PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پیغام صفحه آبی || و مرگ به هنگام اجرای برنامه...

SonyEricsson
13-09-2009, 04:02
سلام... من چند تا برنامه هست مثل HDtune و یه تم برای xp وقتی اجرا میکنم پیغام صفحه آبی میاد و یه خطایی میده که از بسگی سریع هست نمی تونم پیغام رو ببینم فقط آخرش به این فایل si3112r.sys اشاره کرده!

2 تا هاردهای من ساتا هست و آخرین نسخه Bios رو مادربوردم داره

از کجا میتونم مشکل مادربوردمو بفهمم تا بتونم حلش کنم؟

adac_data
13-09-2009, 08:55
دوست عزيز شما مطمئن هستيد كه از مادربورد هستش؟ اولين احتمالي كه ميشه داد نرم افزاري هست.شما مطمئن هستيد كه كامپيوترتون ويروس نداره؟ چون سيستم يكي از مشتريام هم همين مشكل رو داشت با نصب آنتي ويروس آپديت شده و يك اسكن مشكلش حل شد.اگه از نبود ويروس در كامپيوتر مطمئن هستيد يك بارديگه ويندوز رو با يك سي دي ديگه عوض كن.
درضمن شما فراموش كرديد مدل كامپيوتر خودتن رو بگيد

javadshahvand
13-09-2009, 09:09
سلام... من چند تا برنامه هست مثل HDtune و یه تم برای xp وقتی اجرا میکنم پیغام صفحه آبی میاد و یه خطایی میده که از بسگی سریع هست نمی تونم پیغام رو ببینم فقط آخرش به این فایل si3112r.sys اشاره کرده!

2 تا هاردهای من ساتا هست و آخرین نسخه Bios رو مادربوردم داره

از کجا میتونم مشکل مادربوردمو بفهمم تا بتونم حلش کنم؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

pezhmantoop
13-09-2009, 10:25
فکر کنم مشکل از رم و cpu شما می باشد

SonyEricsson
13-09-2009, 13:12
فکر کنم مشکل از رم و cpu شما می باشد

حالا از کجا بفهمم مشکل از cpu یا رم هست؟؟
با برنامه memtest86 در داس رم ها رو چک کرد و هیچ خطای پیدا نکرد!!

میشه از فن cpu باشه ؟ البته هیچ صدایی هم نداره! دور فن هم 2700 دور هست!

SonyEricsson
13-09-2009, 13:13
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

دوست عزیز میشه یه توضیحی در مورد لینکی که گذاشتید بدید از کجا بفهمم این فایل مشکل داره؟

SonyEricsson
13-09-2009, 13:16
دوست عزيز شما مطمئن هستيد كه از مادربورد هستش؟ اولين احتمالي كه ميشه داد نرم افزاري هست.شما مطمئن هستيد كه كامپيوترتون ويروس نداره؟ چون سيستم يكي از مشتريام هم همين مشكل رو داشت با نصب آنتي ويروس آپديت شده و يك اسكن مشكلش حل شد.اگه از نبود ويروس در كامپيوتر مطمئن هستيد يك بارديگه ويندوز رو با يك سي دي ديگه عوض كن.
درضمن شما فراموش كرديد مدل كامپيوتر خودتن رو بگيد

دوست عزیز من هاردامو تازه گرفتم و همیشه سیستمم رو آپدیت ویروس هست فکر نکنم از اون باشه!!

hamidreza2010
13-09-2009, 16:02
سلام احتمالا مشکل از رمتون باشه چون معمولا صفحه آبی از رم کامپیوتره

Vahid_2009
13-09-2009, 17:11
ُسلام
اگر اون صفحه ابی که برای من میومد برای شما باشه که اخرش نوشت Memory Physical

یا اشکال از رمه یا باید درایور کارت گرافیکو اپ دیت کنی

من از وقتی که رم سیستم و درایور گرافیک رو اپدیت کردم این مشکلو پیش نیومده

Kianoosh
13-09-2009, 20:00
شما کد ارور رو بنویسید

در ضمن یه تاپیک جامع در مورد BSOD داشتیم...

SonyEricsson
13-09-2009, 20:44
سلام احتمالا مشکل از رمتون باشه چون معمولا صفحه آبی از رم کامپیوتره

خیلی از دوستان میگن مشکل از RAM هست من چک کردم با برنامه Memtest86+ که همه به این برنامه اشاره دارند اما هیچ خطایی نداد! چطوری از صحت رم ها اطمینان حاصل کنم؟؟؟

SonyEricsson
13-09-2009, 21:37
زود ریست میکنه ... این کد رو میده:

si3112r.sys - Address F7763AFB

SonyEricsson
13-09-2009, 22:44
به یه چیز جالب بر خوردم من رفتم و به حرف این دوستمون آپدیت کارت گرافیکمو یعنی GA-Radeon 9200 SE از سایت AMD گرفتم البته تو سایت گیگا هم بود اما از AMD گرفتم گفتم شاید جدیدتر و بی نقص تر باشه حدودا 42 مگابایت با ATI Control panel نصب کردم بعد از نصب هر بار که سیستم بالا میاد این پیغام آبی میاد و مرگ سیستم تو حالت Safe mode هم نتونستم درایور را از نصب خارج کنم با یه بدبختی از نصب خارج کردم اونم سریع قبل از اینکه پیغام آبی بیاد!

حالا موندم چی کار کنم؟ اصلن از کجا درایور خوب و سالم بگیرم! حالا مشکل از درایور هست یا خود کارت گرافیک ... جالب اینجاست که قبلا صفحه آبی وقتی میومد که برنامه های خاصی رو می خواستم نصب کنم پیغام این سری هم همون پیغام قبلی هست:

si3112r.sys - Address F7763AFB

dumann
16-09-2009, 23:33
رم هاتونو در بیارین یه بار دیگه نصب کنین رو مین...جا هاشونو عوض کنین....شیار هاشو با دستتون پاک کنین....درایور آپدیت کارت گرافیکتونو نصب کنین...ویندوز رو هم یه تسن کنین