PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : قطع کامل صدای درون کیس با عایق کاری.

shabe.saket
06-09-2009, 22:36
سلام بچه ها.
آقا ما این تاپیک و زدیم که هر کی راهی به ذهنش میرسه یا تجربه مفیدی در این مورد داره رو اینجا بگه.
چطوری و با چه موادی توی کیس و عایق کاری کنیم که صدای ویز ویزی اصلا ازش نیاد؟:27:
کسی چیزی به ذهنش میرسه؟!!!
نهایت تشکر از کسایی که پست میدن.:40:

godsmak
06-09-2009, 23:42
دوست عزیز دقیق نفهمیدم منظورت از عایق کاری کجای کیسه!
ولی عمده صدای تولیدی کیس ها از فن های اونهاست که نمیشه عایق کاریشون کرد!

Hessam_7800gtx
07-09-2009, 00:26
خوب اگه کیس رو عایق کنید هوا چطور بره داخلش؟؟؟؟ با عایق کاری کیس تنها کاری که کردید ترکوندن سیستمتونه.

newomega
07-09-2009, 01:49
خوب اگه کیس رو عایق کنید هوا چطور بره داخلش؟؟؟؟ با عایق کاری کیس تنها کاری که کردید ترکوندن سیستمتونه.

درود

خب می تونه از خنک کننده های آبی کار کنه . . توی یه کیس دیدم که پمپ و مخزنش رو هم داخل کیسش گذاشته بود . . البته اون کیس بالای 300 دولاره ولی نمی دونم اصولا ربطی به نوع کیسش هم داشت یا روی هر کیسی میشد اجراش کرد !

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با سپاس

godsmak
07-09-2009, 09:15
درود

خب می تونه از خنک کننده های آبی کار کنه . . توی یه کیس دیدم که پمپ و مخزنش رو هم داخل کیسش گذاشته بود . . البته اون کیس بالای 300 دولاره ولی نمی دونم اصولا ربطی به نوع کیسش هم داشت یا روی هر کیسی میشد اجراش کرد !
آخه دوست عزیز، فرض کن از خنک کننده مایعات هم استفاده کردی و داخل کیس هم گذاشتی، میشه بگی مایع درون مخزن رو با چی خنک میکنی؟
احتمالا توی اون عکسی هم که شما دیدین ، مخزن یه راه تبادل هوا با خارج کیس داشته!

shabe.saket
07-09-2009, 09:22
نه اون جوری هم نیست بچه ها. ببین مشکل تهویه رو با فیلتر حل کنیم. مثلا یه طرف کیس رو که بازه از بالا تا پایین فیلتر هود آشپز خونه میشه زد. با این کار هم هوا رفت و آمد میکنه هم جلوی صدا گرفته میشه.:27:
موادی که استفاده خواهد شد مهمه که چقدر نقش عایق صدا دارن.
دوست عزیز درسته که عمده صدای تولیدی از فن هاست ولی من دقت کردم صدای ویز ویز ضعیف داخل کیس از برد مادربرده که الکتریسیته توش میره این ورو اون ور .
یه راهی واسه این میخوام پیدا کنم.:2: