PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ساخت مجدد درايو ريكاوري براي همه مدلهاي نوت بوك

H@mid-Vista
10-09-2009, 05:06
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

يكي از نكاتي كه معمولا" باعث مشكلاتي براي كاربران مبتدي نوت بوك ميشود دستكاري و يا پاك كردن درايو ريكاوري نوت بوك است. در برخي موارد نيز فراموش كردن پسورد اين درايو مشكلاتي در ريكاوري پديد مي آورد.

وجود اين درايو مخفي در نوت بوكها موجب مي شود امكان بازيابي ويندوز نصب شده در چند دقيقه بدون دردسر با كپي از هارد به هارد ميسر باشد.

خبر خوبي كه براي دارندگان نوت بوك هايي كه فاقد اين درايو هستند و به دلايلي اين درايو معيوب گرديده است وجود داره. خبر اينكه با روش زير صرفنظر از نوع و مدل و سازنده نوت بوك به اين روش يك ريكاوري حتي به مراتب بهتر از آنچه سازنده براي شما ساخته است را بسازيد كه مزيتهايي بيش از آنچه سازنده اصلي پيش بيني كرده بود را داشته باشيد.

براي اين كار از نرم افزار Acronis True Image 2009 استفاده خواهيم كرد. اين نرم افزار يك درايو مخفي به حجمي كه شما دوست دارين (بين 10 تا 20 گيگ توصيه ميشود) از بزرگترين درايو موجود شما جدا خواهد كرد و سپس يك كپي از درايو حاوي ويندوز شما خواهد گرفت و در اين درايو مخفي ورمزگذاري شده حفظ مي كند. از برتريهاي اين نرم افزار آن است كه مي توانيد در بوت مشابه همه نوت بوكها يك ريكاوري با فشردن كليد F-11 داشته باشيد.

با وجود اين نرم افزار به طور كامل مي توانين يك ريكاوري كامل بسازيد كه حتي كاملتر از آنچه سازنده نوت بوك شما پيش بيني كرده بود باشد.

نرم افزار این امکان را برای کاربران خود فراهم نموده است تا از تمام اطلاعات کامپوتر شخصی خود و یا تنها از فایل های مهم خود پشتیبان تهیه نمایند که بسته به نوع انتخاب سرعت عملیات متفاوت است و در نوع دوم نرم افزار سریع تر عمل می کند. Acronis True Image Home بسیار انعطاف پذیر تولید شده است و طوری از داده های شما محافظت خواهد کرد که حتی در حوادث غیر قابل پیشبینی هم مانند ویروسی شدن سیستم و یا خرابی هارد دیسک اطلاعات را دوباره بازگردانی نماید و این چیزی است که نرم افزار آن را برای کاربران تضمین می کند و این اطمینان را به آنها می دهد که بدون هیچ مشکلی دوباره از فایل ها و برنامه ها و حتی تنظیماتی که در فایل پشتیبان هستند استفاده نمایند.

همانطور هم که از نام نرم افزار معلوم است برنامه با روش تهیه Image از اطلاعات شما پشتیبان خواهد گرفت، که به کمک این روش هم می توان پشتیبان کاملی از قسمت های مختلف سیستم داشت و هم احتمال ویروسی شدن آن به صفر خواهد رسید. اگر شما هم نمی خواهید تا تجربه تلخ از دست دادن و یا خرابی نرم افزارها و فایل های خود مواجه شوید

براي دانلود از لينك زير استفاده كنيد:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

لينكهاي ثانوي:

بدون رمز

پس از اتمام دانلود محتواي فايل فشرده شده را باز كنيد و آن را بر روي سي دي رايت كنين. در واقع فايل موجود يك ايميج ايزو هست كه بايد توسط نرو و يا نرم افزارهاي رايت ايميج بر روي سي دي رايت شود.
سپس بوت نوت بوك را بر روي سي دي بگذارين و با سي دي بيايين بالا و مراحل را انجام بدهيد.

اين روش براي دسك تاپ و هر نوع سيستم عاملي هم جواب ميده

H@mid-Vista
10-09-2009, 05:08
خوب مي رسيم به آموزش

اولا" اينكه اين نرم افزار چند تا كار مي كنه:
1-ساخت ايميج واسه ريكاوري در شرايطي كه مشكل پيش مياد
2-پاك كردن هارد در شرايطي كه مي خواهين هارد رو بفروشين تا كسي ازش داده هاي شما رو ريكاور نكنه
3-ايجاد يك بوت مجازي كه بتونين باهاش عمل ريكاوري رو انجام بدين
4-بك آپ گرفتن از داده ها كه بر خلاف ايميج گرفتن قابليت تغييرات فراواني رو داره

برنامه آكرونيس در دو حالت قابل نصب هست.
يك حالت در محيط ويندوز و يك حالت در محيز بوت و از طريق سي دي
اين لينكي كه بالا گذاشتم در واقع لينك نصب از طريق بوت هست. شما فايل رو دانلود مي كنين و محتواي اون كه يك فايل ايزو هست رو روي يك سي دي رايت مي كنين. با نرو و نرم افزارهاي رايت ميشه ايميج هم رايت كرد.
بعد نوت بوك رو روي حالت بوت از طريق سي دي بذارين و با اون بوت كنين.

Acronis Secure Zone
اكرونيس سكيور زون در واقع همون پارتيشن مخفي هست كه شما داخلش ريكاوري رو ضبط مي كنين. اين پارتيشن خيلي هوشمندانه طراحي شده طوري كه بوت از داخل اون صورت مي گيره و اگر به هر دليلي درايو سي خراب بشه مشكلي پيش نمياد.
اين يك برتري هست كه هيچ كدوم از ريكاوري هاي استاندارد نوت بوك كه به طور عادي روي نوت بوك هست ندارن و اگه بوت درايو سي خراب بشه درايو هم بي فايده مي مونه. در حاليكه اكرونيس اين مشكل رو حل كرده فقط تنها راهي كه مي تونه مانع ريكاوري بشه خرابي خود هارد ديسك هست.

البته شما اگه تمايل دارين داخل فلش ديسك و يا هارد اكسترنال و يا دي وي دي وي تونين ذخيره سازي كنين اما حالت معمول و مرسوم كه هميشه همراه خود نوت بوك هم هست ريكاوري هارد به هارد است.

حجم مورد نياز درايو مخفي حدود 5 تا 20 گيگ هست. بسته به اينكه در چه شرايطي ايميج گرفته بشه. مثلا شما مي تونين بعد از نصب ويندوز نم افزارهاي مورد نياز رو هم نصب كنين و بعد ايميج تهيه كنين كه خوب جاي بيشتري ميخواد.

ساختن اكرونيس سكيور زون يا درايو مخفي

قدم اول در ساخت يك ريكاوري هارد به هارد مناسب ساختن درايو مخفي يا همون اكرونيس سكيور زون هست.
بر خلاف ريكاروي هاي مرسوم اين درايو نيازي نيست حتما" درايو D باشه. در واقع اصلا نامي نداره و در آخر همه درايوهاي موجود ساخته ميشه ولي در واقع بوت از اونجا شروع ميشه كه شانس ريكاوري در هر شرايطي باقي بمونه.
معمولا بهتره كه آخرين درايو خودتون رو انتخاب كنين و بعد از اون مقداري حدود 5 تا 20 گيگ جهت ريكاوري كنار بذارين.

براي ساختن درايو مخفي بعد از بوت شدن به Tools -> Manage Acronis Secure Zone
مي رويم و پس از انتخاب درايوي كه فضاي از آن اختصاص مي بايد و همچنين حجم مورد نظر درايو مخفي آن را مي سازيم. مي توانيند براي اين درايو پسورد هم بذارين كه فقط خود شما بتونين ريكاوري كنين. فقط يادتون باشه اگه پسورد رو فراموش كنين كار خيلي سخت خواهد شد. اگه نيازي به رمز گداشتن نمي بينين رمز نگذاريد.

حالا كه درايو مخفي رو ساختين بر روي Home در سمت چپ ليست نرم افزار كليك كنين و گزينه بك آپ را انتخاب نماييد.

براي بك آپ كردن فقط درايو حاوي سيستم عامل و برنامه ها رو انتخاب كنين.

بعد هم دقت كنين محل ذخيره سازي رو با كليك بر روي Browse به محل اكرونيس سكيور زون تبديل كنين. اين مرحله خيلي خيلي مهم است.
مابقي تنظيمات شامل فشرده سازي و ... است كه خيلي اساسي نيستند.

فعال كردن Acronis Startup Recovery Manager

آخرين مرحله فعال كردن ريكاوري در مرحله بوت هست براي اين كار بر روي منوي Tools رفته و گزينه Tools -> Activate Acronis Startup Recovery Manager
را انتخاب مي كنيم.
با اين كار در موقع بوت يك پيغام نمايش داده ميشود و براي 3 ثانيه مي ماند و اگر شما دكمه اف-11 را بزنين وارد ريكاوري خواهيد شد.

دوستان آموزش اين نرم افزار به صورت خيلي كلي صورت گرفته و قطعا تا كسي خود دست به كار نشه نمي تونه همه موارد ياد بگيره. اميدوارم تونسته باشم كه براي شروع خط مناسبي داده باشم.

oranoos_92
10-09-2009, 07:26
با تشکر از حمید عزیز

حمید جان فکر کنم بهتره آموزش هم بزارید چون بچه ها گیچ نشود
لازم به ذکر هست با نورتون گاست هم میشه این کار را کرد

تو ویندوز هم میشه با نرم افزار های فوق عملیاتن را انجام داد و بک آپ را گرفت و روی حتی دو ویدی ریخت که در صورت خرابی مجدد ویندوز را بالا بیارید

دانلود مستقیم

کرک

رمز:

REGISTERED USER
10-09-2009, 07:59
خوب ، در مورد این روش قبلا توی تاپیک ریکاوری ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بحث زیاد شده بود و تاپیک جدا نداشت. من از وقتی که گاست 2001 اومد با این سیستم روی PC کار میکردم و فوق العاده بود :دی

البته نرم افزار Norton ghost که یکی از بهترین هاست رو بیشتر از True image دوست دارم. من خودم نورتون گاست ورژن 14 را ترجیح می دم چون :
1- در این نرم افزار با قابلیت ghost explorer میشه درون فایل های Ghost گشت و یک یا چند فایل مورد نیاز را فقط استخراج کرد در صورت نیاز و نه اینکه مثلا به خاطر از دست رفتم و خرابی چند فایل ف کل سیستم مجدداً ریکاوری بشه !

2- ابزارهای فوق العاده ای برای شبکه ، ابزارهای تعمیر بوت ، پارتیشن بندی هارد و حتی Norton AntiVirus در آن وجود داره و یک سوئیت کامل هست.

3- یک برنامه GUI نسخه قدیمی داره که بر روی سیستم های قدیمی و نیز در شرایط خاص میشه آن را بوت و استفاده کرد !

___

من اینجا یه چیزی را متوجه نشدم دوستان ، شما اگر منظورتان این بود که از پارتیشن مخفی (:D) ریکاوری گرفته بشه و یا از کل سیستم (HDD) ؟

ببینید در پارتیشن C ، در قسمت MBR علاوه بر نحوه بوت شدن سیستم ، در برخی برندها ، نحوه بوت و استارت سیستم ریکاوری هم مشخص میشه ، در نتیجه اگر احیانا پارتیشن C فرمت بشه ، این تیبل بهم میخوره و شما دیگر قادر نیستید حتی اگر پارتیشن مخفی ریکاوری تون سر جاش و بدون مشکل باشه ، عملیات ریکاوری را انجام دهید و باید از خود دیسک های استاندارد ساخته شده توسط ریکاوری منیجر استفاده کنید ! از نمونه این ارور ها :

C:\Recovery.dat can not find

هست !

سونی ، اچ پی و ایسوز همچین سیستمی را دارند ... پس بهتره از کل هارد ریکاوری تهیه کنید و یا پارتیشن C را هم مدنظر داشته باشید

میگم شما که زحمت کشیدید ، آموزش را با نرم افزار ghost مرحله به مرحله بگذارید :دی

jjdownload
10-09-2009, 09:18
سلام من با گاست موافق ترم

خیلی هم باش بک آپ و ریکاور گرفتم

گاستو اگه کامل بزارین تو می شه

مرسی

saman3230
10-09-2009, 10:19
خوب آیا این درایو مثل درایو اصلی لپ تاپ (قبل از پاک شدن) عمل می کنه ؟

چون من با کمپانی دل تماس گرفتم گفتند یک فایل حاوی ISO می فرستند من اونو رایت کنم و باز کنم خودش تمامی مراحل نصب ایمیج بر ای لپ تاپگ خودم مثل روز اول انجام میده !!

این آموزش شما چه جوری عمل خواهد کرد ؟

REGISTERED USER
10-09-2009, 10:54
خوب آیا این درایو مثل درایو اصلی لپ تاپ (قبل از پاک شدن) عمل می کنه ؟

ببینید اساس کار این نرم افزار این هست که ابتدا یک image کامل به فرمت خودش از دیسک میگیره ! تا حالا از CD ایمیج گرفته اید که ؟ دقیقا مشابه CD کار میکنه و میشه به دفعات از اون رایت گرفت !

این هم برای بازگردانی ، دیسک یا پارتیشن را فرمت صفر میکنه و اطلاعات را از نو میریزه دقیقا مشابه موقعیت درایو هنگام بک آپ گیری ... نورتون گاست نرم افزار شماره 1 جهان هست و کارش فوق العاده است در این زمینه !

چون من با کمپانی دل تماس گرفتم گفتند یک فایل حاوی ISO می فرستند من اونو رایت کنم و باز کنم خودش تمامی مراحل نصب ایمیج بر ای لپ تاپگ خودم مثل روز اول انجام میده !!

اون دیسکی که کمپانی دل (اگر ایرانی اش باشه همون بالایی هست) براتون میفرسته ، دقیقا یک ایمیج اختصاصی هست که با خود راه انداز دل میاد بالا و در بوت هم عمل میکنه !

saman3230
10-09-2009, 12:05
ببینید اساس کار این نرم افزار این هست که ابتدا یک image کامل به فرمت خودش از دیسک میگیره ! تا حالا از CD ایمیج گرفته اید که ؟ دقیقا مشابه CD کار میکنه و میشه به دفعات از اون رایت گرفت !

این هم برای بازگردانی ، دیسک یا پارتیشن را فرمت صفر میکنه و اطلاعات را از نو میریزه دقیقا مشابه موقعیت درایو هنگام بک آپ گیری ... نورتون گاست نرم افزار شماره 1 جهان هست و کارش فوق العاده است در این زمینه !

اون دیسکی که کمپانی دل (اگر ایرانی اش باشه همون بالایی هست) براتون میفرسته ، دقیقا یک ایمیج اختصاصی هست که با خود راه انداز دل میاد بالا و در بوت هم عمل میکنه !

بله ابنهارو میدونم

اما من منظورم همیج ایمج اوریجنال دل بود همون حالتی که با زدن f8 قبل از ویندوز وارد ریکاوری میشه

ایمیج ویندوز که کار عادیه

saman3230
10-09-2009, 12:12
من درایو اوریجینال می خوام نه درایو دستی

H@mid-Vista
10-09-2009, 12:51
با تشکر از حمید عزیز

حمید جان فکر کنم بهتره آموزش هم بزارید چون بچه ها گیچ نشود
لازم به ذکر هست با نورتون گاست هم میشه این کار را کرد

تو ویندوز هم میشه با نرم افزار های فوق عملیاتن را انجام داد و بک آپ را گرفت و روی حتی دو ویدی ریخت که در صورت خرابی مجدد ویندوز را بالا بیارید

رمز:

خوب ، در مورد این روش قبلا توی تاپیک ریکاوری ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بحث زیاد شده بود و تاپیک جدا نداشت. من از وقتی که گاست 2001 اومد با این سیستم روی PC کار میکردم و فوق العاده بود :دی

البته نرم افزار Norton ghost که یکی از بهترین هاست رو بیشتر از True image دوست دارم. من خودم نورتون گاست ورژن 14 را ترجیح می دم
___

من اینجا یه چیزی را متوجه نشدم دوستان ، شما اگر منظورتان این بود که از پارتیشن مخفی (:D) ریکاوری گرفته بشه و یا از کل سیستم (HDD) ؟

سونی ، اچ پی و ایسوز همچین سیستمی را دارند ... پس بهتره از کل هارد ریکاوری تهیه کنید و یا پارتیشن C را هم مدنظر داشته باشید

سلام من با گاست موافق ترم

خیلی هم باش بک آپ و ریکاور گرفتم

گاستو اگه کامل بزارین تو می شه

مرسی

خوب من با نورتون گوست كار نكردم. در واقع نسخه قديمي اش رو 7 سال پيش داشتم.

آن چيزي كه موجب شد من اين نرم افزار را انتخاب كنم قابليت ريكاوري هارد به هارد هست. با كليد اف-11
شما در ويندوز اريجينال چي دارين؟؟؟
در واقع يك نسخه ويندوز اكتيويت شده هست كه درايورها را هم دارد.
شما مي تونين ويندوز را نصب و بعد هم درايورها را نصب كنين (براي يكبار) و با سريالي كه زير نوت بوك هست آن را فعال نماييد. سپس بايد ايميج گرفتن مي تونين دقيقا" يك چيزي مثل مثل همون ريكاوري هارد به هارد داشته باشين.

در واقع با آكرونيس يك درايو مخفي مي سازين كه بك آپها داخل همون ذخيره مي شوند.

در بررسيها آكرونيس به نورتون گاست ترجيح داده شده:

براي اينكه ريكاوري خراب نشه و اين مشكلي كه شما مي فرمايين پيش نياد آكرونيس همون درايو مخفي رو فعال مي كنه كه اول از اون بوت ميشه بنابراين تحت هر شرايطي شما مي تونين ريكاوري كنين ولو درايو سي كلا" مشكل داشته باشه. بايد در تغييراتي كه آكرونيس روي درايوها ميده دقت كنين.

بله در ويندوز هم امكان بك آپ هست اما اين روش هارد به هارد كه عرف نوت بوكهاست و با يك درايو مخفي انجام ميشه رو نداره و بايد بك آپ با مدياي واسط باشه.

براي اينكه ريكاوري شما كار كنه كافيه كه پارتيشن سيستم رزرو شده ويندوز و خود درايو سي رو ايميج كنين.
مابقي رو اگه تمايل ارين بهتر هست كه بك آپ كنين تا بشه دخال آن سرچ و تغييرات محدود داد.

H@mid-Vista
10-09-2009, 13:00

دوست عزيز شما تصور كن قرار بود در اين تاپيك براي همه برندها و همه مدلها بياييم توضيح بديم كه كار خيلي خيلي سختي مي شد و اصلا" حالت كلي پيدا نمي كرد.
فراموش نكنين ويندوز اريجينال فقط يك ويندوز معمولي است كه اكتيويت شده و داراي درايور هست.
اگر يك بار زحمت اينها رو بكشين به نظر من از ريكاوري سازنده هم راحتتره كار باهاش.:10:

Shayan Arya
10-09-2009, 13:02
من با هر دو نرم افزار Norton ghost و Acronis True Image کار کردم و به نظرم Acronis True Image بهتر هست

در این نرم افزار با قابلیت ghost explorer میشه درون فایل های Ghost گشت و یک یا چند فایل مورد نیاز را فقط استخراج کرد در صورت نیاز و نه اینکه مثلا به خاطر از دست رفتم و خرابی چند فایل ف کل سیستم مجدداً ریکاوری بشه !

Acronis True Image هم این قابلیت و حتی بیشتر رو داره
به نظر من عمر محصولات Norton مدت هاست که به پایان رسیده و محصولاتی مثل کاسپرسکی و نود 32 در زمینه آنتی ویروس و Acronis True Image در زمینه ریکاوری و ... خیلی به روزتر و بهتر هستند

براي اين كار از نرم افزار Acronis True Image 2009 استفاده خواهيم كرد. اين نرم افزار يك درايو مخفي به حجمي كه شما دوست دارين (بين 10 تا 20 گيگ توصيه ميشود) از بزرگترين درايو موجود شما جدا خواهد كرد و سپس يك كپي از درايو حاوي ويندوز شما خواهد گرفت و در اين درايو مخفي ورمزگذاري شده حفظ مي كند. از برتريهاي اين نرم افزار آن است كه مي توانيد در بوت مشابه همه نوت بوكها يك ريكاوري با فشردن كليد F-11 داشته باشيد.

این درایو ریکاوری چیز خوبی هست و شاید برای خیلی از کاربران کافی و مفید باشه، ولی من ترجیه میدم از CD/DVD و یا حتی فلش مموری یا هارد پشتیبان با توجه به شرایط استفاده کنم
به هر حال نسخه پشتیان واقعی باید علاوه بر اینکه موقع مشکلات نرم افزاری مشکل گشا باشد در صورت مشکل سخت افزاری هم در دسترس و قابل استفاده باشد
ضمن اینکه من به تمام فضای هاردم احتیاج دارم :D

H@mid-Vista
10-09-2009, 13:04
البته نرم افزار Norton ghost که یکی از بهترین هاست در این نرم افزار با قابلیت ghost explorer میشه درون فایل های Ghost گشت و یک یا چند فایل مورد نیاز را فقط استخراج کرد در صورت نیاز و نه اینکه مثلا به خاطر از دست رفتم و خرابی چند فایل ف کل سیستم مجدداً ریکاوری بشه !

2

دوست من همه نر م افزارها اين قابليتهاي موردنظر شما رو دارن تي مي تونين يك محدود بايت به بايت بدين كه رونويسي كني م شكلي نيست. گفتم در همه بررسي هاآكرونيس رو از همه بهتر دونستن از جمله به دليل سرعت كاري فوق العاده بالايي كه داره. :10:

H@mid-Vista
10-09-2009, 19:45
دوستاني كه نوت بوك آنها داراي داس و يا لينوكس بوده هم مي تونن خيلي خوب از اين نرم افزار استفاده كنند.
اول يك ويندوز نصب كنين بعد هم درايورها و بعد هم نرم افزارهي اختصاصي نوت بوكتون رو نصب كنين
بعد يك ايميج بگيرين و خيالتون راحت كه اگر جايي در سفر و يا دور از خانه به مشكل برخوردين لنگ نمي مونين

البته مي تونين از همين سيستم كامل و داراي همه نوع نرم افزار هم ايميج بگيرين و نگهداري كنين تا ريكاوري شما كمتر وقت گير باشه.
ضمناگ مي تونين ند تا ايميج داشته باشين
مثلا اكس پي و ويستا و 7
كه اگه لازم شد يك زماني بينشون شيفت كنين

H@mid-Vista
10-09-2009, 19:49
من با هر دو نرم افزار Norton ghost و Acronis True Image کار کردم و به نظرم Acronis True Image بهتر هست

Acronis True Image هم این قابلیت و حتی بیشتر رو داره
به نظر من عمر محصولات Norton مدت هاست که به پایان رسیده و محصولاتی مثل کاسپرسکی و نود 32 در زمینه آنتی ویروس و Acronis True Image در زمینه ریکاوری و ... خیلی به روزتر و بهتر هستند

این درایو ریکاوری چیز خوبی هست و شاید برای خیلی از کاربران کافی و مفید باشه، ولی من ترجیه میدم از CD/DVD و یا حتی فلش مموری یا هارد پشتیبان با توجه به شرایط استفاده کنم
به هر حال نسخه پشتیان واقعی باید علاوه بر اینکه موقع مشکلات نرم افزاری مشکل گشا باشد در صورت مشکل سخت افزاری هم در دسترس و قابل استفاده باشد
ضمن اینکه من به تمام فضای هاردم احتیاج دارم :D

100 درصد موافقم
كلا محصولان نورتون بايد برن بوق بزنن
همه سايتهايي كه محصولات نورتون رو بررسي كردن رتبه هاي 4 يا 5 به بعد به محصولاتش دادن
مثلا" اكرونيس رتبه اول رو داره و نورتون گاست رتبه 5
كسي اگر يك بار با اكرونيس كار كنه عمرا با نورتون كار كنه

بله ميشه از مدياي واسطه مثل فلش و يا هارد اكسترنال و يا دي ويدي هم استفاده كرد
اما خوب هارد دم دست تره

REGISTERED USER
10-09-2009, 20:42
خوب شما حساب کنید اون موقع که نورتون نرم افزار ghost رو عرضه کرد کدوم شرکت عقلش به این حرفا می رسید ؟ :دی

به نظر من هنوز بهترینه ! هر چند پر باگه ! میبیتی تا 98 درصد بک اپ میگیره آخر ارور میده باید ریست کنی و از اول بری تا درست بشه :دی

H@mid-Vista
10-09-2009, 21:11
خوب شما حساب کنید اون موقع که نورتون نرم افزار ghost رو عرضه کرد کدوم شرکت عقلش به این حرفا می رسید ؟ :دی

به نظر من هنوز بهترینه ! هر چند پر باگه ! میبیتی تا 98 درصد بک اپ میگیره آخر ارور میده باید ریست کنی و از اول بری تا درست بشه :دی

اتفاقا همه اين نرم افزارها در سال 97 و 98 درست شد
من يادمه وقتي ويندوز 98 اومد همه اين چيزها باب شد
يك چيزي هم بود به نام roxio go back
كه بعدا نورتون خريد و شد نورتون گو بك
من در اينكه ام با يك نرم افزار عادت كنه خوب خيلي راحت تره بحثي ندارم
اما براي كساني كه تا حالا كار نكردن قطعا اكرونيس خيلي بهتره
يادتون نره همين ريكاوري كه روي نوت بوكها هست رو همين شركت به صورت فله اي مي سازه
البته خوب با امكانات خيلي كمتر چون قيمتش كمه ولي تعداد زياد توسط شركتها خريد ميشه
كلا نرم افزارهايي كه با نوت بوك هست اغلب در واقع يك نسخه ناقص يك محصول اصلي هست كه توسط يك شركت معتبر ساخته شدi.

mehdi_08
10-09-2009, 21:38
مثل همیشه کارت بیسته حمید جون
امشب دانش میکنم فردا باش کار رو شروع می کنم

Shayan Arya
10-09-2009, 22:45

من هم اولین بار که چشمم به کامپیوتر افتاد یادم میاد همه جا حرف از نورتون بود و واقعا اون موقع حرف اول رو میزد
یا مثلا zone alarm که اولین فایروالی بود که شناختم
ولی به نظر من نباید به نرم افزار خاصی وابسته شد چون باعث میشه خیلی از نرم افزار هایی که ممکنه بهتر باشند رو اصلا سراغشون نریم
در کل پیشنهاد می کنم حتما Acronis True Image Home یا نسخه قوی تر اون Acronis True Image Echo Enterprise Server که شامل Acronis Universal Restore هم هست استفاده کنید
Acronis Universal Restore اجازه میده که شما بتونید بعد از ایمیج گرفتن سیستم عامل رو روی دیگر سیستم ها با سخت افزار های متفاوت نصب کنید! کاری که به طور عادی امکان پذیر نیست

scorpion818
11-09-2009, 14:09
ممنون از معرفی این نرم افزار. من خودم هم تا حالا خیلی باهاش کار کردم و کلاً کمپانی Acronis خیلی نرم افزارهای قوی و کار درستی داره. چند بار هم به دوستان توی فروم این نرم افزار رو پیشنهاد دادم اما هیچ وقت آموزش کاملش نبوده که اگه حمید آقا زحمتش رو بکشه که خیلی عالی می شه.

saman3230
15-09-2009, 00:59
یواش یواش داری راضیم میکنی کهمنم این کارو انجام بدم

اما چندتا سئوال

1. این ریکاوری چه جوری عمل میکنه و چه جوری احیا میشه ؟

2. من می تونم این ریکاوریو مثلا در یه درایو 10 گیگی مثل D با نام ریکاوری داشته باشم ؟

3. این ایمیج حتما احتیاج به نرم افزار احیا کننده مثل NORTON GHOST داره ؟

4. این ایمیج قبل از ویندوز هم مثل فاکتوری ایمیج دل قابل رستو هست ؟

5. این ایمیج محدودیت حجمی داره ؟

H@mid-Vista
15-09-2009, 13:27
یواش یواش داری راضیم میکنی کهمنم این کارو انجام بدم

اما چندتا سئوال

1. این ریکاوری چه جوری عمل میکنه و چه جوری احیا میشه ؟

2. من می تونم این ریکاوریو مثلا در یه درایو 10 گیگی مثل D با نام ریکاوری داشته باشم ؟

3. این ایمیج حتما احتیاج به نرم افزار احیا کننده مثل NORTON GHOST داره ؟

4. این ایمیج قبل از ویندوز هم مثل فاکتوری ایمیج دل قابل رستو هست ؟

5. این ایمیج محدودیت حجمی داره ؟

خوش یك چیزی مثل ریكاوری استاندارد نوت بوك می سازه البته از اونها خیلی كاملتر و قشنگتره. اكرونیس همه قابلیتهایی كه فكز كنی رو داره.

اصلا خوبی این اكرونیس اینه كه نام درایو دی نداره یك درایو می سازه مخفی و بی نام كه فقط خودش می تونه باهاش كار كنه

نه خودش ریكاوری هارد به هارد می سازه. بابا اكرونیس 100 باز گوست بهتره

نه محدودیت حجمی نداره من خودم 20 گیگ گذاشتم و دوتا ریكاوری ساختم یكی ویندوز تك
یكی هم ویندوز با همه برنامه ها

كل تاپیك رو بخون مطمئن باش 100 بار بهتر از ریكاوری خودت خواهد بود:10:

hamed_bijari
15-09-2009, 17:35
سلام دوستان
یه مشکلی بعد ریکاوری برام پیش اومده ،گفتم شاید بتونید کمکم کنید
بعد ریکاوری همه چی مرتب بود ،ولی از 3-4 روز پیش موس و wireless و bluetoothم از کار افتادن
مدل لپ تاپم vaio FW390JFH هستش
راستی ،موقع روشن کردن حتما باید یه CD تو DVD-ROM باشه تا بالا بیاد ویندوزش (هر CDای باشه فرقی نداره)
اگه CD نباشه یه صفحه میاد که دو گزینه داره :
1- repair نمدونم چی چی...
2- Normal ویندوز ،یه همچین چیزی !
که با قسمت 2 میتونم وارد ویندوزش (vista) بشم ،بقیه چیزا کار میکنن
هرکاریم میکنم نمیتونم وارد setting بشم (با زدن دکمه delete هنگام روشن شدن دستگاه)
ممنون میشم اگه راهنمائیم کنین

REGISTERED USER
15-09-2009, 17:41
سلام دوستان
یه مشکلی بعد ریکاوری برام پیش اومده ،گفتم شاید بتونید کمکم کنید
بعد ریکاوری همه چی مرتب بود ،ولی از 3-4 روز پیش موس و wireless و bluetoothم از کار افتادن
مدل لپ تاپم vaio FW390JFH هستش
راستی ،موقع روشن کردن حتما باید یه CD تو DVD-ROM باشه تا بالا بیاد ویندوزش (هر CDای باشه فرقی نداره)
اگه CD نباشه یه صفحه میاد که دو گزینه داره :
1- repair نمدونم چی چی...
2- Normal ویندوز ،یه همچین چیزی !
که با قسمت 2 میتونم وارد ویندوزش (vista) بشم ،بقیه چیزا کار میکنن
هرکاریم میکنم نمیتونم وارد setting بشم (با زدن دکمه delete هنگام روشن شدن دستگاه)
ممنون میشم اگه راهنمائیم کنین

صحیح ریکاوری نکردید ... یک بار دیگرباید C:\Restore را انجام بدید

saman3230
17-09-2009, 17:23
آقا من بعد از اینکه کمپانی دل من رو بهکلی نا امید کرد

تصمیم گرفتم که از طریق روشت پارتیشین ریکاوری بسازم

اما می تونی مرحله به مرحله بهم بگی که چه جورب عمل کنم ؟

کدوم روش بهتره ؟

و این ریکاوری در چه شرایطی هایی قابل برگشت هست ؟

و من می تونم از همین درایو 10 گیگی که دارم استفاده کنم ؟

می خواهم خواهش کنم که به صورت دقیق بهم یاد بدی

H@mid-Vista
17-09-2009, 17:47
آقا من بعد از اینکه کمپانی دل من رو بهکلی نا امید کرد

تصمیم گرفتم که از طریق روشت پارتیشین ریکاوری بسازم

اما می تونی مرحله به مرحله بهم بگی که چه جورب عمل کنم ؟

کدوم روش بهتره ؟

و این ریکاوری در چه شرایطی هایی قابل برگشت هست ؟

و من می تونم از همین درایو 10 گیگی که دارم استفاده کنم ؟

می خواهم خواهش کنم که به صورت دقیق بهم یاد بدی

دوست عزيز اولا شما بايد بري اون درايو ريكاوري خود دل رو پاك كني
اگه اين تپيك رو خونده باشي
ديدي كه اين روش خودش يك درايو مخفي مي سازه و نگراني نداره
بله مي توني فضاشو اختصاص بدي به اكرونيس سكيور زون كه در تاپيك گفتم

اين نوع ريكاوري كه من گفتم در هر شرايطي قابل ريكاور كردن هست

H@mid-Vista
17-09-2009, 17:48
دوستان لطف كنين براي شروع فايل رو دانلود كنين و بعد به تدريج سئوالات و مشكلاتتون رو مطرح نكين
چون تا چيزي رو نبينين توضيح مفصل هم بي معنا ميشه

topoly77
17-09-2009, 21:48
با سلام خدمت همه دوستان عزیز

من تازگی ها نورتون گاست 14 رو نصب کردم اما زیاد بلد نیسنم با اون کار کنم آبا کسی می تونه یه لینک اموزشی ار اون رو برای من بزاره ؟؟

دوم اینکه اگه بک آپ درایو ویندوز ما از 4 گیگ بالاتر بشه مثلاً 6 گیگ چجور می شه همه اون رو روی یک DVD ریخت ؟

سوم اینکه با نرم افزار نورتون گاست چطور می تونم بک اپی که می گیرم و روی DVD می ریزم رو بصورت بوت روی DVD رایت کنم ؟؟

پیشاپیش از راهنمایی هاتون تشکر می کنم

.

H@mid-Vista
17-09-2009, 22:20

من تازگی ها نورتون گاست 14 رو نصب کردم اما زیاد بلد نیسنم با اون کار کنم آبا کسی می تونه یه لینک اموزشی ار اون رو برای من بزاره ؟؟

دوم اینکه اگه بک آپ درایو ویندوز ما از 4 گیگ بالاتر بشه مثلاً 6 گیگ چجور می شه همه اون رو روی یک DVD ریخت ؟

سوم اینکه با نرم افزار نورتون گاست چطور می تونم بک اپی که می گیرم و روی DVD می ریزم رو بصورت بوت روی DVD رایت کنم ؟؟

.

دوست عزيز اين روش با توجه به اينكه اماكن ريكاوري هارد به هازد داره خيلي بهتره
من خودم اين روش رو ترجيح ميدم و توصيه مي كنم

rw280s
17-09-2009, 23:08
من با نسخه قبلی این برنامه که توی سی دی قرمز هست قبلا کار کردم خیلی باحاله

saman3230
18-09-2009, 11:30
سلام

من دارم ویندوز اصلی لپ تاپم رو به کمک [EMAIL="H@mid-Vista"]H@mid-Vista] عزیز دوباره درست و نصب می کنم

اما یه مشکل باقیه

قبلا ویندوز خودش وقتی IE باز می کرم اون بالا می نوشت

Windows Internet Explorer - Provided By Dell

من به چه نرم افزاری می تونم بالای IE رو به صورت قبل در بیارم ؟

توضیح اینکه : من با VISTA MANGER نتونستم این کارو بکنم

الانم IE من 8
(نکته جالب این بود که اون زمان خودش از IE 7 استفاده میکرد، اما وقتی که من روش IE8 هم نصب کردم همچنان Windows Internet Explorer - Provided By Dell رو می نوشت)

چند تا نمونه :

saman3230
18-09-2009, 11:34
من فایل رو دانلود کردم

اما وقتی ISO رو با نرو کپی کردن CD بوت ایبل نشد !!

محتویات CD هم به این صورت هست :

H@mid-Vista
18-09-2009, 16:01
من فایل رو دانلود کردم

اما وقتی ISO رو با نرو کپی کردن CD بوت ایبل نشد !!

محتویات CD هم به این صورت هست :

سامان جان
وقتي فايل رو دانلود كردي
بگرد داخل فولدرها بايد يك فايل با پسوند ايزو باشه
فايل با پسوند ايزو يك ايميج هست كه بايد با نرو از طريق گزينه رايت ايميج روي سي دي رايت بشه
نه اينكه فولدر رو برداري رايت كني روي سي دي
مشكل حل شد؟

saman3230
18-09-2009, 16:30
سامان جان
وقتي فايل رو دانلود كردي
بگرد داخل فولدرها بايد يك فايل با پسوند ايزو باشه
فايل با پسوند ايزو يك ايميج هست كه بايد با نرو از طريق گزينه رايت ايميج روي سي دي رايت بشه
نه اينكه فولدر رو برداري رايت كني روي سي دي
مشكل حل شد؟

بابا دیگه اونقدر مبتدی نیستم والا من از طریق منو ایمیج نرو آدرس اون ایمج رو دادم خودش شروع به رایت کرد که اینجوری شد

saman3230
18-09-2009, 16:52
من الان اون ایمیج رو MOUNT کردم دیدم که دقیقا محتویاتش با محتویات سی دی هم خونی داره !!

اونم یه فولدره

Shayan Arya
18-09-2009, 18:15
من الان اون ایمیج رو MOUNT کردم دیدم که دقیقا محتویاتش با محتویات سی دی هم خونی داره !!

اونم یه فولدره
درسته همین طور هست
شما هنوز سیستم رو با این CD بوت نکردی چطور میگی بوت ایبل نیست؟!

Iranian boy10
18-09-2009, 23:08
سلام من بکاپ Full از درایو مورد نظرم گرفتم حالا اگه Validate کنم چی میشه فایل ها حذف نشن ؟ راستی این بکاپ ها با هم چه فرقی دارند ؟

ممنون

H@mid-Vista
18-09-2009, 23:32
سلام من بکاپ Full از درایو مورد نظرم گرفتم حالا اگه Validate کنم چی میشه فایل ها حذف نشن ؟ راستی این بکاپ ها با هم چه فرقی دارند ؟

ممنون

خير
اتفاقا" بر عكس هدف وليديت كردن اينه كه مطئن بشي كه كار بك اپ گيري درست انجام شده
معمولا هم بعد از گرقتن ايميج انجام ميشه
انجام هم ندي خيالي نبست.

بين فول و اينكرمنتال بك اپ اختلاف در اينه كه در فول از نو بك اپ ميشه و ايميج قبلي هم رونويسي ميشه
اما در دومي چك ميشه كه بعد از بك اپ اول چه چيزهايي تغيير كرده و فقط اونها بك اپ ميشه در كنار قبلي:10:

Iranian boy10
18-09-2009, 23:50
راستی من میتونم از فلدور Driver ه درایو بکاپ شدم تو ویندوز 7 استفاده کنم ؟؟ چون بعضی درایورها مو شناسایی نمیکنه !

میشه یه کاری کرد که این درایو مخفی بوسیله ی برنامه ی خود ویندوزم اجراء بشه مثل : Vaio recovery center و بوسیله ی این کارهای Restore کرده انجام بشه ؟؟

saman3230
18-09-2009, 23:51
درسته همین طور هست
شما هنوز سیستم رو با این CD بوت نکردی چطور میگی بوت ایبل نیست؟!

چه ربطی داشت ؟

حتما بوت کردم دیدم نشده که میگم BOOTABLE نیست دیگه:5:

Iranian boy10
19-09-2009, 02:04
راستی من میتونم از فلدور Driver ه درایو بکاپ شدم تو ویندوز 7 استفاده کنم ؟؟ چون بعضی درایورها مو شناسایی نمیکنه !

میشه یه کاری کرد که این درایو مخفی بوسیله ی برنامه ی خود ویندوزم اجراء بشه مثل : Vaio recovery center و بوسیله ی این کارهای Restore کرده انجام بشه ؟؟

یکی لطفاً جواب بده !:47:

H@mid-Vista
19-09-2009, 04:44

یکی لطفاً جواب بده !:47:

براي بك اپ گرفتن از درايورها از اين نرم افزار استفاده كنين. هم به روز مي كنه هم قابليت بك اپ داره:

خير اين درايور مخقي فقط توسط اكرونيس قابل كار هست

topoly77
19-09-2009, 08:40

.

کسی میتونه منو راهنمایی کنه ؟؟

.

H@mid-Vista
19-09-2009, 10:07
کسی میتونه منو راهنمایی کنه ؟؟

.

دوست من توضيح ادم خدمتتون كه اين روش از گاست خيلي بهتره
از اين روش استفاده كنين
در غير اين صورت خارج از اينجا يك تاپيك براي مشكلتون بزننين:10:

saman3230
19-09-2009, 16:38
آقا من بالاخره بوت شدم لینک آخریه درست جواب داد

saman3230
20-09-2009, 17:50
من اولش طبق گفته HAMID عزیز هاردو مجددا FDISK کردم و 3 تا درایو درست کردم

1. OS که 100 GB فضا داره
2. RECOVERY که 20 GB فضا داره
3. SAMAN که 30 GB فضا داره

اما بعد از کار با آکرونیس به این صورت در اومد

وقتی به MANGE هم میریم

H@mid-Vista
20-09-2009, 18:51
[QUOTE=saman3230;4237831]من اولش طبق گفته HAMID عزیز هاردو مجددا FDISK کردم و 3 تا درایو درست کردم

1. OS که 100 GB فضا داره
2. RECOVERY که 20 GB فضا داره
3. SAMAN که 30 GB فضا داره

اما بعد از کار با آکرونیس به این صورت در اومد

وقتی به MANGE هم میریم

ديدي حل شد سامان:31::31:
تو كه منو كشتي تا ريكاوري ساختي :13:

mashghe_sokoot
26-09-2009, 23:59
چند تا سوال
1.من الان 10 گیگ واسه درایو acronis اختصاص دادم.اگه بخام چجوری بعدا میتونم به حجمش اضافه کنم واسه backup های بعدی؟
2.از روی همین backup که hard to hard گرفتم و داخل acronis zone ریختم میتونم dvd هم رایت کنم یا باید از اول backup بگیرم و رایت کنم؟ طریق انجام دادنش رو هم لطفا بگید
3.با پارتشن بندی یا و نصب ویندوز جدید این back up بازم کار میده؟ از بین نمیره؟ اصلا چجوری از بین میره؟
ممنون

mashghe_sokoot
27-09-2009, 00:20
راستی یه سوال دیگه یادم رفت بپرسم؟
این دو حالت با هم چه تفاوتی دارند؟ کدوم رو باید انتخاب کرد؟
system state و disket and partition

H@mid-Vista
27-09-2009, 11:45
چند تا سوال
1.من الان 10 گیگ واسه درایو acronis اختصاص دادم.اگه بخام چجوری بعدا میتونم به حجمش اضافه کنم واسه backup های بعدی؟
2.از روی همین backup که hard to hard گرفتم و داخل acronis zone ریختم میتونم dvd هم رایت کنم یا باید از اول backup بگیرم و رایت کنم؟ طریق انجام دادنش رو هم لطفا بگید
3.با پارتشن بندی یا و نصب ویندوز جدید این back up بازم کار میده؟ از بین نمیره؟ اصلا چجوری از بین میره؟
ممنون

راستی یه سوال دیگه یادم رفت بپرسم؟
این دو حالت با هم چه تفاوتی دارند؟ کدوم رو باید انتخاب کرد؟
system state و disket and partition

بله ميشه از طريق toolsمنوي
و گزينه manange acronis secure zone
ميشه تغييرات داد

همون ريكاوري روي هارد بسه. نيازي به رايت دي وي دي نيست. بي خيال:46:

ماداميكه پارتيشن اكرونيس زون از بين نره حتي اگه بوت نشه مي توني باز با سي دي اكرونيس بيايي بالا و ريكاوري كني

شما سعي كنين بك آپ كامل كنين وضعيت سيستم براي نصب و تست نرم افزار هست
شما از گزينه هاي بك آپ و وريستور فقط استفاده كنين:10:

mashghe_sokoot
27-09-2009, 13:49
بله ميشه از طريق toolsمنوي
و گزينه manange acronis secure zone
ميشه تغييرات داد

همون ريكاوري روي هارد بسه. نيازي به رايت دي وي دي نيست. بي خيال:46:

ماداميكه پارتيشن اكرونيس زون از بين نره حتي اگه بوت نشه مي توني باز با سي دي اكرونيس بيايي بالا و ريكاوري كني

شما سعي كنين بك آپ كامل كنين وضعيت سيستم براي نصب و تست نرم افزار هست
شما از گزينه هاي بك آپ و وريستور فقط استفاده كنين:10:

خوب من وقتی که backup رو زدم این دو تا گزینه رو واسم آورد گفت یکیشو انتخاب کن

H@mid-Vista
27-09-2009, 16:06
خوب من وقتی که backup رو زدم این دو تا گزینه رو واسم آورد گفت یکیشو انتخاب کن

براي ساخت ريكاوري گزينه اول
ماي كامپيوتر رو انتخاب كنين

mashghe_sokoot
27-09-2009, 23:06
براي ساخت ريكاوري گزينه اول
ماي كامپيوتر رو انتخاب كنين

بله شما درست میگید اما من از ورژن 10 استفاده میکنم.تو این ورژن بعد از انتخاب گزینه back up ازت میپرسه که میخوای چجوری back up بگیری بعد دو تا گزینه بت میده system state و disket and patition
و حتما باید یکی رو انتخاب کرد.ولی کدوم؟ فرقشون چیه؟

راستی اگه مشه لینک برنامه bootable acronis هم بدارین که با عوض شدن ویندوز و یا مشکل پیدا کردن بشه restore کرد.تو خود برنامه یه کزینه هست نوشته ساختن bootable disk media این همونه؟ یعنی از طریق برنامه هم میشه ساخت؟

H@mid-Vista
28-09-2009, 17:09
بله شما درست میگید اما من از ورژن 10 استفاده میکنم.تو این ورژن بعد از انتخاب گزینه back up ازت میپرسه که میخوای چجوری back up بگیری بعد دو تا گزینه بت میده system state و disket and patition
و حتما باید یکی رو انتخاب کرد.ولی کدوم؟ فرقشون چیه؟

راستی اگه مشه لینک برنامه bootable acronis هم بدارین که با عوض شدن ویندوز و یا مشکل پیدا کردن بشه restore کرد.تو خود برنامه یه کزینه هست نوشته ساختن bootable disk media این همونه؟ یعنی از طریق برنامه هم میشه ساخت؟

براي ادامه كا گزينه ديسك و پارتيشن رو انتخاب كن
ضمنا همه لينكهايي كه من گذاشتم واسه حالت بوت هست
من خودم به حالت ويندوزش خيلي اعتقاد ندارم
همون بوت كار بايد انجام بشه:11:

يكي از اين 3 تارو دان كني همون چيزي كه موقع بوت نياز داري

kamran_dotnet
24-10-2009, 13:01
سلام
من با خود نرم افزار Acer recovery‌ بك آپ دارم و حالا شناخته نميشه.
البته اصلا نميدونم چرا اين كار رو دارم ميكنم.
من ويندوز سرويس پك سه رو ريختم.تا يه ماه هم كار كردم.بعد از يك ماه يه دفه ديدم lan اصلا وجود نداره تو ويندوز.(تا سه روز پيش درست بود و كار ميكردم.)
بعدش بردم يه شركتي كه اسم نميبيرم.اما گارانتي نوت بوك هاي دل و ايسر هست.جالبه بهم گفتن برو ويندوز اورجينالش رو بريز بعد اگه درست نشد بيار.من گفتم بابا آخه فرقي نداره.تا دو روز پيش كار ميكرد.حالا موندم چجوري اورجينال رو بريزم.ايميج خود ايسر رو نميشناسه.
ولي به نظر شما مشكل از ويندوزه؟
من ميگم سخت افزاريه

ab2reza1360
25-10-2009, 12:37
سلام من این سوالو اینجا کردم اما کسی جواب نداد

میشه کسی اینجا به داد من برسه:
من یه HP Dv6-1225 دارم که یه بار اومدم پارتیشن بندی کنم با Paragon اما وسط راه قاط زدو مجبور شدم Recovery کنم، بعد از انجام Recovery هم همش error میداد که نمیتونه یه درایورو نصب کنه و خلاصه مجبور شدم از DVD های بک آپ استفاده کنم. نهایتا ویندوز مث روز اول نصب شدو پارتیشن بندی هم به راحتی تونستم با Paragon انجام بدم. درایور ریکاوریم هم سر جاشه و بدون مشکل.حالا 2تا سوال:
دوتا سوال:
1- ممکنه اطلاعات این پارتیشن ریکاوری آسیب دیده باشه، اگه آره واسه درست کردنش همین روشو اجرا کنم؟(توجه کنین که من الآن دریو ریکاوری دارم که حاوی یه فایل ریکاوریه!!)
2- اگه به حالت Factory ریکاوری کینم پارتیشن بندیمونم به هم می خوره و هرده میشه مث روز اول یه پارتشنو اطلاعات میپره؟؟!!!

H@mid-Vista
25-10-2009, 23:51
سلام
من با خود نرم افزار Acer recovery‌ بك آپ دارم و حالا شناخته نميشه.
البته اصلا نميدونم چرا اين كار رو دارم ميكنم.
من ويندوز سرويس پك سه رو ريختم.تا يه ماه هم كار كردم.بعد از يك ماه يه دفه ديدم lan اصلا وجود نداره تو ويندوز.(تا سه روز پيش درست بود و كار ميكردم.)
بعدش بردم يه شركتي كه اسم نميبيرم.اما گارانتي نوت بوك هاي دل و ايسر هست.جالبه بهم گفتن برو ويندوز اورجينالش رو بريز بعد اگه درست نشد بيار.من گفتم بابا آخه فرقي نداره.تا دو روز پيش كار ميكرد.حالا موندم چجوري اورجينال رو بريزم.ايميج خود ايسر رو نميشناسه.
ولي به نظر شما مشكل از ويندوزه؟
من ميگم سخت افزاريه

دوست عزيز با اين اوصافي كه مي فرمايين مشكل نبود مستر بوت ركورد ريكاوري هست.
كاري نميشه كرد بايد به همين روش اقدام كني و براي هميشه از دست اين ريكاوريهاي مزخرف راحت بشي

ربطي هم به اريجينال بودن نداره

H@mid-Vista
25-10-2009, 23:54

من یه HP Dv6-1225 دارم که یه بار اومدم پارتیشن بندی کنم با Paragon اما وسط راه قاط زدو مجبور شدم Recovery کنم، بعد از انجام Recovery هم همش error میداد که نمیتونه یه درایورو نصب کنه و خلاصه مجبور شدم از DVD های بک آپ استفاده کنم. نهایتا ویندوز مث روز اول نصب شدو پارتیشن بندی هم به راحتی تونستم با Paragon انجام بدم. درایور ریکاوریم هم سر جاشه و بدون مشکل.حالا 2تا سوال:
دوتا سوال:
1- ممکنه اطلاعات این پارتیشن ریکاوری آسیب دیده باشه، اگه آره واسه درست کردنش همین روشو اجرا کنم؟(توجه کنین که من الآن دریو ریکاوری دارم که حاوی یه فایل ریکاوریه!!)
2- اگه به حالت Factory ریکاوری کینم پارتیشن بندیمونم به هم می خوره و هرده میشه مث روز اول یه پارتشنو اطلاعات میپره؟؟!!!

1-اون ريكاوري با اين فرق داره و ايميج اون به درد اين نمي خوره
2-بله همه چيز ريشه كن و مقل اول ميشه نه فقط ويندوز همه چيز:13:

با اين روش بهتره
بك بار از نو پارتيشن بنددي كن يعد هم ويندوز بعد هم با سريال زير نوت بوك فعال كن

ab2reza1360
26-10-2009, 13:02
1-اون ريكاوري با اين فرق داره و ايميج اون به درد اين نمي خوره
2-بله همه چيز ريشه كن و مقل اول ميشه نه فقط ويندوز همه چيز:13:

با اين روش بهتره
بك بار از نو پارتيشن بنددي كن يعد هم ويندوز بعد هم با سريال زير نوت بوك فعال كن

ممنون که راهنمایی می کنی. من با DVD های ریکاوریم از اول نصب کردم، مشکلی هم ندارم.
اما متوجه نشدم، یعنی فایل ریکاوری موجود در هارد دیسک من احتیاج به ترمیم داره یا نه؟(با توجه به توضیحاتی دادم)
در ضمن این فعالسازیو کجا باید انجام بدم؟؟!!!من ریکاوری کردم با DVDهای خودش، فک نکنم دیگه فعال سازی بخواد.آره؟

kamran_dotnet
26-10-2009, 16:43
سلام
دوستان دو مورد
1- من امتحان كردم از بعضي لحاظ ها واقعا از norton ghost 14 بهتر بود.بهتره عزيزان رو همين برنامه ترمكز داشته باشن
2- كسي اطلاع داره دو تا ويندوز رو چجوري بك آپ بگيريم؟
خودم فكر ميكنم درايو c رو با mbr‌ريكاوري بايد كرد.
و درايو دوم (مثلا ويندوز ويستا) رو بدون mbr‌برگردوند.
اينطوري mbr برگردونده شده توسط درايو c‌ هر دو ويندوز رو شناسايي ميكنه.
در مورد طريقه كار با دو ويندوز هم توضيح بديد.
مثلا xp در درايو C و vista در درايو D

H@mid-Vista
27-10-2009, 16:43
سلام
دوستان دو مورد
1- من امتحان كردم از بعضي لحاظ ها واقعا از norton ghost 14 بهتر بود.بهتره عزيزان رو همين برنامه ترمكز داشته باشن
2- كسي اطلاع داره دو تا ويندوز رو چجوري بك آپ بگيريم؟
خودم فكر ميكنم درايو c رو با mbr‌ريكاوري بايد كرد.
و درايو دوم (مثلا ويندوز ويستا) رو بدون mbr‌برگردوند.
اينطوري mbr برگردونده شده توسط درايو c‌ هر دو ويندوز رو شناسايي ميكنه.
در مورد طريقه كار با دو ويندوز هم توضيح بديد.
مثلا xp در درايو C و vista در درايو D

بايد همه دراويهاي شامل سيستم عامل بك آپ بشه

kamran_dotnet
27-10-2009, 16:46
بايد همه دراويهاي شامل سيستم عامل بك آپ بشه
يعني هر كدوم رو جدا بك آپ بگيرم؟
بعد به چه ترتيب برگردونم؟

H@mid-Vista
27-10-2009, 16:52
يعني هر كدوم رو جدا بك آپ بگيرم؟
بعد به چه ترتيب برگردونم؟

ببين مهم نيست چند تا درايو ريكاور ميشه
چون همه در يك ايميج هستند و ايميج هريك اكستركت ميشه تو خود اون درايو
مشكل شما نيست وظيفه نرم افزاره

ab2reza1360
29-10-2009, 16:25
صفحه 6 یه شوال پرسیدما. کسی نیست جواب بده لطفا؟؟؟!!!

Green.Son
29-10-2009, 16:52

دوتا سوال:

ممنون که راهنمایی می کنی. من با DVD های ریکاوریم از اول نصب کردم، مشکلی هم ندارم.
اما متوجه نشدم، یعنی فایل ریکاوری موجود در هارد دیسک من احتیاج به ترمیم داره یا نه؟(با توجه به توضیحاتی دادم)
در ضمن این فعالسازیو کجا باید انجام بدم؟؟!!!من ریکاوری کردم با DVDهای خودش، فک نکنم دیگه فعال سازی بخواد.آره؟

صفحه 6 یه شوال پرسیدما. کسی نیست جواب بده لطفا؟؟؟!!!

بببين دوست عزيز
در دو صورت ريكاوري به درد نمي خوره يكي پارتيشن دستكاري شده باشه كه در مورد شما خيلي محتمله
يكي اينكه مستر بوت ركورد در درايو بوت آسيب ببينه
در هر صورت مشكلي نيست با همين روش يك ريكاوري بساز
خيالي نيست.

ab2reza1360
31-10-2009, 12:03
آقا من اینو دانلود کردمو رایت کردم، بالا هم اومد اما به ساخت درایو که رسید پیام داد این یه نسخه Trial هستش و فقط در محیط ویندوز ریکاوری می سازه برای ساختن درایو ریکاوری در اینجا باید نسخه اصلیشو بخرین!!!!!! نسخه اصلیشو از کجا بیارم؟؟

H@mid-Vista
31-10-2009, 19:28
آقا من اینو دانلود کردمو رایت کردم، بالا هم اومد اما به ساخت درایو که رسید پیام داد این یه نسخه Trial هستش و فقط در محیط ویندوز ریکاوری می سازه برای ساختن درایو ریکاوری در اینجا باید نسخه اصلیشو بخرین!!!!!! نسخه اصلیشو از کجا بیارم؟؟

سريال مي خواد؟
ببين نسخه فولش رو هم مي توني از اينجا بگيري اما حجمش 90 مگ هست:

rammmy
31-10-2009, 23:15
با سلام..من یک مدل DV6-1203 خریدم..وقتی میخواستم DVD ریکاوری بسازم 2 گزینه وجود داشت که شامل:

RECOVERY DISK CREATION
و

RECOVERY MANAGER
بود...من به قسمت RECOVERY DISK CREATION رفتم و به ترتیب جلو رفت و ازم درخواست 3 عدد DVD کرد و حدود 45 دقیقه طول کشید و تمام شد..حالا سوال من اینه که قسمت دوم یعنی RECOVER MANGER مربوط به چی هست؟؟..نکه من اشتباه کردم و باید به این قسمت برم؟؟..چون الان درایو RECOVER ویندوز هم بیشتر از قبل اشغال شده؟؟؟

ab2reza1360
01-11-2009, 13:55
سريال مي خواد؟
ببين نسخه فولش رو هم مي توني از اينجا بگيري اما حجمش 90 مگ هست:

دوست عزیز این نسخشو دارم اما واسه اینکه CD بوتیبل بسازم باید چه کنم؟؟گیج شدم

H@mid-Vista
01-11-2009, 16:52
دوست عزیز این نسخشو دارم اما واسه اینکه CD بوتیبل بسازم باید چه کنم؟؟گیج شدم

يك گزينه داره به نام Bootable Rescue Media Builder در همان فولدر اكرونيس در استارت منو از اون استفاده كنه
راستي در محيط ويندوز هم مي توني ايميج بگيري
مشكلي نيست
همه اين كارهايي كه گفتم در محيط ويندوز هم انجام ميشه

H@mid-Vista
01-11-2009, 16:54
با سلام..من یک مدل DV6-1203 خریدم..وقتی میخواستم DVD ریکاوری بسازم 2 گزینه وجود داشت که شامل:

RECOVERY DISK CREATION
و

RECOVERY MANAGER
بود...من به قسمت RECOVERY DISK CREATION رفتم و به ترتیب جلو رفت و ازم درخواست 3 عدد DVD کرد و حدود 45 دقیقه طول کشید و تمام شد..حالا سوال من اینه که قسمت دوم یعنی RECOVER MANGER مربوط به چی هست؟؟..نکه من اشتباه کردم و باید به این قسمت برم؟؟..چون الان درایو RECOVER ویندوز هم بیشتر از قبل اشغال شده؟؟؟

ببين دوست عزيز اين سئوال به تاپيك مربوط نيست.
يك تاپيك در همين بخش مشكلات سخت افزاري بزن و مطرح كن.
مطمئن باش كلي ادم مياد جواب ميده:11:

ab2reza1360
02-11-2009, 11:18
يك گزينه داره به نام Bootable Rescue Media Builder در همان فولدر اكرونيس در استارت منو از اون استفاده كنه
راستي در محيط ويندوز هم مي توني ايميج بگيري
مشكلي نيست
همه اين كارهايي كه گفتم در محيط ويندوز هم انجام ميشه

آخه تو همین تاپیک خوندم که ساختن ریکاوری تو ویندوز به درد نمی خوره و حتما باید از طریق بوت بسازیم.بعدم یه سوال شاید خیلی بچه گانه: اینو اگه شما راهنمایی کردینو تونستم CD بسازم که دیگه نباید نصبش کنمو بعد ریست کنمو بیام بالا؟؟؟منظورم اینه که این برنامه دیگه احتیاج به نصب تو ویندوز نداره؟ اونی که شما گذاشتی اول این تاپیک همون مشکل رجیستر داشت، من بدون نصب از طریق CD اومدم بالا. درسته؟

H@mid-Vista
02-11-2009, 21:17
آخه تو همین تاپیک خوندم که ساختن ریکاوری تو ویندوز به درد نمی خوره و حتما باید از طریق بوت بسازیم.بعدم یه سوال شاید خیلی بچه گانه: اینو اگه شما راهنمایی کردینو تونستم CD بسازم که دیگه نباید نصبش کنمو بعد ریست کنمو بیام بالا؟؟؟منظورم اینه که این برنامه دیگه احتیاج به نصب تو ویندوز نداره؟ اونی که شما گذاشتی اول این تاپیک همون مشکل رجیستر داشت، من بدون نصب از طریق CD اومدم بالا. درسته؟

بله در حالت بوت بهتره
اما شما يك كاري كن
برو در ويندوز اكرونيس سكيور زون رو بساز و بوتش رو فعال كن
و بعد نيازي به سي دي هم نيست
موقع بالا اومدن نوت بوك بهت ميگه اف-11 رو بزني

Smh1
03-11-2009, 10:47
سلام لپ تابم من vostro 1510
الان کامل فرمت شده پارتیشن ها هم کلا پاک شد از دوباره پارتیشن بندی کردم؛ بعضی از درایورهارو ندارم در ضمن من ریکواری رو رایت کردم ولی با Nero به صورت دیتا. الان وقتی ویستا نصب می کنم بالا که میاد؛ تو startup گزینهrepair computer نیست.
تو محیط ویستا 10 گیگ از درایو c رو shrink میکنم بعد DVD های Recovery رو کپی می کنم. بعد سیستم رو به سی دی ویستا بالا میارم با استفاده از dos نرم افزار PCRESTORE رو اجرا می کنم و dell factory image کامل restore می شه بعد هم repair startup رو میزنم ویستا بالا میاد ولی!!! اسم درایو سیستم عامل رو عوض می کنه و اسم درایو ریکاوری که ساختم رو
C میزاره به خاطر همین خیلی چیزها کار نمی کنه.این نرم افزار می تونه به من کمک کنه؟؟

H@mid-Vista
03-11-2009, 16:53
الان کامل فرمت شده پارتیشن ها هم کلا پاک شد از دوباره پارتیشن بندی کردم؛ بعضی از درایورهارو ندارم در ضمن من ریکواری رو رایت کردم ولی با Nero به صورت دیتا. الان وقتی ویستا نصب می کنم بالا که میاد؛ تو startup گزینهrepair computer نیست.
تو محیط ویستا 10 گیگ از درایو c رو shrink میکنم بعد DVD های Recovery رو کپی می کنم. بعد سیستم رو به سی دی ویستا بالا میارم با استفاده از dos نرم افزار PCRESTORE رو اجرا می کنم و dell factory image کامل restore می شه بعد هم repair startup رو میزنم ویستا بالا میاد ولی!!! اسم درایو سیستم عامل رو عوض می کنه و اسم درایو ریکاوری که ساختم رو
C میزاره به خاطر همین خیلی چیزها کار نمی کنه.این نرم افزار می تونه به من کمک کنه؟؟

ببين دوست عزيز ريكاوري مثل نصب يك ويندوز جديد ميتونه باشه
مي تونين هم يكبار ويندوز و كل نرم افزار ها رو نصب كنين و بعد ايميج بگيرين تا دفعات بعدي كارتون بعد از نصب ويندوز ساده باشه و همه برنامه ها هم اتوماتيك ظرف چند دقيقه نصب بشه

farzin764
06-11-2009, 21:29

باید بگم که شما نصف راه رو رفتی.
چون در حالت ارجینال پارتیشن سیستم عامل پارتیشن دوم است ،پس ، پس از ریکاوری در پارتیشن دوم ویندوز نصب میشه.تو پارتیشن اول فایلهای ریکاوری رو بریز و بعد یک دفعه دیگه ریکاوری کن تا تو درایو دوم ویندوز نصب بشه.اینجوری هم پارتیشن ریکاوری رو ساختی و هم پارتیشن سیستم عامل .دوباره تست کن ببین گزینه ریکاوری به ادونس بوت آپشن اضافه شده یا نه(با f8 ) ، که اگه اینجوری بود کار تمومه.فقط بگو نرم افزار PCRESTORE رو چطور تو dos اجرا کردی چون برای من اجرا نشد.اندازه پارتیشن اول رو 10 گیگ و پارتیشن دوم رو بیشتر از 60 گیگ درست کن.
موفق باشید.

aliflash
10-11-2009, 14:57
سلام دوستان،من به یک مشکل اساسی خوردم،لپ تاپ من 3 تا درایو داشت .با برنامه paragon خواستم 1 پارتیشن اضافه کنم که متوجه شدم 1 پارتیشن مخفی 100 مگی دارم.که هر 4 درایو praimery بودن.درایو ویندوز 70 گیگ بود که می خواستم 2 قسمت کنم ولی چون همه درایو هام primery بود نمی شد. درایو D = 70Gig بود و درایو دیگه درایو recovery ویندوز ویستا اورجینال بوده که البته الان ویندوز 7 نصب کردم.با برنامه paragon درایو D , وrecovery رو logical کردم که درایو های primery کم بشه ولی درایو recovery به E تبدیل شده و logical نمیشه ولی درایو Dبه logical تبدیل شده . الان وقتی میخواهم درایو recovery رو بازش کنم پیغام format میده .اگه کسی می دونه چطور میشه درایو recovery رو برگردونم ممنون میشم.البته درایو D هم دیگه primery نمیشه.با تشکر از همتون. لطف کنید منو از اول راهنمایی کنید چیکار کنم،چون گیج شدم.راستی من هیچ cd ندارم.

H@mid-Vista
11-11-2009, 18:09
paragon با ويندوز 7 مشكل داره و احتمال داره خرابي كرده باشه
Acronis Disk Director Suite بهتره
در مورد اون 100 مگي هم مال ويندوزه اگه پاكش كردي بايد ويندوزت رو براي استارت آپ ريپير كني 1 دقيقه كار داره سريع بوت رو تعمير مي كنه
به همين روش يك ريكاوري بساز بره

ab2reza1360
14-11-2009, 12:12
بله در حالت بوت بهتره
اما شما يك كاري كن
برو در ويندوز اكرونيس سكيور زون رو بساز و بوتش رو فعال كن
و بعد نيازي به سي دي هم نيست
موقع بالا اومدن نوت بوك بهت ميگه اف-11 رو بزني

داداشي من نسخه جديد اين اكرونيس رو نصب كردم، و فقط تو ويندوز مي تونم بك آپ بگيرم. توضيحاتت برام واضح نيست. واسه اينكه بتونم تو داس بسازم بايد دقيقا چيكاكنم؟؟؟ميگي سكيور زون رو داخل ويندوز بسازم بعد چي؟؟!!

ab2reza1360
16-11-2009, 12:13
آقا كسي نيست جواب منو بده؟؟؟؟؟

H@mid-Vista
17-11-2009, 21:49
داداشي من نسخه جديد اين اكرونيس رو نصب كردم، و فقط تو ويندوز مي تونم بك آپ بگيرم. توضيحاتت برام واضح نيست. واسه اينكه بتونم تو داس بسازم بايد دقيقا چيكاكنم؟؟؟ميگي سكيور زون رو داخل ويندوز بسازم بعد چي؟؟!!

آقا كسي نيست جواب منو بده؟؟؟؟؟

دوست عزیز اول باید اكرونیس سكیور زون رو بسازی و در دفعات ساخت بك آپ از اون به عنوان محل ذخیره سازی استفاده كنی

من تو سایت خود اكرونیس دیدم كه فرقی بین محیط بوت و ویندوز در كاراییش نیست
اما بعضی ها میگن تو بوت بهتره

leilast
19-11-2009, 20:51
این درایو مخفی است؟
یعنی ممکنه این درایو وجود داشته باشه و ما نفهمیم؟

H@mid-Vista
20-11-2009, 13:14
این درایو مخفی است؟
یعنی ممکنه این درایو وجود داشته باشه و ما نفهمیم؟

بله درايو اكرونيس سكيور زون در ويندوز مخفي است
اما در خود برنامه ديده ميشه
ضمنا نوت بوكهاي سوني هم مشابه اين درايو ريكاوري مخفي دارن
اما دل و اچي پي اشكار هستن و هميشه هم بايد درايو D: باشن
اگه ويندوز جديد نصب كردين يادتون باشه كه درايو دي مال ريكاوري بمونه

ab2reza1360
21-11-2009, 15:55
بابا اين درايو اكرونيس هارد مارو تركوند!!!!لعنتي بعد از ساخت 2تا از درايوام پريد و مجبور شدم فكتوري ري استور كنم.هرچي رو هاردم بود رفت!!:((
چرا؟؟؟؟؟

Green.Son
21-11-2009, 16:29
بابا اين درايو اكرونيس هارد مارو تركوند!!!!لعنتي بعد از ساخت 2تا از درايوام پريد و مجبور شدم فكتوري ري استور كنم.هرچي رو هاردم بود رفت!!:((
چرا؟؟؟؟؟

چه ربطي داره!!!!
اتفاقا" همين كه سكيور زون تو ويندوز ديده نميشه خيلي خوبه
دستكاريش نميشه كرد و راحتي

حالا شما اگه اصولي كار نكردي بحث ديگري است.

amir 123456
21-11-2009, 18:45
سلام
ممنون از اطلاعات خوبت
من یک سئوال داشتم.
من یک لپ تاپ سونی مدل fs690p دارم .روی این لپ تاپ ویندوز xp نصب هست
من ویندوز لپ تاپ رو عوض کردم حالا که می خوام ریکاوری کنم نمیشه
در ضمن 5 گیگ از هارد هم مخفی هست یعنی جمع کل هارد با فضا های خال 75 گیگ می شود
خواستم بدونم میشه ریکاوری این دستگاه رو برگردوند یا نه؟

leilast
21-11-2009, 23:20
بله درايو اكرونيس سكيور زون در ويندوز مخفي است
اما در خود برنامه ديده ميشه
ضمنا نوت بوكهاي سوني هم مشابه اين درايو ريكاوري مخفي دارن
اما دل و اچي پي اشكار هستن و هميشه هم بايد درايو D: باشن
اگه ويندوز جديد نصب كردين يادتون باشه كه درايو دي مال ريكاوري بمونه

چه جوری باید ازش استفاده کرد.
من که تو درایو D چیزی ندیدم.
میشه فعالش کرد؟

H@mid-Vista
22-11-2009, 10:59
چه جوری باید ازش استفاده کرد.
من که تو درایو D چیزی ندیدم.
میشه فعالش کرد؟

شما نوت بوكت چيه؟
ويندوز اريجينال داره؟

H@mid-Vista
22-11-2009, 11:02
سلام
ممنون از اطلاعات خوبت
من یک سئوال داشتم.
من یک لپ تاپ سونی مدل fs690p دارم .روی این لپ تاپ ویندوز xp نصب هست
من ویندوز لپ تاپ رو عوض کردم حالا که می خوام ریکاوری کنم نمیشه
در ضمن 5 گیگ از هارد هم مخفی هست یعنی جمع کل هارد با فضا های خال 75 گیگ می شود
خواستم بدونم میشه ریکاوری این دستگاه رو برگردوند یا نه؟

ريكاوري خراب شده
بايد به همين روش بسازي
اين روش از خود ريكاوريت هم بهتر كار خواهد كرد

ab2reza1360
22-11-2009, 12:10
چه ربطي داره!!!!
اتفاقا" همين كه سكيور زون تو ويندوز ديده نميشه خيلي خوبه
دستكاريش نميشه كرد و راحتي

حالا شما اگه اصولي كار نكردي بحث ديگري است.

دوست من كار با يه نرم افزار كه ديگه اينهمه اصولي شما ميگي نداره؛ من به محض اينكه درايوو ساختم قبل از ري استارت يه ارور دادو ريست شد، وقتي اومد بالا 2تا از درايواي هاردم نبود. تو پاراگون نشون مي داد كه اينا پاك شدن
!!!!چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

H@mid-Vista
22-11-2009, 16:52
دوست من كار با يه نرم افزار كه ديگه اينهمه اصولي شما ميگي نداره؛ من به محض اينكه درايوو ساختم قبل از ري استارت يه ارور دادو ريست شد، وقتي اومد بالا 2تا از درايواي هاردم نبود. تو پاراگون نشون مي داد كه اينا پاك شدن
!!!!چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

عزيز من پاراگون با ويندوز 7 مشكل داره

leilast
22-11-2009, 17:58
شما نوت بوكت چيه؟
ويندوز اريجينال داره؟
من dell 1520 vostro سری n رو دارم.
ویندوز original نداره , سیستم عاملش dos هست که خودم روش xp نصب کردم.

H@mid-Vista
22-11-2009, 18:03
من dell 1520 vostro سری n رو دارم.
ویندوز original نداره , سیستم عاملش dos هست که خودم روش xp نصب کردم.

خوب با اين حساب دلت واسه چي ميسوزه
خودت يك ريكاوريبساز بره با اين روش
من خودم يكبار ويندوز نصب كردم با درايورها و برنامه ها بعد يك ريكاوري ساختم
هر وقت بخوام سريع ظرف 6 دقيقه همه چيز بر مي گرده به حالت درست

ab2reza1360
25-11-2009, 10:41
عزيز من پاراگون با ويندوز 7 مشكل داره

يزرگوار 7 كجا بود، من ويستا دارم. خاك بر سر زد همه چيو تركوند. 1.7پول اين كوفتيو دادمو همش ضد حاله!!چرا اينجوري شد جدا؟درايوا پاك شدن؟؟؟!!!

H@mid-Vista
25-11-2009, 18:42
يزرگوار 7 كجا بود، من ويستا دارم. خاك بر سر زد همه چيو تركوند. 1.7پول اين كوفتيو دادمو همش ضد حاله!!چرا اينجوري شد جدا؟درايوا پاك شدن؟؟؟!!!

ببين يك بار اصولي از صفر شروع كن و بعد هم حتما ريكاوري به همين روش بساز كه ديگه بدبخت نشي

اينجاها رو هم براي نصب بخون:

Pami
24-12-2009, 23:40
دوستان عزيز اين تاپيك از اين تاريخ به بعد بسته ميشه تا به عنوان يك آموزش خوب تو انجمن لپ تاپ باقي بمونه
عزيزاني كه درباره ريكاوري لپ تاپ خودشون مشكل دارند ميتونند تاپيك جداگانه اي با رعايت قوانين انجمن درست كنند تا در همون تاپيك پاسخ دريافت كنند

با تشكر از شما
pami_wega