PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Nier

S A A M
13-09-2009, 14:15
Box Art
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سازنده: Cavia
ناشر: Square Enix
پلتفرم: Xbox360,PlayStation 3
تاریخ انتشار: TBA 2010
ژانر: Action Adventure
مود: Single player, Multiplayer
رسانه: UMD, DVD, Blu-Ray, JAR
درجه: ESRB:Rating Pending

Nier بازی آینده ی اکشن Square Enix میباشد که هم اکنون توسط Cavia (Bullet Witch) در دست ساخت است . این بازی برای این ساخته میشود که گیم پلی و گرافیک هنری خود را به جهانیان نشان دهد . قهرمان بازی که Nier نام دارد ٬ سفر پر ماجرایی را به خاطر پیدا کردن دارویی برای دختر بیمار خود آغاز میکند و باید از محیطهایی مدرن و بیشتر با معماری باستانی عبور کند . در حال حاظر میتوان گفت بازی تا نیمه ساخته شده است و برای این نمایشگاه نیز بخشی برای نمایش در نظر گرفته شده است .

این دمو در خانه ای شیک و در حالی که Nier در حال صحبت با دخترش بود آغاز شد ٬ Nier به او میگفت که برای شفای او علاجی پیدا خواهد کرد . او سپس به محیطی باز و چمن زار رفت که تپه های زیادی در انجا قرار داشتند و با این کار ما میتوانستیم چگونگی اکتشاف و گردش در محیط های بازی را بفهمیم و ببینیم . بازی قرار است بیشتر مبارزه باشد بنا بر این دموی ما نیز به یک کلیسا برده شد تا مبارزات نشان داده شوند .

به نظر میرسد Nier میتواند از شمشیرش برای اجرای کمبو های مختلف روی دشمنان استفاده کند . همچنین او یک قدرت کتابی نیز دارد که میتواند برای مدت کوتاهی به منظور شلیک موشک از آنها استفاده کند . ظاهرا Nier یک قابلیت آتشی قابل شارژ نیز دارد که با اجرای کمبوهای مختلف از جانب شما تعداد کمبوها را شمارش میکند . پیشرفت در بازی به شما امکان استفاده از اسلحه ها و قدرت های اضافی تری را نیز میدهد . شما میتوانید قابلیت پرش های دوگانه را نیز به خدمت خود در اورید تا بتوانید حجم بیشتری از محیط را گردش کنید .

انتظار میرود بازی در سال 2010 برای Xbox 360 و Play Station 3 عرضه شود .

اسکرین شات ها:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

منبع:

Turok-71
13-09-2009, 17:30
ممنون بابت تاپیک!
یه جورایی میشه گفت شبیه دانته در جهنم هست ولی با سبک و سیاق مدرن و فک کنم گرافیکی بالاتر!

CATALONIA
23-01-2010, 09:50
عكس هاي جديد بازي Nier

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

لينك هاي بزرگنمايي از راست به چپ : 

Turok-71
06-04-2010, 10:07
سک این بازی اصلا اکشن ادونچر نیست!سبکش RPG هستش!

CATALONIA
06-04-2010, 16:34
سک این بازی اصلا اکشن ادونچر نیست!سبکش RPG هستش!
تاييد ميشه ! 

سبك بازي :     Action role-playing هست ....
اسم كامل بازي اين نيست ؟ ! 

Nier Gestalt

Bs_panzer
06-04-2010, 17:44
تاپیک اومد بالا دیدم 1 صفحه بیشتر نیست گفتم جلل خالق S A A M از بن در اومده !

CATALONIA
07-04-2010, 15:08
تاييد ميشه ! 

سبك بازي :     Action role-playing هست ....
اسم كامل بازي اين نيست ؟ ! 

Nier Gestalt

--------------------------------------------------------------------------------------------------------
من يه جست و جو تو نت كردم و به اين خبر برخوردم گفتم شايد جالب باشه :‌
--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Nier به دو بازی تبديل شد

بازی نقش آفرينی اکشن Nier که در نمايشگاه E3 امسال برای اولين بار معرفی شد، اکنون به دو بازی تبديل شده است. پيش از اين در اين خبر اعلام کرديم که Nier يک بازی چند پلتفورمی است. اما پس از آن خبرهایی از گوشه و کنار شنيده می‌شد حاکی از اينکه نسخه PS3 کنسل شده يا Nier به يک بازی انحصاری برای X360 مبدل شده. اسکوئر انيکس به اين شايعات پايان داد و اعلام کرد استوديوی Cavia در حال توليد دو بازی با عنوان‌های Nier Replicant و Nier Gestalt می‌باشد. هر دو عنوان در دنيای Nier رخ می‌دهند و تفاوت اين دو بازی در جزئيات بسيار اندکی مانند شخصيت اول قابل بازی، محيط‌ها و برخی موارد ديگر است که هنوز فاش نشده‌اند.

داستان بازی در مورد شخصی به نام Nier می‌باشد که به دنبال نجات دختری به نام Yonah است. در Replicant نقش اول بازی يعنی Nier، جوان‌تر از Nier قوی هيکل Gestalt به نظر می‌رسد. همچنين در نسخه PS3 شخصيت Yonah، خواهر کوچکتر Nier است؛ در حالی که در نسخه X360، او نقش دخترش را دارد. Replicant برای PS3 و Gestalt برای X360 در سال 2010 منتشر خواهد شد.
منبع 

gamersland
--------------------------------------------------------------------------
Nier Box art
------------------------------------------------------------

Turok-71
08-04-2010, 06:32
جالبه اما فکر نمی کنم سبک هاشون با همدیگه فرقی داشته باشه!
بهتر بود توی یه DLC یکی دیگه رو بیرون میدادن تا دوتا بازی.

CATALONIA
17-04-2010, 15:33
اين بازي هم منتشر شد !‌
Region FREE 
For XBOX 360

mehdi30nema
17-04-2010, 18:31
کسی بازی کرده ببینه چه جوری هست ؟
اکشن بازی بیشتره یا نقش آفرینی ؟

masoud93
19-04-2010, 12:47
فکر کنم بازی در حد تیم ملی مذخرف باشه.

CATALONIA
19-04-2010, 14:47
فکر کنم بازی در حد تیم ملی مذخرف باشه.
ميشه بپرسم دليل شما براي اين حرف چيه ؟

OM3D
19-04-2010, 23:28
منم حس خوبی نسبت بهش ندارم...من که از رو این عکسها حس یه بازی متوسط بهم دست داد...
حالا باید بازی بشه تا بفهمیم چی به چیه....!!!

mohammad_twe
22-04-2010, 12:10
مگه بازی عرضه نشده ؟؟؟اگه دوستان بازی کردن بیان یه توضیحی بدن ( مخصوصا در مورد سبک و این چیزا ) ؟؟

hosseincode2008
22-04-2010, 13:38
IGN AU به نسخه ي PS3 امتياز متوسط 7.3 داده .

masoud93
22-04-2010, 17:45
ميشه بپرسم دليل شما براي اين حرف چيه ؟

فعلا عکسهای بازی.

Guts
22-04-2010, 17:50
فعلا عکسهای بازی.
نه من 1-2 تا ترلیر از بازی دیدم، منم بعید میدونم بازی درجه یکی بشه ولی بدم نیست خدایی، میشه گفت بازی متوسطیه.

vahidgame
22-04-2010, 20:11
IGN AU به نسخه ي PS3 امتياز متوسط 7.3 داده .
آره. امتیاز بازی به این صورت هست:

Presentation:7.5
Graphics:6.5
Sound:8.5
Gameplay:7
Lasting Appeal:7.5
Overall:7.3

لینک نقد IGN :

مثل اینکه به جز صداگذاری بخش های دیگه بازی در حد متوسط هستش.
کلا IGN رو همه می شناسن. بیشتر وقت ها به بازی ها امتیازهای خیلی بالا میده. احتمالش زیاده سایت های دیگه حتی امتیاز کمتری بدن.

NINTENDO_DS
29-04-2010, 10:47
مزخرف ترین بازی که در طول عمرم انجام دادم این بازی بود یعنی آدم سوپر ماریو بازی کنه ولی اینو بازی نکنه
گند زده به هرچی سبک بازیه فقط گرافیکش یکم بد نیست وگرنه اکشن افتضاح.صوت افتضاح.داستان هم یک چیزی هست ما که نفهمیدیم چیه

SHADEL
30-04-2010, 11:47
حیف واسه پی سی نمیاد.:41:

Darkness Inside
02-05-2010, 14:54
اصلا معنی نداره یه بازی واسه PC نیاد!!!

البته بستگی به استراتژی های سازندگان هم داره.

در ضمن، من شنیده بودم نقش آفرینی هست!

NINTENDO_DS
04-05-2010, 12:43

چرا حیف؟

بابا انقدر مزخرفه که وقتی یکذره بازی می کنی میگی حیف پول که دادم پای این بازی

گفتم آدم سونیک بازی کنه با این سن من (23 سالمه) بهتر از بازی کردن این بازی مزخرفه

vahidgame
05-05-2010, 13:28
اصلا معنی نداره یه بازی واسه PC نیاد!!!

البته بستگی به استراتژی های سازندگان هم داره.

در ضمن، من شنیده بودم نقش آفرینی هست!

زیاد نگران نباشید. بازی امتیاز 5 از سایت گیم اسپات گرفت:

میانگین امتیازهای بازی هم 6.2 هست.
به نظرم همین بهتره که برای pc نیومد:20: