PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خرید از اینترنت فوری

bunny
06-09-2009, 18:23
سلام

من می خواستم برای خرید از اینترنت از اکانت های پی پال استفاده کنم ولی وقتی به چند تا از سایت هایی که این اکاننت را برای من تهیه می کنند(مثل پارسی نیک یا epay.ir) همگی نوشتن که پس از تهیه اکانت باید از اینترنت ماهواره ای یا اکانت های --- استفاده کنی تا مشخص نشه آی پی که وارد نت میشم از ایرانه وگرنه اکانتم ممکنه بسوزه:41:

اگه می شه منو راهنمایی کنید کارم خیلی فوریه

در ضمن من مشهد هستم:46:

ممنونم

bunny
06-09-2009, 18:28
ببخشید اگه میشه نحوه خرید این وی پی ان و اینترنت ماهوارهای و خرید کارتهای دی وی بی رو شرح بدین

ممنونم

sinasalar2007
06-09-2009, 20:15
می تونی با قیلتر شکن خریدت رو انجام بدی
اکانت وی پی******ان رو هم که همه جا میفروشن ...

Tornado2800
06-09-2009, 23:58
می تونی با قیلتر شکن خریدت رو انجام بدی
به هیچ عنوان توصیه نمیشه !
از چیز پی ان استفاده کنید

Tornado2800
06-09-2009, 23:58
ببخشید اگه میشه نحوه خرید این وی پی ان و اینترنت ماهوارهای و خرید کارتهای دی وی بی رو شرح بدین

ممنونم

برای خرید اکانت ها بستگی داره شما چه سرویسی بخواید از کجا
چه ماهواره ای تا بشه نمایندشو بهتون معرفی کرد

farzadshekoohi
07-09-2009, 09:34
با سلام خدمت شما دوست عزیز من 2 سال هست که دارم با پی پال کار می کنم اصلاٌ به اینترنت ماهواره ای احتیاج نیست و چون ایران رو قبول نداره . شما با هر ملیتی که در پی پال ثبت نام کردین ( اکثرا کانادا و امریکا هست ) یک وی پی ان بخر و راحت کار کن

blackflame
08-09-2009, 21:39
اگه بگی دقیقا برای چه کاری می خوای از paypal استفاده کنی بهتر میشه کمکت کرد.اگه فقط می خوای خرید کنی virtual credit card بهترین انتخابه.بدون هیچ دردسری خریدتو انجام میدی.paypal میتونه از credit card پول دریافت کنه.

bunny
13-09-2009, 13:04
اگه بگی دقیقا برای چه کاری می خوای از paypal استفاده کنی بهتر میشه کمکت کرد.اگه فقط می خوای خرید کنی virtual credit card بهترین انتخابه.بدون هیچ دردسری خریدتو انجام میدی.paypal میتونه از credit card پول دریافت کنه.

سلام
من یه سری ثبت دامنه داشتم چون می خواستم بلایی که سر ((( پی 30 دانلود )))
اومد برای من تکرار نشه الان توی resellerclub (مال directi ) ثبت ریسلری کردم و حالا مونده یه اکانت اینترنتی ( پی پال ، مسترکارت یا ویزا کارت ) بخرم تا ثبت دامنه رو انجام بدم (باید 200 دلار بپردازم)

در ضمن با این کار میتونم برای تمدید هم از هر کارت دیگری اقدام کنم یا نه فقط با همون کارت اولی میشه تمدید دامنه رو انجام داد؟؟؟؟؟؟
چون شنیدم مثلا آنلاین نیک فقط پرداخت کننده هزینه ثبت دامنه رو میشناسه

لطفا منو راهنمایی کنید
در ضمن من مشهد هستم

ممنونم

bunny
13-09-2009, 13:14
راستی توی ریسیلر کلوب اگه نوع پرداخت رو ریال انتخاب کنیم ایرادی نداره ؟؟؟؟
در ضمن اگه ایران رو انتخاب کنیم بعدا برای پرداخت گیر نمیده ؟؟؟؟؟؟؟؟

bunny
19-09-2009, 12:35
سوالمو بی جواب نزارین !!!!!!!!!!!!

ممنونم

bunny
21-09-2009, 11:11
راستی توی ریسیلر کلوب اگه نوع پرداخت رو ریال انتخاب کنیم ایرادی نداره ؟؟؟؟
در ضمن اگه ایران رو انتخاب کنیم بعدا برای پرداخت گیر نمیده ؟؟؟؟؟؟؟؟

کسی خونه نیست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

sara999
21-09-2009, 21:26
سلام دوست عزیز

شما بهتره اگه فقط همین یکدفعه میخوای خرید کنی و سال بعد هم تمدید کنی توسط یکی دیگه این کار را انجام بدی ، چون اگه یکبار اشتباهی وصل بشی و حواست نباشه حتما اکانتت را پی پل میبنده

راه دیگه هم اینه که راحت یک حساب خارجی باز کن و یک کارت روش بگیر و هر جا خواستی و هر چه قدر خواستی خرید کن