PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : FreeGate نسخه جدید

zeus7610
07-09-2009, 08:00
سلام دوستان خسته نباشید. جدیدترین ورژن نرم افزار Freegate رو می خوام که قابلیت دانلود ازسایت مک آفی رو داشته باشه. با تشکر من یک نسخه دارم که متاسفانه خوب کار نمیکنه. اگه نرم افزار مشابهی هم داشتید که خودتون تست کرده و راضی بودین ممنون میشم.

S E V E N
07-09-2009, 10:02
آخرین باری که از این برنامه استفاده کردم یه صفحه باز کرد و گفت که دیگه مفتی نیست.در ضمن بعد از استفاده از این برنامه کامپیوتر

ویروس میگیره،اونم چه ویروسایی.میزنه folder option رو غیر فعال میکنه و ویروس رو به صورت هیدن میریزه و چون هیدنه دیده نمیشه.

البته روش از بین بردنش تو انجمن هست ولی به دردسرش نمی ارزه.

godsmak
07-09-2009, 15:07
آخرین باری که از این برنامه استفاده کردم یه صفحه باز کرد و گفت که دیگه مفتی نیست.در ضمن بعد از استفاده از این برنامه کامپیوتر

ویروس میگیره،اونم چه ویروسایی.میزنه folder option رو غیر فعال میکنه و ویروس رو به صورت هیدن میریزه و چون هیدنه دیده نمیشه.

درسته این برنامه دیگه Free نیست، ولی اینکه شما میگید بعد از استفاده از این برنامه کامپیوترتون ویروسی شده، اصلا معقول نیست.
مشکل از یه جای دیگست، و هیچ ربطی به این برنامه نداره!

sajad_n90
07-09-2009, 15:32
به جاش از چی استفاده کنیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

amir_rafie
07-09-2009, 16:02

درسته این برنامه دیگه Free نیست، ولی اینکه شما میگید بعد از استفاده از این برنامه کامپیوترتون ویروسی شده، اصلا معقول نیست.
مشکل از یه جای دیگست، و هیچ ربطی به این برنامه نداره!

به جاش از چی استفاده کنیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دوستان من از نسخه 6.77 تا الان که 6.86 اومده کاربر freegate هستم .... یه مدت پولی شده بود ولی بعد دوباره برای ایران راه افتاد .... البته در این 2-3 ماهه اخیر به علت اعمال سرکوب . سرور های freegate ترافیک خیلی بالایی از طرف ایران داشتن به همین دلیل استفاده ایرانیها رو از freegate محدود کردن

به گفته سازندگان freegate دز تاریخ 21 ژوئن (2-3 روز بعد از ا ن ت خ ا ب ا ت ) 340 میلیون کانکشن از ایران داشتن که اینو میخوان در کتاب رکورد های Guinness ثبت کنن ! آبروی ما بیشتر از قبل میره اینجوری !!!

حالا شما میتونی از ultrasurf 9.5 استفاده کنی ... ورژن های قبلیش مزخرف بود ولی در ورژن 9.5 خوب شده .. برای دانلود هم مشکل نداره .....

y91z
07-09-2009, 16:04
از ultrasurf استفاده کن
لینک دانلود

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید