PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : قطعات موجود در لبتاپ دل dell xps m1530

اصغر انتظارریحانی
12-09-2009, 21:34
دوستان کسی می دونه چطوری باید فهمید که در اصل در لبتاپ چه قطعاتی با چه مشخصاتی هست می خوام چک کنم سرم کلاه نرفته یعنی لبتاپی که خریدیم با چه قطعاتی از کارخونه بدست آقا فروشنده با انصاف رسیده و اون هم داره با چه قطعاتی به ما می فروشه در ضمن لبتاپ من دل XPS m1530 هستش متشکرم

amir200812
12-09-2009, 22:05
دوستان کسی می دونه چطوری باید فهمید که در اصل در لبتاپ چه قطعاتی با چه مشخصاتی هست می خوام چک کنم سرم کلاه نرفته یعنی لبتاپی که خریدیم با چه قطعاتی از کارخونه بدست آقا فروشنده با انصاف رسیده و اون هم داره با چه قطعاتی به ما می فروشه در ضمن لبتاپ من دل XPS m1530 هستش متشکرم

سلام
فقط هارد و رم رو میشه عوض کرد!
درضمن لپتابهای یک سری از یک مارد با چندین نوع قطعات وارد بازار میشن!
مثلا از سی پی یو 2 گیگا هرتز 1مگ کش تا 2.8 گیگا هرتز 6 مگ کش ممکنه روی یک سری از لپتابها باشه!

اصغر انتظارریحانی
12-09-2009, 23:00
نه بیشتر در مورد کارتهای شبکه می خوام اطلاعات بدست بیاورم که تو لبتاپ کدام هاش بوده یا نه

jjdownload
13-09-2009, 07:53
از کدوم گارانتی خریدی

می تونی سرویس تگ دستگاتو تو سایت دل

بزنی یعد بت می گه قطعات اصلیه دستگاهت چیه

بعد با نرم افزار های موجود دقیق ببین خودشونن یا عوضشون کردن

من از زیگورات 1530 خودمو گرفتم و دقیقا همون چیزی بود که اونا به من دادن

راستی اینم لینک تو سایت دل که می تونی چک کنی ببینی دستگاه اصلیه یا ............

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

:11:

mehran_4x
13-09-2009, 09:50
بابا نميدونين چرا جواب ميدين!! دوست من نرم افزار Everest اين قابليت رو داره كه تك تك قطعات دستگاه رو با شماره سريال،تاريخ ساخت و كد هگز رجيستر هاي سخت افزاري اون شناسايي كنه. خود من دستگاهم رو براي تعمير به پايتخت برده بودم كه يكي از ماجول هاي رم ان رو كه سامسونگ بود هيوندايي كرده بودند. از انجا كه ميدونستم اونجا كلاه گذاشتن سر مشتري خيلي معموله قبلا توسط اين نرم افزار تمام مشخصات قطعات رو سيو كرده بودم. خوشبختانه يارو كم اورد و گفت كه اشتباه شده!!!

لينك دانلود:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mehran_4x
13-09-2009, 09:52
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] r

mehran_4x
13-09-2009, 09:52

siamak_12
16-09-2009, 14:10
با سلام من چند وقت پیش پیغامی گذاشتم که لپ تاپم دچار مشکل در قسمت اسپیکر شده وقتی روشن میکنم صدای صوتی از اون بلند میشه بعد دادم برای تعمیر گارانتی نداره گفتن ایس صدا سوخته بعد یکی از دوستان به من گفت که قسمت جلوی لپ تاپ کار میکنه قسمت جلو کار میکنه حالا دادم تعمیر ای سی گیر نمیاد می خواستم من راهنمایی کنید که ایا وا قعا مشکل از ای سی صدا یا نه

با تشکر

اصغر انتظارریحانی
21-09-2009, 20:55

با سلام ارور میده جانم

REGISTERED USER
21-09-2009, 23:49
این نرم افزار را در گوگل سرچ کنید : دانلود EVEREST Ultimate

هزار تا لینک میاره براتون ...