمي آغاز كرد، سپس به فراگيري تئوري موسيقي پرداخت و در بخش موسيقي كودكان و نوجوانان شروع به فعاليت نمود. او در سال 79 با خوانندگي تيتراژ سريال «كلبه سفيد» به‌طور جدي وارد عرصه خوانندگي شد و پس از آن حدود يكسال و نيم به فراگيري آواز كلاسيك نزد محمدرضا صادقي مشغول بود. خواندن ترانه‌هاي سريال‌هاي «دريايي‌ها»، «پيله‌هاي پرواز» و برنامه‌هايي چون صبح بخير ايران، مثلث و عبور شيشه‌اي از ديگر فعاليت‌هاي اوست.
با او گفت‌وگوي كوتاهي داشته‌ايم؛

يكي از ويژگي‌هاي «دلنوازان»‌ ترانه «عبدالجبار كاكايي» در تيتراژ فيلم با صداي شما است. در مورد اين همكاري بگوئيد.
- پس از سفارش كار «دلنوازان» به ايشان سفارش سرودن ترانه را دادم و اين اولين هم‌كاري ما شكل گرفت. همانطور كه مي‌دانيد، اينطور كارها پر اديت است يعني زحمت بسياري مي‌خواهد و طوري نيست كه چند روزه كار تمام و به مرحله نهايي برسد. اين پروسه هم يكي دو روزه نبود بلكه يك ماه قبل از شروع ضبط، كار به من سفارش دادند و من هم اين كار را به آقاي كاكايي سفارش دادم كه ايشان از تركيب دو ترانه، آن را نوشت و در ادامه كار با اديت‌هاي مختلفي همراه شد.

ترانه اين سريال، خيلي زود بين مردم پرطرفدار شده است. اعتبار يك ترانه را تا چه حد ارتباط آن با مخاطب تعيين مي‌كند؟
- اگر اين اتفاق رخ دهد، خيلي خوب است اما نمي‌توان لزوما ترانه معتبر را به ويژه در زمينه ترانه‌هاي مربوط به تيتراژ فيلم‌ها و سريال‌ها، به پرطرفدار بودن آن مربوط دانست و ممكن است مخاطب با آن ارتباط برقرار نكند. از سويي شايد هم ترانه‌اي باشد كه اعتباري نداشته باشد اما مخاطب آن را بشنود.

از همكاران خود در توليد كار بگوئيد؟
- موسيقي كار را «محسن يگانه» نوشت، تنظيم كننده آن آقاي صفاريان بود و من هم آن را خواندم. در كل گروه خوبي داشتيم و سعي كرديم آن را با دقت، طوري كه به حال و هواي سريال نزديك باشد، توليد كنيم.

مدتي مرسوم شده بود كه در انتهاي هز سريال تلويزيوني، يك ترانه‌اي شنيده مي‌شد كه البته اين اواخر، روند استفاده از ترانه در همه سريال‌ها، كم‌تر شده و كاهش يافته است. به نظرتان سريال‌ها چقدر به ترانه‌ها نياز دارند و چقدر بايد وجود همخواني بين سريال و ترانه درنظر گرفته شود؟
- در اين زمينه، اگر ترانه درست استفاده شود و سرجاي خود قرار داشته باشد، مي‌تواند به موفقيت برسد. حتي اگر همه سريال‌ها، از ترانه استفاده كنند. از نظر من، البته شناخت ترانه‌سرا تعيين‌كننده است و در حقيقت براي ايجاد همخواني، آن كس كه مي‌نويسد، بايد روانشناس خوبي باشد تا بتواند به بهترين وجه، ترانه‌اي همخوان و تأثيرگذار بنويسد.

براي ارتقاي ترانه‌سرايي در سريال‌هاي تلويزيوني، چقدر شاخصه‌‌اي مثل ترانه قوي و بامحتوا مؤثرند؟
- سريال «دلنوازان» يك كار عاشقانه است و درباره اجراي ترانه آن، با آقاي سهيلي‌زاده كارگردان و ايرج محمدي و مهران مهام تهيه كنندگان كار خيلي صحبت كرديم و قرار هم بر اين بود كه يك كار عاشقانه را اجرا كنيم اما طوري نباشد كه قصه در ترانه لو برود ضمن اين كه خيلي هم از فضاي قصه دور نباشد. در كل بايد بگويم براي توليد ترانه مؤثر، محتواي شعر و نوع ساختار موسيقي هر دو به هم كمك مي‌كنند.

و به عنوان سوال پاياني اين گفت‌وگوي كوتاه، درمورد فعاليت‌هاي جديد خود بگوييد؟
- شديدا درگير ساخت آلبوم جديدم هستم كه هنوز نامي براي آن انتخاب نكرده‌ام. آلبومي كه حدودا 14 قطعه دارد و از اشعار آقاي كاكايي، محسن يگانه، رضا صادقي، بماني و خانم برزويي در آن استفاده كرده‌ام.

mahsa1469
10-10-2009, 20:33
بچه ها امروز بخش می شه؟؟؟ساعت چند؟؟

Majid393
10-10-2009, 20:45
بچه ها امروز بخش می شه؟؟؟ساعت چند؟؟

همین الان شروع شد.
20:45

attractive_girl
11-10-2009, 19:44
بیوگرافی از زبان خود شاهرخ استخری

چهاردهم مهرماه سال 59 به دنیا آمدم، فرزند بزرگ خانواده‌ام و بعد از من دو خواهر دیگر به دنیا آمدند، پدرم مهندس شیمی است و مادرم لیسانس زبان است، پس از اینكه خواهرم به دنیا آمد، مادرم خانه‌دار شد. خودم هم ورودی سال 78 هستم و مهندسی صنایع خواندم، برای فوق‌لیسانس هم در رشته سینما شركت كردم كه متاسفانه قسمت نشد.
او در مورد آغاز بازیگری برایمان می‌گوید: «سال سوم دانشگاه كه بودم، یكی از دوستانم «هاشم مهدوی» كه می‌دانست به دنیای سینما علاقه‌مندم، مرا به آقای رحمانیان معرفی كرد، وی آن سال كارگردانی تئاتر «اسب‌ها» را برعهده داشت و من هم به همراه 20، 30 نفر دیگر در كنار بزرگانی چون؛ داوود رشیدی، رضا بابك، علی عمرانی، مهتاب نصیرپور، بهناز جعفری، هومن برق‌نورد و... بود، نقش ما پررنگ نبود، ما یك تیم بودیم كه با پاهایمان روی صحنه، ریتم می‌زدیم. سپس توسط یكی از دوستانم به كلاس بازیگری رفتیم، حضور در آن تئاتر هم، باعث شد تا من بازیگری را ادامه بدهم، شاید برایتان جالب باشد كه بگویم، حضور در آن تئاتر به همراه اجرای شبانه و تمرین، دستمزدی 170 هزار تومانی داشت كه به من خیلی چسبید! پس از آن كلاس‌ها، یك دوره پیشرفته زیرنظر حبیب رضایی، پیام دهكردی، هدایت هاشمی، مهتاب نصیرپور و... گذراندم. این روند ادامه پیدا كرد، تقریبا ناامید شده بودم و احساس می‌كردم كه زمان زیادی از دست دادم و رفتم سركار دیگری... چرا كه طی این سال‌ها چند بار هم تست دادم، اما انتخاب نشدم، یادم می‌آید، آخرین بار هم كه تست دادم، برای فیلم «استشهادی برای خدا» به كارگردانی «علیرضا امینی» بود. دو سال بعد امیر انصاری از دفتر آقای امینی زنگ زد و به من گفت كه فیلمی به نام «تلخون» می‌خواهیم بسازیم، مداركتان اینجاست. سپس «سیاوش خیرابی» هم اضافه شد، «تلخون» چند بار هم از تلویزیون به نمایش درآمد كه جزو اولین كارهای من و سیاوش بود. سپس آقای امینی مرا به «سامان مقدم» برای بازی در سریال «پریدخت» كه ماه محرم سال 86 پخش شد، معرفی كرد؛ لیلا حاتمی، علی مصفا، حسن پورشیرازی، كامبیز دیرباز و... در آن مجموعه بازی می‌كردند كه البته این سریال زودتر از فیلم تلخون پخش شد، تلخون نوروز 87 پخش شد، پس از «پریدخت» هم در سریال «مثل هیچكس» كه رمضان سال 87 پخش شد و نوروز امسال هم در سریال «ماه عسل» كه از شبكه دو پخش شد، بازی كردم، كه برای من تجربه خوبی بود، بازی در كنار محمد مطیع، سعید پورصمیمی، پروانه معصومی، یوسف تیموری، سحر ولدبیگی، امیرحسین صدیق و... بازی در كنار این بزرگان، برای من تجربه بسیار خوبی بود و از آن بسیار آموختم...
حضور در دلنوازان
برای بازی در «ترانه مادری» پیش كارگردان مجموعه؛ «حسین سهیلی‌زاده» رفتم، اما از آنجا كه قرارداد «مثل هیچكس» را بسته بودم، قسمت نشد با هم همكاری كنیم... آقای سهیلی‌زاده در انتخاب بسیار دقیق است و دیگر حرفی باقی نماند.

چند تا عکس از کیانو ریوز ایران :31:

pcforlife
11-10-2009, 22:47
دوستان من زیاد دلنوازان را نگاه نمیکنم، ولی گاهی اوقات برنامه WinDVR رو موقع پخش دلنوازان مینیمایز میکنم و کارامو با کامپیوترم انجام میدم و دلنوازان رو گوش میدم:8:. این همه مقدمه بافتم که بگم چند روز بود رفته بودم تو کفه صدای این بهزاده که شبیه کیه و نهایتا به این نتیجه رسیدم صداش کپ پورسرخه!!:18: حالا نمیدونم تن صداش اینطوری یا خودش دوست داره مثل پورسرخ حرف بزنه...:13:
ببخشید که پستم زیاد مرتبط با تاپیک نبود.:11:
یاعلی:11:

sinath
12-10-2009, 18:43
"دلنوازان" نگاهی تازه به موضوع ازدواج دارد

تهیه‌کننده مجموعه تلویزیونی "دلنوازان" ویژگی این مجموعه را نگاه متفاوت و تازه به مسئله ازدواج می‌داند. مهران مهام که همراه ایرج محمدی تهیه مجموعه‌های اجتماعی همچون "ترانه مادری"، "بزنگاه"، "خانه به دوش" و ... را به عهده داشته، درباره تهیه این مجموعه با محوریت مسائل اجتماعی به خبرنگار مهر گفت: با توجه به تجربیات گذشته که در ساخت ملودرام‌های شبانه داشتیم طرح اولیه مجموعه "دلنوازان" را ارائه کردیم. قبل از شروع نگارش هم جلساتی با علیرضا کاظمی‌پور و سعید جلالی نویسندگان و مدیران شبکه سه داشتیم.
وی در ادامه افزود: طراحی و نگارش مجموعه "دلنوازان" 18 ماه طول کشیده و هنوز هم نگارش فیلمنامه ادامه دارد. برای تهیه این مجموعه کار گروهی انجام شده و با کارشناسان و رواشناسان و ... صحبت شد تا کار شسته و رفته شود. هدف ما از تهیه مجموعه "دلنوازان" پرداختن به مسائل ازدواج از زاویه‌ای نو و متفاوت بود.

این تهیه‌کننده خاطرنشان ساخت: ممکن است شما هم در اطرافیانتان دیده باشید که خانواده‌ها فرزندانشان را از کودکی به نام هم می‌کنند. این مسئله درست نیست، چرا که وقتی بچه‌ها بزرگ می‌شوند شرایط تغییر می‌کند. در واقع مجموعه "دلنوازان" هشداری برای خانواده‌ها است و تلاش کردیم این نوع مسائل را برای مردم باز کنیم. از سوی دیگر هر قسمت از این مجموعه تعلیق‌های زیادی برای مخاطب دارد و سعی می‌کنیم این تعلیق‌ها تا پایان مجموعه ادامه داشته باشد.
وی درباره انتخاب سهیلی‌زاده برای کارگردانی "دلنوازان" گفت: در گذشته مجموعه‌های "خانه آرزوها" و "دوقلوها" و تابستان پارسال هم "ترانه مادری" را با هم کار کرده‌ بودیم. سهیلی‌زاده از کارگردان‌هایی است که به کار خود اشراف دارد و فکر ما به هم نزدیک است، به همین دلیل او را برای کارگردانی "دلنوازان" انتخاب کردیم.
مهام درباره انتخاب بازیگران جوان این پروژه که چهره‌های جدیدی هستند، توضیح داد: در اکثر کارهایمان بازیگران جدیدی معرفی کردیم و همیشه بر این مسئله تاکید داریم. تعداد بازیگران جوان با توجه به تولید انبوه تلویزیون کم است. بنابراین باید چهره‌های جدید و با استعداد را شناسایی و از آن استفاده کنیم.
این تهیه‌کننده در پایان ساعت پخش این مجموعه را مناسب ارزیابی کرد و گفت: با لطف مدیران شبکه سه و معاون سیما این مجموعه ساعت 20:45 پخش می‌شود که جلوتر از وقت پخش مجموعه‌های شبکه سه است. امیدوارم این مجموعه برای مخاطبان جذابیت لازم را داشته باشد.
پخش مجموعه "دلنوازان" از چهار مهرماه به تهیه‌کنندگی ایرج محمدی و مهام از شبکه سه شروع شده و ادامه دارد. فریبا کوثری، پرویز فلاحی‌پور، سحر قریشی، شاهرخ استخری، عبدالرضا اکبری و ... بازیگران این مجموعه هستند.

jigar-tala
12-10-2009, 18:48
خیلی فیلم قشنگیه کسی نمیدونه اخرش چی میشه : دی
دیشب دلم واسه این اقا دکتره سوخت

Inter
12-10-2009, 21:46
این دختره چه تند تند داره صحبت میکنه و سرشو هی با سرعت اینور اونور میکنه بابا، باید تکرارشو با دور کند نشون بدن بفهمم چی داره میگه. از 10 تا دیالوگشم 8 تاش بدوبیراه به عموشه بقیشم ناز کردن واسه بهزاد

این پسره رامین هم عجب آب زیرکاهی هست

در ضمن فردا خلاصه ی قسمتهای 1 تا 15 رو نشون میده و از این هفته پنجشنبه ها هم پخش میشه.
راستی به نظرم این سریال از ترانه مادری بهتر باشه، حداقل تا حالا که اینجوری بوده.

در ضمن کیانوریوز شاهرخ استخری آمریکاست نه برعکس :31:

amir6135
13-10-2009, 01:05
خیلی فیلم قشنگیه کسی نمیدونه اخرش چی میشه : دی
دیشب دلم واسه این اقا دکتره سوخت

خوب معلومه ... آخرش، تموم ميشه !!! :31:

ghermezeteh
13-10-2009, 10:50
این دختره چه تند تند داره صحبت میکنه و سرشو هی با سرعت اینور اونور میکنه بابا، باید تکرارشو با دور کند نشون بدن بفهمم چی داره میگه. از 10 تا دیالوگشم 8 تاش بدوبیراه به عموشه بقیشم ناز کردن واسه بهزاد

این پسره رامین هم عجب آب زیرکاهی هست

در ضمن فردا خلاصه ی قسمتهای 1 تا 15 رو نشون میده و از این هفته پنجشنبه ها هم پخش میشه.
راستی به نظرم این سریال از ترانه مادری بهتر باشه، حداقل تا حالا که اینجوری بوده.

در ضمن کیانوریوز شاهرخ استخری آمریکاست نه برعکس :31:

اون عموش بود یا شوهر سابقش !!؟

Inter
13-10-2009, 12:55
اون عموش بود یا شوهر سابقش !!؟

از کی تا حالا شوهر سابق همین جوری میاد تو خونه ی یه دختر تنها؟ ها ؟:31:

عموشه بابا

راستی بهزاده میگه مهریه رو کی داده کی گرفته، مهم اینه به هم علاقه داشته باشن،:36: اتفاقاً مهریه رو شما می دی خوبم میدی اگرم ندی از حلقومت می کشن بیرون.:47: حتی بعد مرگ طرف هم میشه مهریه رو وصول کرد چی فکر کردی!:4:
متأسفانه مهریه امروزه بجای نشان دادن صداقت در محبت مرد نسبت به زن، شده وثیقه و تضمینی برای عدم طلاق !!!:41: اونم که آخر و عاقبتش معلومه :32:

nil2008
13-10-2009, 13:04
مهریه ای که خواستن 2000 تا سکه از قرار سکه ای دویست و پنجاه تومن میشه 500000000 تومان:18: اونم مالی نیست واسه بهزاد...دو دونگ همون آژانسو بفروشه بیشتر ازینا گیرش میاد...:8:بقیه اشم بذاره بانک...:20:اینقدرا جیلیز و ویلیز نداره...بیان ببینن بعضی مهریه ها چطوریه...آدم شاخ درمیاره...:13:

Nabakhshoode
13-10-2009, 14:23
فيلم درس درمونيه...

در ضمن کیانوریوز شاهرخ استخری آمریکاست نه برعکس

D:

ghermezeteh
13-10-2009, 18:06
از کی تا حالا شوهر سابق همین جوری میاد تو خونه ی یه دختر تنها؟ ها ؟:31:

عموشه بابا

راستی بهزاده میگه مهریه رو کی داده کی گرفته، مهم اینه به هم علاقه داشته باشن،:36: اتفاقاً مهریه رو شما می دی خوبم میدی اگرم ندی از حلقومت می کشن بیرون.:47: حتی بعد مرگ طرف هم میشه مهریه رو وصول کرد چی فکر کردی!:4:
متأسفانه مهریه امروزه بجای نشان دادن صداقت در محبت مرد نسبت به زن، شده وثیقه و تضمینی برای عدم طلاق !!!:41: اونم که آخر و عاقبتش معلومه :32:

واقعا؟!
پس چرا من تا حالا فکر می کردم شوهر سابقشه!!؟
آخه ادم که با عموش اینطوری حرف نمی زنه!مشکلشون چیه با هم؟

Nabakhshoode
13-10-2009, 18:16
واقعا؟!
پس چرا من تا حالا فکر می کردم شوهر سابقشه!!؟
آخه ادم که با عموش اینطوری حرف نمی زنه!مشکلشون چیه با هم؟

منم اول فكر ميكردم شوهر سابقشه !
ديشب يه اشاره يي كرد دختره ! مثه اينكه عموئه شوهر اولو به دختره معرفي كرده و نهايتا ازدواجش به شكست انجاميده و دختره عقده شده واسش و متنفر از عموش!

mohsen_gh1991
13-10-2009, 19:54
پسره(بهزاد) دیگه خیلی یکنواخت شده همش ساز مخالف میزنه.اون رامین هم شده جاسوس دو جانبه از اخر نفهمیدم کدوم طرفه؟

جنگل
13-10-2009, 21:31
به نظر شما یلدا کیه؟
من چند تا نظریه شنیدم شما هم نظر بدین ببینم کدوم درسته:دی

mahsa1469
14-10-2009, 10:49
بچه ها امشب پخش می شه؟؟

ghermezeteh
14-10-2009, 11:58
بچه ها امشب پخش می شه؟؟

آره پخش میشه از این هفته پنج شنبه ها هم پخش میشه.

جنگل
14-10-2009, 13:14
نه دیشب (سه شنبه ) که پخش نشد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

pedram_sad
14-10-2009, 14:07
نه دیشب (سه شنبه ) که پخش نشد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
دیشب پخش نشد چون امروز مناسبت بود
و به جاش خلاصه 15 قسمتی که پخش شد رو داد

khashi87
14-10-2009, 16:43
همین الآن دوباره داره تکرار خلاصه 15 قسمت قبل رو نشون میده.

bahdar
14-10-2009, 21:51
منم اول فكر ميكردم شوهر سابقشه !
من هم همین طور : دی
ئه امشب چرا قسمت جدید نشون داد؟مگه پنجشنبه ها نشده؟

آره پخش میشه از این هفته پنج شنبه ها هم پخش میشه. فقط پنجشنبه ها پخش میشه یا پنجشنبه ها هم پخش میشه؟: دی
بهزاد هم با یلدا ازدواج کرد!
یه آهنگ قشنگیم گذاشت...لینک دانلودشو کسی داشت بذاره لطفا : دی

mahsa1469
14-10-2009, 22:46
هر روز به علاوه ی پنج شبه ها پخش می شه:D

alihacker2008
14-10-2009, 22:49
كسي نفهميد اتابك با پدر يلدا چه رابطه اي داره كه داره دنبالش ميگرده؟

mf.designing
14-10-2009, 22:50
دانلود آهنگ جدید و کامل سریال دلنوازان با صدای علی لهراسبی : (خدایا فاصلت تا من ...)

khashi87
15-10-2009, 00:03
توی گم شدن این بچه هه خواهر بهزاد اسمش چی بود ستایش فکر کنم دسته اتابک هم تو کاره یا دسته پدر یلدا یه چیزی هست این بین بالاخره

Miss.Rose
15-10-2009, 17:06
عموی خوبی داره
ولی نمیدونم چرا یلدا از عموش بدش میاد

pedram_sad
15-10-2009, 21:33
دوستان شما هم همون فکری رو میکنید که من راجع به قصد رامین نسبت به روشنک تو سرم اومده ؟
اگه این طوری واقعا برای انسان هایی مثل رامنی جای تاسف داره در حد اسف بار

mahsa1469
15-10-2009, 22:16
خوب از همون قسمت اول واضح بود رامین روشنک رو دوست داره..

pedram_sad
15-10-2009, 22:43
اره ولی دیگه نه در حدی که بخواد مادرش رو به خاطر همچین موجودی بکشونه بیمارستان و اونجوری ضایع بشه

kamil_ps3
16-10-2009, 00:39
سلام امشب نتونستم ببینم. فردا ساعت چند تکراره شه؟؟

mahsa1469
16-10-2009, 11:26
اره ولی دیگه نه در حدی که بخواد مادرش رو به خاطر همچین موجودی بکشونه بیمارستان و اونجوری ضایع بشه
من که فک می کنم رامین از همین رفتار روشنک خوشش می یاد

Miss.Rose
16-10-2009, 12:05
من فکر میکنم هر جفتشون بچه هستن

mohsen_gh1991
16-10-2009, 14:48
راست میگی واقعا همچین دختری که اینقد مضخرفه و از دماغ فیل افتاده ارزش داره که ادم بخواد بخاطرش اینقد خودشو خوار و خفیف کنه؟

sinath
16-10-2009, 16:04
جسارت کارگردان "دلنوازان" در استفاده از چهره‌های بکر جواب داده است

نویسنده مجموعه تلویزیونی "دلنوازان" ویژگی این مجموعه را ساختار متفاوت ملودرام، جسارت کارگردان در بهره بردن از بازیگران جوان و جاری بودن روح زندگی در آن دانست. سعید جلالی درباره نگارش "دلنوازان" همراه علیرضا کاظمی‌پور به خبرنگار مهر گفت: آذرماه 87 از طرف ایرج محمدی برای نگارش فیلمنامه دعوت شدیم. هدف از تهیه این پروژه پرداختن به مسائل ازدواج جوانان بود. ابتدا بدنه اصلی داستان یلدا و بهزاد بود و بعد از آن داستانک‌ها به کار اضافه شد. در سال‌های اخیر قصه‌ای به گستردگی و ساختار متفاوت "دلنوازان" نداشتیم.
وی در ادامه افزود: هر چه قصه جلوتر می‌رود تعلیق‌ها هم بیشتر می‌شود. قبل از شروع نگارش هم دو تا سه ماه روی طراحی شخصیت‌ها کار و بعد از رسیدن به طرح جامع نگارش را شروع کردیم که کار همچنان ادامه دارد. به احتمال زیاد نگارش "دلنوازان" تا پایان هفته به پایان می‌رسد.
نویسنده "دلنوازان" با اشاره به همکاری با کاظمی‌پور گفت: پیش از این مجموعه‌ "آخرین دعوت" و دو فیلم تلویزیونی دیگر هم با کاظمی‌پور نوشته بودم. در "دلنوازان" هم برای نوشتن سیناپس و دیالوگ‌ها مرتب با هم حرف می‌زدیهم و بعد از اینکه سیناپس‌ها را کاظمی‌پور می‌نوشت و من دیالوگ‌ها را می‌نوشتم و بعد بررسی می‌کردیم که مبادا کار از حالت یکدستی خارج شود.

جلالی ادامه داد: علاوه بر آن در طول نگارش حسین سهیلی‌زاده کارگردان و محمدی تهیه‌کننده نظر خود را درباره شخصیت‌ها می‌دادند. افکار ما به لحاظ شخصیت‌پردازی با کارگردان خیلی نزدیک بود، حتی برخی سکانس‌ها هنگام اجرا بهتر از فیلمنامه درآمد. آقای محمدی هم از معدود تهیه‌کنندگانی است که در فیلمنامه صاحب نظر است.
وی اشاره کرد: گرچه "دلنوازان" شخصیت‌های زیادی دارد، اما سعی کردیم هر شخصیت قصه خودش را داشته باشند. از سوی دیگر در نگارش مجموعه از ساختار خطی اکثر مجموعه‌های تلویزیون فاصله گرفتیم و تلاش کردیم قصه تعلیق و جذابیت لازم را برای مخاطب داشته باشد. استقبال زیاد مخاطبان نشان می‌دهد با این مجموعه ارتباط خوبی برقرار کردند.
این نویسنده درباره اینکه برخی اتفاق‌های قصه "دلنوازان" قابل پیش‌بینی است و جذابیت لازم را ندارد توضیح داد: به هر حال همه ملودرام‌ها ساختار مشابه دارند. ماجرای دختر گمشده در همه آثار خارجی و ایرانی یک ساختار مشخص دارد و نمی‌توان از آن فرار کرد، اما در "دلنوازان" سعی کردیم ملودرام متفاوت باشد و از سوی دیگر قصد فریب مخاطب را نداریم.
جلالی درباره مشکلات نگارش همزمان با تصویربرداری گفت: به هر حال فشار کار زیاد است، اما نگارش به زودی به پایان می‌رسد. دلیل طولانی شدن نگارش هم وسواس زیاد ما برای پایان "دلنوازان" است. معمولاً مجموعه‌های تلویزیونی که شروع خوبی دارند، پایان مناسب ندارند، به همین دلیل تمرکز زیادی روی پایان قصه کردیم.
این نویسنده در پایان درباره "دلنوازان" گفت: به نظرم مجموعه زنده و روح زندگی در آن جاری است. زندگی خصوصی هر یک از شخصیت‌ها را به تصویر کشیدیم تا برای مخاطبان ملموستر باشد. یکی از نقاط قوت مجموعه جسارت سهیلی‌زاده در استفاده از بازیگرانی است که چهره‌هایشان برای مخاطب بکر است و بازی خوبی هم از آنها گرفته است.
پخش مجموعه "دلنوازان" از چهارمهرماه از شبکه سه شروع شده و در آن پرویز فلاحی پور، فریبا کوثری، عبدالرضا اکبری، فریده صابری، محمد حاتمی، شاهرخ استخری، سیاوش خیرابی، سحر قریشی، حدیث میرامینی، سمانه پاکدل، مهدی ماهانی، ایمان موسوی، زهره فکور صبور و ... بازی کردند.
در خلاصه داستان "دلنوازان" آمده است: شکوه و جهان خواهر برادری هستند که سال‌هاست با فرزندان‌شان در خانه‌ای قدیمی در کنار یکدیگر زندگی می‌کنند و قرار است بهزاد پسر جهان با مهتاب دختر شکوه ازدواج کنند، اما با ورود دختری که خود را خواهر گمشده بهزاد می‌داند ماجرا به گونه دیگری رقم می‌خورد.
این روزها فیلم تلویزیونی "مهر بی‌پایان" به کارگردانی محسن منشی‌زاده و بر مبنای فیلمنامه جلالی مراحل تصویربرداری را سپری می‌کند.

sinath
16-10-2009, 18:21
گفت‌وگو با دو بازيگر سريال«دل‌نوازان»
حديث ميراميني: پنجاه درصد بازيگري به تكنيك بستگي دارد
سمانه پاكدل: دوست ندارم كليشه شوم

حديث ميراميني ـ بازيگر نقش روشنك در سريال «دل‌نوازان» گفت: در سال‌هاي اخير موقعيت‌هايي برايم به وجود آمده است كه بتوانم نقش‌هاي كاملا متفاوتي بازي كنم كه روشنك يكي از آن هاست.

اين بازيگر در گفت‌وگو با خبرنگار سرويس تلويزيون خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، در پاسخ به اين پرسش كه چه‌قدر از ابتداي مسير بازيگري خود دغدغه كليشه نشدن را دارد،افزود: بسيار تلاش مي‌كنم در نقش خاصي كليشه نشوم، خوشبختانه در سال‌هاي اخير موقعيت‌هايي برايم به وجود آمده است كه بتوانم نقش‌هاي كاملا متفاوتي بازي كنم.

ميراميني توضيح داد: در مجموعه‌ي «گل‌هاي گرمسيري» كه نمايانگر تفاوت بين نسل‌ها بود،نقش دختري بسيار معمولي به نام «ضحي»را بازي مي‌كردم كه در يك خانواده بسيار مرفه زندگي مي‌كرد؛ از سوي ديگر او دختر يك شهيد بود و مسايل خاص خود را داشت. مريم نقشم در سريال «شب مي‌گذرد» و دختري متعلق به دهه‌ي 50 بود كه در مواجهه با اتفاقات مختلف، واكنش‌هاي متفاوتي نشان مي‌داد، البته نقشم درمجموعه‌ي«گيلعاد»(شايسته ) متعلق به همان دهه بود، اما نوع زندگي و مسايل او با مريم متفاوت بود. اكنون هم نقش روشنك «دل‌نوازان» را بازي مي‌كنم.

ميراميني درباره‌ي پيوستن خود به گروه سازندگان «دل‌نوازان» اظهار كرد: پيش از اين با حسين سهيلي‌زاده – كارگردان «دل‌نوازان»- در سريال «گيلعاد» بازي كرده بودم، پس از «شب مي‌گذرد» استراحت كردم، پس مدتي قرار بود در كار ديگري بازي كنم. درحال خواندن فيلم‌نامه آن بودم كه امير سليماني – دستيار اول كارگردان«دل‌نوازان» – با من تماس گرفت به من گفت سهيلي‌زاده قصد ساخت سريال ديگري دارد و من را براي ايفاي يكي از نقش‌ها در نظر گرفته است. بسيار خوشحال شدم و از آن استقبال كردم. پس از صحبت با آقاي سهيلي‌زاده بسيار خوشحال‌تر شدم چون قبلا مشابه نقش «روشنك» را بازي نكرده بودم.

بازيگر نقش «روشنك» درباره‌ي برخورد بازيگران پيشكسوت با جوانان اين عرصه اظهار كرد: خوشبختانه از نخستين سريالي كه بازي كردم، با بازيگران پيشكسوت خوبي مانند آتيلا پسياني، پرويز حسيني و فرخ نعمتي همكار شدم؛ اكنون نيز با پرويز فلاحي‌پور و فريبا كوثري كار مي‌كنم كه بازي در كنارآنان برايم افتخاراست.
او اضافه كرد: دست‌كم براي من اتفاق نيفتاده است كه پيشكسوتان برخورد مناسبي نداشته باشند و در طول كار تلاش مي‌كنم بيشترين استفاده را از تجربه‌هاي آنان بكنم. در «دل‌نوازان» همه‌ي بازيگران در ايفاي بهتر نقش‌ها به همديگر كمك مي‌كنند و من نيز به اين مساعدت‌ها نياز دارم.

او درباره‌ي ضرورت ممارست بازيگران جوان روي بيان و بدن خود گفت: پيش از ورود به عرصه بازيگري همه‌ي اين موارد را هم خود و هم ساير همكارانم انجام مي‌دهيم، چون ابتدايي‌ترين موضوعاتي است كه بازيگر بايد به آن توجه كند؛ البته در طول دوران فعاليت خود نيز بايد تمرين را ادامه دهيم، چون درواقع 50 درصد بازي بستگي به تكنيك دارد كه نياز به آموزش دارد.

اين بازيگر در پايان درباره‌ي رواج به تصويركردن درخواست ازدواج از سوي دختران، گفت: اين مورد يكي از واقعيت‌هاي‌ جامعه است؛ اگر قرار باشد نقش چنين دختراني را بازي كنم از اين نقش ناراحت نمي‌شوم.

بازيگر نقش مهتاب در «دل‌نوازان» نيز گفت: پس از اين سريال سعي مي‌كنم نقش‌هايي دورتر از مهتاب را بازي كنم كه قدري خاكستري باشند.

سمانه پاكدل كه پس از «روز حسرت» در «دلنوازان» دومين تجربه تصوير‌ي خود را پشت سر مي‌گذارد در گفت‌وگو با خبرنگار سرويس تلويزيون خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، در پاسخ به اين پرسش ايسنا كه با توجه به نقش مثبتي كه در «دل‌نوازان» بازي مي‌كنيد، فكر مي‌كنيد چقدر بتوانيد پس از اين سريال خود را از كليشه‌شدن دور نگه‌داريد، اظهار كرد: اين مورد بستگي به پيشنهادهاي احتمالي بعدي و تصميم من براي قبول يا رد آن‌ها دارد. اصلا دوست ندارم كليشه شوم. اگرچه در «دل‌نوازان» چهره‌ام بسيار مظلوم شده است و تلاش كرده‌ام ارتباط حسي با بينندگان برقرار كنم، ولي سعي مي‌كنم در كارهاي بعدي نقشي مشابه را بازي نكنم.

اين بازيگردرباره‌ي تعامل و برخورد پيشكسوتان با بازيگران جوان گفت: در «دل‌نوازان» در زماني كه با پرويز فلاحي‌پور و چه موقعي كه با فريبا كوثري بازي داشته‌ام، بين ما نهايت ادب و احترام حاكم بوده است و آنان خيلي مواقع به من كمك مي‌كنند و از بازي كنار آنها لذت مي‌برم.

بازيگر نقش مهتاب درباره‌ي چگونگي پيوستن خود به گروه سازنده‌ي «دل‌نوازان» گفت: روزي براي كاري با مهران رسام - تهيه‌كننده «روز حسرت»- تماس گرفتم. او به من گفت كه از دختران براي ايفاي نقش در «دل‌نوازان» تست گرفته‌ مي‌شود و اگر مشغله‌اي ندارم امكان تست دادن من را فراهم كند. موافقت كردم و تست دادم و پس از يك‌ماه قرار شد «مهتاب دل‌نوازان»، سمانه پاكدل باشد.

پاكدل در پايان در پاسخ به اين پرسش ايسنا كه به عنوان يك جوان چقدر دغدغه‌هاي اين گروه سني در سريال‌هاي سيما به تصوير در مي‌آيد، اظهار كرد: در «دل نوازان»، انواع ازدواج‌هاي جوانان و دغدغه هاي آنان در اين زمينه نشان داده مي‌شود. به عنوان مثال شكست عشقي مهتاب كه اكثر جوانان با چنين مشكلي روبه‌رو هستند. ازدواج‌هايي كه لج و لجبازي علت آن است يا با دعوا شروع مي‌شود يا دوستي‌هايي كه به ازدواج منجر مي‌شود و دوستي‌هاي صحيحي نيست در «دلنوازان» به تصوير مي‌آيد.

H a m e e d
16-10-2009, 19:19
مکعب روبیک تو دست روشنک چیکار میکنه؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مال کدوم قسمت بود؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مهتاب توی روز حسرت کدوم نقشو بازی میکرد؟ من یادم نمیاد.

جسارت کارگردان "دلنوازان" در استفاده از چهره‌های بکر جواب داده استشیوه خیلی جدیدی نیست (خودش قبلا تو ترانه مادری اینکارو کرده بود)، مهم خوب بازی کردنه، چه تازه کار باشن چه باتجربه.
من از بین همه بازیگرای سریال از بازی رامین بیشتر از همه خوشم میاد؛ به نظرم میاد فشار روی این نقش از همه کمتره و در نتیجه از همه راحت تر رفتاراشو بروز میده.:5: و خیلی از اوقات هم فضای سریالو از غم آلودگی خارج میکنه :33:

پس از اين سريال سعي مي‌كنم نقش‌هايي دورتر از مهتاب را بازي كنم كه قدري خاكستري باشند.
آره، به قیافه ت بیشتر میخورن این جور نقشا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

sinath
16-10-2009, 19:23
مهتاب توی روز حسرت کدوم نقشو بازی میکرد؟ من یادم نمیاد.

همون دختره که از شهرستان اومده بود تو دفتر افسانه بایگان استخدام شده بود.

sinath
17-10-2009, 17:59
سياوش خيرابي:
«دل‌نوازان» به دغدغه‌هاي جوانان مي‌پردازد
كليشه نشدن جزو دغدغه‌هايم است

سياوش خيرابي به عنوان يكي از بازيگران جوان سيما درباره‌ي ضرورت كاركردن بازيگران جوان روي بيان و بدنشان و استمرار آن اظهار كرد: تمرين روي اين دو مورد خيلي مهم است.

بازيگر نقش رامين در سريال «دل‌نوازان» به خبرنگار سرويس تلويزيون ايسنا ادامه داد: پيش از «دلنوازان» در صحبت با حسين سهيلي‌زاده به او گفتم قصد دارم روي بيانم كار كنم؛ چون حروفي مانند «ر» را خيلي روان نمي‌توانم تلفظ كنم و بخش‌هايي از ديالوگ را مي‌خورم. اما او به من گفت كه شيريني بيانم به همين علت و بنوعي خاص است، بنابراين نبايد آن را تغيير بدهم، من نيز تا حدودي از تصميمم منصرف شدم.

او در پاسخ به اين پرسش ايسنا كه به عنوان بازيگري جوان، چه‌قدر توانسته است دغدغه‌هاي نسل جوان را به تصوير بكشد، گفت: سريالي مانند «دل‌نوازان» به دغدغه‌هاي جوانان مي‌پردازد. در كل سيما تا حدودي به دغدغه‌هاي نسل جوان خوب پرداخته است ولي شايد نتوان به مسايل همان‌گونه كه در جامعه وجود دارد،پرداخت. چون هر سازمان و نهادي از جمله سينما و تلويزيون چارچوب خاص خود را دارد. شايد سينما به خاطر مخاطب خاصش چارچوبي بازتر از تلويزيون داشته باشد.

اين بازيگر كه سومين تجربه‌ي تصويري او پس از سريال «ترانه‌ي مادري» و تله فيلم «همه‌ي پسرها سرباز به دنيا نمي‌آيند»محسوب مي‌شود با بيان اين كه كليشه نشدن جزو دغدغه‌هايم است. افزود: اگرچه رامين مانند بهرام «ترانه مادري» پرشرو شوراست اما از نظر شخصيتي با بهرام تفاوت دارد و در روند داستان، شخصيت رامين تغيير مي‌كند. نقش رامين در ادامه پررنگ تر و از مقطعي وارد اين دو خانواده مي‌شود.

خيرابي در ادامه اين گفت‌وگو درباره‌ي برخورد پيشكسوتان با بازيگران جوان گفت: در قسمت‌هايي كه از«د‌ل نوازان» پخش شده با بازيگران قديمي‌تر ارتباط نداشته‌ام البته در سريال «ترانه مادري» هم مشكلي نداشتم و آنان به من كمك مي‌كردند.
او در پايان درباره‌ي پرسش بالا اضافه كرد: شنيده‌ام كه برخي از بازيگران قديمي به اصطلاح «بازي جوانان را مي‌خورند» اما در «ترانه مادري» هما روستا و دانيال حكيمي هركدام 45 دقيقه براي تمرين با من وقت صرف مي‌كردند تا ديالوگ‌ها به خوبي گفته شود؛ البته با ديگران به‌گونه‌يي ارتباط برقرار مي‌كنم كه رابطه‌ي خوبي بين ما حاكم شود و بدين ترتيب از بروز مشكلات احتمالي جلوگيري مي‌كنم.

khashi87
17-10-2009, 18:12
خودش خبر نداره هم کلیشه شده و هم هیچ دغدغه ای رو بیان نکردن کاش ازدواج فقط مشکل جوونا بودش

good_messi
18-10-2009, 10:50
لطفا لینک دانلود اهنگ اخر فیلم که تازه پخش میشه بذارید

Rahe Kavir
18-10-2009, 11:20
اين دختره يلدا خيلي مشكوك ميزنه
بعد فيلم يه جوريه ، دختره يلدا اول اصلاخبرنداشت اومد خودشو جاي ستايش جاميزد (بدون اينكه بدونه ) بعد عمو ديشب ازش ميپرسه از ستايش خبرداري ميگه اره
خودشونم نميدونن چيكارميكنن با اين فيلمنامشون

mahsa1469
18-10-2009, 11:23
اين دختره يلدا خيلي مشكوك ميزنه
بعد فيلم يه جوريه ، دختره اول اصلاخبرنداشته مياد خودشو جاي ستايش جاميزنه (بدون اينكه بدونه ) بعد عموازش ميپرسه از ستايش خبرداري ميگه اره
خودشونم نميدونن چيكارميكنن با اين فيلمنامشون
خوب قضیه ی دزدیده شدن ستایش رو اتابک به یلدا گفت توی اون پارکه دیگه...

mehdi_360
18-10-2009, 11:51
آهنگ فوق العاده زیبای خدایا از علی لهراسبی(تیتراژ دوم سریال دلنوازان)

bof
18-10-2009, 12:54
یه آهنگی هم بود که آخر اون قسمتی که بهزاد و یلدا ازدواج کردن خوند اونم دارین بدین؟

nil2008
18-10-2009, 13:00
خوب قضیه ی دزدیده شدن ستایش رو اتابک به یلدا گفت توی اون پارکه دیگه...

ولی بنظر میاد این یلدا خانوم بیش از اینا راجع به ستایش و بابای خودش میدونه و به روی مبارک نمیاره...:13:
راستی فکر کنم ستایش در اثر کتکی که بابای یلدا تو خماری بهش میزنه کور میشه و مامان یلدا هم بخاطر همین آلزایمر میگیره...عمو منصورم که کاملا" عیان است که از همه چی خبر داره...:4:

puss
18-10-2009, 13:06
این پسره بهزاد پاک عقلش رو از دست داده اخرش هم سرش به سنگ می خوره بر می گرده پیش مهتاب این دختره یلدا مشکل داره دیدید اون شب یه سوال راجع به باباش پرسید چه ننه من غریبم بازی ای در اورد!تازه عصبی هم هست!

khashi87
18-10-2009, 13:50
بابا کدوم آدم عاقلی میآد الآن یه دختر خانوم که اتفاقا دکتر هم هست ول کنه شغلشم که مدیره یه شرکت خدمات مساربری ول کنه یه دختر که هیچی نداره بگیره اگه این فیلمنامه رو دست گارگردانهای خارج از کشور میدادی شاید میشد از توش یه چیزی درآورد اما حالا نه تو ایران نمیشه

puss
18-10-2009, 14:08
بابا کدوم آدم عاقلی میآد الآن یه دختر خانوم که اتفاقا دکتر هم هست ول کنه شغلشم که مدیره یه شرکت خدمات مساربری ول کنه یه دختر که هیچی نداره بگیره اگه این فیلمنامه رو دست گارگردانهای خارج از کشور میدادی شاید میشد از توش یه چیزی درآورد اما حالا نه تو ایران نمیشه
من که می گم این پسره عقل مبارکش رو از دست داده!:41:

sinath
18-10-2009, 17:38
*راهكارهاي خلق شخصيت‌هاي مثبت جذاب درسريال‌ها*
حسين سهيلي‌زاده:شخصيت‌هاي مثبت و منفي نبايد تك‌بعدي باشند
هدف سريال«دل نوازان» بررسي چالش‌هاي پس از ازدواج است

كارگردان «دل‌نوازان» گفت: اصلا قصد نداشتيم عشق‌هاي اين سريال غيرقابل پيش‌بيني باشد، بلكه بررسي چالش‌هاي پس از ازدواج هدف ماست.
حسين سهيلي‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار سرويس تلويزيون خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، درباره‌ي قابل‌پيش‌بيني بودن عشق‌هاي «دل‌نوازان» افزود: عشق در اين سريال يك وسيله اوليه و بسيار پيش‌پا افتاده است؛ چراكه در «دل‌نوازان» انتخاب جوانان براي ما مهم است؛ چون آن‌ها راه‌هاي مختلفي براي انتخاب همسر دارند. در واقع قصد داريم به مسايل بعد از انتخاب همسر بپردازيم.
او تأكيد كرد: اگر هدف ما در«دل‌نوازان» رسيدن افراد مختلف به هم بود، داستان را طوري مي‌چيديم كه مخاطب از ابتدا متوجه اين موضوع نشود، اما مي‌خواستيم كه علاقه‌هاي جوانان اين سريال به يكديگر، قابل پيش‌بيني باشد، چون بحث ما آسيب‌شناسي ازدواج و انتخاب همسراست.
سهيلي زاده درباره‌ي ضرورت خلق شخصيت‌هاي مثبت جذاب در سريال‌هاي ايراني گفت: به علت فعل و انفعالات كاراكترهاي منفي و چالش‌هايي كه در قصه به وجود مي‌آورند، اين شخصيت‌ها جلب توجه مي‌كنند؛ البته نمي‌توان گفت بيننده با آن‌ها همذات‌پنداري مي‌كند، هرچند كه اين مورد به نوع شخصيت منفي خلق شده دارد.
او تاكيد كرد: در آثار مختلف نمايشي كشورهاي مختلف چون شخصيت‌هاي منفي در قصه چالش به وجود مي‌آورند و تعليق‌هاي قصه براساس آن‌ها چيده مي‌شود، ممكن است در برخي مواقع جذاب‌تر باشند، به هر حال بيننده چه از شخصيت منفي خوشش بيايد يا نه، قصه او را دنبال مي‌كند.
كارگردان «دل‌نوازان» درباره‌ي راهكارهاي خلق شخصيت‌هاي مثبت جذاب در سريال‌هاي ايراني با تاكيد بر اين كه «شخصيت‌هاي مثبت و منفي نبايد تك‌بعدي باشند» گفت: در سريال‌هاي ايراني شخصيت‌هاي مثبت خلق شده است و نمي‌توان گفت كه در اين زمينه كاري انجام نشده است البته اگر شخصيت‌هاي مثبت و منفي را از يك‌بعدي بودن خارج كنيم و جزييات شخصيتي براي آن‌ها در نظر بگيريم، مي‌توانيم به جذابيت مجموعه‌ها اضافه كنيم هرچندكه معمولا اين‌گونه عمل نمي‌شود.
او در بخش ديگري از صحبت‌هاي خود خاطرنشان كرد: درام، تكنيك‌هايي دارد كه بايد به منظور خلق اثري جذاب از آن‌ها به درستي استفاده كرد؛ اما اگر از راه غلط تلاش كرد كه به مقصد رسيد و اين فرمول‌ها را ناديده گرفت، همه‌ي اجزاي كار غلط مي‌شود.
كارگردان«دل‌نوازان» اضافه كرد: مي‌توان در خانواده‌اي كه هم در كنار هم خوب زندگي مي‌كنند، چالش‌هايي به واسطه اعضاي آن ايجاد كرد ولي اصولا جذابيت كارهاي نمايشي در كنتراست شخصيت‌هاست و وقتي آن‌ها خيلي به هم نزديك باشند، چالشي به وجود نمي‌آيد.
سهيلي‌زاده با اشاره به «دل‌نوازان» گفت: در اين سريال شخصيت‌ها، دست‌كم خانواده‌هاي جهان و شكوه، افراد بدي نيستند و آدم‌هاي روزمره هستند فقط سلايق مختلفي دارند. زماني كه بهزاد دوست ندارد با مهتاب- كه براي ازدواج با او در نظر گرفته‌اند- پيوند زناشويي ببندند و قصد دارد، با دختر ديگري ازدواج كند، چالش به وجود مي‌آيد؛ اين مورد دليل بدبودن بهزاد، مهتاب يا خانواده‌هاي آنان نيست و در خيلي از خانواده‌ها اين‌گونه چالش‌ها را مي‌بينيم.
سهيلي‌زاده درباره افزايش به تصوير كشيدن روابط تنش‌زا در سريال‌هاي ايراني اظهار كرد: در درام متكي به دو نكته‌ي مهم حس و چالش هستيم. اگر در درام اين دو مورد خوب رعايت و بين آن ها تعادل برقرار شود، درام اتفاق مي‌افتاد، در غير اين‌صورت يك فيلم يا سريال خنثي ساخته مي‌شود البته اصلا نبايد به اين سمت ساخت اين‌گونه آثار خنثي گرايش پيدا كرد.
اين كارگردان ادامه داد: در «دل‌نوازان» تلاش كرد‌ه‌ا‌يم زندگي انسان‌ها را روايت كنيم. همان‌گونه كه در سريال«ترانه مادري» همين هدف را دنبال مي‌كرديم و شخصيت‌هاي مثبت و منفي مجموعه‌ي ما افرادي بودند كه در زندگي روزمره با آن‌ها امكان داشت مواجه شويم.
او در پاسخ به اين پرسش ايسنا كه با توجه به اين‌كه قهرمانان بيشتر سريال‌هاي ايراني جوانان هستند، آيا قصد داريد مجموعه‌اي با محوريت انسان‌هاي ميانسال و پير بسازيد، گفت: «عشق گمشده» سريالي بود كه با اين محور ساختم؛ البته به عنوان كارگردان ژانرهاي مختلفي را تجربه كرده‌ام از سريال طنزي مثل «رانت‌خوار كوچك» تا برخي مجموعه‌هاي خاص مانند «آخرين دعوت».
سهيلي‌زاده با بيان اين‌كه در زمينه ساخت سريال با محوريت جوانان در سيما با خلأ مواجه هستيم، ادعا كرد: جواناني كه در «دل‌نوازان» مي‌بينيم در هيچ سريالي در چندسال اخير نديده‌ايم. در واقع صرف‌نظر از «ترانه مادري» در «دل‌نوازان» جوانان در سنين حدود 20 تا 25 سال به تصوير كشيده شده‌اند.
كارگردان «دل‌نوازان»تاكيد كرد:اتفاقا در سيما سريال مربوط ي سنين حدود 20 تا 25 سال كم دازريم بنابراين به علت احساس خلأ در زمينه‌ي مجموعه‌هايي با محوريت جوانان و مشكلات آن‌ها، با تهيه‌كنندگان«ترانه‌ي مادري» تصميم گرفتيم روي طرح جوانانه‌تري كار كنيم.
سهيلي زاده در پايان درباره‌ي به تصويركشيدن مداوم دخترهايي كه خواستگار هستند، اظهار كرد: اگر پخش سريال‌هايي با اين موضوع رواج پيدا كرده باشد، يك آسيب است؛ اما در «دل‌نوازان» راه‌هاي مختلف آشنايي، ازدواج و مراحل مختلف ازدواج را بررسي كرد‌ه‌ايم؛چه مراحلي كه نسل گذشته طي مي‌كرد و چه روالي كه نسل كنوني دارد.

pedram_sad
18-10-2009, 22:37
من شخصا بهزاد رو دیگه بهش عادت کردم چون دقیقا حال و روز روز های من رو داره
بی کاری و بدهی و استرس و بی هدفی و نا امیدی و مشکلاتی که پشت هم براش میاد بدون این که در رویی داشته باشه
در مونده از همه جا و دقیق هم یک نفر دیگه اونم از جنس مخالف تکیه کرده بر او ...
اسف بار اوضاعیست عجیب

mahsa1469
18-10-2009, 22:46
داره کم کم از این سهیلی زاده خوشم می یاد خدا کنه آخرش نزنه ضد حال

H a m e e d
19-10-2009, 00:15
بهزاد اگه عقل داشت که نمیومدن داستان زندگیشو بسازن:27: و در اون صورت داستان دیگه همین یه ذره کشش و جذابیتو هم نداشت.

hassan_magic2000
19-10-2009, 00:27
احساس میکنم این دختره خیلی زیرآبی میره

من احتمال ضعیف میدم که این ازدواج بیشتر برای تیغیدن باشه

توی این قسمت این حس بهم دست داد ولی شایدم غلط باشه ...!

GiggleClub
19-10-2009, 07:53
خود یلدا فکر نکنم خیلی ریگ به کفش باشه
ولی اون داییه

کلن این ازدواج رو اون جوش داد الانم داره رابطشون رو به هم میزنه تا طلاق بگیرم و ۲۰۰۰ سکه رو از یلدا بکشه

H a m e e d
19-10-2009, 10:31
خود یلدا فکر نکنم خیلی ریگ به کفش باشه
ولی اون داییه

کلن این ازدواج رو اون جوش داد الانم داره رابطشون رو به هم میزنه تا طلاق بگیرم و ۲۰۰۰ سکه رو از یلدا بکشه
یلدا و منصور (عموش) دستشون تو یه کاسه س.

mohsen_gh1991
19-10-2009, 12:58
از اخر نفهمیدم این روشنک رامین رو دوست داره یا نه؟فکر کنم دچار نوعی بیگانگی از خود همچنین روان پریشی یا به طور کلی شیزوفرنی شده(روشنک رو میگم)

MaSoOd
19-10-2009, 13:47
بیشتر بخاطر نوع بیان رامین ناراحت شد :دی

sinath
19-10-2009, 14:11
دوگانگی شخصیت اتابک من را برای بازی در "دلنوازان" ترغیب کرد

بازیگر نقش اتابک در مجموعه تلویزیونی "دلنوازان" انگیزه خود را برای بازی در این پروژه دوگانگی و پیچیدگی‌های شخصیت ذکر کرد. عبدالرضا اکبری درباره بازی در مجموعه "دلنوازان" به خبرنگار مهر گفت: وقتی نقش اتابک به من پیشنهاد شد و فیلمنامه را خواندم دوگانگی و پیچیدگی‌های این شخصیت برایم جالب بود، تضادهای بیرونی و درونی نقش اتابک زیاد بود و باید طوری این نقش را بازی می‌کردم تا بیننده متوجه نشود اتابک به پسرش بهزاد (شاهرخ استخری) راست می‌گوید یا نه؟ من همیشه از نقش‌های تک بعدی فرار می‌کنم و علاقمند به ایفای نقش‌هایی هستم که من را وادار به چالش کند.
وی ادامه داد: در واقع پیچیدگی‌های نقش و داستان‌ مجموعه "دلنوازان" برایم جذاب بود. یکی دیگر از ویژگی‌های این مجموعه هم تعلیق‌های زندگی شخصیت‌هایش است که هر کدام از آنها داستان‌های جداگانه‌ای دارد و از سوی دیگر تمام داستان‌ها به زیبایی در هم تنیده شده است و برای بیننده سئوال ایجاد می‌کند. اوج و فرودهای داستان برای بیننده جذابیت زیادی دارد.

شاهرخ استخری و عبدالرضا اکبری در نمایی از "دلنوازان"
این بازیگر افزود: گرچه بخش‌هایی از ضبط این مجموعه با پخش همزمان شده، اما برای بازی چهار ماه قبل از تولید به پروژه دعوت شدم و درباره نقش مرتب با کارگردان صحبت می‌کردم تا به نقطه مشترک برسیم و نقش اتابک اسکلت مناسبی داشته باشد.
اکبری درباره اینکه آیا بازتاب مجموعه تاثیری هم در بازی شما گذاشته توضیح داد: متاسفانه فرصت نکردم همه قسمت‌های این مجموعه را ببینم و به قول معروف یک خط در میان دیدم. علاوه بر آن وقتی اسکلت کار را در آورده باشم، حتی وقتی ضبط همزمان با پخش باشد به دنبال اصلاح کردن نیستم، چرا که از ابتدا تمام ابعاد شخصیت را برای خودم تعریف می‌کنم.
وی درباره همکاری با حسین سهیلی‌زاده گفت: "دلنوازان" دومین همکاری من با بعد از مجموعه "روزهای اعتراض" با سهیلی‌زاده بود. او از کارگردانان توانا است و با شناخت به توانایی بازیگرانش آنها را برای ایفای نقش انتخاب می‌کند. از بازی در کنار بازیگرانی چون پرویز فلاحی‌پور، شاهرخ استخری و ... هم لذت بردم و همه گروه تلاش‌ کردند تا مجموعه "دلنوازان" برای بینندگان جذاب باشد.

Lamanta
19-10-2009, 14:35
اره بابا نه تنها روشنك بلكه همه دختر ها اينجوري ميكنن اولش ! مگرنه همشون از خداشونه ! الان همه ي دختر ها واسه ي اين رامين پشت تلويزيون غش ميكنن !!!!!

*M!L4D*
19-10-2009, 17:59
نمیدونم متوجه شدین یا نه ولی وقتی رامین داشت با بهزاد صحبت میکرد گفت این دختر دایی تو ( خطاب به روشنک ) !
در حالی که روشنک دختر عمه ی بهـــــزاد هست ! ( البتــــه اگه جهـــان رو پدرش فــرض کنیم )

khashi87
19-10-2009, 18:55
ای بابا اگه میخوای به این جور چیزا گیر بدی اصلا نباید سریال ایرانی ببینی.
این روشنک یه مرضش هست و گرنه از خداشه که با این پسره ازدواج کنه.
بعد این یارو منصوره چی کاریه یلداست

H a m e e d
19-10-2009, 19:47
نمیدونم متوجه شدین یا نه ولی وقتی رامین داشت با بهزاد صحبت میکرد گفت این دختر دایی تو ( خطاب به روشنک ) !
در حالی که روشنک دختر عمه ی بهـــــزاد هست ! ( البتــــه اگه جهـــان رو پدرش فــرض کنیم )
آره ، منم دقت کردم، از عواقب شتابزدگی معمول این جور سریالاست دیگه:13:

*M!L4D*
19-10-2009, 19:53
میگه عموی ناتنیش هست !
ولی به نظرم همین منصوره باعث ناپدید شدن سیروس شده!

MaSoOd
19-10-2009, 20:15
شایدم منظورش از گفتن دختر دایی کنایه بوود !!!

توجه کردین ادم یه حرف مهم میزنه بینش کلمات نا مربوط رو عمدا یا سهوا اشتباه میگه ( که مثلا این قسمت اصلا مهم نیست ) 

یعنی رامین هم نا خودآگاه می خواد برسونه که نسبتش با تو اصلا مهم نیست ولی اخلاق بدی داره :دی

H a m e e d
19-10-2009, 20:36
شایدم منظورش از گفتن دختر دایی کنایه بوود !!!

توجه کردین ادم یه حرف مهم میزنه بینش کلمات نا مربوط رو عمدا یا سهوا اشتباه میگه ( که مثلا این قسمت اصلا مهم نیست )

یعنی رامین هم نا خودآگاه می خواد برسونه که نسبتش با تو اصلا مهم نیست ولی اخلاق بدی داره :دی
کنایه رو ول کن، کاملا معلوم بود سوتیه؛ چون یه جمله ای گفت و سریع ازش رد شد، اگه کنایه بود کشدارترش میکرد یا قسمتی از جمله رو با تکیه قویتری ادا میکرد.

Rahe Kavir
20-10-2009, 11:29
اره بابا نه تنها روشنك بلكه همه دختر ها اينجوري ميكنن اولش ! مگرنه همشون از خداشونه ! الان همه ي دختر ها واسه ي اين رامين پشت تلويزيون غش ميكنن !!!!!

ای بابا اگه میخوای به این جور چیزا گیر بدی اصلا نباید سریال ایرانی ببینی.
این روشنک یه مرضش هست و گرنه از خداشه که با این پسره ازدواج کنه.

اين مرض:اسمش شرم وحيا يه دختره
معمولا يه خواهركوچيكتر رودربايستي داره زودتراز خواهربزرگترش ازدواج كنه
مشكل روشنك همينه ، البته يه خورده هم غروركاذب داره :31:

--
شخصيت رامين خيلي جالبه ، يه جورايي طنز سريال روي همين رامين ميچرخه

khashi87
20-10-2009, 14:49
آره واقعا طنز سریال رو رامین میچرخه
اون قسمتش که با هواپیما بازی میکرد خیلی با حال بود

sinath
20-10-2009, 16:47
بازیگران پیشکسوت "دلنوازان" به بازیگران جوان کمک کردند

بازیگر نقش مهتاب در مجموعه تلویزیونی "دلنوازان" راهنمایی دقیق حسین سهیلی‌زاده و حضور بازیگران پیشکسوت را بزرگترین کمک به بازیگران جوان در ایفای نقش دانست. سمانه پاکدل درباره بازی در مجموعه تلویزیونی "دلنوازان" به کارگردانی سهیلی‌زاده به خبرنگار مهر گفت: خصوصیات اخلاقی مهتاب که دختری احساسی است، اما منطقی تصمیم می‌گیرد و بین احساس و تدبیر توازن را رعایت می‌کند برایم جالب بود و من را برای بازی در این پروژه ترغیب کرد.
وی در ادامه افزود: حضور سهیلی‌زاده و پخش شبانه "دلنوازان" در انتخابم بی‌تاثیر نبود. به هر حال مخاطبان دیدن مجموعه‌های اجتماعی را دوست دارند و این مجموعه هم تعلیق‌های زیادی برای مخاطبان دارد. به نظرم شخصیت مهتاب سفید مطلق نیست و نقاط خاکستری هم دارد مثل قضاوت نادرست او درباره دکتر فرهاد زند.

بازیگر نقش مهتاب ادامه داد: مهتاب درونگرا است و سعی می‌کند مشکلاتش را خودش حل کند، چون مادری بیمار و خواهری دارد که بیشتر به دنبال شیطنت است. مهتاب دختری است مستقل که روی پای خودش می‌ایستد. بنابراین سر زدن اشتباهات کمتر از او به دلیل تحصیلات و موقعیت خانوادگی‌اش بیراه هم نیست.
پاکدل ادامه داد: نقش مهتاب را خیلی دوست داشتم و سعی کردم نقش را آنطور که آقای سهیلی‌زاده و فیلمنامه از من می‌خواهد دربیاورم. نقش دختری صبور و متین. مهتاب یک عاشق واقعی است و سنت‌شکنی می‌کند. او عشق خود را با بهزاد نادیده می‌گیرد تا یک ازدواج تحمیلی انجام نشود.
وی درباره همکاری با سهیلی‌زاده گفت: با توجه به اینکه من به درجه‌ای از بازیگری نرسیده‌ام که بخواهم درباره شخصیتی که بازی می‌کنم نظر بدهم، اما کارگردان مانند پدری مهربان نه تنها به بازیگران هنگام بازی آرامش می‌داد، بلکه برای تمام صحنه‌ها از نظر بازیگران هم استفاده می‌کرد و می‌خواست دیالوگ‌ها را آنطور که راحت‌ترند، اما صحیح بیان کنند.
این بازیگر درباره حضور بازیگران پیشکسوت همچون پرویز فلاحی‌پور گفت: نمی‌دانم چگونه از کمک بازیگرانی چون آقای فلاحی‌پور، خانم کوثری و... تشکر کنم. آنها نهایت همکاری را با بازیگران جوان کردند. از زحمات سهیلی‌زاده کارگردان، ایرج محمدی و مهران مهام تهیه‌کنندگان و امیر سلیمانی دستیار کارگردان قدردانی می‌کنم که کمک زیادی به من کردند.

MAJ€€D
20-10-2009, 18:55
ما یکی دو بار این سریالو دیدیم حالم از این مهتاب و بازی کردنش بهم خورد

*M!L4D*
20-10-2009, 21:31
قسمت فوتبال و ماشین پارک کردنش خیلی جالب بود ! روشنکه زد رامینو ... کرد بعد میگه تازه چی شد :دی

pedram_sad
20-10-2009, 21:35
نمیدونم چرا فکر میکردم کارگردان زندگی بهزاد و مشکلات اسف بار و کمر خورد کنش رو از رو زندگی من بداشت کرده
مو به مو

نکنه من رو دیده از نزدیک ؟

H a m e e d
20-10-2009, 22:40
دیالوگ قابل تامل شکوه:

اشتباه معلم آدمه، به شرطی که یه بار اتفاق بیفته.

Rahe Kavir
21-10-2009, 14:58
نمیدونم چرا فکر میکردم کارگردان زندگی بهزاد و مشکلات اسف بار و کمر خورد کنش رو از رو زندگی من بداشت کرده
مو به مو

نکنه من رو دیده از نزدیک ؟

يعني توهم يه زن داري عين يلدا؟:18:

يا منظورت مشكلات ناپدري وپيدانكردن شغل واين حرفاست :5:

اخه اون مشكلات اداره كردن يه زندگيو كه همه دارن :41:
===
يه جورايي خيلي دلم براي يلداميسوزه
و واقعاشخصيت مهتاب دوست دارم:20:

khashi87
21-10-2009, 16:22
سریال تا اینجاش قابل حدس بوده به جز یه سری از حواشیش اما باید منتظر یه شوک جدید تو داستان بود.
حتما اتفاق میفته.

Dark.Life
21-10-2009, 16:28
ای بابا مهتاب ایدز داره: دی

Miss.Rose
21-10-2009, 16:49
چرا عیب میزاری رو دختر مردم ؟؟؟:دی

من از مامان شکوه بدم میاد خیلیییییی همش میخخواد نظرشو تحمیل کنه

sinath
21-10-2009, 18:01
يلداي دلنوازان در گفت‌وگو با فارس:
از ميان 350 داوطلب بازيگري به «دلنوازان» رسيدم

خبرگزاري فارس: بازيگر نقش «يلدا» در مجموعه «دلنوازان» گفت: با معرفي «سياوش خيرابي» به تلويزيون آمدم و براي بازي در اين نقش از ميان 350 كانديد انتخاب شدم.

سحر قريشي در گفت‌وگو با خبرنگار راديو و تلويزيون فارس درباره نحوه ورودش به تلويزيون گفت: من كار اولم در زمينه بازيگري فيلم سينمايي «لج و لجبازي» به تهيه كنندگي آقاي زبر دست بود. در مراحل پاياني اين كار بودم كه از طريق آقاي خيرابي به آقاي سهيلي‌زاده معرفي شدم. آقاي سهيلي زاده از من دعوت كرد تا براي نقش يلدا كه حدود 350 نفر كانديد داشت، تست بدهم و خوشبختانه پس از تست مورد قبول واقع شده و براي بازي در اين نقش آمدم.
وي با بيان اينكه بازيگران در كار روتين تلويزيوني بيشتر ديده مي‌شوند، درباره بازتاب سريال «دلنوازان» اظهار داشت: استقبال مردم از اين سريال خيلي خوب است و مردم در كوچه و خيابان مرا مي‌شناسند و مورد محبتشان قرار گرفته‌ام. البته در اين كار استرس هم داشته‌ام، چون در كنار پيشكسوتان بزرگي ايفاي نقش مي‌كردم و كار اولم بود.
وي افزود: من براي بازي در چنين سريال پر قسمتي تجربه چنداني نداشتم. ضمن اينكه نقشم هم پررنگ بود اما آقاي سهيلي‌زاده با من همراهي كرد و كمك‌هاي او مرا به اينجا رساند.
وي درباره انتخاب بازيگران و اينكه آيا دوست داشته به جاي بازيگر ديگري در اين سريال ايفاي نقش كند؟ پاسخ داد: من در جايگاهي نيستم كه بخواهم در اين باره صحبت كنم ولي به نظرم انتخاب بازيگران خوب است. روزي كه من براي تست آمدم فقط براي نقش يلدا آمدم و امروز هم فكر مي‌كنم هركدام از بچه‌ها به بهترين شكل در جاي خود قرار گرفته‌اند.
قريشي درباره نقش يلدا نيز عنوان داشت: به نظر من تمام گيرايي داستان در اين است كه پيش زمينه‌اي از زندگي يلدا وجود نداشته باشد. يلدا خودش پر از نگراني و معماست و همين است كه اين جذابيت را براي اين نقش ايجاد كرده است. تا آخر داستان مشخص نمي‌شود كه يلدا كه و چه بوده و همين تعليق باعث مي‌شود تا اين نقش براي مخاطب خاكستري به نظر برسد و نداند كه مثبت است يا منفي.
بازيگر نقش يلدا درباره اينكه دوست دارد همچنان در تلويزيون بازي كند و يا به سينما برود تيز تصريح كرد: به خاطر اينكه تلويزيون رسانه ملي است، پر بيننده‌تر است و قشر بيشتري از جامعه تلويزيون مي‌بينند. ولي هم سينما و هم تلويزيون مي‌توانند بازيگر را نشان بدهند و انتخاب درست نقش‌ها در اين ميان خيلي مهم‌تر است تا تكرار مكرر يك نقش. در تلويزيون مي‌توان به قيمت تكراري شدن ديده شد، ولي من دوست دارم در هر دو ژانر ديده شوم و نقش‌هاي متفاوتي را تجربه كنم.
وي با بيان اينكه من بيشتر برايم نقش و فيلمنامه‌ مهم است و سينما و تلويزيون زياد فرقي ندارد، گفت: يلدا را دوست دارم و با آن ارتباط برقرار كرده‌ام البته خيلي به من شباهت ندارد اما در اتفاقاتي كه برايش مي‌افتد، خودم را به جاي او مي‌گذارم و ري اكشن‌ها از طرف خودم بوده است.

Rahe Kavir
22-10-2009, 09:04
چرا عیب میزاری رو دختر مردم ؟؟؟:دی

من از مامان شکوه بدم میاد خیلیییییی همش میخخواد نظرشو تحمیل کنه

نميخواد زوربگه ميخواد محبت زوركي بكنه:5:
منم ازاينكه يكي هي بخواد از توكارم سردربياره ياهي نصيحتم كنه بدم مياد:13:

sinath
22-10-2009, 18:33
بازیگر دلنوازان: هدفم محبوبیت است

بازيگر سريال دلنوازان گفت: هدف من محبوبيت در سينماي ايران است و دوست دارم محبوبيتم مداوم باشد.

فارس: بازيگر سريال دلنوازان گفت: هدف من محبوبيت در سينماي ايران است و دوست دارم محبوبيتم مداوم باشد.
سمانه پاكدل در شانزدهمين نمايشگاه بين‌المللي مطبوعات و خبرگزاري‌ها با بيان اين مطلب، در مورد بهزاد بازيگر سريال دلنوازان افزود: بهزاد به دليل عجله و ناداني در انتخاب پشيمان شده و سرش به سنگ مي‌خورد.

بازيگر سريال دلنوازان در مورد الگوي بازيگري خود گفت: الگوي بازيگري من فاطمه معتمد‌آريا است زيرا او را بازيگري توانا در عرصه بازيگري مي‌دانم.

وي همچنين در رابطه با سريال دلنوازان بيان كرد: هنوز فيلمنامه 10 قسمت از اين سريال نوشته نشده است.

khashi87
22-10-2009, 18:50
میشه بگید این انتخاب رو از بین 350 نفر چه کسی کرده
چه تحفه ای رو هم انتخاب کرده.

Behroooz
22-10-2009, 19:00
در ایران موفقیت در بازیگری یعنی زیبا چهره بودن
حالا ببین تام هنکس با اون چهره زشتش چطور اسکار میبره ...

mahsa1469
22-10-2009, 19:04
سمانه پاکدل کی هست توی این سریال؟؟؟؟

a1000a
22-10-2009, 19:06
حتی یه قسمتش هم ندیدم
چون میدونم آخرش مثل "سریا ماه رمضان بودش پخش از شبکه 3"
آهان 5 خورشید (همچین چیزایی)
مثل اون میشه

p30room
22-10-2009, 19:08
سمانه پاکدل کی هست توی این سریال؟؟؟؟

مهتاب خانوم

حتی یه قسمتش هم ندیدم
مثل اون میشه

به قول خودمونی این فیلم هم کیلویی تشریف داره که آخرش معلومه

H a m e e d
22-10-2009, 19:10
حتی یه قسمتش هم ندیدم
مثل اون میشه
نه به اون مزخرفی نیست؛ انصافا اونو از اول میشد حدس زد چرت و پرته
به نظرم دلنوازان از ترانه مادری و رستگاران خیلی بهتر ساخته شده.

a1000a
22-10-2009, 19:12
به قول خودمونی این فیلم هم کیلویی تشریف داره که آخرش معلومه

نه به اون مزخرفی نیست؛ انصافا اونو از اول میشد حدس زد چرت و پرته
به نظرم دلنوازان از ترانه مادری و رستگاران خیلی بهتر ساخته شده.
دیگه آدم ترسیده میشه
ولی امیدوارم فیلم قشنگی باشه
چون حیف هستش بیننده هاش آخرش ناراضی از فیلم باشن

H a m e e d
22-10-2009, 20:06
جناب sinath گفتن مهتاب تو سریال روز حسرت هم بازی کرده بوده، پس دیگه چرا توی تیتراژ می نویسن با معرفی!

چون حیف هستش بیننده هاش آخرش ناراضی از فیلم باشن سریالای ایرانیی که به واقعیات اجتماعی می پردازن همیشه هم ضعیف نیستن؛دیگه بعد از گذشت سالها به یه حد قابل قبولی رسیدن؛ نمیشه همیشه راجع بهشون پیش داوری کرد، البته کار ضعیف هم وجود داره.
ولی کارای ایرانی فانتزی و تخیلی مخصوصا اگه قرار نباشه به صورت طنز روتین ساخته بشه؛ مطمئن باشین چرت و پرتن، چون کپی برداری درجه چندمی از روی نمونه های معروف خارجی هستن و از لحاظ جلوه های بصری هم که حرفی برای گفتن ندارن، پس مجبورن مخاطبو گول بزنن و سر کار بذارن.

a1000a
22-10-2009, 20:08
دقیقا یکم قبول دارم

sinath
22-10-2009, 20:12
گفتگوی خواندنی با «سحر قریشی»

نگران بودم مبادا بد بازی کنم

«سحر قریشی» متولد ۱۳۶۶ است. کارش را با بازی در فیلم سینمایی «لج و لج بازی» مهدی برقعی شروع کرد. پس از دادن تست، از میان نامزدهای مختلف برای ایفای نقش «یلدا» انتخاب شد. وی در نخستین حضور تلویزیونی اش، در مجموعه پرمخاطب «دل نوازان»، در کنار هنرپیشه های مطرح سینما، تئاتر و تلویزیون بازی کرد. به گفته خودش خیلی شانس آورده که در هر دو کار هنری اش، از تجربیات بازیگران مطرح برای ارائه بهتر نقش بهره برده است.
حضورش در مجموعه «دل نوازان» و بازی در نقش «یلدا»، نقطه عطفی در کارنامه هنری او به حساب می آید. در فرصتی که دست داد با وی به بهانه پخش این سریال گفت وگویی داشتیم.
● با وجود چندین نامزد برای این نقش چه شد شما برای ایفای نقش «یلدا» انتخاب شدید؟
▪ از طریق تستی که نامزدهای مختلف برای نقش «یلدا» دادند، من برای این نقش انتخاب شدم. از نظر چهره همان چیزی بودم که مد نظر کارگردان بود. به گفته آقای «سهیلی زاده» ایشان برای این نقش، معصومیتی با ته چهره منفی می خواستند.
● قبل از تصویربرداری این مجموعه چه تمریناتی انجام دادید؟
▪ من در پیش تولید حضور نداشتم. هنگامی که برای نقش «یلدا» انتخاب شدم چند نفر از بازیگران جلوی دوربین رفته بودند و چند سکانس هم گرفته شده بود. آن زمان مشغول بازی در فیلم سینمایی «لج و لج بازی» مهدی برقعی بودم. بعد از اتمام بازی ام در این فیلم، سر تصویربرداری «دل نوازان» آمدم و مشغول به بازی شدم. برای بازی در نقش «یلدا» تمرین نداشتم. البته دیگران تمرین و دورخوانی داشتند، من چون به گروه دیر ملحق شدم، فقط دو جلسه دورخوانی با محمد حاتمی داشتم.
● مهم ترین ویژگی فیلم نامه «دل نوازان» چیست؟
▪ داستان قشنگی دارد و اتفاقاتی که در آن به وقوع می پیوندد، واقعی است. همین واقعی بودن داستان مجموعه و نقش «یلدا» برایم جذابیت داشت و مرا ترغیب به بازی در «دل نوازان» کرد. خیلی از هم نسلان من به واقع در زندگی، با چنین مشکلاتی روبه رو هستند و زندگی آن ها مانند یلداست.
● هنگام ضبط اولین پلانی که در آن بازی کردید چه حسی داشتید؟
▪ چند روز بعد از بستن قرارداد، جلوی دوربین «دل نوازان» بازی کردم. تا آن روز اعضای گروه را ندیده بودم و هیچ کدام شان را نمی شناختم. به همین دلیل معذب بودم چون همه بازیگران شناخت قبلی از یکدیگر داشتند. ابتدا احساس غریبی کردم ولی اندکی که گذشت، متوجه شدم کارگردان با مدیریت خوبی که در کار دارد، گروه شاد و سرحالی را گردهم آورده است که به هم انرژی مثبت می دهند. با این وجود پس از ورودم همه مرا پذیرفتند. البته استرس هم داشتم چون قرار بود برای نخستین بار در یک مجموعه روتین، نقش مهمی را در کنار پیشکسوتان سینما، تئاتر و تلویزیون بازی کنم، البته در اولین حضور سینمایی ام -لج و لج بازی- هم اتفاق خوبی برایم افتاد. در کنار بازیگران مطرح سینما بازی کردم اگرچه استرس داشتم. اما هنگام بازی در مجموعه «دل نوازان» این استرس کم تر بود. نگرانی ام از این بابت بود که مبادا بد بازی کنم.
● با توجه به این که «دل نوازان» با یک فشردگی خاص تصویربرداری می شود تا به پخش برسد، فکر نمی کنید به عنوان اولین تجربه تلویزیونی تان کار سختی را انتخاب کردید؟
▪ خواست خداوند و سپس قسمت بود که در مجموعه «دل نوازان» بازی کنم. در اولین حضور سینمایی ام نیز مانند این مجموعه شرایط دشواری را سپری کردم. چون تا آن زمان تجربه حضور در هیچ گونه کار هنری و فیلم تلویزیونی را نداشتم.
● در کارنامه «حسین سهیلی زاده» آثار موفق و مخاطب پسندی مثل «ترانه مادری» و «آخرین دعوت» وجود دارد. احتمال می دادید که این مجموعه هم پرمخاطب باشد؟
▪ تاکنون که این گونه بوده است. سهیلی زاده، مدیر، همراه و دوست خوبی است. چون این کارشان را با عشق انجام می دهند، بی شک موردپسند و استقبال مردم قرار می گیرد.
● آیا قبل از حضور در این مجموعه به کلاس بازیگری رفته بودید؟
▪ به دلیل علاقه ای که به حرفه بازیگری داشتم، از طریق چند تن از دوستانم پشت صحنه چند کار رفتم. تصور نمی کردم از سینما به تلویزیون بیایم. چون نه کلاس رفته بودم و نه پی گیر بودم که به تئاتر بروم. مانند سایر دوستان، علاقه مند شرکت در کلاس های بازیگری و فن بیان نبودم. به همین سبب ورود به عرصه بازیگری برایم تازگی داشت.
● اکنون که وارد این حرفه شدید آیا برای کسب تجربه بیشتر، به کلاس های بازیگری می روید؟
▪ کسانی که به کلاس های بازیگری و فن بیان می روند، حرفه ای تر فکر می کنند و خودشان را بیشتر می شناسند. به دلیل علاقه ای که به بازیگری دارم و در مجموعه «دل نوازان» مشغول بازی هستم، از تجربیات پیشکسوتان این عرصه برای ارائه بهتر نقش بهره جستم.
● برای ارائه بهتر این نقش تا چه حد با کارگردان مشورت کردید؟
▪ برای ارائه نقش خود درباره کار، نوع بازی و نوع بیان دیالوگ هایم، با ایشان بسیار مشورت می کنم.
● اگر در انتخاب نقشی در «دل نوازان» آزاد بودید، کدام نقش را انتخاب می کردید؟
▪ باز هم «یلدا» را انتخاب می کردم.
● چرا؟
▪ چون بخشی از خصوصیات «یلدا» به «سحر قریشی» نزدیک است. واقعی بودن نقش و داستان زندگی «یلدا» برایم اهمیت داشت. دوست داشتم نقشی بازی کنم که برایم جای کار داشته باشد و مردم آن را باور کنند.
● با توجه به این که «دل نوازان» هم زمان با تصویربرداری در حال پخش است، آیا براساس بازخوردها تغییری در نوع بازی آن هم در قسمت های پایانی داده اید؟
▪ اگر روند بازی همین طور ادامه پیدا کند خیلی بهتر است. چون مردم متوجه تغییرات می شوند و با خود می گویند «یلدا» چه قدر تغییر کرده است. البته بازخوردها در ارائه بهتر نقش به من کمک کرده است. بازی ام را که تماشا می کنم صددرصد از آن راضی نیستم. عقیده دارم اگر فلان سکانس یک بار تکرار می شد بهتر بود اگرچه هنگامی که آن سکانس را بازی کردم کارگردان تایید کرد خودم هم از بازی ام راضی بودم.
● به عنوان یک بازیگر، «شهرت» تا چه حد برایتان مهم است؟
▪ شهرت برایم اهمیتی ندارد، بلکه ارائه نقش خوب و مردم پسند برایم مهم است. من به بازی در نقش های متفاوت علاقه مندم تا این که به دنبال شهرت باشم. دوست دارم توانایی هایم را با بازی ام نشان دهم.
● واکنش مردم از دیدن شما پس از پخش «دل نوازان» چگونه است؟
▪ در خیابان و بازار، همه مرا به نام «یلدا» صدا می زنند و به یکدیگر نشان می دهند. تاکنون رفتارها و عکس العمل ها مثبت و خوب بوده است و همه «یلدا» را دوست دارند.

روزنامه خراسان

sinath
22-10-2009, 20:14
جناب sinath گفتن مهتاب تو سریال روز حسرت هم بازی کرده بوده، پس دیگه چرا توی تیتراژ می نویسن با معرفی!
سریالای ایرانیی که به واقعیات اجتماعی می پردازن همیشه هم ضعیف نیستن؛دیگه بعد از گذشت سالها به یه حد قابل قبولی رسیدن؛ نمیشه همیشه راجع بهشون پیش داوری کرد، البته کار ضعیف هم وجود داره.
ولی کارای ایرانی فانتزی و تخیلی مخصوصا اگه قرار نباشه به صورت طنز روتین ساخته بشه؛ مطمئن باشین چرت و پرتن، چون کپی برداری درجه چندمی از روی نمونه های معروف خارجی هستن و از لحاظ جلوه های بصری هم که حرفی برای گفتن ندارن، پس مجبورن مخاطبو گول بزنن و سر کار بذارن.
شاید چون تو این سریال نقشش اصلی تر بوده.

mahsa1469
22-10-2009, 20:16
مهتاب خانوم
چه نسبتی با مهدی پاکدل داره؟؟؟

mohsen_gh1991
22-10-2009, 20:20
در ایران موفقیت در بازیگری یعنی زیبا چهره بودن...
به این میگن شایسته پروری:19:

a1000a
22-10-2009, 20:21
آره دیگه
همینه
همه جا

*M!L4D*
22-10-2009, 21:25
این مینا خیلی باحال حال گیری می کنه :دی

kamil_ps3
22-10-2009, 21:28
بابا خواهر این رامین چه قدر مضخرف بود . اگه اونجا بودم یه مشت میزدم تو دهنش . موش کور عقده ای.

H a m e e d
22-10-2009, 23:09
بابا خواهر این رامین چه قدر مضخرف بود . اگه اونجا بودم یه مشت میزدم تو دهنش . موش کور عقده ای.
یه کاری کرد امشب این دختره که یلدا دیگه یادمون رفت:31:

amir ~ 2909
22-10-2009, 23:19
سلام

دلنوازان سریال خوبیه ، از یکسری جنبه ها واقعا داره حقیقت رو نشون میده ،

امشب هم که مراسم خواستگاری رو داغون کرد این دختره ، حداقل فکر آینده کاری داداشش هم نبود :دی

فقط من موندم این جمع بستن اسم با ( ان ) مد شده انگار :دی

khashi87
22-10-2009, 23:53
علاوه بر مزخرف بودنش بسیار لوس بی ادب زشت و احمق بود
و حرف زدن هم بلد نبود

MaSoOd
23-10-2009, 00:04
شبیه این معلمای ریاضی هست :دی

p30room
23-10-2009, 00:28
چه نسبتی با مهدی پاکدل داره؟؟؟

فکر نمی کنم نسبتی داشته باشن

*M!L4D*
23-10-2009, 07:48
در کــل زیاد مزخرف گفت !:دی
بیــخیالش : دی

sinath
23-10-2009, 13:50
«سمانه پاكدل» در غرفه فارس:
هنوز فيلمنامه 10 قسمت از «دلنوازان» نوشته نشده است

خبرگزاري فارس: «سمانه پاكدل» بازيگر «دلنوازان» گفت: هنوز فيلمنامه 10 قسمت از اين سريال تلويزيوني نوشته نشده است.

سمانه پاكدل، بازيگر نقش «مهتاب» دردر حاشيه بازديد از نمايشگاه مطبوعات در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاري فارس، گفت: حضور در مجموعه تلويزيوني «دلنوازان» اولين حضور جدي من در عرصه تصوير است و تا پيش از آن فقط در تئاتر كار كرده بودم.
وي افزود: آقاي سهيلي زاده پس از گرفتن تست براي حضور در اين سريال از من دعوت كردند و تا به حال هرچه هم در عرصه بازيگري فراگرفته‌ام، به كمك، مدد و همكاري ايشان بوده است.
وي درباره نقشش در اين مجموعه تلويزيوني نيز اظهار داشت: مهتاب دختري تحصيلكرده و منطقي است كه از روي احساس تصميم نمي‌گيرد و كارهايي كه انجام مي‌دهد كاملا طبيعي است؛ چون هيجان كاذب ندارد.
پاكدل با بيان اينكه ما تا پايان آبان ماه درگير تصويربرداري اين سريال هستيم، ادامه داد: اگر تلاش و همدلي بازيگران و كمك‌هاي كارگردان اثر نبود، اين كار با اين ميزان بالاي موفقيت روبرو نمي‌شد و اين قدر مخاطبان را به خود جذب نمي‌كرد.
وي درباره ساير كارهاي بعدي كه در آنها حضور خواهد داشت نيز گفت: تا به حال چند پيشنهاد داشته‌ام كه مشغول بررسي آنها هستم؛ چون دوست ندارم كاري را بدون دقت و تامل انتخاب كنم؛ به دليل اينكه فكر مي‌كنم بر كل كارهايي كه ارائه خواهم كرد، تاثير مي‌گذارد و فعلا اول راه هستم و دوست دارم كارنامه درخشاني از خود به جاي بگذارم.
سمانه پاكدل در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاري فارس در شانزدهمين نمايشگاه بين‌المللي مطبوعات و خبرگزاري‌ها با بيان اين مطلب، در مورد بهزاد بازيگر سريال دلنوازان افزود: بهزاد به دليل عجله و ناداني در انتخاب پشيمان شده و سرش به سنگ مي‌خورد.
وي همچنين در رابطه با سريال دلنوازان بيان كرد: هنوز فيلمنامه 10 قسمت از اين سريال نوشته نشده است.
بازيگر سريال دلنوازان با اشاره به اين كه موفقيت و محبوبيت در سينماي ايران را هدف خود قرار داده، در مورد الگوي بازيگري خود گفت: الگوي بازيگري من فاطمه معتمد‌آريا است زيرا او را بازيگري توانا در عرصه بازيگري مي‌دانم.

hassan_magic2000
23-10-2009, 21:27
دیدین گفتم این دختره زیر آبی میره

ولی عجب عمو ه رو زد این بهزاد D:

arash66_2m
23-10-2009, 21:34
بد جوری با این قسمتش حال کردم شدید !
یه جوری شدم :ی می خوام یکی رو بزنم :ی روحیه گرفتم کلی این موضوعش که امروز تو این قسمت دیدم کلی برداشت داره و میشه برداشت کرد از کلی فیلمهای شاهکار دیگه :ی ای ول به پسرها که مغرورن ماشالله :31::31::31::46::10:

ali_agha1981
23-10-2009, 21:35
من با این اخرش خیلی حال کردم
اونجا که عموی یلدا درو باز کرد به جای اینکه بهزاد باشه باباش بود یکدفعه هم که یه مشت اومد تو صورتش بخش شد روی زمین
کلا این یه تیکه سکانس قشنگی بود

kamil_ps3
23-10-2009, 21:35
دیشب میخواستم بکوبم تو دهن این خواهر رامینه ولی امشب میخواستم بکوبم تو دهن یلدا..(دو روزه جو گیر شدم هااا نه غلاااااااام!!!!)

Miss.Rose
23-10-2009, 21:37
واییییییییی
اصلا خدائیش به دختره نمیخوره :18: خیلی معصوممم هس

چند تا شوهر داشته؟؟؟؟؟

یعنی واقعا کلاهبردارن؟؟؟؟؟

خیلی جالب شد:31:

click_dez
23-10-2009, 22:07
یلدا که پسره رو دوست داره
بعیده این حرفاش راست باشه
مگه یادتون نیست یلدا چطور با عموش دعوا میکرد؟

Luxe
23-10-2009, 22:15
واییییییییی
اصلا خدائیش به دختره نمیخوره خیلی معصوممم هس

چند تا شوهر داشته؟؟؟؟؟

یعنی واقعا کلاهبردارن؟؟؟؟؟

خیلی جالب شد

نه کلاه بردار نیستن شیادن.همش نمیشه که مردها آدمکش بشن.یه بارم نقشو عوض کنن! این بار دخترا کلاهبرداری میکنن اونم میلیون دلاری.صفحه حوادث روزنامه رو بخونین

*M!L4D*
23-10-2009, 22:22
قسمت امشب خـــیلی جالت لود من عاشق دعـــوا هستـــم !:دی

nil2008
24-10-2009, 00:08
عجب جنمی داره این اتابک.:18:..این دیگه کیه.:5:.. پته عموئه رو یهویی ریخت رو آب ...:21:یواش یواش داره قشنگ تر میشه:20:

Rahe Kavir
24-10-2009, 10:44
يلدا كارش تيغيدن نيست
ولي اين عموخيلي پدرسوختس:دي
يلدا يه بار ازدواج داشته بخاطر تيغيدن پول مرد، ولي احساس ميكنم بهزاد واقعادوست داشت

saeedn70
24-10-2009, 10:50
بهزاد یه شانسی آورد باباش (جهان) وکیله
می تونه برای ندادن 2000 سکه رو کمک باباش حساب کنه
دلم برای مهتاب سوخت بهزاد دختر به این خوبی با وقار رو ول کرد رفت به یه شیاد چسبید حالا باید تاوانش رو پس بده

MAJ€€D
24-10-2009, 12:49
من که میگم اون شوهر سابق یلدا نبود ، اونو اتابک پیداش کرده و الکی بهش گفته این چیزا رو بگو که رابطه ی بین بهزاد و یلدا رو بهم بریزه

Majid393
24-10-2009, 12:52
من که میگم اون شوهر سابق یلدا نبود ، اونو اتابک پیداش کرده و الکی بهش گفته این چیزا رو بگو که رابطه ی بین بهزاد و یلدا رو بهم بریزه

پس اون عکسی که به بهزاد نشون داد چی ؟
فتوشاپ ؟ :دي

saeedn70
24-10-2009, 13:03

مرسی آدمه نکته سنج خوشم اومد :20:

ولی شاید فتوشاپ بوده عکسه ماها که هممون خوراکمون فتوشاپه

MAJ€€D
24-10-2009, 13:13

ها ؟ عکس ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من ندیدم عکسو ، چون نصفه نیمه میدیدم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

click_dez
24-10-2009, 15:01
می تونه برای ندادن 2000 سکه رو کمک باباش حساب کنه

مگه میشه مهریه رو نداد؟ حتی اگه خودت قاضی هم باشی راه نداره :دی

yahoda
24-10-2009, 15:41
روند داستان خوب شروع شد و خوب هم ادامه پیدا کرد فقط خدا کنه پایان قابل قبولی داشته باشه و مانند بعضی سریالهلی ایرانی نا مفهوم ویا ارمانی تموم نشه .

Rahe Kavir
24-10-2009, 17:00

اره فقط كافيه يه كاري كنه دختره خودش بگه بابامن مهريه نميخوام مهريموحلال ميكنم طلاق ميگيرم

يلدا كه خودش زودتر درخواست طلاق داده بود
ولي اينكه اتابك از مرده هم خواسته باشه بعيدنيستا - ولي دركلش عمو و يلدا پس چراترسيدن ؟اين نشون ميده يه ريگي به كفششون هست ، اين عمو خيلي عوضي

saeedn70
24-10-2009, 17:21
اگه به قاضی ثابت کنه اینا شیادن و ازدواج می کنند برای تیغیدن پول مایه دارها مشخصه که قاضی 2000 میکنه
2 تا سکه تازه شاهدم دارن شوهر قبلیش همون پیرمرده

Rahe Kavir
24-10-2009, 17:50
اگه به قاضی ثابت کنه اینا شیادن و ازدواج می کنند برای تیغیدن پول مایه دارها مشخصه که قاضی 2000 میکنه
2 تا سکه تازه شاهدم دارن شوهر قبلیش همون پیرمرده

دوتاسكه چيه ؟ اگه ثابت بشه كه شيادن تازه بايد خسارتم پرداخت كنن
خسارت تمام مراسم (اگه گرفته باشن ) وضررهاي مالي كه طرف ديده
ولي همه پول يه طرف اين احساسات ادم كه به بازيچه گرفته ميشه يه طرف ديگه

-----

دركل

مشتاق قسمت امشبم

pcforlife
24-10-2009, 19:22
من فکر کنم یلدا یه مشکلی داره که عموئه ازش خبر داره... اونم واسه اینکه دهن عموش بسته بشه و بی آبرویی نشه، تن به ازدواج اول و بعدش هم طلاق و پول داده....:5:
توی اون قسمت هایی که عموش تازه وارد داستان شده بود، یلدا مستقیما بهش ابراز تنفر میکرد، در صورتی که اگه دستشون تو یه کاسه بود که این رفتار ازشون بعیده دیگه...نه؟:21:
ضمنا عبدالرضا اکبری کلا تو این سریال خیلی قشنگ بازی کرده...باهاش حال میکنم...:20:

مگه میشه مهریه رو نداد؟
معلومه که میشه!!! اصلا کی داده کی گرفته....!!!:27::31:

P30QUEEN
24-10-2009, 19:35
ولی به نظر من یلدا به خاطر بهزادم که شده دست عموشو رو میکنه!

اونم واسه اینکه دهن عموش بسته بشه و بی آبرویی نشه
یلدا میدونه ستایش کجاس دیگه!!
اگه بفهمن....

alihacker2008
24-10-2009, 19:49
اين يلدا داره قرض باباشو به عوش ميده عموش هم كه ديده نميتونه بده گفته بيا اينكارو بكن و ملتو تيغ بزنيم هم تو قرضتو دادي هم ما يه نوني گيرمون مياد اگه اون شوهر اولي هم بياد دادگاه شهادت بده ميتونن مهريه رو ندن

pedram_sad
24-10-2009, 21:31
من تجربه کرده بودم که یک سری از دختر ها تا چه حد میتونن مزخرف و کثیف باشن
کاری به ادامه سریال ندارم
اما تا این قسمتی که الان پخش شد و یلدا تو دفتر وکالت جهان هیچی نگفت حالم از این جنس 3 برابر بهم خورد