PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سیم کارت در لپ تاپ

fedarasooli
07-09-2009, 10:27
سلام دوستان عزیز !
من تازه به این سایت آمدم و از مطالبش استفاده میکنم وافغا که یک سایت بسیار جالب است
در صمن من یک لپ تاب دارم که (Latitude d 620) Dell ) جای سیم کارت دارد و ویندوز اکس پی هم انستال است میخواستم بدانم که چیطور میشه ازش استفاده کرد .
ممنون میشم اگه راهنمایم کنید .

Pami
07-09-2009, 10:42
دوست عزيز در اين مورد بارها بحث شده ، خيلي از لپ تاپ ها مثل مال شما كه اسلات سيم كارت دارند براي شبكه 3G ساخته شدن و تو ايران كه فقط GPRS داريم كاربرد ندارد
اگر هم داشت اصلا به صرفه و عاقلانه نيست از اين طريق به اينترنت وصل بشيد

H@mid-Vista
07-09-2009, 13:58
با توجه به ميل فراوان كاربران براي اتصال به اينترنت از اين طريق ايرانسل در حال راه انزي اين شبكه و همچنين وايرلس موبايل هست.
البته اين روش اتصال به نت براي وب گردي اقتصادي نيست ولي همه جا در دسترسه در اتريس اپراتور O2
يك سرويس خيلي خيلي خوب وايرلس داشت كه براي دانشجويان هم كلي تخفيف داشت

در حال حاضر مي تونين با روش مودم ديال گوشي خودتون نوت بوك رو به شبكه يرانسل وصل كنين
بدك هم نيست
من استفاده كردم ولي هزينه اش بالاست. فقط براي كار اضطراري خوبه
ظرف 10 دقيقه من نزديك 1500 تومن شارژم رفت.

در صورتی که درایور های گوشی خود را نصب نکرده اید از طریق کابل USB یا بلوتوث گوشی را به کامپیوتر متصل نمایید CD گوشی را قرار دهید و کمی صبر کنید تا مشخصات و تجهیزات گوشی شما بطور کامل توسط کامپیوتر شناخته شود و پیغام Found new hardware , your new hardware is installed and ready to use در Taskbar ظاهر شود.به طور کلی تمامی درایور های گوشی کاملا نصب شده باشد.
در اين شرايط بايد گوشي شما به عنوان يك مودم در ليست سخت افزار موجود باشه.
حالا از طریق New Connection Wizard یک کانکشن dialup درست کنید ،تمامی مراحل را کامل کنید فقط در قسمت شماره اتصال شماره #8***99* را وارد کنید و قسمت Username و Password را چیزی ننویسید و مراحل ساخت را به پایان برسانید ٫ در همین حال که گوشی به کامپیوتر متصل است روی کانکشن ساخته شده کلیک کنید و آن را بازکنید سپس وارد Properties شوید و مدم گوشی خود را انتخاب کنید. OK را بزنید حال فقط کافیست کلید Connect را فشار دهید و به اینترنت وصل شوید. این روش تست شده و 100% تضمینی هست