PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : طریقه استفاده تم در ویندوز Xp ??

pejmangame
06-09-2009, 20:56
سلام
من امروز رفتم تم برای ویندوز گرفتم حالا چجوری اینها رو نصب کنم؟ یه برنامه داره به اسم xp stayler سال 2004 و ارور میده و enable نمیشه.

تم ها هم بعضی ها یک فایل و بعضی ها هم یک فایل و چند پوشه.
چجوری استفاده کنم ممنون
ssy اگه جای مناسب تاپیک نزدم.

tashakor
06-09-2009, 22:21
اگه نمر افزار هست که فقط نصب می کنید...
اما اگه فایلی هست : اول باید نرم افزار مربوطه نصب بشه که معمولا توی ویندوز های دست کاری شده این نرم افزار موجود هست...
اگه بازم نصب نبود بگردید یه نمونش رو پیدا کنید ( خیلی زیادن و کم حافظه) و نصب کنید....
خوب حالا فایل ها رو توی این دایرکتوری بریزید...

C:\WINDOWS\Resources\Themes

aqronis
06-09-2009, 22:28
درود.
برای استفاده از از تم هایی با پسوند "msstyles" در ویندوز اکس پی باید فایل Uxtheme.dll رو هک کرد. میتونید برای اینکار ابتدا ورژن فایل مورد نظر خودتون رو پیدا کنید (در قسمت Properties) وبعد از اینترنت اون رو دانلود کنید یا از برنامه های Uxtheme Patch استفاده کنید.
بعدش تم های مرد نظرتون رو به فولدر Resource در دایرکتوری ویندوز کپی کنید. اسم فایل با پسوند msstyles باید با اسم فولدر یکسان باشد. بعد از قسمت display properties اقدام به تعویض تم کنید. همینطور میتونید مستقیم بر روی فایلی که پسوند msstyles رو داره دوبار کلیک کنید.
موفق باشید.

pejmangame
07-09-2009, 11:36
سلام دوستان

من برنامه UXTheme Multi-Patcher 6.0 رو نصب کردم.

حالا شکل ویندوزم کلاسیک شده و تم ها رو که اجرا میکنم کلاسیک میشه و حتی خود تم اکی پی هم کلاسیک شده.

version windows = xp s2 build 2600 5.1
در ضمن فایل uxpatcher واقع در sestem 32 نه پاک میشه نه میشه replace فایلی جایگزینش کرد.
حالا من چی کار کنم؟

mkIANI_en
07-09-2009, 13:10
سلام دوست عزیز
شما اگه امکانش رو دارید از سیستم ریستور ویندوز استفاده کن و برگردون به حالت قبل از نصب این نرم افزار
اگه مشکلت حل نشد بگو تا یه راه دیگه بهت بگم

Masоud
07-09-2009, 13:40
سلام

ابتدا نرم افزار زیر رو دانلود و نصب کنید .

SP3 UxTheme Patcher 1.3

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

سپس Theme ها رو درون مسیر زیر کپی کنید :

C:\WINDOWS\Resources\Themes

روی SP2 هم جواب میده.

موفق باشید :40:

RezaTaghizadeh
25-09-2009, 14:22
با سلام.
با تشکر از تمام برو بچ های بالا که مطلب گذاشتند جهت راهنمایی.
pejmangame ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) جان عزیز اول موارد دلخواه رو از تم ها رو در مسیر زیر قرار بده:
C:\Windows\Resources\Themes
حالا با استفاده از نرم افزار TuneUp Utilities و بخش TuneUp Styler نرم افزار می تونی به سادگی و بدون دستکاری توی فایل های ویندوز تمام تم های موجود رو استفاده کنی.
بعد از استفاده ار تم ها با گزینه Apply حالا تمام تم های موجود به لیست موجود در Display Properties اضافه خواهند شد.