PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ریست شدن pc(از اساتید محترم خواهش میکنم کمک کنن)

bomzym
17-09-2009, 00:19
سلام
خسته نباشید.دسکتاپم 4سال دارمشو همیشه این مشکل داره.کامپیوتر موقع باز کردن بازی ها ریست میشه.البته،با nero show time فقط 3ثانیه فیلم پخش می کنه و ریست میشه.کارت گرافیکم nvidia 8500 gtهست.ازش تست ATI گرفتم،دمای معمولیش 95 درجه بود!!! موقع تست تا 103 درجه رسید که تستو قطع کردم.واسش یه فن گذاشتم(خودش از روز اول فن نداشت،حتی جای نصب هم نداشت) و دمای معمولش شد 65درجه و تو تست تا 85درجه بالا میره.جالبه بدونید تو این 4سال تمام قطعات این کامپیوتر جز کیس و گرافیک عوض شده.ولی همیشه این مشکل روش موند.پارسالم یه نفر اومد پاورو عوض کرد ولی متاسفانه یه 300وات Tonb انداخت.ولی بازم مشکلم حل نشد. مشکل از کجاست؟جدا خسته شدم از ریست کردناش
hardware
cpu:intel dual 2.0 E2180
RAM:2GB
graphic:8500gt
main:asus

EXTREME
17-09-2009, 16:04
سلام پاور ضعیفه یه پاور قویتر بزار گرین هم باشه بهتره
دمای cpu چک بشه دمای کارت گرافیکتم خیلی بالاست
رم هم چک بشه وقتی رم نیم سوز شده باشه دائم سیستم رستارت میشه

Mamad.R
18-09-2009, 04:30
خب شما که کل سیستم رو عوض کردی چرا کارت گرافیک رو عوض نکردی؟

khark11
19-09-2009, 11:03
پاور حتما عوض شود!!

با اين پاور سيستم زنده مونده خيليه به خدا:31:

بوي حلواش بلند شده ديگه:46:

kourosh_sos
19-09-2009, 11:20
پاور حتما عوض شود!!

ربطی به ÷اور نداره باز داری غیر منطقی صحبت میکنی که :27:
دوست عزیز به نظر من برای اینکه خیالت راحت بشه که گرافیکت سالمه یا نه روی یه سیستم دیگه نصبش کن و همون بازی ها و برنامه های سنگین رو باهاش تست بگیر در ضمن آخرین درایور کارت گرافیکت به همراه آخرین نسخه از DireX رو نصب کن و اینکه اگه میتونی سیستمت رو تا حدی اورکلاک کن و یه سیستم مستر کولینگ روی سیستمت نصب کن البته اینو بگم که اگر اورکلاک کردی ÷اورت رو حتما باید عوض کنی به هر حال فکر کنم با این کارا مشکلت حل بشه

Neoonline
19-09-2009, 11:56
در اینکه پاور برای این سیستم ضعیف هستش شک نکن اگر دو تا ماژول رم داری رم ها رو به صورت تکی بذار و بعد تست بگیر ببین باز هم ریست میشه یا نه، بیشتر موارد ریست شدن سیستم در حین بازی و دیدن ویدئو از پاور ضعیف یا رم های ناسازگار باهم یا معیوب هستش.

bomzym
19-09-2009, 13:13
پاور حتما عوض شود!!

پاورو عوض کردم نشد.کارت گرافیکم بردم رو یه سیستمه دیگه ریست نکرد.یدون درایور رو سیستم خودم هم مشکل نداره ولی تا درایورو نصب می کنم بازم ریست میشه
یه گرافیک دیگه رو سیستم گذاشتم،رو صفحه wellcome ریست میشه.ولی با 8500 صفحه مرگ آبی میاد و ریست میشه ولی با 7200 صفحه مرگ نمیاد.البته از وقتی پاور عوض کردم نتونستم گرافیک دیگه رو سیستم بذارم.با هزار زحمت تونستم از ارورش فیلم بگیرم و شمارشو بنویسم.90% درسته.کسی راه حلی نداره؟
0x0000000A(0x0000007.0x0000001c.0x00000000.0.80502 49e)
از همه دوستان ممنونم.فقط کمکم کنید که دارم دیوونه میشم دیگه!!
راستی آنتی ویروس آپدیت هم ریختم.کارت گرافیکم یا 3فش درایور مختلف نصب کردم ولی فایده نداشت

kourosh_sos
19-09-2009, 17:23
دوستی عزیز میدونستم که مشکلت از ÷اور نیست آخه این آقا یا خانم khark11 زیاد حرف های غیر منطقی میزنن بگذریم الان مطمئن شدیم که گرافیکت سالمه حالا یه سوال شما در حال حاضر ویندوزت چیه؟ شاید درایوری که داری مخصوص اون نسخه از ویندوز نیست به هر حال آخرین درایور مخصوص ویندوزت رو دانلود کن ؛ در مورد اون ارور ها باید بگم که بیشتر مربوط به مادربرد و رم میشه مخصوصا مادربرد اگه میتونی یک بار بایوست رو فلش کن و نتیجه رو اعلام کن

bomzym
20-09-2009, 09:16
دوستی عزیز میدونستم که مشکلت از ÷اور نیست آخه این آقا یا خانم khark11 زیاد حرف های غیر منطقی میزنن بگذریم الان مطمئن شدیم که گرافیکت سالمه حالا یه سوال شما در حال حاضر ویندوزت چیه؟ شاید درایوری که داری مخصوص اون نسخه از ویندوز نیست به هر حال آخرین درایور مخصوص ویندوزت رو دانلود کن ؛ در مورد اون ارور ها باید بگم که بیشتر مربوط به مادربرد و رم میشه مخصوصا مادربرد اگه میتونی یک بار بایوست رو فلش کن و نتیجه رو اعلام کن
دیشب ویندوز عوض کردم.با یه ویندوز جدید البته.درایورم نصب کردم.تا حالا که ریست نشده.امیدوارم دیگه نشه.از همهی دوستانم ممنون
در ضمن،پاورو عوض کردم یه جورایی سیستم جون گرفت
اگه به مشکلی خوردم بازم مزاحم میشم
ممنون

khark11
21-09-2009, 06:35
پاور حتما عوض شود!!

بنده گفتم اين پاور واسه سيستم شما ضعيفه، نگفتم كه عوضش كنيد مشكل ريست حل ميشه! تو حرفامم فكر نكنم راه حلي واسه ريست شدن سيستم شما داده باشم!

منتها ادامه كار با يه پاور 300 وات براي شما كار خطرناكي بود كه بحمدالله عوضش كردين! دوستان تفاسير خاص خودشون رو دارن .... بگذريم

kourosh_sos
21-09-2009, 13:27
بنده گفتم اين پاور واسه سيستم شما ضعيفه، نگفتم كه عوضش كنيد مشكل ريست حل ميشه! تو حرفامم فكر نكنم راه حلي واسه ريست شدن سيستم شما داده باشم!

منتها ادامه كار با يه پاور 300 وات براي شما كار خطرناكي بود كه بحمدالله عوضش كردين! دوستان تفاسير خاص خودشون رو دارن .... بگذريم

فعلا که شما داری تفاسیر خاص و حرف های غیر منطقی میزنی لطفا با دقت بیشتری به ÷ست ها جواب بدین