PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نصب فن Cpu

shahneshin
13-09-2009, 00:32
بچه ها دمتون گرم من میخوام Cpu را عوض کنم بلد نیستم فن روباز کنم کسی اموزش تصویریی چیزی نداره میخوام خودم این کارو انجام بدم تا یاد بگیرم دمتون گرم اگر کسی بلده راهنماییم کنه:10::10::10::10:

javadshahvand
13-09-2009, 09:27
بچه ها دمتون گرم من میخوام Cpu را عوض کنم بلد نیستم فن روباز کنم کسی اموزش تصویریی چیزی نداره میخوام خودم این کارو انجام بدم تا یاد بگیرم دمتون گرم اگر کسی بلده راهنماییم کنه:10::10::10::10:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

To install an Intel cooler you will need to place the heat sync on top of the CPU. Check where the wire from the heat sync plugs into your motherboard and make sure you have enough slack to reach. If you do not then rotate the cooler until the wire will reach.

Once you have the cooler placed on the CPU check for the four (4) holes in the motherboard near the CPU Socket. These holes are for the pegs on the cooler. Once you have the pegs aligned with these holes use your thumb to press down on each peg until you here a small click. This click indicates the peg is locked into place through the board.

If you do not hear the click look at the backside of your motherboard to ensure the peg locked into place. If it did not lock into place then try pushing the peg once again.

Once all four pegs have clicked into place the Intel cooler has been installed properly.

In the picture above you can see in the “Right” installation the ends of the peg have been spread apart by the black middle piece locking it in place. In the “Wrong” picture the peg has poked through the motherboard but has not been locked into place and will pop out.

امير موسر
13-09-2009, 09:55
برای باز کردن اول اون 4 تا پیچی که دور فن هست رو با پیچ گوشتی به همون سمتی که زده می چرخونی بعد پیچا آزاد میشن ! حالا تک تک پیچ ها رو از مادربرد آزاد میکنی ! بعد فن رو در میاری !

malaki_mall
09-11-2009, 15:35
ببخشید یه سوال که البته شاید جاش اینجا نباشه.

آیا فن سی پو قابل تعویض هست؟ سی پی یو هم cleron d هست.

amirpcp30
09-11-2009, 15:55
آیا فن سی پو قابل تعویض هست؟ سی پی یو هم cleron d هست.
بله
هر مدلی که بخواهید هست یسته به این که lga باشه ویا...

malaki_mall
09-11-2009, 16:14
LGA یعنی چی اونوقت؟

silabs
30-03-2010, 12:39
میشه dualfan برای یک سیستم بست؟من یه عکسدارم که این کارو کرده؟موثره؟

razermate
11-04-2010, 17:01
میشه dualfan برای یک سیستم بست؟من یه عکسدارم که این کارو کرده؟موثره؟

حتما می شه .اگه سی پی یو در شرایط استاندارد خود ش باشه تاثیر زیادولی بی فایده داره .

aghil2746
09-12-2010, 23:14
سلام
من میخوام فن سی پی یو رو نصب کنم..ولی خوب یاد نگرفتم
این پیچشو محکم میکنم اون یکی در میره...اعصابم خورد شد
خواهشا زود جواب بدین..بعد3ماه که بی مادربرد بودم، میخوام امشب دیگه سسستمم راه بیفته

aghil2746
10-12-2010, 00:40
انگار نه انگار سوال کردیم ما
یک ساعت و نیم رد شد! میرفتم تو فروم های دیگه 100بار جواب گرفته بودم تا حالا
اه ه ه

امير موسر
10-12-2010, 00:50
پیچارو باید بصورت ضربدری با هم فشار بدی که در نیان ! فقط مراقب باش پایشون نشکنه که دیگه بدرد نمیخورن !

pasargadd
10-12-2010, 00:59
انگار نه انگار سوال کردیم ما
یک ساعت و نیم رد شد! میرفتم تو فروم های دیگه 100بار جواب گرفته بودم تا حالا
اه ه ه
شما باید صبور باشین.ممکنه جوابتون از 1 ساعت تا 48 طول بکشه.
در ضمن کسی هم دعوتنامه نداده به شما که بیای اینجا.
پس بهتره به جای گله کردن تشکر کنی.

aghil2746
10-12-2010, 01:09
شما باید صبور باشین.ممکنه جوابتون از 1 ساعت تا 48 طول بکشه.
در ضمن کسی هم دعوتنامه نداده به شما که بیای اینجا.
پس بهتره به جای گله کردن تشکر کنی.
اینطوری که میریم یه کتابی چیزی پیدا میکنیم دیگه.. خاصیت فروم اینه که سوال میکنی و زود جواب میگیری که اینجا ماشالله...
کسی هم با شما نبود...چیزی هم نمیدونی الکی پست نده
تشکر هم میکنیم به وقتش