PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اخه اين كا درسته اقا جان؟ انصافه واقعا؟

pinokio
14-09-2009, 22:36
يه پاور دارم به اصم viera با كيس veira البت پاور 500 واته

اين بابا صدا زياد داره. يعني صدا فيش مدام فند پاور كه هواي توي كيس و پاور رو مي فوته بيرون. اعصاب خورد كنه شب بي مرام . اونم تو اتاق صاكت يه گوله جا. برقشم درر گوش ادم ويز ميكنه يه بند بي مروت.

مشكلاتش اينه كه مي خوام پاور رو گيرينش gereen كنم از دم اونم 500 تا وات .

از بر و بچز لوتي اين محل مي خام بدونم كسي پاور كم يا بي صدا البت 500 واطي سراغ داره. جايي ديده يا نه. بگه جلدي بينم. كار داريم .اين گيرين چطوره؟

ضمنا بگم فند سي پي و گرافكم بچه هاي خوب و سر به زير و كاملا صدردرصد بي سدا هستن و ضمنا هيچ فند اضاف ديگه اي هم تو كيس ندارم. چون من اعصاب سر و صدا و فيش و فوش و قر قر اضاف رو نررم.

اديت شد. به شومام دخلي نرره واس چي اديت شد. راستياتش اوس كلامي شد متن.

زت زياد

amir200812
28-09-2009, 22:19
يه پاور دارم به اصم viera با كيس veira البت پاور 500 واته

اين بابا صدا زياد داره. يعني صدا فيش مدام فند پاور كه هواي توي كيس و پاور رو مي فوته بيرون. اعصاب خورد كنه شب بي مرام . اونم تو اتاق صاكت يه گوله جا. برقشم درر گوش ادم ويز ميكنه يه بند بي مروت.

مشكلاتش اينه كه مي خوام پاور رو گيرينش gereen كنم از دم اونم 500 تا وات .

از بر و بچز لوتي اين محل مي خام بدونم كسي پاور كم يا بي صدا البت 500 واطي سراغ داره. جايي ديده يا نه. بگه جلدي بينم. كار داريم .اين گيرين چطوره؟

ضمنا بگم فند سي پي و گرافكم بچه هاي خوب و سر به زير و كاملا صدردرصد بي سدا هستن و ضمنا هيچ فند اضاف ديگه اي هم تو كيس ندارم. چون من اعصاب سر و صدا و فيش و فوش و قر قر اضاف رو نررم.

اديت شد. به شومام دخلي نرره واس چي اديت شد. راستياتش اوس كلامي شد متن.

زت زياد

اگه برای شما صدای فن پاور مهم هست بهتره از پاور هایی که یک فن 12 یا 14 سانتی زیرشون دارن استفاده کنید! این پاور ها نسبت به پاور هایی که 2 فن 8 سانتی جلو و پشت دارن کم صداتر هستند ولی 2فن 8 سانتی قدرت خنک کنندگی زیادتری داره!