PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزاري براي چاپ بر روي انواع چك

vahid_41852
14-09-2009, 23:56
من يه برنامه مي خوام كه بتونم بر روي چك ها نوشته رو چاپ كنم (هر نوع چكي رو)
البته من اين كار رو با فتوشاپ انجام مي دادم ولي خيلي دنگ و فنگ داره.
اگه امانش هست بهترين نوعش رو معرفي كنيد.

hasibi01
15-09-2009, 09:36
آقا وحید فکر نمیکنید که این نوع برنامه ها به نوعی جعل چک حساب میشه
فکر نمیکنم که کسی از اعضای سایت در این باره به شما کمکی بکنند

Ship Storm
15-09-2009, 12:23
علی جان منظور آقا وحید عزیز این بوه که نوشته های روی چک که بصورت معمول با خودکار نوشته میشند از قبیل مبلغ,تاریخ و ... رو با نرم افزار های مخصوص اینکار که وجود داره انجام بدهند نه جعل چک

reza41
15-09-2009, 13:34
سلام
يه شركت به اسم اورانوس چنين نرم افزاري رو تهيه و توليد كرده و من خودم ازش استفاده ميكنم. تمام چك هاي بانك هاي موجود ايران رو داره و به راحتي و سادگي قابل استفاده است.
اما شما براي استفاده حتما بايد نرم افزار اصل رو تهيه كني و اونو با تلفن فعال كني.
البته قيمتش كمتر از ده هزار تومن هست.

hasibi01
15-09-2009, 13:57
علی جان منظور آقا وحید عزیز این بوه که نوشته های روی چک که بصورت معمول با خودکار نوشته میشند از قبیل مبلغ,تاریخ و ... رو با نرم افزار های مخصوص اینکار که وجود داره انجام بدهند نه جعل چک
خوب اگر منظورش اینه من معذرت میخواهم چون متوجه منظور ایشون نشدم. باز هم معذرت میخواهم

سلام
يه شركت به اسم اورانوس چنين نرم افزاري رو تهيه و توليد كرده و من خودم ازش استفاده ميكنم. تمام چك هاي بانك هاي موجود ايران رو داره و به راحتي و سادگي قابل استفاده است.
اما شما براي استفاده حتما بايد نرم افزار اصل رو تهيه كني و اونو با تلفن فعال كني.
البته قيمتش كمتر از ده هزار تومن هست.
آقا رضا میشه سایت این شرکت رو بدید تا همه بتونند استفاده کنند
ممنون

vahid_41852
15-09-2009, 14:51
بله درسته من می خوام نوشته های روی چک رو چاپ کنم. (جعل رو که با فتوشاپ هم میشه انجام داد.)
پس باید حتما بخرم.

reza41
15-09-2009, 20:29
با سلام
سايت اين شركت كه روي جعبه اش نوشته شده
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] zroranus.com
هست ولي اين شركت سايتش رو عوض كرده و آدرس جديد سايتشون اين شده

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
البته نميدونم چرا سايتشون مشكل پيدا كرده ولي با جستجوي اورانوس نوين ابتكار ميتونيد در گوگل نسخه ذخيره شده اش رو ببينيد.
البته روي جعبه برنامه اين شماره ها هم نوشته شده

09127543049 و 09126515645 و 02517835180