PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با Windows Media Player

hrgh2
13-09-2009, 10:47
سلام دوستان
من زمانی که میخوام فایلهای صوتی و تصویریم را با مدیا پلیر باز کنم با پیغام زیر رو به رو میشم ضمنا خود مدیا پلیر هم اصلا باز نمیشه
ممنون میشم راهنماییم کنید:11:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

shahi666
14-09-2009, 17:11
دوستان چون موضوع تاپیک با مشکل بنده هم مشابه هست دیگه تاپیک جدید باز نکردم.
مشکل من با ویندوز مدیا پلیر اینه که هر وقت باز می کنمش همیشه بخش Library اون میاد بالا و اصلا صفحه اصلیش معلوم نیست.
نمیدونم باید چیکار کنم از کدوم بخش به حالت عادی برگردم ، حتی ویدیو ها هم فقط صدایش میاد ولی صفحه لایبرری فقط نشون میده ، البته از Skin , Now Playing میشه یک کارایی کرد ولی صفحه اصلی نمیاد..
لطفا کمک کنید.
مرسی

aqronis
15-09-2009, 14:46
سلام دوستان
من زمانی که میخوام فایلهای صوتی و تصویریم را با مدیا پلیر باز کنم با پیغام زیر رو به رو میشم ضمنا خود مدیا پلیر هم اصلا باز نمیشه

درود
از سیستم ریستور استفاده کن و به چند روز قبل یا اولین چک پوینت برگردون احتمالا درست میشه.

دوستان چون موضوع تاپیک با مشکل بنده هم مشابه هست دیگه تاپیک جدید باز نکردم.
مشکل من با ویندوز مدیا پلیر اینه که هر وقت باز می کنمش همیشه بخش Library اون میاد بالا و اصلا صفحه اصلیش معلوم نیست.
نمیدونم باید چیکار کنم از کدوم بخش به حالت عادی برگردم ، حتی ویدیو ها هم فقط صدایش میاد ولی صفحه لایبرری فقط نشون میده ، البته از Skin , Now Playing میشه یک کارایی کرد ولی صفحه اصلی نمیاد..
لطفا کمک کنید.
مرسی
درود
مدیاپلیر ویندوز 7 همینطوره.در صفحه Library سمت راست پایین آیکون Switch to Now Playing هست که اگه کلیک کنی میری به Now Playing.

gamecrazy
15-09-2009, 18:56
سلام دوستان

روی MY Computer راست کلیک کن و Manage رو انتخاب کن بعد در قسمت System Tools روی Local Users and Groups دابل کلیک کن بعد Groups رو انتخاب کن بعد روی Administrators راست کلیک کن و روی Add to groupکلیک کن بعد Add رو بزن و روی Advanced کلیک کن بعد Find now رو بزن و روی Local Service دابل کلیک کن بعد OK رو بزن حالا باید NT Authority\Local Service رو توی کادر ببینی بعد Ok کن و سیستم رو ریست کن.