PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بزرگترین مشکل سخت افزاری در دنیا

esfehanei
12-09-2009, 23:09
بزرگترین مشکلاتی که ممکن برای هرکسی اتفاق بیفته برای من اتفاق افتاده دوستان لطفا کمک کنید

esfehanei
12-09-2009, 23:10
با سلام خدمت دوستان عزیز من مشکلاتمو برای شما می نویسم تا شما اگه می تونید کمک کنید
مشکلاتی که تا الان هیچ کسی ندیده و نشنیده

esfehanei
12-09-2009, 23:17
کامپیوتر من ویندوز ویستا داره سروویس پک2 بعضی موقع ها که shut downرو می زنم اصلا اهمیت نمیده یعنی هیع کاری نمیکنه هیچ برنامه ای هم باز نیست بعد که با دکمه روی کیس ریست می کنم صدایی که سی دی رام می ده(موقع روشن کردن کامپیوتر یه صدایی می ده)قطع و وصل می شه و کامپیوتر بوت نمی شه و مانیتور هم خاموش می مونه وقتی هم که دکمه پاور برای خاموش کردن میزنم هیچ کاری نمی کنه دکمه ریست هم همینطور باید دکمه پشت کیس(دکمه پاور)رو بزنم تا خاموش بشه حالا اگه می شه کمک کنید
تازه این سوال اول بود خدا به بقیه اش رحم کنه
حالا شما بگید تا حالا مال کدومتون این اتفاق افتاده (از یک میلیارد نفر یک نفر اونم منم)

EXTREME
12-09-2009, 23:50
سلام دکمه ی پاور وریست چک بشه پاور هم حتما چک بشه سیستمو با یک پاور نو امتحان کن ببین بزم اینجوری میشه؟

Mahdi.p30
13-09-2009, 22:37
کیس رو خودت بستی؟؟
قبلا هم اینطوری وده یا الان اینطور شده؟

ضمنا 3 تا پست نمی خواست ، توی همون پست اول می نوشتی!

Kianoosh
14-09-2009, 00:30
یا قمر مشتری!!:دی عجب مشکلی

اتصال کیس و مین و پاور رو چک کن کلید پاور همینطور با ایزی شات دان تست کن وین عوض کن و ...

khark11
14-09-2009, 14:03
اگه اتصالات دكمه هاي پاور و غيره درسته، پاور تعويض گردد!

esfehanei
14-09-2009, 21:37
با تشکر از همه دوستان به خاطر کمکشون
سوال بعدی من در باره فن هست گرافیک من هم فن داره واقعا عجیبه (نمردیمو دیدیم)یک ماهه که کامپیوترو مثلاارتقا دادم اما از فن صدا می آد منظورم فن سی پی یو ست صدای جارو برقی میده پی کار کنم اگه نیاز به عوض کردن یا در آوردن داره لطفا به طور کامل کمک کنید چون من تا حالا این کار رو نکردم
با تشکر

far2009
14-09-2009, 21:52
جديدا فن ها خيلي بد شدند ولي من مشکلي با فن کيس ندارم هم بزرگ است و هم به صورت اتوماتيک و به موقع کار مي کند.

Mamad.R
15-09-2009, 04:23
عجب مشکلات عجیبی, اینا کجاش عجیب بودن ؟
خب فن رو که برو یکی نو بخر, مشکلت حل میشه , مشکل اولت هم که یه MB نو بخر حل می شه D:
خب مشکلات عجیب راه حلهای عجیب هم داره ! (;

khark11
15-09-2009, 09:14
با تشکر از همه دوستان به خاطر کمکشون
سوال بعدی من در باره فن هست گرافیک من هم فن داره واقعا عجیبه (نمردیمو دیدیم)یک ماهه که کامپیوترو مثلاارتقا دادم اما از فن صدا می آد منظورم فن سی پی یو ست صدای جارو برقی میده پی کار کنم اگه نیاز به عوض کردن یا در آوردن داره لطفا به طور کامل کمک کنید چون من تا حالا این کار رو نکردم
با تشکر

دوست عزيزم نگفتي سخت افزارت چي هست ما هنوز نفهميديم پردازنده شما اي ام دي هست يا اينتل!! چطوري ميتونيم بگيم مثلا به اين صورت بازش كن؟!

به هر حال احتمالا دماي پردازنده شما بالاست! يه دوري تو ستاپ مادربرد بزن ببين دما در چه حديه؟

براي اين كار تو ستاپ دنبال يه گزينه اي به نام PC Health بگرد! تو ستاپ رفتن هم كه كاري نداره، كامپيوتر رو ريست كن يا وقتي روشن شد شروع كن به زدن دكمه Delete تا وقتي صفحه ستاپ پيدا بشه ( همچين فكر كنم يه صد باري فشارش بدي:31:)
دماها رو بخون تو اون گزينه و بنويس ببينيم چه خبره! همون جا يه گزينه اي هست به نام Fan Control‌اونم بذار رو اسمارت! سيستم رو كي بسته؟ برق فن رو جاي صحيح نصب كرده؟

esfehanei
15-09-2009, 13:50
ای بابا من می گم یک ماه نشوده که کل کامپیوتر عوض کردم می گه برو مادربورد بخر من نمی دونم ما که شانس نداریم باید بریم دوباره بخریم
دوستان مشخصات کامپیوتر کوفتی من اینه
CPU:Intel Dual CoreE5200
MB:Giga (بقیه شو زیاد نمی دونم)
Ram:4GIG
Powerازاین بزرگ ها که فنش بزرگه
و.....
برق فن هم درست وصل شده توی دفتر چه مادر بورد رو خوندم
حالا یکی بیاد کمک کنه

Mamad.R
16-09-2009, 04:28
خب اگه میخوای cpu fan رو عوض کنی, 4 طرف فن 4 تا پیچ پلاستیکی هست که اونا رو با توجه به فلشی که روشون هست یه 90 درجه می چرخونی بعد یکی یکی به سمت بالا می کشی بعد المینیومه رو میگیری میکشی بالا , به همین سادگی !
فقط موقع جا زدن fan حواست باشه که نوک اون پیچ های پلاستیکی درست و هر 4 تا شون توی سوراخ MB قرار بگیره چون یه کم نازک نارنجی هستن!
اگه هم خواستی که فن اولی رو دوباره جا بزنی اول باید اون پیچ ها که چرخوندی , به حالت اول برگردونی.
بعد که فن رو رو mb گذاشتی اول یه پین (پیچ)رو با فشار اوردن روی اون جا میزنی بعد پین طرف مقابلش ( 180 درجه) بعد هم دو تا پین دیگه ! فقط خوب دقت کن ! اگه حصله داشته باشی و mb رو باز کنی و fan رو جا بزنی که چه بهتر! ولی اگه حوصله نداری اول پین کنار پل شمای ( قسمت پایین cpu ) رو جا بزن.

Mamad.R
16-09-2009, 04:29
خب اگه میخوای cpu fan رو عوض کنی, 4 طرف فن 4 تا پیچ پلاستیکی هست که اونا رو با توجه به فلشی که روشون هست یه 90 درجه می چرخونی بعد یکی یکی به سمت بالا می کشی بعد المینیومه رو میگیری میکشی بالا , به همین سادگی !
فقط موقع جا زدن fan حواست باشه که نوک اون پیچ های پلاستیکی درست و هر 4 تا شون توی سوراخ MB قرار بگیره چون یه کم نازک نارنجی هستن!
اگه هم خواستی که فن اولی رو دوباره جا بزنی اول باید اون پیچ ها که چرخوندی , به حالت اول برگردونی.
بعد که فن رو رو mb گذاشتی اول یه پین (پیچ)رو با فشار اوردن روی اون جا میزنی بعد پین طرف مقابلش ( 180 درجه) بعد هم دو تا پین دیگه ! فقط خوب دقت کن ! اگه حصله داشته باشی و mb رو باز کنی و fan رو جا بزنی که چه بهتر! ولی اگه حوصله نداری اول پین کنار پل شمای ( قسمت پایین cpu ) رو جا بزن.

esfehanei
19-09-2009, 13:57
ممنون از شما دوست عزیز حالا بریم سر سوال بعدی (درد های ما که تمومی نداره)کارت تی وی من وقتی سیم آنتن رو بهش وصل می کنم تصویر داره ولی صدا نداره(توی ویستا)و لی توی اکس پی درست هست
کمک کنید

Mahdi.p30
19-09-2009, 14:22
ممنون از شما دوست عزیز حالا بریم سر سوال بعدی (درد های ما که تمومی نداره)کارت تی وی من وقتی سیم آنتن رو بهش وصل می کنم تصویر داره ولی صدا نداره(توی ویستا)و لی توی اکس پی درست هست
کمک کنید

مدلش چیه؟؟
توی اکس پی با چه برنامه ای کانالا رو دریافت میکنی؟؟
توی ویستا با چه برنامه ای؟
درایور ویستا کامل نصب شده؟

khark11
21-09-2009, 08:03
از كجا معلوم كه كارت شما ويستا ساپورته؟

خيلي از كارت هاي تي وي رو ديدم كه تو ويستا جواب نميدن، بايد درايورهاي جديد براشون بگيري!