PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : این رم تقلبیه؟

mehshad
10-09-2009, 02:52
امروز یه رم گرفتم به قیمت 75 تومن
patriot PSD22G8002H
2تا رم 2 گیگه که رنگش قرمزه
ولی الان که تو سایت پاتریوت نگاه میکنم این مدل باید یه رم 2 گیگ باشه که رنگش هم آبی باید باشه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
حالا به نظر شما این رمها تقلبین ؟

khark11
10-09-2009, 10:03
دوست خوبم، تقلبي بودنش با رنگ مشخص نميشه، يعني اون كارخونه متقلب رنگ آبي نداشته كه بزنه به سينك رم هاش؟!

بهتره يه متخصص ببيندش! ضمنا پاتريوت ديگه چيه كه تقلبيش رو بزنن، حالا اگه ژل يا OCZ باشه بازم:31:

Ultra_Black
10-09-2009, 10:53
نه دوست من تقلبی نیست
با پرس و جویی که بچه ها از این سایت کرده بودند مشخص شده بود که این شرکت برای ایران رمهایی با رنگ قرمز تولید کرده است
البته این رم های قرمز رنگ دو نوع بودند که بعضی هاشون تقلبی بود و مدل دیگه ای روشون نوشته(Blood Iron) بود که اصلا تو سایتش این مدل وجود نداشت!
ولی برای شما اصل هست و مشکلی نداره

عمو میلاد
10-09-2009, 22:59
نه دوست من تقلبی نیست
با پرس و جویی که بچه ها از این سایت کرده بودند مشخص شده بود که این شرکت برای ایران رمهایی با رنگ قرمز تولید کرده است
البته این رم های قرمز رنگ دو نوع بودند که بعضی هاشون تقلبی بود و مدل دیگه ای روشون نوشته(Blood Iron) بود که اصلا تو سایتش این مدل وجود نداشت!
ولی برای شما اصل هست و مشکلی نداره

کاملا تایید میشه
دوست عزیز رم پاتریوت چیه که تقلبیش چی باشه :31:

alborz_k
11-09-2009, 00:28
کاملا تایید میشه
دوست عزیز رم پاتریوت چیه که تقلبیش چی باشه :31:
پاتریوت یک شرکت معتبر هست که متعلق به شرکت چیپ pdp آمریکا هست و اکثر ماژول ها در آمریکا و یا لایسنس اون جا تولید می شن!! و این رکت انواع و اقسام رم ، از مدل اقتصادی و تا مدل های حرفه ای و مخصوص اورکلاک مثل llk و ... تولید می کنه که قابلیت رقابت با محصولات مارک های بسیار معتبر رو دارند! در ضمن همین رم های معمولیش که شما می گین بدرد نمی خوره رو راحت می شه تا 950 مگاهرتز اورکلاک کرد که برا یک رم cl5 با این قیمت ، بسیار مطلوبه!!