PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بهترین انتخاب بین پاورهای 1000W

654123
10-09-2009, 22:38
سلام
میخواستم دوستان راهنمایی کنن و بگن که کدوم یکی از این پاورها انتخاب مناسبی هستش :

CORSAIR HX1000 ...............280
Cooler master M1000............300
Green GP1030B...................190
OCZ EliteXStram1000
Enermax Revolution 1050
Enermax Revolution 950

البته شنیدم پاورهای Enermax پاورهای خیلی خوبی هستن و در سایتهای مختلف امتیاز های خوبی هم کسب کردن. در حال حاضر شرکت عقیق رایانه تک محصولات این برند رو وارد می کنه ولی قیمتهاشون رو ندارم.
آیا پاور گرین، با این قیمت مناسبش نسبت به بقیه پاورها انتخاب مناسبی هست یا نه ؟
و اینکه با خرید این پاور چه امکاناتی رو نسبت به بقیه پاورها از دست میدم ؟ و آیا مدلهای گرونتر ارزش پرداخت هزینه بیشتر رو دارن ؟
من این پاور رو برای این سیستم میخوام:

cpu : core i7 920
min : asus p6t deluxe v2
ram : corsair 1600
vga : 2*ati 4850 crossfire
hdd : 320GB & 500GB
fan : 6 - 7

در ضمن من قصد دارم این پردازنده رو ، اور کنم. در حال حاضر پاور گرین مدل GP680-B این سیستم رو ساپورت میکنه.
ممنون میشم اگه اساتید منو راهنمایی کنن.

iraniran2
11-09-2009, 01:42
پاور enermax اگه قیمت برات مهم نباشه فکر میکنم پاورهای خوبی باشه ولی حدود 350 باید قیمتش باشه.
پاور گرین با توجه به اینک ماجولار نیست، کابلاش کیس رو خیلی شلوغ میکنه و درد سرهای خودش رو داره.
ولی من با توجه به قیمت corsair رو ترجیح میدم. حرف نداره و اکثر حرفه ای ها ازش استفاده میکنند.
در ضمن همین پاور 680 هم اگه نخوایی توی اورکلاک رکورد بزنی کافی هست.

654123
11-09-2009, 12:15
مرسی از جوابتون
حقیقتش من بیشتر از 3500 نمیخوام اور کنم. با این حال آیا همین پاور 680 جوابگوی نیاز من هست ؟
گرین یه پاور دیگه به نام GP1035 B داره که فکر کنم سری ماجولار این پاور باشه. نظرتون در مورد اون چیه ؟

milad1987
11-09-2009, 20:00
من فکر کنم که شما همون گرین رو بگیری بهتره.چون قیمتش نسبت به مدل های دیگه واقعی تره.

iraniran2
11-09-2009, 22:25
رسی از جوابتون
حقیقتش من بیشتر از 3500 نمیخوام اور کنم. با این حال آیا همین پاور 680 جوابگوی نیاز من هست ؟
گرین یه پاور دیگه به نام GP1035 B داره که فکر کنم سری ماجولار این پاور باشه. نظرتون در مورد اون چیه ؟
بله فکر میکنه جواب بده. اما اگه در آینده بخوایی سیستم رو ارتقا بدی بهتره به فکر یه پاور قوی تر باشی.
- این پاور GP1035 B رو من تا حالا ندیدم ولی اگه حول و حوش 200 تومن میخوایی پول بدی به نظر من یه کمی بیشتر ارزش داره بدی و اون کورسیر رو بخری.

Stream
12-09-2009, 00:37
نظر من هم همون Corsair HX1000 است یا Enermax Revolution+ 1050. هر دو جزو بهترین پاورهای محدوده 1000 وات دنیا به حساب میان.

654123
12-09-2009, 21:39
سلام
امروز به شرکت عقیق رایانه تک زنگ زدم قیمت پاور Enermax Revolution 1050 رو 325 می گفت ولی گفت که فعلا تموم کردن و باید منتظر رسیدن بار بعدی باشی که اونم فعلا معلوم نیست. راستی شما نمی دونین که پاورهای Corsair رو چه شرکتی وارد و گارانتی میکنه ؟

654123
12-09-2009, 22:20
سلام
من اینجا نتایج نقد و بررسی چند مدل از این پاورها رو که توسط چند سایت انجام شده قرار میدم . یکی از بدی پاورهای گرین اینکه پاورهای این برند هیچ جا مورد بررسی قرار نمی گیرن و فقط دوستانی که از این پاورها استفاده می کنن میتونن با تجربشون دیگران رو راهنمایی کنن.

نتیجه بررسی پاور enermax-revolution 85+1050w توسط سایت Hardware Canucks

Pros:

- Excellent performance
- Quiet
- Stunning exterior design
- Good cable lengths and number of connectors
- Brilliant rail layout

Cons:

- Partially sleeved cables
- Price
- 3-year warranty
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نتیجه بررسی پاور enermax-revolution 85+1050w توسط سایتpureoverclock.com

نتیجه بررسی پاور corsair-hx1000w توسط سایت Hardware Canucks

Pros:

- Jaw-dropping performance
- Efficient
- Very quiet a low to mid loads
- Great cable lengths
- Resilient finish
- 5-year warranty

Cons:

- Flat cables on PCI-E cables not all they’re cracked up to be

نتیجه بررسی پاور corsair-hx1000w توسط سایت bit-tech.net

Final Thoughts

The HX1000W works very efficiently and it's damn cheap. End of story, right? Well, yes and no. At 1,000W there's still some that would pay more for hand fondled unit with a stamped sheet saying it works, and to be honest, at this level service matters and we can understand why.

Yes it's noisy at high load but what kilowatt PSU isn't? There are a few imperfections in cable/connector choices, but for the most part it's a very solid product so if you need a whole lot of umpf on a budget, the HX1000W should be high on your list for consideration .

نتیجه بررسی پاور OCZ EliteXStream 1000w توسط سایت overclock3d.net

The Good

• Compact size ensures that the EliteXStream will fit into almost all cases.

• Extremely stable rails with no over-volting at 0% load.

• High quality components.

• Quiet and cool.

• Single, high-powered +12v rail.

• 5yr warranty with excellent tech support.

• Individually tested with result print-out included.

• Hopefully the price

The Mediocre

• 82% efficiency is good, but we've seen better.

• Cables not fully sleeved - spoils the look a bit.

The Bad

• Nowt

نتیجه بررسی پاور Coolermaster Pro M1000 توسط سایت overclock3d.net

The Good
• Extremely stable voltage regulation.
• Decent 83% efficiency.
• electroplated finish.
• Silent operation thanks to a 135mm fan.
• Extremely well packaged.
• Sturdy modular connector system.
• Competitive pricing.

The Mediocre
• Fairly cool operation for a 1000w unit.
• No power switch at the rear of the unit.

The Bad
• Nothing to report

نتیجه بررسی پاور Enermax Revolution 85+ 950W توسط سایت bit-tech.net

Final Thoughts

The Revolution 85+ power supply is an excellent product, with a good price. That is, if you can find one.

To be pedantic, I suppose the box and bundle needs a bit of work, perhaps the fan could be a bit better, the warranty and after sales more competitive and we don't like the 85+ in the name... but really, in the grand scheme of things, these do little to detract from the main headline. If you really need close to a kilowatt of power, buy an Enermax Revolution 85+ 950W. It's as simple as that .

نتیجه بررسی پاور Enermax Revolution 85+ 950W توسط سایت Tech-Reviews

Conclusion

So let’s sum things up. The Enermax Revolution 85+ is definitely a good choice for a high wattage power supply; the 950w model (this one) is capable of outputting 1140 watts and so should be adequate to power even the highest spec’d system.

Furthermore, even though this is a high wattage unit, the Revolution still manages to score some very impressive efficiency results. It beat all out units at load and was very close to beating the highly priced Seasonic at idle.

The rail voltages were a slight let down, but being a higher wattage unit, we’d expect slightly higher voltages rail than normal. Still though, the Enermax manages to retain great stability with it only dropping by 0.01v on the 5v and 12v rails.

As for cooling, we couldn’t even hear the fan spinning! When your computer shuts down, the fan remains spinning for a short minute or so. This helps to exhaust any trapped hot air.

So what’s wrong with the Enermax? Bar from the slightly higher rail voltages, nothing. For this reason – and the fact I quite simply love it – I’ll gladly be awarding the Enermax Revolution 85+ 950W the Editors Choice Award. Good job Enermax.

ببخشید اگر یه خورده در هم ریخته هست .حقیقتش من اولین باری که توی پستم عکس قرار میدم. در ضمن شرکت عقیق رایانه تک گفت که مدل 950 وات رو وارد نمی کنه .! این مدل همونی هست که در مسابقات اورکلاکینگ ازش استفاده شده.

harrypotter
18-09-2009, 14:15
اول Enermax Rev85 1050 بعد هم Corsair HX1000
اولی کمی هم بد پیدا میشه و هم قیمتش بالاس ولی Corsair با قیمتا 295 اینا پیدا میشه.
تا یه ماه دیگه هم 1035 گرین میاد. اگه میتونید صبر کنید خوب میشه