PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کلوپ موبايل هاي ساعت مچي

far2009
09-09-2009, 15:05
در اين انجمن به اين بزرگي جاي يک بحث خالي است و آن هم درباره موبايل هاي مچي که نسل جديد گوشي هاي موبايل هستند. اين گوشي ها به شدت رو به پيشرفت هستند و تا به حال توانسته اند تا حد گوشي هاي نوکيا رشد داشته باشند. پس نبايد آنها را دست کم بگيريم.
به عنوان مثال اين 2 مدل :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خلاصه اي از مشخصات :
صفحه 2 اينچي با 256 هزار رنگ و رزولوشن بالاي 320*240 و امکان touchscreen
دوربين 2 مگاپيکسل با امکان فيلمبرداري و ضبط با فرمت با کيفيت MP4

پس نظرات، انتقادات خود را در اين جا مطرح کنيد.

MMM52
09-09-2009, 15:50
عزیزم این گوشیها زیاد طرفدار ندارن بین بچه ها وقت خودتو تلف نکن

AMIR_EVILPRINCE
09-09-2009, 17:55
درسته طرفدار نداره ولی داشتن اطلاعات در موردش ضرر نداره.مفید بود دوست غزیز.تشکر

far2009
09-09-2009, 18:20
من دوست نداشتم بحث با اين مسئله شروع بشه. شما توي محل سکونت خود نوشته ايد بيکار، چطور من وقتم را هدر مي دهم. به هر حال خودم بحث را شروع مي کنم.

کمتر کسي توي ايران اين گوشي ها را مي شناسد. و اين دليل بر دوست نداشتن نيست. گوشي ها بعد از ساده و کشويي بودن الان تفاوت زيادي در ظاهر خود کرده اند و به شکل ساعت در آمده اند. اين مسئله تاثيري در امکانات اين گوشي ها و تبديل کردن آنها به يک وسيله بي ارزش نداشته است. بلکه اين گوشي ها هم اکنون بسيار رو به پيشرفت هستند. به طوريکه LG و samsung هم تلاش خود را در اين زمينه کرده اند. تصوير 2 مدل ساعت را در اول بحث قرار دادم. اين گوشي ها قطعا بهترين مدل ها هستند.
تصوير منوي گوشي ها
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

همانطور که گفته شد اندازه صفحه اين گوشي ها 2 اينچ يا هم اندازه صفحه گوشي نوکيا N70 است. شايد به نظر شما اين صفحه بر روي مچ دست بزرگ باشد ولي اينطور نيست چون به صورت wide است. رزولوشن صفحه 320*240 مي باشد که در برابر 208*127 نوکيا N70 بهتر است و هم اندازه N73 مي باشد. صفحه ابتدايي گوشي کاملا شبيه گوشي هاي نوکيا و منوي آن شبيه iphone است. در ضمن لمسي بودن صفحه اين گوشي را از N70 و N73 پيش انداخته است.
ادامه بحث همراه با نظرات شما

far2009
10-09-2009, 13:27
بخش اول از معرفي اين گوشي ها را قرار دادم. تا به اينجا متوجه شديم اين گوشي مزيت هايي در صفحه نمايش نسبت به گوشي هاي نوکيا دارد. اما بخش دوم را به پخش موسيقي و فيلم مي پردازم.

اين موبايل ساعت مچي مانند بسياري گوشي هاي ديگر توانايي خواندن فرمت هاي mp3-wma-amp-aac-mid در بخش موزيک را داراست. همچنين فرمت هاي mp3-mp4-midi را مي توان براي رينگتون استفاده کرد. نکته اي که همه سايت هاي خارجي درباره آن صحبت کرده اند کيفيت بالاي پخش موزيک آن است. امکان پخش در background هم موجود است. اما مقايسه اي هم بين اين گوشي ها با گوشي N70 يا N73 بکنيم. گوشي هاي ساعت مچي امکان equlozier دارند در حالي که N70 و احتمالا N73 ندارند.:27:

در رابطه با پخش ويدئو هم اين گوشي ها فرمت هاي 3GP-MID-MPEG4 را ساپورت مي کنند. اما مقايسه با N70 : گوشي هاي ساعت مچي امکان سرعت در هنگام پخش فيلم را دارند ولي N70 اين امکان را ندارد.
در مورد تصاوير اين گوشي ها فرمت هاي JPG-GIF را پشتيباني مي کنند که مي توان همين عکس ها را هم به عنوان wallpaper استفاده کرد. اگر اين امکان را با N70 مقايسه کنيم متوجه مي شويم گوشي هاي ساعتي امکان نمايش تمام صفحه دارند در حالي که N70 ندارد.

mohamadreza666
10-09-2009, 19:54
من دوست نداشتم بحث با اين مسئله شروع بشه. شما توي محل سکونت خود نوشته ايد بيکار، چطور من وقتم را هدر مي دهم. به هر حال خودم بحث را شروع مي کنم.

اون فقط نظرشو گفت اما بی احترامی ممنوع!!! :5:
__________________________________________________ ____________________________________
موبایل های مچی جالبن اما به شرط اینکه پیشرفت کنن!!!
مثلا اینکه هندزفریشون بی شیم بشه یا اینکه ال سی دی شون مثلا عین ویدئو پروژکتور بشه (مثه فیلم های تخیلی) یه تدبیر اساسی هم واسه نوشتن اس ام اس میخواد...!!!
در کل خیلی جا واسه پیشرفت هست و باید موبایل های مچی از حالت فعلی خارج بشن!!!
سبز باشین...!!!:10:

far2009
10-09-2009, 20:08
مثلا اینکه هندزفریشون بی شیم بشه یا اینکه ال سی دی شون مثلا عین ویدئو پروژکتور بشه (مثه فیلم های تخیلی) یه تدبیر اساسی هم واسه نوشتن اس ام اس میخواد...!!!
در کل خیلی جا واسه پیشرفت هست و باید موبایل های مچی از حالت فعلی خارج بشن!!!

خوشحالم که مشکلاتتان را بيان مي کنيد. من گفتم مردم ايران و حتي جهان از اين گوشي ها اطلاع کافي ندارند. چرا ؟
1- اين گوشي ها 100% هندزفري بي سيم را ساپورت مي کنند.
2- کيفيت تصوير را هم عرض کردم که با N73 برابري مي کنه و به صورت نيمه شفاف هست.
3- اشتباه بسياري افراد همين نوشتن sms است. دوستان، اين گوشي ها قابليت تشخيص دست خط دارند به اين معني که شما حرف مثلا H را روي صفحه با قلم مي نويسيد و اين گوشي حرف را تشخيص مي دهد و اضافه مي کند که با اين حساب از گوشي هاي عادي سريعتر هم هست.

a.z.p.z
12-09-2009, 02:18
خوب اتفاقا بحث خیلی خوبی هست ...
این هم یک جور ساعت هست ... یعنی باید به عنوان یه ساعت + قابلیت تماس بهشون نگاه کنیم ...
راستی دوست من :
اين گوشي ها قابليت تشخيص دست خط دارند به اين معني که شما حرف مثلا H را روي صفحه با قلم مي نويسيد و اين گوشي حرف را تشخيص مي دهد و اضافه مي کند که با اين حساب از گوشي هاي عادي سريعتر هم هست.

این حرفی که شما میزنی شامل گوشی هایی با تاچ مقاوتی هست ... الان کل سری uiq و سیمبین 9.4 هم به همین شکل هستند !!! ...
اما فقط این ساعت ها مختص به موبایل نیستند بلکه ساعت هایی در قالب pmp و mp4 هم وجود داره ....
البته یه چیزی ... فقط قیمت این موبایل های ساعت مچی خیلی گرونه منظورم چینی ها نیست همین lg و samsung !!!!
برای مثال با این پولی که میخوایم برای lg gd910 بکنیم ... میتونیم بریم یه ایفون 3g s در ایران بخریم یا اگه با کلاس هستید برید یه 8800 بخرید !!!

a.z.p.z
12-09-2009, 02:28
خوب اتفاقا بحث خیلی خوبی هست ...
این هم یک جور ساعت هست ... یعنی باید به عنوان یه ساعت + قابلیت تماس بهشون نگاه کنیم ...
راستی دوست من :
اين گوشي ها قابليت تشخيص دست خط دارند به اين معني که شما حرف مثلا H را روي صفحه با قلم مي نويسيد و اين گوشي حرف را تشخيص مي دهد و اضافه مي کند که با اين حساب از گوشي هاي عادي سريعتر هم هست.

این حرفی که شما میزنی شامل گوشی هایی با تاچ مقاوتی هست ... الان کل سری uiq و سیمبین 9.4 هم به همین شکل هستند !!! ...
اما فقط این ساعت ها مختص به موبایل نیستند بلکه ساعت هایی در قالب pmp و mp4 هم وجود داره ....
البته یه چیزی ... فقط قیمت این موبایل های ساعت مچی خیلی گرونه منظورم چینی ها نیست همین lg و samsung !!!!
برای مثال با این پولی که میخوایم برای lg gd910 بکنیم ... میتونیم بریم یه ایفون 3g s در ایران بخریم یا اگه با کلاس هستید برید یه 8800 بخرید !!!

BLACK-BLACK
12-09-2009, 08:05
دوستان حالا من یه مختصر چیزی بلدم اولین نوع از این گوشی رو کارخونه سونی اریکسون داد تو بازار که بلوتوٍ هم ساپورت میکرد و قابلیت اارتباط با گوشی یا هندز فری بلوتوٍ رو داشت.

far2009
12-09-2009, 10:31
دوست عزيز من که از خودم نمي گم. مگر تصوير را نديدي. اگر هم باور نمي کني اين فيلم رو تماشا کن

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

يعني چي ؟!!! من اين همه درباره امکانات مولتي مديا اين گوشي مطلب نوشتم و حتي آن را با N70 مقايسه کردم و متوجه شديد که در بعضي موارد بهتر از N70 هم هست. آنوقت شما فقط به چشم يک وسيله براي تلفن زدن نگاه مي کنيد!

من گفتم lg و samsung تلاشهايي کرده اند ولي اين تلاش ها اصلا قابل مقايسه با مدل چيني اين گوشي ها نيست. LG و samsung حتي نتوانسته اند از دوربين در اين گوشي ها استفاده کنند.
به زودي سري جديد مقايسه ها را قرار مي دهم.:26:

far2009
12-09-2009, 13:56
دوربين اين گوشي مچي برابر با 2 مگاپيکسل است يعني برابر با N70 و خيلي ديگر از گوشي هاي نوکيا. با کمک دوربين گوشي مي توانيد هم عکس بگيريد و هم فيلم با فرمت mp4 ضبط کنيد. در اين مورد کاملا شبيه N70 است.

a.z.p.z
13-09-2009, 14:21
دوست من نگفتم که این گوشی ها دارای نوشتار قلمی نیستند گفتم فقط این ها نه سایر سیستم عامل ها هم مثل همین هستند

بازهم شما به حرف من توجه نکردید !!! من گفتم این ساعت ها که تبدیل به موبایل برای تماس هستند ... یکسری دیگه از این ساعت ها در قالب pmp و mp4 هستند یعنی ساعتی که حکم پی ام پی رو داره ....... بعد الان این حرفی که من زدم کجاش به این حرفی که شما زدید ربط داشت ؟ خواهشا دقت کنید !!!!

خوب با این حال قیمت بالاست در ضمن کی گفته در الجی نتونسته از دوربین در مدل gd910 استفاده بکنه ؟ !!!!!
یه سر به ریویو های این گوشی بزنی متوجه میشی ...

far2009
13-09-2009, 15:33
یعنی باید به عنوان یه ساعت + قابلیت تماس بهشون نگاه کنیم

یکسری دیگه از این ساعت ها در قالب pmp و mp4 هستند یعنی ساعتی که حکم پی ام پی رو داره ....... بعد الان این حرفی که من زدم کجاش به این حرفی که شما زدید ربط داشت ؟
حرف شما درباره ساعت هاي مچي در قالب PMP و حتي MP4 درست است. ولي شما در رابطه با جمله اول بي انصافي مي کنيد چون موبايل هاي مچي PMP هم هستند و از نظر دوربين هم حتي کمي از N70 بهتر هستند.
و به زودي سيستم عامل دار هم مي شوند. مراجعه کنيد به

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

خوب با این حال قیمت بالاست در ضمن کی گفته در الجی نتونسته از دوربین در مدل gd910 استفاده بکنه ؟
من قبلا مدل سامسونگ را ديده بودم و مي دانستم که دوربين ندارد. اما شما اين را ببين :

G3000 : دوربين 2 مگاپيکسل ، صفحه 320*240 و اندازه 2 اينچ ، راديو دارد ، حافظه داخلي 128 قابل ارتقاء تا 2 گيگ ، کابل USB ، امکان فيلم برداري ، قيمت حدود 150$

GD910 : دوربين VGA ، صفحه 160*128 با اندازه 1.4 اينچ ، راديو ندارد ،حافظه قابل ارتقاء نيست ، کابل USB ندارد ، امکان فيلمبرداري ندارد ، قيمت 1000 £

payamf1
10-01-2010, 12:10
آیا وارد بازار ایران شده و قیمت چنده؟

payamf1
10-01-2010, 12:11
البته از قبلتر ساعت مچی های سونی اریکسون در بازار بوده و هست که بلوتوث دارن و میشه پیامک ها رو روش خوند و با زنگ تلفن همراه ساعتتون هم زنگ میخوره که البته قیمتش حدود 200 هزار تومانه و الان در بازار هست.

fmpr
13-01-2010, 18:51
الان حدود قیمتشون توی بازار چنده !؟

mortezaon
12-05-2010, 21:03
من خيلي از اين گوشي ها خوشم مياد مي توني يه مدل كه خوت پيشنهاد مي كني براي من بذاري مي خوام بخرمش

NINTENDO_DS
13-05-2010, 09:22
قیمتهای مدلهای معمولیشون بین 230 تا 340 هستند
اصلا برای یک گوشی چینی نمی ارزه که مثلا 280 تومن باشه (اینو خودم پرسیدم)

ENTEZAR
13-10-2010, 08:38

مشخصات:
نام: GSM-Watch-Phone-M360
صفحه نمایش 1.3 اینچ لمسی
شبکه: GSM900 / 1800/1900mHz
اندازه: میلیمتر61x 40x 16
باتری:
100 تا 120 ساعت آماده به کار و 2 تا 3 ساعت مکالمه
دارای رنگ های مشکی و سپید
وسایل داخل جعبه:
دو عدد باتری
هدست بلوتوث
شارژر
کابل usb
1گیگا بایت کارت حافظه
=====
دارای بلوتوث ورژن 2
دارای لامپ LED با قابلیت 7 رنگ و دارای ویبره برای زنگ
رادیو FM
رینگتون 64 کاناله با قابلیت گذاشتن آهنگ با فرمت mp3 و midi برای زنگ
پخش موسیقی با صدای استدیو و کیفیت بالا به همراه اکولایزر
پخش فیلم های 3gp و mp4 با قابلیت تمام صفحه
حافضه داخلی 0/5 مگابایت و قابلیت کارت حافظه تا 1GB
دارای کابل اتصال به کامپیوتر برای انتقال اطلاعات
دارای دوربین 1.3 مگا پیکسل با رزولیشن عکس 640*480
قابلیت گذاشتن تصویر زمینه با فرمت jpg و gif
دارای دفترچه تلفن با 250 مخاطب و همچنین زنگ خاص برای هر مخاطب و ...
قابلیت پیام رسانی mms و sms
قابلت های دیگر: پخش mp3 و mp4 ، هندزفری،ماشین حساب،ساعت جهانی،تقویم،مرورگر با قابلیت دانلود فایل و......
دارای زبان های انگیلیسی،فرانسوی،عربی و ویتنامی

---------- Post added at 08:36 AM ---------- Previous post was at 08:35 AM ----------

مشخصات[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]با زبان اصلی)

SKU : GSM-Watch-Phone-M310

Features :
Screen : 1.4 inch touch-screen supports full-screen handwriting input
Bluetooth
Ringtone : 64 chord; Ringtone format : mp3, midi
Data Transfer: data wire/U disc/ Bluetooth (voice, stereo)
E-Book reader
Telephone directories : 500 groups of contacts of carte de visit, support incoming call with big head sticker, grouping ring
Messages & Multimedia messaging: support SMS, MMS
Schedule power on/off: support auto start/close, can set user-defined photo of starting/closing
Alarm clock : 5 groups; can set from Monday to Sunday at random
More information: MP3, Handsfree, SMS group sending, Voice recorder, WAP, Handwritten input, Bluetooth, GPRS download, MMS, tri-band watch phone, memory card expansion, IP dialing, Blacklist,calendar, health management, calculator, unit conversion, rates exchange, memorandum, world time, notepad
Language : Simplified Chinese, English

Specifications
Network : GSM900 / 1800/1900mHz
Size : 60(L) x 45(W) x 16(H)mm
Battery : Lithium Batteries
Standby time: About 100-120 Hours
Talking time : About 2-3 Hours
Color : Black

Accessories:
Battery x 2
Charger
Bluetooth earphone
USB cable
<!-- / message --><!-- sig -->

---------- Post added at 08:37 AM ---------- Previous post was at 08:36 AM ----------

اینم یه مدل ضد آب Waterproof GSM Watch Phone EP2502

توضیحات:

SKU : GSM-Watch-Phone-EP2502

Features
LCD Size : 1.3inch, 260 thousand color; PX: 128×160px
Language : Chinese (Simplified)/ English/ French/ Spanish/ Portiguese/ Deutch/ Arabic and other 7 languages
Supports : P3 /P4/ hand writting
Camera: 1.3MP
Ringtone : 64 chord; Ringtone format: mp3, midi
Music : support equalizer; single loudspeaker,bluetooth stereo output
Video : 3GP, MP4, play MP3 at background
Rom : 256MB, support to extend TF card to 2G (max)
Data Transfer : USB cable/ U disc/ Bluetooth voice
Standby Photo : jpg, gif
Telephone directories : 300 groups, group ringtone, MP3 as ringtone, support incoming call with big head sticker
Messages & Multimedia messaging : messages, MMS
Schedule power on/off : support auto start/close, can set user-defined photo of start/close
Alarm clock : 5 groups,can set up from Monday to Sunday at random
Games : intelligent puzzle
More information : MP3/MP4/Handsfree/SMS group sending/Voice recorder/WAP/Handwritten input/Bluetooth/GPRS download/MMS/waterproof watch phone/tri-band/IP dialing/calendar/health/calculator/unit converter/remit exchange/memo/world time/notepad

Specifications
Network : GSM/900/1800/1900MHz
Size : 54(L) x 40(W) x 14 (H) mm
Standby time : About 140-200 Hours
Color : Silver+Black

---------- Post added at 08:37 AM ---------- Previous post was at 08:37 AM ----------

مدل GSM Watch Phone M880 quad-band

SKU: GSM-Watch-Phone-M880

Features:
LCD: 1.5 inch TFT 260k Pixels, Touch Screen.
Language : English, Spanish, Russian, Italian, Arabic, Vietnamese, Turkish, Thailand, Dutch, German, Portuguese, Chinese.
Ring Tone : 64 Polyphonic, support MP3.
Support format:MP3, MP4, MIDI, WAV, Incoming Ring Tone, Incoming Photo, Incoming movie, Incoming vibration.
Camera: 1.3MP
Radio: FM
Music Format : MP3, MIDI.
Movie Format : MP4, Full Screen Playback
Memory :Free 1 GB TF card
Wallpaper : JPG, GIF
Notebook : 250 Groups
Switch on/off : User-Defined Supported
Alarm : MP3 Alarm
Game : Picture Mosaic
Size: 65.4MM X 45.9MM X 16.6MM

Other Features :
MP3, MP4, Hand Free , Message Group Sent , Voice Take , MMS , Anti Incoming Ring
Network : GSM, GPRS, WAP2, STK, Bluetooth Supported.
Frequency : GSM 850/900/1800/1900MHz
Call Time : About 3 Hours
Stand By : About 100 Hours
Color : Black+Red

Accessories:
Charger
Bluetooth Earphone
USB cable
English user manual

---------- Post added at 08:38 AM ---------- Previous post was at 08:37 AM ----------

مدل بسیار زیبای GSM Watch Phone M350
(این دیگه آخرشه)

SKU : GSM-Watch-Phone-M350

Features :
Screen : 1.5 inch screen 26 thousand color; PX: 128×160px
Bluetooth 2.0
1.3 MP camera
Vibration when coming call
Ringtone: 64 chord; Ringtone format: mp3, midi
Music: support equalizer; four loudspeakers with stereo output, larger volume and good sound quality
Video : 3GP,MP4,support to play in full screen, speed and pause
Rom: 505K, support to extend memory card
Data Transfer : data wire/U disc/ Bluetooth (voice, stereo)
E-Book reader
Standby Photo : jpg
Telephone directories: 100 groups of contacts of carte de visit, support incoming call with big head sticker, grouping ring
Messages & Multimedia messaging: support SMS, MMS
Schedule power on/off : support auto start/close, can set user-defined photo of starting/closing
Alarm clock : 5 groups; can set from Monday to Sunday at random
More information : MP3, Handsfree, Voice recorder, WAP, Bluetooth, GPRS download, E-book, super cool quanband phone, IP dail, equlizer, vioce recorder, self-establish ringtone, photo editor, canlendar, memo, alarm clock, word time, calling with light, calculator, unit exchange, health management, remit calculator
Language : English/French/Spanish/Danish/Portugues/Italian/German

Specifications
Network : GSM/850/900/1800/1900MHz
Size : 72.5(L) x 36.4(W) x 23.5 (H) mm
Battery : Lithium Batteries 500mA
Standby time : About 120-180 Hours
Color : Black

Accessories:
Battery x 2
Charger
USB cable
Bluetooth

maziarzar
22-10-2010, 21:35
کاملا دراشتباهید
قیمتشون از120 شروع میشه تا240

Dj 7khat
23-11-2010, 23:39
سلام من یکی از گوشی جی 3000 می خوام اگه میشه یه شماره تماس از خودتون برای من ارسال کنید قبلا هم ایمیل زدمولی جواب ندادی.

irinn65
13-12-2010, 02:53
بنظرم اتفاقا این گوشیها ارزش خرید دارند چون حتی جاهایی که گوشی ممنوعه میشه برد....