PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک توی اورکلاک سیستم خاموش میشه

QSEVEN
11-09-2009, 23:34
کمک کنید

سیستم

intel 3.00

رم 512 ddr

خواستم اور کلاک کنم رفتم توی یک قسمتی auto رو برداشتم و فکر کنم مال cpu intel بودش نوشته بودش 200HGZ فکر کنم که بعد ماکسیموم نوشته بود 350 که من کردمش 330 و بعد سیو کرم و ریستارت شد ولی دیگه هیچ تصوصیری رو مانیتور نمیاتش و بعد از ده تا پانزده ثانیه خاموش میشه من یک پنکه گذاشتم طرف سیستم درب سیستم بازه دیگه خاموش نشد ولی تصصیر نمیاتش چی کار کنم کمک کنید ؟؟؟ چیزی از کامپیوتر سوخته ؟؟؟؟؟

Mahdi.p30
12-09-2009, 00:12
کمک کنید

سیستم

intel 3.00

رم 512 ddr

خواستم اور کلاک کنم رفتم توی یک قسمتی auto رو برداشتم و فکر کنم مال cpu intel بودش نوشته بودش 200HGZ فکر کنم که بعد ماکسیموم نوشته بود 350 که من کردمش 330 و بعد سیو کرم و ریستارت شد ولی دیگه هیچ تصوصیری رو مانیتور نمیاتش و بعد از ده تا پانزده ثانیه خاموش میشه من یک پنکه گذاشتم طرف سیستم درب سیستم بازه دیگه خاموش نشد ولی تصصیر نمیاتش چی کار کنم کمک کنید ؟؟؟ چیزی از کامپیوتر سوخته ؟؟؟؟؟

جای باتری یا جامپر CMOS رو از روی دفترچه مادربردتون پیدا کنید و چند ثانیه (یا دقیقه) بردارید اونو ، دوباره بذارید ،درست میشه
سیستم شما کشش نداره

Kianoosh
12-09-2009, 02:47
بله همون طور که دوستمون گفت clear cmos و تنظیمات پیشفرض

البته کشش که داره اینطوری اورکلاک کردن و افزایش فرکانس و ... اشتباه هست!

Kianoosh
12-09-2009, 02:48
بله همون طور که دوستمون گفت clear cmos و تنظیمات پیشفرض

البته کشش که داره اینطوری اورکلاک کردن و افزایش فرکانس و ... اشتباه هست!

QSEVEN
12-09-2009, 12:25
مرسی همون دیشب یک باطری گرد توی مادر برد بودش که همون رو برداشتم و با یک کارد مثبت و منفی رو زدم به هم درست شد و فقط تاریخ رو تنظیم کردم ردیف شد

یکی از دوستان گفت تک هسته ها رو نمیشه اور کرد و اگر هم بشه خیلی نمیشه درسته ؟؟؟؟

این سی پی یو رو تا چقدر میشه اور کرد

intel 3.0full

totayma
20-12-2009, 00:53
نه اقا من خودم celeron 2.8 داشتم با يه مين ممولي تا 4.1GHz پايدار با ولتاژ 1.6 كار ميكرد:20:اينيم كه شما ميگيد سيستم خاموش ميشه براي اينكه شمه اوركلاك كه كردي با لتاژ Auto براي همين ولتاژ كم مياره خاموش ميشه...خودت ولتاژو تا 1.5 يا 1.6 زياد كن حله راحت تا 3.8 اور ميشه....:31:فقط حواست به دما باشه...شما با اين كار تقريبا ميتوني تا 25 درصد سرعت سي پي يو تو زياد كني:8: