PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشكل Power با Mainboard

aminmousavi86
04-03-2006, 13:48
با سلام
سؤال: سیستم کامپیوترم را از 1.7Celeron به Intel 2.6 Full Cache ارتقا دادم و مادربورد را هم به تبع آن عوض کردم، ولی Power من به این مادربورد جدید نمی خورد و برای آن یک تبدیل خریدم. حال که ویندوز XP را نصب کردم هنگامی که از منوی استارت Reset میکنم، وفتی مانیتور خاموش میشود تا دوباره راه اندازی شود، مانیتور _و نیز صفحه کلید_ خاموش می ماند، در حالی که لامپهای Case روشن اند و فن CPU نیز کار میکند. ولی اگر از Case ریست کنم (ریست سخت افزاری) بدون هیچ مشکلی ریست میشود. با توجه به نصب چندین ویندوز و بروز دوباره همان مشکل احتمال میدهم که مشکل فقط از تبدیل Power باشد، شما چی فکر میکنید؟ اگر این است، ممکن است به صورت فنی توضیح دهید که چگونه است که از Case ریست کامل میکند ولی از Start Menu تا نصف راه را رفته و بعد جا می ماند؟

mndbnt
04-03-2006, 20:00
سلام
دوست عزیز مشکل از مادربرد و یا تبدیل و پاور نیست . من همین مشکل را داشتم . با این صورت که وقتی خاموش می کردم و نیم ساعت بعد روشن می کردم فقط کیس روشن می شد و مانیتور خاموش بود . وقتی به فروشنده مراجعه کردم گفت که مشکلش این است که وقتی خاموش می کنی باید باتریهای خالی شوند تا روشن شوند و یا از برق اصلی قطع کن و دوباره راه اندازی کن . من همین کار را کردم درست شد .