PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مونيتورينگ فايل هنگام نصب

bahram-choubine
09-09-2009, 14:42
وقت همگي بخير
شنيده بودم كه نرم افزار هائي هست كه هنگام نصب يك برنامه سيستم رو مونيتور ميكنه و ميگه كه چي كجا كپي شده.
شديدا بهش احتياج دارم در حالي كه نه اسمش رو ميدونم نه حتي كلمه كليدي مناسب براي جست و جو به ذهنم ميرسه!‌هر جور سرچ ميكنم به درايو مونيتور بر ميخورم!!!!!!!!

مشكل اينجاست كه يك فايل اينستال دارم كه هر بار يك فايل يا كليد رجيستري رو به صورت اتفاقي جائي كپي ميكنه و موقع اجرا كليد رو ست ميكنه تا اجرا بشه! دست نوشته يكي از دوستان هست و من شرط بستم بدون اينكه بازش كنم يا از كسي كمك بخوام بتونم ازش يك كپي روي يك سيستم ديگه بگيرم و اجرا كنم!‌
تنها راحي كه به ذهنم ميرسه استفاده از اينجور برنامه ها هست. لطفا راهنمائي بفرمائيد كه حيثيتي شده!!

ممنون
پاينده باشيد

MrGee
09-09-2009, 14:52
وقت همگي بخير
شنيده بودم كه نرم افزار هائي هست كه هنگام نصب يك برنامه سيستم رو مونيتور ميكنه و ميگه كه چي كجا كپي شده.
شديدا بهش احتياج دارم در حالي كه نه اسمش رو ميدونم نه حتي كلمه كليدي مناسب براي جست و جو به ذهنم ميرسه!‌هر جور سرچ ميكنم به درايو مونيتور بر ميخورم!!!!!!!!

مشكل اينجاست كه يك فايل اينستال دارم كه هر بار يك فايل يا كليد رجيستري رو به صورت اتفاقي جائي كپي ميكنه و موقع اجرا كليد رو ست ميكنه تا اجرا بشه! دست نوشته يكي از دوستان هست و من شرط بستم بدون اينكه بازش كنم يا از كسي كمك بخوام بتونم ازش يك كپي روي يك سيستم ديگه بگيرم و اجرا كنم!‌
تنها راحي كه به ذهنم ميرسه استفاده از اينجور برنامه ها هست. لطفا راهنمائي بفرمائيد كه حيثيتي شده!!

ممنون
پاينده باشيد

برای این کار اون قدر راه هست تا هنگ کنی.
به نظر من اگر از تمام نرم افزارهای این جا استفاده کنی به نتیجه می رسی.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
در ضمن اگه در باره فایل نصب بیشتر توضیح بدی یا اگر برای send کنی بهتر جوابت رو میدم.

bahram-choubine
09-09-2009, 20:20
برای این کار اون قدر راه هست تا هنگ کنی.
به نظر من اگر از تمام نرم افزارهای این جا استفاده کنی به نتیجه می رسی.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددر ضمن اگه در باره فایل نصب بیشتر توضیح بدی یا اگر برای send کنی بهتر جوابت رو میدم.

ريدايركت ميشم اينجا !!!

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
راستش فكر نميكنم رو سايت ماكروساف بشه چيزي پيدا كرد كه به درد هك يا چيزي شبيه ااون بخوره! البته نميدونم. شما بهتر آشنائيد .
راستش يه فايل exe بود كه قرار بود اين آقاي **** بده به بنده ورداشت اينجوريش كرد!!‌
همونجوري كه بالا گفتم . هر بار يك كليد يا فايل اتفاقي يه جائي كه نميدونم كجاست! كپي ميكنه و فقط در صورت موجود بودن اونه كه اجرا ميشه.
ميخوام بدونم اون فايل **** كه اين بار قرار نقش كليد رو بازي كنه چيه + فايل هاي نصب شده همه رو كپي كنم تا هم با عوض كردن ويندوز مجبور نشم دوباره نصبش كنم. هم بتونم بعد نصب رو يه سيستم ديگه كپي و اجرا كنم و شرط رو ببرم.
در واقع بايد بفهمم چيرو كجا كپي ميكنه!
ممنونم حجمي هست زحمت ميشه.

اگر يك اسم برنامه با يك خط توضيح محبت كنيد دعاتون ميكنم

پاينده باشيد

MrGee
09-09-2009, 21:30
ريدايركت ميشم اينجا !!!

راستش فكر نميكنم رو سايت ماكروساف بشه چيزي پيدا كرد كه به درد هك يا چيزي شبيه ااون بخوره! البته نميدونم. شما بهتر آشنائيد .
راستش يه فايل exe بود كه قرار بود اين آقاي **** بده به بنده ورداشت اينجوريش كرد!!‌
همونجوري كه بالا گفتم . هر بار يك كليد يا فايل اتفاقي يه جائي كه نميدونم كجاست! كپي ميكنه و فقط در صورت موجود بودن اونه كه اجرا ميشه.
ميخوام بدونم اون فايل **** كه اين بار قرار نقش كليد رو بازي كنه چيه + فايل هاي نصب شده همه رو كپي كنم تا هم با عوض كردن ويندوز مجبور نشم دوباره نصبش كنم. هم بتونم بعد نصب رو يه سيستم ديگه كپي و اجرا كنم و شرط رو ببرم.
در واقع بايد بفهمم چيرو كجا كپي ميكنه!
ممنونم حجمي هست زحمت ميشه.

اگر يك اسم برنامه با يك خط توضيح محبت كنيد دعاتون ميكنم

پاينده باشيد

درسته باید به همین جا برید چون مایکروسافت این شرکت رو خریده.
این نرم افزارها به درد شما می خورند.
inctrl
regshot
pmon
filemon
regmon

Heidari1388
26-01-2010, 00:37
نرم افزار Portable Thinstall.VS 3.387 اینکاره هست
سرچ کن پیدا میکنی

یاعلی