PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : {{{ تعمیرگاه مجازی گوشی های سونی اریکسون }}}

DariushGreat
12-09-2009, 17:11
سلام دوستان
عجیبه که اینجا یعنی کلوپ سونی اریکسون، یه همچین تعمیرگاه مجازی ای نداره... :13:

من گشت و گذاری کوتاه داشتم؛ تاپیک مرجع نکته ها و آموزش ها رو دیدم. خیلی جالب بود؛ اما ظاهرا دیگه از اون محتوای اصلی خودش داره خارج می شه و بیشتر به جای ارایه نکات آموزشی، به رفع مشکلات در اونجا پرداخته می شه ( حالا اگر اشتباه استنباط کردم ببخشین! :14: )

ایده اصلی اینجا رو جناب " جنرال حمید " بهم دادن... می خوام از این پس شما عزیزان به جای زدن تاپیک های متفرقه و شلوغ کردن بی مورد کلوپ، و همچنین پست دادن درباره مشکلاتتان در تاپیک مرجع نکات، تمامی پرسش های خود را در اینجا مطرح کنید و به پاسخ خود برسید... من خودم زیاد به سونی اریکسون وارد نیستم، اما اساتیدی در اینجاهستن که بی شک می تونین از دریای دانش آن ها، بهره مند بشین... :46:

اگر تاپیک تکراری هست، شرمنده! زحمت پاک کردنش می می افته به عهده شما مدیران و همکاران گرامی :14: اما دوستان، اگر این تاپیک مفید هست، خواهش می کنم به عنوان تشکر، برای من و مادرم دعا کنین :11:

s-b
13-09-2009, 22:31
یه سوال فنی
من یه s500 دارم وقتی باطری شو در میارم ساعت و تاریخش میپره دلیلش چیه؟
همه s500 ها اینطوری اند؟
تازه بعضی اوقات هم دستور فرمت مموری را میده و تا فرمت نکنی نمیتونه مموری را بخونه؟؟

R@R#M@N
14-09-2009, 01:32
فک کنم همه اس500 ها همینطوری باشن
چون گوشیهایی که باتریشون رو در میاری تایمشون ریست نمیشه یه باتری ساعت کوچولو رویه بردشون دارن
که بعضی از گوشیهای مثله دبلیو 610 یا ک550 ندارن
من اس500 رو دقیقآ نمیدونم ! یا نداره یا اینکه داره و برای شما خراب شده ( که این خیلی نادر هست)

DariushGreat
14-09-2009, 04:34
یه سوال فنی
من یه s500 دارم وقتی باطری شو در میارم ساعت و تاریخش میپره دلیلش چیه؟
همه s500 ها اینطوری اند؟
تازه بعضی اوقات هم دستور فرمت مموری را میده و تا فرمت نکنی نمیتونه مموری را بخونه؟؟

فک کنم همه اس500 ها همینطوری باشن
چون گوشیهایی که باتریشون رو در میاری تایمشون ریست نمیشه یه باتری ساعت کوچولو رویه بردشون دارن
که بعضی از گوشیهای مثله دبلیو 610 یا ک550 ندارن
من اس500 رو دقیقآ نمیدونم ! یا نداره یا اینکه داره و برای شما خراب شده ( که این خیلی نادر هست)

برای گوشی پیشینم مرحوم نوکیا 3250 نیز همین مشکل پیش اومده بود...! :27:
بخاطر به پایان رسیدن باطری ساعت موجود روی بورد هست. بده برات عوض کنن :10: