PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک،مصرف بی مورد پهنای باند اینترنت من !!

Master89
07-09-2009, 12:41
سلام ، لطفا کمکم کنید ! اینترنت من بی مورد پهنای باند مصرف میکنه !
من از اینترنت ADSL2 با سرعت 128 و پهنای باند 4 گیگ استفاده میکنم.
بعد از حدود 10 روز این 4گیگ تموم میشه !
من مدیر وبسایت mi2ni.com هستم! کار منم مدیریته که زیاد نیاز به پهنای باند نداره.
روزانه حدود 20 بار سایت خودم رو باز میکنم و چند تا سایت دیگه.دانلود و آپلود روزانه توسط خود من از 30 مگ بیشتر نیست.
برنامه NOD و Update ویندوز هم غیر فعاله.فقط یه یاهو بازه! لطفا کمک کنید دیگه پول ندارم شاژ کنم !! :(
__________________________________________________ _________________________________
دوستانی که توانایی مدیریت در پارک تفریحی مجازی میتونی.کام را دارند با من تماس بگیریند.ID: mi2ni_com

iload
07-09-2009, 13:07
سلام

منم همین مشکل رو دارم !

taghi_ramzi
07-09-2009, 13:27
یه سری نرم افزارها هستن که میتونن اتصالات نرم افزارهای شما به اینترنت رو مانیتور کنن و بهتون نشون بدن

مثلا فایر وال کمودو این قابلیت رو داره که نشون میده کدوم نرم افزار به اینترنت وصله و چند درصد بند ویت رو اشغال کرده :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نرم افزارهای اختصاصی این کار هم وجود دارن.

mohamad_beauty
07-09-2009, 14:10
شما از کدوم شرکت خدمات میگیری؟

hashem_wolf
08-09-2009, 22:42
قبل از هر اقدامی اول یک برنامه مانتیورینگ نصب کنید مصرف خودتون بریا یک هفته آنالیز کنید ببینید واقعا مصرف کم هست یا نه؟

p2p چیزی نصب نداری رو سیستم؟؟ مثل تورنت یا امولو؟؟

Master89
09-09-2009, 04:56
قبل از هر اقدامی اول یک برنامه مانتیورینگ نصب کنید مصرف خودتون بریا یک هفته آنالیز کنید ببینید واقعا مصرف کم هست یا نه؟

p2p چیزی نصب نداری رو سیستم؟؟ مثل تورنت یا امولو؟؟
salam, mamnoon, amma barname monitoring nadaram. mishe moarrefi konan doostan? va inke p2p nadaram ! man ye nod daram, albatte p2p ORBIT downloader bood ke diable kardam !

vioman
10-09-2009, 05:04
از روتر وایرلس استفاده میکنید؟

Master89
10-09-2009, 05:05
na,adsl2 128.modeme tp link 1 usb

babakhad
10-09-2009, 13:50
دوست گرامی و استاد محترم سلام
عوامل گوناگونی ممکن در مصرف پهنای باند شما وجود داشته باشد که تا جایی که ذهنم یاری بکنه براتون می نویسم:
1- مشکلات نرم افزاری
2- امکان استفاده شخص ثالث از اینترنت شما
در مورد بخش اول اگر با استفاده از نرم افزار های موجود مانیتورینگ و سایت های آنلاین متخصص این کار نتوانستین جلوی این کار رو بگیرین بهترین کار حذف و نصب دوباره سیستم عامل خواهد بود که پیسنهاد می کنم یه مدتی بعد از نصب ویندوز هیچ برنامه دیگه ای نصب نکنین بجز آنتی ویروس ، انوقت مصرف پهنای باند چک بکنین
در مورد بند 2 باید کل خط تلفن رو از ورود به منزل تا پشت مودم شما کنترل کنین و اگه از مودم بی سیم استفاده می کنین کد امنییتی اون رو عوض کنین
موفق باشین

Gregar
10-09-2009, 16:07
منم این مشکل رو داشتم. ویندوز عوض کردم و درست شد و تازه فهمیدم یه تروجان دانلودر بوده.
جالب اینکه Kasper نشناخته بودش و Spywere Cease هم که شناخت ولی فایل Explorer.exe رو الوده پیدا کرد و پاکش کرد.
که مجبور شدم ویندوز عوض کنم.

vioman
11-09-2009, 06:29
دوست گرامی و استاد محترم سلام
عوامل گوناگونی ممکن در مصرف پهنای باند شما وجود داشته باشد که تا جایی که ذهنم یاری بکنه براتون می نویسم:
1- مشکلات نرم افزاری
2- امکان استفاده شخص ثالث از اینترنت شما
در مورد بخش اول اگر با استفاده از نرم افزار های موجود مانیتورینگ و سایت های آنلاین متخصص این کار نتوانستین جلوی این کار رو بگیرین بهترین کار حذف و نصب دوباره سیستم عامل خواهد بود که پیسنهاد می کنم یه مدتی بعد از نصب ویندوز هیچ برنامه دیگه ای نصب نکنین بجز آنتی ویروس ، انوقت مصرف پهنای باند چک بکنین
در مورد بند 2 باید کل خط تلفن رو از ورود به منزل تا پشت مودم شما کنترل کنین و اگه از مودم بی سیم استفاده می کنین کد امنییتی اون رو عوض کنین
موفق باشین

ویروس ، تروجان و اسپم رو به عنوان شماره ی 3 اضافه میکنم:11: