PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ایمیج گرفتن از فایل های هارد و ساختن درایو مجازی

H A M A S
15-09-2009, 13:34
سلام
روزه نماز قبول
من فایل های ستاپ یک dvd بازی رو کپی کردم روی هارد
حالا موقع اجرای فایل ستاپ میگه باید دی وی دی بازی درون درایو باشه
میخواستم بدونم به نرم افزار معرفی کنید که از این فایل های یه ایمیج بگیره و درایو مجازی رو هم بسازه تا بشه بازی رو نصب کرد

A L I E N
15-09-2009, 15:50
سلام

نماز روزه های شما هم قبـــــــول

برای اینکار اونــــــــــــــــــــــ ــــقدر نرم افزار هست

میتونی از نرو استفاده کنی یا التراایزو و یا پاورایزو

NERO----UltraISO------POWER ISO

نظر من اینه که الترا ایزو از همه بهتره

یه سرچ بزنی برای دانلود پیداش میکنی

H A M A S
17-09-2009, 04:11
سلام

نماز روزه های شما هم قبـــــــول

برای اینکار اونــــــــــــــــــــــ ــــقدر نرم افزار هست

میتونی از نرو استفاده کنی یا التراایزو و یا پاورایزو

NERO----UltraISO------POWER ISO

نظر من اینه که الترا ایزو از همه بهتره

یه سرچ بزنی برای دانلود پیداش میکنی
سلام
من از UltraISO استفاده میکنم اما اتوران نمیکنه
موقعی که میخوام بازی رو از روی ایمیج نصب کنم میگه باید DVD اصلی رو بزاری توی درایو

ask_bl
17-09-2009, 09:44
سلام
من از UltraISO استفاده میکنم اما اتوران نمیکنه
موقعی که میخوام بازی رو از روی ایمیج نصب کنم میگه باید DVD اصلی رو بزاری توی درایو
سلام
به احتمال زیاد این پیغام مربوط به فایل کرک میشه ،کپی کردین ؟

H A M A S
17-09-2009, 09:48
سلام
به احتمال زیاد این پیغام مربوط به فایل کرک میشه ،کپی کردین ؟
اصلا به ویزراد نصب نمیرسه که بهخوام کرک کنم
یعنی موقع کلیک روی ستاپ
با نرو چه طوری میشه از فایل های هارد ایمیج گرفت؟

ask_bl
17-09-2009, 09:56
آهان شما از روی فایل کپی بازی رو Setup کردین ،خوب شاید بخاطر همین باشه من فکر نمیکنم باز هم درست بشه !شما باید از خود CD یا DVD به صورت مستقیم Image میگرفتین ،حالا امتحان کنید ببینید میشه !
برین تو قسمت Write Data CD یا DVD بعد فایل ها رو Add کنین و فقط در انتها قبل از Burn قسمت Current Recorder رو به Image Recorder تغییر بدین و Burn رو بزنین .

H A M A S
17-09-2009, 10:01
آهان شما از روی فایل کپی بازی رو Setup کردین ،خوب شاید بخاطر همین باشه من فکر نمیکنم باز هم درست بشه !شما باید از خود CD یا DVD به صورت مستقیم Image میگرفتین ،حالا امتحان کنید ببینید میشه !
برین تو قسمت Write Data CD یا DVD بعد فایل ها رو Add کنین و فقط در انتها قبل از Burn قسمت Current Recorder رو به Image Recorder تغییر بدین و Burn رو بزنین .

مشکل اینجاس دی وی دی درایو ندارم با هزار بدبختی دی وی دی خش دار بازی رو با یه نرم افزار مخصوص کپی کردم
بعد ریختم توی هارد خودم
البته فایل ها سالمه
حالا با نرو ببینم چی میشه

p_samimi
18-09-2009, 13:35
باید به این مطلب توجه داشته باشی که کلیه فایلهای داخل Dvd همونی نیست که میتونی ببینی.
حتی اگه Hidden رو هم ریخته باشی باز هم ممکنه که جواب نگیری.
چون ممکنه دی وی دی چند Session داشته باشه که با نرم افزار خودش در هنگام نصب به اون آدرس دهی میشه.

حالا با این حال چون دیگه DVD رو نداری با NEro به صورت ISO یک Image بگیر بعد اون Image رو با یک نرافزار مثل Ultraiso یا virtual clone cd باز کن و نصبش کن.

شاید مشکل حل بشه.
ولی حتما دفعه بعدی برای کپی از یک DVD یا cd یک Image بگیر تا ساختارش حفظ بشه و مطمئن بشی همه فایل ها کپی شده.

برای این کار هم من همون Clonecd معروف رو پیشنهاد میکنم که حتی DVD هم ساپرت میکنه.
موفق باشی