PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال در مورد سینمای خانگی مارشال آیا بخرم یا نخرم؟

kamyar_2010
15-09-2009, 00:16
سلام

من تازه عضو سایت شما شدم

امیدوارم دوستان خوبی برای هم باشیم

دوستان من میخوام سینما خانگی بخرم تا دویست تومان بیشتر نمی تونم بدم

سینمای خانگی مارشال را دیدم قیمتش نسبت به بقیه پایین بود

فروشنده هم خیلی تبلیغ میکرد

اما جالبه برام هر چی مدل هارو تو گوگل سرچ میکنم اصلا میگه همچنن مدلی نداریم

میشه بگین این سینما خاتگی مارشال چطوره ؟

خوب هست ؟ کسی استفاده کرده ؟

Ami R 940
15-09-2009, 09:02
چند گقته

مارشال چه اسمیه

نشنیدم تا حالا !

صداش شنیدی hdmi داره ساپورتش چیه ؟. چی پلی میکنه

80 تومن دیگه بزار روش از برند سامسونگ بگیر این مدل رو HT-TZ125 .

جزو ارزون ترین سینما خانگی هاس کیفیت خوبی هم داره نسبت به قیمتش ولی لاقل می دونی پدر مادر داره :دی

mansourdiarmand
28-01-2010, 09:09
سلام من یه سینمای خانگی LG HT503TH خریدم ولی وقتی فیلم از روی فلش یا سی دی میبینم فقط دو تا بلندگو صدا دارند این موضوع در حال پخش mp3فرق داره و موضوع حله چون با زدن دکمه vsm ورفتن روی matrix یا music همه باندها صدا دارند سیمها رو هم درست وصل کردم خواهش میکنم کمک کنید

hummer_1990
28-01-2010, 14:41
سلام من یه سینمای خانگی LG HT503TH خریدم ولی وقتی فیلم از روی فلش یا سی دی میبینم فقط دو تا بلندگو صدا دارند این موضوع در حال پخش mp3فرق داره و موضوع حله چون با زدن دکمه vsm ورفتن روی matrix یا music همه باندها صدا دارند سیمها رو هم درست وصل کردم خواهش میکنم کمک کنید

دوست عزیز این یه مشکل نیست بلکه تنظیمات دستگاه اینجوریه چون در اکثر مواقع تنها دو اسپیکر FRONT به تنهایی جوابگو هست. اگه شما یه DVD با صدای دالبی دیجیتال بذاری میبینی که هر 4 تاش کار میکنه و همچنین در اون تنظیمی که خودت گفتی 4 تاش کار میکنه ولی رو تنظیمات دیگه فقط همون 2 تا کار میکنه چون نیازی به دو تای دیگه نیست. 2 اسپیکر REAR بیشتر برای صداهای فراگیر به کار میاد.

migmog
20-01-2011, 09:48
واقعا چرته!!!
مارشال

یکی از آشناهمون خریده!!!
کیفیت آشغال همون سامسونگ بخر خیالتم راحته

mehrdad8086
20-01-2011, 22:50
LG 738 که البته 1 ووفر و دو اسپیکر داره و صدای به نسبت خوبی داره.190 تومن.

پیشنهادم رو LG هست چون هر دو رو دارم صدای به مراتب بهتری نسبت به سامسونگ داره:20:

iman9621
28-03-2011, 10:25
دوستان با lcd sony برندهاي ديگه سينماي خانگي خوب مچ مي شه؟ مشكلي پيش نمي ياد؟

mmf66
03-04-2011, 11:48
یک ضرب المثل انگلیسی میگوید
ماپول اضافه نداریم جنس آشغال بخریم و وقت اضافه هم نداریم که عجله کنیم
برای موسیقی خیلی عالیه logitech z623thx قیمت 210000تومان[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

nikaien
03-04-2011, 14:51
مارشال مارك خوبيه
ارزون و عملي و شديداً هم خر كاره. من دي وي دي مارشال دارم و خداييش راضي هستم

nemomovies
04-04-2011, 16:53
مارشال مارك خوبيه
ارزون و عملي و شديداً هم خر كاره. من دي وي دي مارشال دارم و خداييش راضي هستم

چه مدلیه؟
قیمتش چنده؟

ebi20.2012
08-04-2011, 23:29
سلام

من تازه عضو سایت شما شدم

بهتره نگیری چون جنس خوبی نیست. من خودم پاناسونیک دارم.قیمت اون 230000 تومان

best2
20-04-2011, 09:12
سلام دوستان
بهترین مدلش مدل 433 هستش که در این فروشگاه موجود است و قیمتش خدایی مناسبه تحویل درب منزل هم داره :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

yadegare_behesht
05-05-2011, 12:16
من تا حالا هر چی با مارک مارشال خریدم خوب بوده

به جز ریموتش که یه هفته بیشتر کار نمیکنه!

mmf66
05-06-2011, 18:54
سلام

من تازه عضو سایت شما شدم

من میگم سینما خانگی سونی سامسونگ ال جی بدرد نمیخوره چه برسه به مارشال
هر چه میخری خوبشو بخر که بعدا پشیمون میشی گول قیمت و قیافه رو نخور:10:

ebi1981
05-06-2011, 21:56
دوست عزیز اینو بگیر و با خیاله جمع کار کن :

سینمای خانگی ال جی (LG)
مدل:LH-738 HTS

مشخصات

قدرت خروجی صدا: 400 وات (RMS)
پخش کلیه فرمت ها: DVD+_R,+_RW , SVCD, VCD, DivX, MP3, WMA, JPEG
ورودی سیستم های صوتی قابل حمل وخروجی HDMI، با ضمانت نامه گلدایران
قيمت: 2,400,000 ريال

آمپلی فایر دیجیتال XTS Pro
دارای قابلیت V.S.M
سوپر USB (ورودی USB Plus + قابلیت Ripping)
صدای 1\2 کانال
سکن پیشرفته تصویر (Progressive Scan)
قابلیت BLUETOOTH
2 x 135 وات + 170 وات (Woofer)
با ضمانتنامه گلدایران(نمایندگی انحصاری محولات ال جی)

hamedsaba
08-06-2011, 14:19
سلام دوست عزیز . در مورد مارک مارشال اینو بگمکه مارشال داره محصولات خوبی میده باقیمت ارزان . خود من دنبال سینما خانگی بودم که الجی و ... پیدا کردم که زیر 300 تومان نبودند . (البته من 5 کاناله می خواستم ) تا یک سینما خانگی مارشال گرفتم که صداش می ترکونه یو اس بی خوره HDMI هم داره 6 ماهه پیش گرفتم 270.000 و الان راضیم .

mmf66
09-06-2011, 02:51
سلام دوست عزیز . در مورد مارک مارشال اینو بگمکه مارشال داره محصولات خوبی میده باقیمت ارزان . خود من دنبال سینما خانگی بودم که الجی و ... پیدا کردم که زیر 300 تومان نبودند . (البته من 5 کاناله می خواستم ) تا یک سینما خانگی مارشال گرفتم که صداش می ترکونه یو اس بی خوره HDMI هم داره 6 ماهه پیش گرفتم 270.000 و الان راضیم .
پس معلومه شما فقط به بلندی اهمیت میدی نه به وضوح وکیفیت

gmd
09-06-2011, 12:18
سلام
کلا" کیفیت ساخت محصولات مارشال بسیار پایین است و شرکت گارانتی کننده هم پاسخگویی مناسبی به مصرف کننده ارایه نمی دهد یا بهتر است بگوییم اصلا" پاسخگو نیست .

hamedsaba
09-06-2011, 13:42
پس معلومه شما فقط به بلندی اهمیت میدی نه به وضوح وکیفیت
اتفاقا وضوح صدا عالیه . دایم Mp3 و موزیک و فیلم و سریال می گذارم اصلا خش خش و کیفیت پایین نداره .

mmf66
09-06-2011, 14:41
اتفاقا وضوح صدا عالیه . دایم Mp3 و موزیک و فیلم و سریال می گذارم اصلا خش خش و کیفیت پایین نداره .
اگه میشه مدل و مشخصات rms فرکانس پاسخدهی sub midrange tweter اندازه و را Signal/Noise Ratio بگید

Kolang
09-06-2011, 23:30
فکر کنم مارشال از اون آشغال های چینی باشه که یه ایرانی سفارش یه سری محصولات به این عنوان رو بهشون داده
چون منم 2 3 مدل رو دیدم توی بازار... اومدم هرچی گشت... هیچی توی گوگل نیست در موردش... (رو جعبش نوشته بود 8800 وات... لول... احمق فرض میکنن ملت رو؟ مگه بخاری برقیه؟ لول)
ترجیح دادم نخرم تا یکم پولم بیشتر بشه و برم یه چیزه ضعیف تر اما اسم و رسم دار بگیرم

death_man
10-06-2011, 21:34
میشه مدل دستگاه مارشالی که خریدینُ بدین؟
فکر کنم برای یک زندگی مجردی چیزه خوبی باشه
من الان 2 سال یه سیستم پخش مارشال نصب کردم، تا الان که اذیتی نکرده.
پخش DVD و عکس، تلویزیون و ... داره

mohammad exbyte
16-06-2011, 15:41
فکر کنم مارشال از اون آشغال های چینی باشه که یه ایرانی سفارش یه سری محصولات به این عنوان رو بهشون داده
چون منم 2 3 مدل رو دیدم توی بازار... اومدم هرچی گشت... هیچی توی گوگل نیست در موردش... (رو جعبش نوشته بود 8800 وات... لول... احمق فرض میکنن ملت رو؟ مگه بخاری برقیه؟ لول)
ترجیح دادم نخرم تا یکم پولم بیشتر بشه و برم یه چیزه ضعیف تر اما اسم و رسم دار بگیرم

مجبوری اطلاعات نداری چیز بنویسی بذاری
اول از همه مارشال یه مارک آمریکائی که مثل مدلهای دیگه که چین خرابش کرده هم خوبش هست و هم مدلهای بد
هرچی پول بدی آش میخوری

mmf66
17-06-2011, 00:39
مارشال یه شرکتی هست که جنسهای ارزون برای کشورهای عقب مونده وفقیر میزنه
و از لحاظ کیفیت تکنولوژی حرفی برای گفتن نداره

gilase_tanha
14-08-2011, 23:33
سینمای خانگی مارشال رو نمیدونم ولی ال سی دی مارشال که گرفتیم 4 سال جواب نداد . بعد از 2 ماه تعمیرش کردن و الان تو شرکت پخش لوازم جانبی کامپیوترم گذاشتم و دستگاه های دیجیتال رو باهاش تست می کنم .

payamovie
15-08-2011, 01:48
با 280 تومان یکی از این پایونیر ها رو بخر

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Kolang
15-08-2011, 09:35

مجبوری اطلاعات نداری چیز بنویسی بذاری
اول از همه مارشال یه مارک آمریکائی که مثل مدلهای دیگه که چین خرابش کرده هم خوبش هست و هم مدلهای بد
هرچی پول بدی آش میخوری

بله
متوجه شدم شما چقدر اطلاعاتت بالاس
شركت آمريكايي بدون سايت؟

خيلي از آشغال هاي چيني هم واسه خودشون سايتي چيزي دارن
اين جنس كه ديگه حتي نه اسمي ازش جايي هست و حتي توي گوگل مدل هاشم موجود نيست... معلومه ازون بنجل هاي افتضاحه كه يه تاجر ايراني يه اسم گزاشته روش و داره وارد ميكنه

pedram_ashena
15-08-2011, 18:38
مارشال به عنوان يك كار راه انداز و استفاده معمولي خوبه.ولي اگر دنبال كيفيت صدا هستيد اصلا طرفش نرويد.صداش به سمت بم تمايل داره و كمي نا واضح.خرابي نداره ولي اگه صداي استاندارد شنيده باشيد اينو نميتوانيد تحمل كنيد.كلا تمام اين ماركها چيني هستند. رنج قيمت پايين همينه

adamebikarr
22-11-2011, 13:50
رو جعبش نوشته بود 8800 وات... لول... احمق فرض میکنن ملت رو؟ مگه بخاری برقیه؟ لول)

این تیکت خیلی با حال بود!!

Extreme-Forces
22-11-2011, 14:15
به نظر من مارشال جالب نيست. خودمون براي تلويزيونمون گرفتيم. مال خود سامسونگ 200000 گرونتر از اين مارشالي كه خريديم بود ولي واقعا صداي سامسونگه بي نظير بود. مال ما صداش در نمياد. بايد حداقل روي ولوم 40 بذاري (از 62 تا)

alikh1360
17-11-2015, 08:25
سلام مارشال مارک بدی نیست مدلهای جدید هم داده بازار گاارنتیش هم خوبه. البته اگه قیمتهای بالا مد نظرتون نباشه میتونید سراغ سینما خانگی های کنکورد هم برید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]سینما-خانگی/328-concord-home-theater-thd70.html)
سینما خانگی مارشال 3557 هم بلوتوث داره و هم ورودی صدای اپتیکال
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]سینما-خانگی/382-marshal-home-cinema-me-3557.html)
سینما کنکورد
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
قیمتای این سینما ها متوسطه البته نمیدونم اجازه گذاشتن لینک دارم یا خیر.