PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : هک موبایل و کنترل خط و سوزاندن گوشي قربانی

mahdi2005
04-03-2006, 12:12
با سلام به همه من ان ترفتد رو در سایت زیر خوندم گفتم بگم تا بقیه استفاده کنند
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

هک موبایل و کنترل خط و سوزاندن گوشي قربانی

برای هک کردن موبایل کسی باید گوشی اون رو یک بار به دستتون بگیرید و شماره تلفن خودتون رو به صورت زیر بگیرید.مثلا اگر شماره شما :: ۰۹۱۷۷۸۲۵۰۱۰ بود شما باید به صورت :

*۰۹۱۷۷۸۲۵۰۱۰ بگیرید یعنی جولوش یک ستاره بگذارید.و وقتی شماره گرفته شد کافیه گوشیتونو بردارید تا ارتباط برقرار شود.خب حالا در واقع میتونیم بگیم که گوشی قربانی هک شد.و مرحله حساس این است که بدونیم چه جوری میشه بقیه کارو انجام داد.حالا ما در این حالت میتونیم ۳ تا کار رو آنجام بدهیم.در قسمت زیر به اون سه کار اشاره شده، واین آموزش سه کاری است که در ادامه ترفند بالا بر روی گوشی قربانی قابل اجرا است:

۱:عدد ۲۳ رو شماره گیری کنید و بعد از شنیدن بوق آزاد شماره بگیرید و پول رو به حساب .........

۲:فقط کافیست بعد هک کردن گوشی دکمه * ( ستاره ) رو فشار بدید و خط قربانی رو کنترل کنید.

۳:عدد ۶۷۶۷۵۴۳۲ رو شماره گیری کنید وok یا همان دکمه اتصال را فشار دهید بعد با پیغامی رو به رو میشوید که میگه ارتباط قطع شد یعنی گوشی سوخت.

کلیه این روشها امتحان شده هستند پس سعی کنید حتالمقدور در مورد گوشیهای ارزان قیمت امتحان کنین که ضرر مالی زیادی گریبان گیر شما نشود!

عطااحمد
14-04-2006, 22:09
سلام
ترفندهاي شما خيلي باحاله

R@R#M@N
15-04-2006, 15:22
اگه كار كنه
خدا ميدونه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Behroooz
25-04-2006, 07:36
امتحان نكنيد خدا را خوش نمياد

adelkohan
24-08-2006, 15:47
من اين كد امتحان كردم وميگويد شماره مورد نظر در شبكه وجود ندارد

e_mohsen83
24-08-2006, 15:55
ببخشید اینجا انجمن اموزش و مورفی گوشیهای موبایل است.........
نه انجمن کلاه مشکیها.....................
با عرض معذرت

WooKMaN
24-08-2006, 16:17
ببخشید اینجا انجمن اموزش و مورفی گوشیهای موبایل است.........
نه انجمن کلاه مشکیها.....................
با عرض معذرت
نه عزيزدل [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] چون واسه هك موبايل كه انجمن جدا نداريم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] پس همين جا جاشه ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mahyarSAMSUNG
24-08-2006, 19:37
اينو من خيلي وقت دارم اصلا كار نمي كنه

metal_militia
24-08-2006, 22:25
بابا بیخیال همش شر و ورهمن رو خط مادرم امتحان کردم اصلا >....

Diego
24-08-2006, 22:35
تکلیفش چی شد بالاخره؟کسی امتحانش کرده که جواب بده؟

aliaghil
25-08-2006, 00:00
آقایون همگی رفتین سر کار همچین چیزی نمیشه. یعنی اینکه من امتحان کردم نشد.