PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : شرایط و تمام موارد در مورد خرید beetle

rozy_1500
12-09-2009, 03:35
سلام دوستان
راستش هدف من از خرید این ماشین علاقه به ماشین های تک هستش
قبلا هم میخواستم نیسان 350z بگیرم که...
در هر حال چشمم این ماشینو گرفت
اینو هم بگم که تو ماشین سر رشته ندارم پس لطفا کمکم کنید:11:
راستش میخواستم بدونم که قیمتش با تمام مشکلات گمرک و پول های اضافه تو ایران چقدره؟
و این که اصلا میشه این ماشین رو تو ایران خرید

یکمی هم اگه میشه از مشخصاتش بگین و اگر هم بخرم باید 2009 بگیرم دیگه ؟!
در مورد آپشن ها حجم موتور و بصرفه بودن نسبت به قیمتش بگین

اگر هم پیشنهاد دیگه ای دارین حتما بگین:40:

راستی یه سوال هم دارم که تقریبا ربطی به این تاپیک نداره
مگان هاچ بک هم باید وارد کنیم یا میتونیم تو همین ایران بخریم
این یکی قیمتش چنده (باز هم تو ایران) ؟

Amin-Nasim
12-09-2009, 09:22
ارزش نداره پولت رو الکی خرج این ماشین کنی

دراین سایت beetle آزمایش شده در ایران

[URL="[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

rami_hemi
12-09-2009, 09:52
نمیدونم دیگه تولید میشه یا نه ولی ایما رو بهت بگم
اگه انتظار داری مثل بیتل های قدیمی یه ماشین خیلی جالب باشه نیست
در واقع این ماشین همون گلف نسل 4 هستش با موتوری جلوی ماشین و شکلی تخم مرغی .
اگه کمی حوصله داری میتونی یه بیتل ساخت برزیل با موترو 1800 پیدا کنی خودشونم متورشون متعلق به گلفهای نسل 2 و 3 هستش و ظاهر زیباتری نسبت به این نمونه های جدید هم دارن توی ایران هم پیدا میشه
به نظرم برگردی رو همون نیسان 350 که الان دیگه فکر نکنم صفرش رو پیدا کنی تا وارد کنی ولی میتونی یه نیسان 370 بخری و یا اینکه منتظر ورود هیوندای جنسیس کوپه بشی.
مگان هاچبک توی ایران هستش ولی کمه
میتونی واسه وارد کردن نمون های معمولیش راحت اقدام کنی چون از نظر موترو و استادارد تائیدیه دارن
ولی اگه کمی میخوای ماشینت تک باشه اشنا هم داری توصیه من مگان هاچبک توربو یا همون R26 هستش.

farshad bugatti
12-09-2009, 23:26
سالم دوست عزیز نیسان z350 که مدل 2009 نیست اما خوب به جاش نیسان z370 اومده که قیمتش هم 35 هزار دلاره. اینم مشخصات موتورش: 6 سیلندر v شکل به حجم 7/3 لیتر و قدرت موتور 332 اسب بخار و گیر بکسش هم 6 دنده هستش
واقعا ارزش خرید داره اما اگه بشه خرید فکر نکنم بشه پلاکش کرد اگه هم شد به هزینه بالاش نمیارزه نمیدونم اگه دوستان میدونن راهنمایی کنن...

tatu_lover1366
17-09-2009, 00:17
اگه قرار به بیتل باشه بنظرم وارد کردن یک مینی کوپر گزینه بهتری باشه

rami_hemi
19-09-2009, 18:24
احتمالا اگه این مینی کوپر رو از طریق نماندگی بی ام و وارد کنی هم گارانتی هم میشه کرد
چون مینی تحت تملک بی ام و هستش و پرشیا خودرو اگه اقدام به وارداتشم بکنه میتونه برات گارانتی هم بیاره البته این مورد زمان بر هستش شخصی زمان کمتری میبره شیاد هم شخصی زمان بیشتری طول بکشه.

milky way
20-09-2009, 16:52
ماشین خوبیه ولی دخترونست این ماشین، اصلاً فکر نکنم مرد سوار این ماشین بشه، مگه مردهایی که مرد زیاد نیستن. البته شاید شما دختر باشی اصلاً.
ولی اگر پسری میخوای ماشین بیاری یه گلف GTI از این جدیدا بیار.

rami_hemi
20-09-2009, 17:17
دوست عزیز خواهشا این تفکیک رو بذارید کنار دیگه
ماشین مرد و زند نداره اگه نظر درست حسابی دارید بگید وگرنه خواهشا پست نزنید

milky way
21-09-2009, 23:34
دوست عزیز خواهشا این تفکیک رو بذارید کنار دیگه
ماشین مرد و زند نداره اگه نظر درست حسابی دارید بگید وگرنه خواهشا پست نزنید
:41: واقعاً که ماشین مرد و زن نداره؟!

D r i v e r
21-09-2009, 23:48
ماشین خوبیه ولی دخترونست این ماشین، اصلاً فکر نکنم مرد سوار این ماشین بشه، مگه مردهایی که مرد زیاد نیستن. البته شاید شما دختر باشی اصلاً.
ولی اگر پسری میخوای ماشین بیاری یه گلف GTI از این جدیدا بیار.

:41: واقعاً که ماشین مرد و زن نداره؟!
milky way جان(ببخشید اسمتون رو نمیدونم)
وقتی اون پست شما رو دیدم جا خوردم
چون خودم معمولا نظرات شما رو منطقی میبینم(حالا مگه من کی هستم :13:)
خوب شاید یه نفر واقعا این ماشینو دوست داشته باشه :31:
مثلا این جمله :

مگه مردهایی که مرد زیاد نیستن
یه جورایی توهین حساب میشه
--------------------------------------------------------
rozy_1500 عزیز تا فردا ظهر سعی میکنم یه سری مشخصات این ماشین به همراه چند تا عکس رو پیدا کنم براتون :11:

rami_hemi
22-09-2009, 02:33
تا جایی که میدونم هیچ جایی دنیا موقع طراحی هم حتی تفکیک نمیکنن که این ماشین رو واسه آقایون ساختیم این رو واسه خانوما .
خب یه سری ماشینا هستن که خانوما بیشتر و راحتتر استفاده میکنن و اونم به خاطر طراحی خاص بدنه هستش .یا یه کلاسی از ماشینها رو آقایون بیشتر استفاده میکنن
ولی من خانومی رو میشناسم که کامارو سوار میشه و دست فرمانشم از من بهتره یا خانومی که پایه یک داره و یه جیپ بلیزر میرونه خیلی از خانوما الا توی خود ایران به سمت suv روی آوردن ولی خب به خاطر اینکه ماشینی مثل رنو یا ماتیز اندازه کوچیکی دارن و با زیاد ماشینهای تیزی سریعی هم نیستن و قابلیت کنترل خوبی رو تیو سرعت پایین دارن واسه و از همه مهمتر توی محیط داخل شهر که بخش تجاری و بازر شهر هستش خانومها بیشتر رفت و آمد دارن این ماشینها یک مزیت بزرگ که همون اندازه کوچیکشون هستش رو دارن
از این نظر کاربرد این ماشینها از طرف خانومها بیشتره من خودم به شخصه آقایونی رو دیدم که یاریس میروندن یا هزاران مرد و زند پسر و دختری که رنو و پریاد رو میرونن .
پس خواهشا تفکیک جنسیتی روی ماشینها قائل نشید این یک نگرش کاملا اشتباه هستش که بیشتر از این پیش میادکه خودرو یک وسیله مردانه هستش .خودرو یک وسیله عمومی هستش همه میتونن ازش استفاده کنن .

milky way
22-09-2009, 02:51
خیلی خوب من اشتباه کردم که این موضوع رو مطرح کردم؛ اصلاً به من مربوط نیست.
ولی نظرم همونه، و ماشین ها هم زنونه و مردونه دارن بدون شک، همونطور که لباس، کفش، گوشی موبایل، لوازم زینتی و... هم زنونه و مردونه دارن و این وسایل هر کدوم به تنهایی میتونن نشون دهنده شخصیت هر فرد باشن و هستن.