PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : قطعي چراغ استاتوس

rasoul2005
08-09-2009, 21:49
سلام دوستان
مدتيه چراغ استاتوسم در شب اكثر اوقات قطع و وصل ميشد نميدونم مشكل از كجاست ولي مطمنينم كه نه از مخابراته نه از isp ام كه شاتله چون به پريز ديگه كه وصل ميكنم ثابته ولي به اين ژريز كه وصل ميكنم اينطوري ميشد در طول روز 3-4 با اينطور ميشد ولي شبا زياده شما نظري نداريد
من يه سيم از كوچه مستقيم به مودم وصل كردم در واقع دو سيم از كوچه گرفتيم
1.از كوچه به مودم
2.از كوچه به ساختمونمون

موفق باشيد

bersam
08-09-2009, 22:47
خب اگه می گی به یه پریز دیگه از همون خط وصل می کنی ؟؟؟ اگه اره که سیم کشیت خراب شده ! ولی اگه به یه خط دیگه وصل می کنی و می دونی مشکل از مودم نیست نباید این طوری بشه ! نمیدونم منظورت از کوچه چیه ... همون ترمینال دم دره خونه رو می گی دیگه ؟
البته اگه مثلا گاهی اوقات مثلا چند شب در ماه برای مدت مثلا ده دقیقه میشه مشکلی نیست ... بلاخره ! سیستم داغونه ! ماله منم همین طوری میشه ! ولی خیلی خیلی کم !!!! هر چند ماه دو سه بار !
ولی اگه میبینی که مشکل از خطه و با خطه دم ترمینال و پریز های دیگه ی (همون خط) مشکلت حل نمیشه یه سرویسی دارن به اسم خرابی پورت ! بگو میرن مخابرات برات درستش میکنن ...

شاتل رو نمی دونم ... ولی من ISP خودم اگه به هر دلیلی قطع بشه فوری زنگ می زنم پشتیبانی که خوش بختانه 24 ساعته هست و اون ها هم نسبتا خوب راه می ان ...

rasoul2005
08-09-2009, 23:01
ممنون
كلا تو خونه ما يه خط داريم .از اون خط دو سيم كشيدم يكي مال ساختمون يكيم مال مودم
اگه مشكل از سيم كشي باشد تا حالا دو بار سيم كشيو عوض كردم اولي سيم برق بود حالا با سيم تلفنه
شاتلم پشتيباني 24 ساعته دارد
منظورم از كوچه اينه كه سيمي كه مخابرات به خونمون داده است
اخه با پريزاي ديگه هميشه ثابته ولي تا ميارمش به اين پريز وصل ميكنم چراغ قطع و وصل ميشد
چيزي كه توش موندم اينه كه چرا شبا شدتش بيشتر ميشد

موفق باشيد