PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در سرعت دانلود در ویندوز 32 بیتی

redstorm88
09-09-2009, 11:43
سلام
من اینترنت 128kb دارم و چند وقته که با دانلود در ویندوز ایکس پی 32 بیتی مشکل دارم سرعت دانلود من زیر 1kb هست و خلاصه افتضاحه و هنگ میکنه و برای دانلود یه فایل کوچک باعت ساعتها منتظر بمونم
تا حالا 20 تا ویندوز عوض کردم ولی درست نشده برای آزمایش هم هیچ نرم افزاری رو نصب نکرد و دست به هیچ تنظیمی هم نزدم و فقط idm رو نصب کردم ولی بازم همون مشکل روداشت نه فقط idm بلکه اکثر دانلود منجر ها مثل dap اینجوریند فقط flash download اینجوری نیست و با سرعت12kb کار میکنه ولی بقیه برای دانلود سرعتشون افتضاحه و زیر 1kb هست ولی با ویندوز 64بیتی مشکلی نداره و دانلود میکنهidm این مشکل چند وقته که ایجاد شده
لطفا راهنکاییم کنید؟
ممکنه ایراد از سرویس دهنده باشه؟؟ چون لودینگ سایت ها مشکلی نداره فقط سرعت دانلود در 32 بیتی مشکل داره
حتی با خود ویندوز هم مشکلی نیست

Masоud
09-09-2009, 11:48
سلام

احتمالا مشکل از ISP تون باشه.

باهاشون در میون بذارید.

موفق باشید :40:

DJ POLESTAR
09-09-2009, 12:31
و یا احتمالا از ریجستری سیستمتونه!×! چون گاهی اوقات بر اثر حذف و کپی و نصب و دانلود زیاد ریجستری دچار مشکل میشه که مشکلش رو در همچین جاهایی مثل اینترنت نشون میده!
شما با نرم افزارهای Utility مثل ،TuneUp Utility یا System Michanic ریجستری رو چک بکن, به احتمال بسیار زیاد مشکلت حل بشه. مگر نه راهی که دوستمون گفتن هم میتونه باشه.