PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با system restore

zahra
09-09-2009, 11:40
باسلام.من می خوام یه بار از ویندوز برای مواقع ضروری restore بگیرم و بعد system restore رو غیرفعال کنم تا مدام بک آپ گیری یا ریستور نکنه.لطفا بگین که چطور می تونم این کارو بکنم.باتشکر

zahra
10-09-2009, 17:13
کسی جواب منو نمی ده؟؟

tashakkor
10-09-2009, 17:22
واسه غیر فعال کردن به طور کل.
روی مای کامپیروتر راست کلید پرو پرتیس توی تب های اون بالا سیستم ریستوری و انتخاب کن بعدم تیک ترن آف رو بزن.

tashakkor
10-09-2009, 17:25
پس چرا پست های من تائید نمی شه؟؟؟؟؟

babakhad
10-09-2009, 17:36
سلام دوست عزیز و استاد گرامی
اگه درست متوجه سوال شما شده باشم فقط کافیه یه Restore point با نام دلحواه بسازید اون وقت اون برای همیشه ( تا وقتی که ویندوز رو عوض نکردید) برای شما قابل دسترسی خواهد بود حتی اگه 100 تا point دیگه ثبت بشه
موفق باشین

zahra
18-09-2009, 13:10
مشکل اینجاست که من می خوام بعد از Restore point خودم دیگه point ایجاد نشه چون برای آزاد سازی فضای دیسک مجبورم از disk cleanup استفاده کنم و اون موقع Restore point خودمم پاک میشه.قبلا از راهنماییتون ممنونم

saeed.izadi1989
18-09-2009, 18:58
مشکل اینجاست که من می خوام بعد از Restore point خودم دیگه point ایجاد نشه چون برای آزاد سازی فضای دیسک مجبورم از disk cleanup استفاده کنم و اون موقع Restore point خودمم پاک میشه.قبلا از راهنماییتون ممنونم

سلام زهرا خانوم
دو نکته را در نشر بگیرید
1-در زمان استفاده از disk cleanup الزاما system restpre ها پاک نمیشه این عمل می تونه به طوردستی توسط خودتون انجام بشه .ای بهططور اتوماتیک پاک نمیشه
2-خب شما می میتونید ابتدا تمام Ssystem retore هارو پاک کنید و بعد به طور دستی یک point بسازید و بعد از ساختن point گزینه automatic system restore creation روخاموش کنید
بعد از اینکار دیگه point ساخته نمیشه و فقط point خودتون میمونه
بای خواموش کردن system restore همان مراحلی رو که دوست خوبمون گفتن انجام بدب اگر مشکلی بود بازم در خدمتم
موفق باشی

zahra
01-10-2009, 23:33
آقای سعید از راهنماییتون ممنون.متاسفانه باید بگم بعد از خاموش کردن system restore پوینت هایی که ساختیم پاک میشه.ضمنا من نتونستم از راست کلیک غیرفعالش کنم.از start تو serch گزینه backup and restor center بعد هم گزینه های درایوها رو غیرفعال کردم.