PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : از موقعه که به اینترنت adsl وصل شودم کامپیوتر ریست میشه چه کار کنم کمک کنید لطفا...

sinaset
08-09-2009, 02:37
سلام دوستان
کمک کنید باور کنید دیگه گیج شودم
کامپیوتر تقریبان 1 تا 2 دو روز هست که اینطوری شود
تا الان 2 تا ویندوز عوض کردم
ولی مشکل حل نشوده
جاهای رم فن سی پی و مادربرد و پاور همه برسی و تمیز و جابجا شود ....
همچنین ویندوز و مروگرها همگی عوض شودن
ولی مشکل حل نشود که نشود
مشکل من اینکه موقعه دارم با اینترنت کار می کنم
به از چند ساعت یا چند دقیقه کار و یه دفعه ریستارت ( از نوع کلید ریستارت ) می شه
من اول انتی ورس نصب نکرده بودم
ولی بار اول بعد از اینکه چندتا ویروس سراغ امد انتی ویروس نصب کردم
از دوبار یه بار دیگه ویندوز نصب کردم و ایندفعه قبل از اینکه وارد اینترنت بشم انتی ویروس رو نصب کردم ( چک اپ هم کردم یه چندتایی پیدا کرده )
و اون رو اپدیت کردم و وارد اینترنت شودم بعد از چند ساعت کار از دوبار ریستارت شدم
حالا سوال دارم از دوستان به نظر شما مشکل از کجاست .......
راستش من یک حدسی زدم
من اینترنت رو تنظیم کردم که هر وقت که کامپیوتر رو روشن کردم کانکت باشم می تونه از این باشه ؟
چون وقتی کامپیوتر ریستارت می شه تا چند بار که ویندوز تا به صفحه لود میرسه از دوبار ریست میشه
ولی وقتی کامپیوتر رو خاموش می کنم و مودم هم خاموش می کنم و از دوباره راندزی می کنم دیگه تویه صفحه لود ویندوز گیر نمی کنه ........
من الان پرفایلم رو تویه 192.168.1.1 پاک کردم
و از طریق کانکش وارد شود فعلان دارم تست می زنم
دوست خواهشان کمک کنید راستش سر در نمیاریم
منتطزر پاسختون هستم
با تشکر

rezaete
08-09-2009, 08:19
من هم مشکلی تقریبا مشابه دارم . وقتی با کابل LAN مودم رو وصل میکنم یا توی ویندوز7 یا لینوکس میخوام کانکت بشم،کامپیوتر هنگ میکنه .
بهم گفتن درایور جدید مودم رو از سایتش دانلود و نصب کن . فک میکنم مشکل شما هم همینطور حل بشه...

sinaset
08-09-2009, 13:27
سلام
البته ماله من موقعه که چند ساعت یا چند دقیقه از کانکت می گزره یه دفعه ریست می شه
موقعه که می خوام به غیر کار با اینترنت کاری دیگه هم انجمن بدم که ریست مواجعه می شم
اس مد من maxnet هستش
من سایتی ازش ندارم شما دارید ممنون میشم راهنمایی کنید .......

ramshad
08-09-2009, 14:05
من به نظرم نمی رسه مشکل از اینترنت باشه. به نظر میاد سیستم تون مشکل سخت افزاری پیدا کرده. من جای شما باشم از یک سخت افزار کار کمک می خوام.

sinaset
08-09-2009, 14:21
سلام دوست من
به نظر من که سخت افزاری نیست
چون سخت افزار رو چک کردم
قبلان که از مودم استفاده می کردم
بعضی موقعه مودم کار نمی کرد باید کامپیوتر رو خاموش می کردم وجایی اسلات مودم رو عوض می کردم
تا دوباره کار کنه .....
قبلان هم یه چند بار موقعه که با اینترنت کار می کردم کامپیوتر ریست می شه
دوستانی چیزی به ذهنشون نمی خوره ؟