PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ايجاد فايل exe در vb

vahidn
03-03-2006, 10:51
با سلام
چجوري مي تونم بعد از نوشتن برنامه در ويژوال بيسيك اون رو تبديل به يك فايل اجرايي با پسوند exe كنم
با تشكر از همه دوستان

*Batman*
04-03-2006, 01:58
سلام
در منوي فايل گزينه اي به نام Make Exe هست.كه از برنامه شما يه فايل اجرايي ميسازه.البته اين روش در VB6.0 وجودداره

Prince_ of _Persia
06-03-2006, 06:42
با سلام.
البته فقط ايجاد فايل اجرايي كافي نيست. شما بايد بعد از ايجاد فايل اجرايي اگر مي خواهيد آن را روي سيستم ديگري كپي كنيد فايل هاي مورد نيازش از جمله dll ها و فونت هایش را نیاز به همراه فایل اجرایی کپی کنید یا با استفاده از یک برنامه installer برای آن فایل setup ایجاد کنید.

Mostafa1024
07-03-2006, 18:51
من يه سوال ديگه دارم . كسي تا حالا برنامه اي نوشته كه خود برنامه بتونه يه فايل Exe رو كامپايل كنه ؟

Payman_62
08-03-2006, 16:50
كامپايل كردن كار ساده اي نيست.

pariarvn20
21-04-2009, 10:59
سلام

چجوري مي تونم بعد از نوشتن برنامه در Microsoft Visual Studio 2005 اون رو تبديل به يك فايل اجرايي با پسوند exe كنم؟

با تشكر و خسته نباشيد.

MicrosoftH
03-05-2009, 16:01
سلام

چجوري مي تونم بعد از نوشتن برنامه در Microsoft Visual Studio 2005 اون رو تبديل به يك فايل اجرايي با پسوند exe كنم؟

با تشكر و خسته نباشيد.

خیلی ممنون عزیزم
شما هم خسته نباشید
برای این مشکلتون شما باید اول پروژه رو یک جایی ذخیره کنید
بعد رو دکمه Build کلیک کنید در جایی که پروژه دخیره شده دو تا پوشه به نام Release و Debug وجود داره بازدن Build پروژه اجراییتون میره تو پوشه Release ولی در حین کار که برنامه رو می نویسید و اجرا می کنید یک فایل Exe هم در Debug درست می کنه پس شما باید Build را بزنی و بری تو پوشه Release.

موفق باشی:10:

Sara joun
30-04-2014, 14:08
سلام
من یک برنامه با ویژوال بیسیک نوشتم و تبدیل به فایل اجرایی هم کردم، برای برنامم هم یک آیکون گذاشتم(یعنی وقتی نصب میشه این آیکون روی دسکتاپ میادش که برای اجرای برنامه باید روی اون کلیک کرد) حالا برنامه رو تغییر دادم و روی ستاپ ریبیلد رو زدم تا فایل ستاپم با تغییرات جدید ساخته بشه.اما این آیکون از سیستمم پاک شده و موقع ریبیلد شدن میگه فایل آیکون پیدا نمیشه!؟
حالا جایی از برنامه هست که این آیکون اونجا ذخیره شده باشه یا نه؟ باید چکار کنم؟؟

Sara joun
30-04-2014, 15:59
سلام
یک سوال یک برنامه با وی بی نوشتیم و تبدیل به فایل ستاپ هم کردیم، حالا برنامه ای که خودمون نوشتیمو اجرا میکنیم و باهاش کار میکنیم و بعد سیوش میکنیم، حالا اگه بخایم برای این فایلی که برناممو سیو میکنه یک آیکون بزاریم، باید چکار کنیم؟؟؟؟؟
مثلا مثله ورد که فایلای ذخیره شدش یک آیکون خاص داره، ماهم بخایم فایلای ذخیره شده با نرم افزارمون یک آیکون خاص داشته باشه