PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بازگردانی کلیدهای رجیستری از یک ویندوز خراب از دست رفته

HADICARBON
09-09-2009, 15:02
سلام
ویندوزم یهو خراب شد واز دست رفت (به دلیل شیطنت های خودم ):13:
می خواستم repair کنم که اثلا ویندوزی نمی شناخت.
چون Avast یه فایل توی فولدر ویندوز به اسم crssc.exe را پاک کرد .بعد هم این فایل را از یه ویندوز نو جایگزین کردم که باز هم افاقه نکرد.
حالا مشکل من این نیست مشکل من اینه که یه key توی رجیستری ویندوزم داشتم که باید قیل از تعویض ویندوز ازش پشتیبان می گرفتم(import میکرد) که متاسفانه ای کار رانکردم .

خوش بختانه هیچ فایلی را از درایو C که ویندوز توش نصب بود پاک نکردم.وحالا با یک ویندوز دیگه به هاردم دسترسی دارم.
می خواستم راهنماییم کنید که چه جوری رجیستری ویندوز قیلی ام یا key مورد نظرم را به دست بیارم.

PLEASE HELP ME
THANK
:20:

MrGee
09-09-2009, 15:13
سلام
ویندوزم یهو خراب شد واز دست رفت (به دلیل شیطنت های خودم ):13:
می خواستم repair کنم که اثلا ویندوزی نمی شناخت.
چون Avast یه فایل توی فولدر ویندوز به اسم crssc.exe را پاک کرد .بعد هم این فایل را از یه ویندوز نو جایگزین کردم که باز هم افاقه نکرد.
حالا مشکل من این نیست مشکل من اینه که یه key توی رجیستری ویندوزم داشتم که باید قیل از تعویض ویندوز ازش پشتیبان می گرفتم(import میکرد) که متاسفانه ای کار رانکردم .

خوش بختانه هیچ فایلی را از درایو C که ویندوز توش نصب بود پاک نکردم.وحالا با یک ویندوز دیگه به هاردم دسترسی دارم.
می خواستم راهنماییم کنید که چه جوری رجیستری ویندوز قیلی ام یا key مورد نظرم را به دست بیارم.

PLEASE HELP ME
THANK
:20:

باید فیل های هایو hive رو امپروت کنی از درایو سی
اگه نمی دوی فایل هایو چیه بگو تا بگم :دی

HADICARBON
10-09-2009, 10:31
باید فیل های هایو hive رو امپروت کنی از درایو سی
اگه نمی دوی فایل هایو چیه بگو تا بگم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آره داداش .قربونت ممنون می شم بگی چیه؟

و چه جوری Import کنم و . . .؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

HADICARBON
12-09-2009, 17:09
آی ایهالناس یکی جواب من رو بده.

به خدا روزی 20-30 بار این تاپیک را چک می کنم.

دستم بدجوری تو حناست.

تو رو خدا بگید چی کار کنم؟!

MrGee
15-09-2009, 09:18
آره داداش .قربونت ممنون می شم بگی چیه؟

و چه جوری Import کنم و . . .؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

از منوی فایل گزینه Load Hive رو انتخاب کن. بعد به اینجا بررو
C:\WINDOWS\system32\config و
فایل های system و software رو امپورت کن بعد هم در پوشه کاربری
NTUSER.DAT این فایل رو امپورت کن.
بحث در باره فایل ها هایو خیلی زیاده و من هم چون الان نمی تونم زیاد حرف بزنم خلاصه توضیح دادم.:31:
البته اگه مثل خودم اهل دستکاری باشی رو قضیه دستگیرت می شه که باید چی کار کنی:31::31:

steam
18-08-2011, 16:05
با سلام

امکان این وجود داره که کمی بیشتر در این مورد توضیح دهید. من هم میخوام اطلاعات و لینک های IDM را از ویندوز قبلی که خراب شده استخراج کنم فولدر ویندوز و داکیومنت ویندوز قبلی موجوده.
راهی داره که بشه اطلاعات را استخراج کرد؟
با تشکر