PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Adobe Photoshop 8.0.1 CS Full همراه کرک و فیلم اموزشی

M.e.h.r.a.n_Swe
03-02-2005, 02:48
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Adobe Photoshop 8.0.1 CS

این برنامه رو فکر کنم که اکثرتون بشناسید و یا حتی اگر هم نمیشناسید حتما اسمش و تعریفاشو شنیدید ولی برای کسانی که نمی دونند توضیح کمی میدم

Adobe Photoshop یک برنامه ای هست که توسط ان میتوانید عکسهای خودتون رو به صورت کاملا حرفه ای ویرایش کنید. البته برنامه های مشابه زیادی مثل Adobe Photoshop وجود دارد اما هر کسی که تا به حال با Adobe Photoshop کار کرده باشد اولین انتخابش برای ویرایش عکس خواهد بود

در ضمن این برنامه همانطور که گفتم جزو بهترین برنامه هاست به همین دلیل پلاگین های خیــــــــلی زیبایی هر چند وقت براش ساخته می شوند که شما با افزودن این پلاگین ها به پلاگین هایی که خودش نیز دارد میتوانید بهتر و زیباتر کاری را که میخواهید بر روی یک عکس انجام دهید

شما میتوانید به یک نمـــــــونه از عکسهایی که توسط این برنامه ویرایش شده است در زیر نگاه کنید

البته در خیلی از سایتها دانلود این نرم افزار را قرار داده اند همراه یک شماره سریال یا کرک ولی اولا که این برنامه فقط باید از روی CD اصلی اینستال بشه تا از شما سریال بخواد پس در نتیجه سریالی که این گونه سایتها میگذارند بیفایده بوده و داشتن این سریال هیچ دردی را دوا نخواهد کرد
و اما کرک .... خودم بارها شده گــــــــــــــــول این گونه کرک ها رو خوردم و کلی وقت صرف کردم تا دانلود بشه اخرشم هیچی و تازه خود سازنده های این کرک ها هم نوشته بودند که تا فلان روز و فلان تاریخ کار خواهد کرد ...... یک چیز دیگه هم یادم رفت بگم تازه باید تاریخ کامپیـــــــــوتر رو هم اینقدر عقب جلو میبردی که ساعت کامپیوتر قاطی میکرد و اخرشم ساعت تبدیل به یک مشکل حل نشدنی میشد

اما نگران این مسائل نباشید من خودم کرکی رو براتون در پایین گداشتم که طرز کرک کردنشم احتیاج به هیچ چیزی نداره و راحت هر کسی با خواندن فایل Adobe photoshop Read me که خودم نوشتم میتونه تا هر وقتی که این برنامه رو داره به صورت کاملا رجیستر شده ازش استفاده کنه
در ضمن من خودم هم برنامه رو هم کرک رو تست کردم و 100% میباشد

Adobe Photoshop 8.0.1 CS Full Version

Size:152 MG

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

دانلود کرک با حجم 1.57 مگ

پاسورد برای باز کردن فایل کرک : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
در داخل کرک فایل Adobe Read me رو که به صورت EXE هستش و به فینگلیشی نوشته شده را بخونید البته این EXE به صورت عکس هستش ولی چون من این رو براتون ساده کرده و به صورت کارت در اوردم که هم لذت ببرید و هم اینکه خواندنش برای هر کسی راحت باشه

بعد از دانلود کردن و کرک کردنش قبل از هر چیز بهتون تبریک میگم و اما حالا برای کسانی که بلد نیستند و میخوان که طرز کار با این برنامه رو یاد بگیرند و یا اونایی که یه چیزایی بلدند اما میخوان که حرفه ای بشن براتون یک چیز دیگه دارم

Adobe Photoshop Training

برای يادگيری واستفادهُ کامل از نرم افزار Adobe Photoshop پيشنهاد ميکنم اين فايل را دانلود کنيد. اين فايل که بصورت EXE می باشد را اجرا کنيد . بعد از نصب فايل وباز کردن آن تمامی ابزارها و امکانات Adobe Photoshop برايتان بصورت فيلم نمايش داده می شود.نگاه کنيد و قدم به قدم با اين نرم افزار ويرايش تصويری آشنا شويد . اما جـــــــــون هر کسی که دوست دارید بعد از اینکه یاد گرفتید مــــــــــورچه رو تبدیل به فیل نکنید :D

دانلود Adobe Photoshop Training

۱۸۲,۴۱ مگابايت

موفق و پیروز باشید

Milad71
17-02-2005, 03:12
سلام خسته نباشید ببخشید اما این کرک که کار نمکند !! اگه میشه کمک کنین یعنی باز میشه با پسورد اما تو فایلش هیچی نیست . ممنون مشم کمک کنید مرسی

M.e.h.r.a.n_Swe
17-02-2005, 03:25
1.57 مگابایت حجم توش هیچی نیست :shock:

پس این حجم به خاطر چیه :?:

بعدشم کرک رو من خودم تست شده گذاشتم اینجا و به هیج عنوان قبول نمیکنم که کار نکنه این تست شده عزیز من

موفق باشی

Milad71
17-02-2005, 04:15
مرسی که جواب دادین اما بخدا باز که میشه خالیه!! قبول ندارید همین الان خودتون تست کنین دوباره من قصد بی ادبی ندارم به شما خوشحال مشم نتیجه رو بدونم یا اینکه راه حلی به من معرفی کنین شدیدا نیاز دارم منونم

Navid
17-02-2005, 04:39
Milad71 جان من به خاطر حرف شما کرک رو دانلود کردم و کرک هم کاملا سالم و کامل بود
در ضمنM.e.h.r.a.n_Swe جان چه کردی داداش !!! :mrgreen:

Milad71
17-02-2005, 04:54
مرسی داش مهران حالا شد!!! شاید چون من پسورد رو کپی میکردم اینجوری میشد اما دست درد نکنه مرسی دادش :wink:

Milad71
17-02-2005, 06:09
مهران جان شرمندام به خدا اما کارهایی که گفتی برای کرک کردن انجام دادم اما بازهم زد 30 روز !!!:( اومدم همه فایلهای فتوشاپ رو پاک کردم از کامپیوتر که دوباره انجام بدم مبینم متاسفانه لینک کرک کار نمیکنه اگر زحمتی نیست دوباره اپلودش کنین ممنونتون مشم :cry: :cry: :cry: :oops:

M.e.h.r.a.n_Swe
17-02-2005, 10:02
اینجا دوباره Upload کردم میتونی بری و دانلود کنی . برای دانلود کردن این فایل بعد از اینکه سایت باز شد میاریش پایین و در پایین نوشته Free بر روز اون کلیک میکنی و بعد حدود 30 تا 40 ثانیه صبر میکنی تا لینک دانلود رو بهت بده

M.e.h.r.a.n_Swe
17-02-2005, 10:09
Navid جان راستش هنـــــوزم دارم با Kaspersky ور میرم :wink:

Milad71
17-02-2005, 16:09
اقا مهران سلام اقا این برای من دانلود نمیشه اگه زحمتی نست لطفا ایمیل کنید برام فایل رو سپاس گزارت هم میشم

Khasraji@gmail.com

M.e.h.r.a.n_Swe
17-02-2005, 16:34
اقا مهران سلام اقا این برای من دانلود نمیشه اگه زحمتی نست لطفا ایمیل کنید برام فایل رو سپاس گزارت هم میشم

Khasraji@gmail.com

دوست عزیز فرستاده شد به ایمیل ولی همین فایلی رو هم که Upload کردم راحت دانلود میشه و مشکلی هم نداره و مشکل شما اینه که از دانلود منیجر استفاده کردید در حالی که این جور فایلها رو باید توسط دانلود خود ویندوز دانلود کرد

ولی اگر از IDM هم استفاده کنید موفق به دانلود خواهید شد

موفق باشید

Amir_P30
19-02-2005, 00:25
آقا اين برنامه و آموزش خيلي خوبه من منتقلش مي كنم به بخش آموزش :wink: :wink: :wink:

Milad71
19-02-2005, 00:30
salam mehran jan bazham manam sharmnadam ama in patch ke gozashtin bara adobe barname gaboulesh nemikone hamonu karhaye ke shoma tozih dadin anjam dadam Patche digeye nadaran ke set beshe ba barnameh manoun misham

Navid
19-02-2005, 10:44
دوست عزیز لطفا فارسی بنویس

-------------------------------------------------
این لینک کرک شرکت پرند هست ( شاید به کارتون بیاد ) :

M.e.h.r.a.n_Swe
19-02-2005, 11:48
Amir_P30 جان مرسی عزیز :)

-------------------------------------------------------------
Milad 71

دوست عزیز به شما پیشنهاد میکنم که بری نحوه استفاده کردن از کرک های مختلف رو که اموزشش هم در بخش اموزشی انجمن P30 world وجود داره مطالعه کنی

این کرک توسط شخص من یعنی M.e.h.r.a.n_Swe همراه با خود برنامه ازمایش شده و بعد از ازمایش شدن در انجمن معرفی شد

موفق باشید

Shahin King
14-02-2006, 02:31
انتقال از انجمن مقالات به زیر مجموعه فتوشاپ

arash_irani
03-03-2006, 02:26
سلام دوستان
من قبلا یه بار با هزار گرافتاری اون آموزش رو دانلود کردم ولی هر کاری کردم نتونستم نصبش کنم و از آموزش استفاده کنم :sad:
البته شایدم من بد دانلود کردم ولی خواستم بگم هر کسی اینترنت پر سرعت داره دانلود کنه ونتیجه رو بگند
ممنون از معرفیتون مهران جان :)
موفق باشید
یا حق

amin_msw
03-03-2006, 11:21
آقا توي اين فوتوشاپ که گذاشتين ميشه فارسي نوشت؟؟؟ من يه ورژن داشتم (me نبود) ولي قشنگ فارسي مينوشت توش.

mossi
03-03-2006, 13:29
سلام دوستان
من قبلا یه بار با هزار گرافتاری اون آموزش رو دانلود کردم ولی هر کاری کردم نتونستم نصبش کنم و از آموزش استفاده کنم :sad:
البته شایدم من بد دانلود کردم ولی خواستم بگم هر کسی اینترنت پر سرعت داره دانلود کنه ونتیجه رو بگند
ممنون از معرفیتون مهران جان :)
موفق باشید
یا حق

این ورژن که دیگه از مد افتاده . الان همه از cs 2 استفاده میکنند .
تو بازار هم هست . همه جا هم برای دانلود هست . 300 مگ است .
مشکلات کرک ورزن 8 را اصلا نداره .

Elfin-D
03-03-2006, 23:52
مسي جان
cs 2 سيستم فدرتمند ميخواد و رو سيستمهاي ذغالي ما بالا نيماد و درست كار نميده!
بعدش هم معمولا وقتي يك برنامه جديد مياد بايد كمي صبر كرد و ديد چه صحبتهايي دربارش ميشه!
من كه در باره اين cs 2شنيدم كه فرق زيادي نكرده!

mossi
06-03-2006, 02:51
مسي جان
cs 2 سيستم فدرتمند ميخواد و رو سيستمهاي ذغالي ما بالا نيماد و درست كار نميده!
بعدش هم معمولا وقتي يك برنامه جديد مياد بايد كمي صبر كرد و ديد چه صحبتهايي دربارش ميشه!
من كه در باره اين cs 2شنيدم كه فرق زيادي نكرده!

این ورژن 9 خیلی باحاله . اما راست میگی اولش کند میاد بالا . حتی با 2000 رم و پی4 3 گیگ .

ورزن 8 کرکش همیشه با مشکل روبرو بود . با هر کرکی یک سری از فونکشناش کار نمیکرد .
اما این اصلا چنین مشکلاتی نداره . ضمن اینکه چهار 5تا تول جدید و خیلی به درد خور هم روش گذاشتند .
از جمله اکسترکت . که من فکر نمیکنم این تو هشته بود .

Elfin-D
06-03-2006, 13:41
مرسي از توضيحت
ميشه بگي اين ابزارهاي جديد چه كارهايي ميكنند؟

leuven
20-07-2007, 03:16
سلام , من ورژن Adobe Photoshop 8.0.1 CS Full رو دارم اما کرک یا سریالی ازش ندارم اینجا یک کرک در صفحه اول هست اما دیگه دانلود نمیشه اگر امکانش هست یک upload ازش بزارید یا یک سریال ممنونم . موفق باشید

mahsoft
20-07-2007, 08:27
leuven عزیز بهتر بود تو بخش کرک و سریال درخواست میدادید

نکته :

یه نسخه از فتوشاپ 8 هست که تاریخ exper داره
SN: 104503749158264849306210
اگه جواب نداد تاریخ ویندوز رو عقب بکشید بعد امتحان کنید
در قیر اینصورت بهتره یه نسخه دیگه تهیه کنید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

روز جون
29-08-2010, 22:42
سلام.ببخشید مثل اینکه لینک دانلود هم نرم افزار هم آموزشش مشکل پیدا کرده، لطف می کنید واسم ایمیل کنید؟
ممنون میشم.

pedramh
30-08-2010, 10:04
سلام.ببخشید مثل اینکه لینک دانلود هم نرم افزار هم آموزشش مشکل پیدا کرده، لطف می کنید واسم ایمیل کنید؟
ممنون میشم.
خدای من !!!!!! :18:
بعد از سه سال فکر نمیکنم دیگه لینک سالم از فتوشاپ CS پیدا کنید! :5:
الان میتونید ورژن های جدید تر رو دانلود کنید.
دانلود فتوشاپ CS5 با حجم 1.5 گیگابایت!:

شما این تاپیک رو از کجا پیدا کردید؟! : دی
موفق باشید :11:

maleki_eng1359
24-10-2010, 12:34
این لینک دانلود که اصلا خراب هست...
لطفا بررسی کنید و اصلاح کنید تا بتونیم استفاده کنیم...
ممنون...

arash6755
09-11-2011, 14:15
خرابه فایلاش

YAHYA-PRO
11-11-2011, 22:33
اوهو تاپیک مال سال 2007 هست الان داریم میریم تو 2012!
هی!!! عمر لامذهب چقدر زود میگذره ]-:
میتونید نسخه cs5 نسخه خاورمیانه ای رو از لینک زیر دریافت کنید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ull/