PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آخرین آپدیتهای ویندوز رو از کجا میتونم دانلود کنم؟؟

reza,n
06-09-2009, 11:06
با سلام:
دوستان من از SP3 استفاده میکنم که آپدیت March هستش.میخواستم بپرسم اگه من بخوام آپدیتهای اونو تا تاریخ جاری یکجا دانلود و نصب کنم از کجا میتونم این کار رو انجام بدم؟؟؟؟؟ در نظر بگیرید نخوام بزارم خود ویندوز آپدیت کنه. چون میخوام آپدیتهاش رو یکجا دانلود کنم و ضمنا" نگه شون دارم تا روی سیستم دیگه ای که توانایی اتصال به اینترنت رو نداره استفاده کنم.
با سپاس
رضا

AB
06-09-2009, 11:12
میتونین سریال آپدیت ها (KBxxxxxx)رو تو سایت download.microsoft.com وارد کنین و فایل اجرایی آپدیت رو دانلود کنین.

reza,n
06-09-2009, 14:52
میتونین سریال آپدیت ها (KBxxxxxx)رو تو سایت download.microsoft.com وارد کنین و فایل اجرایی آپدیت رو دانلود کنین.
خب دوست من همین سریالها رو از کجا بیارم؟؟؟؟؟ اصلا" از کجا بدونم از مثلا" March تا حالا چه آپدیتهایی ارائه شده؟؟؟؟

AB
06-09-2009, 15:06
در قسمت آپدیت ویندوز check for updates but let me choose whether to download and install them رو بزن.بعد بزن چک

کنه.کنار ساعت برات یه notification میاره که اگه بازش کنی لیست آپدیت ها رو برات میاره.

reza,n
06-09-2009, 15:44
دوست من آیا باید حتما" ویندوزم قانونی باشه؟؟؟؟در ضمن بعد از اینکه دانلود کرد از کجا میتونم Setup دانلودها رو بردارم تا بتونم جای دیگه ای استفاده کنم؟؟؟
ضمنا" نرم افزاری برای اینکار(دانلود آپدیتها از جایی و یا سروری) موجود نیست؟؟؟

Ghaioom
06-09-2009, 16:10
دوست من آیا باید حتما" ویندوزم قانونی باشه؟؟؟؟در ضمن بعد از اینکه دانلود کرد از کجا میتونم Setup دانلودها رو بردارم تا بتونم جای دیگه ای استفاده کنم؟؟؟
قبلاً یکی گفته بود فقط آپدیت اون سیستم رو میتونی رو همون سیستم نصب کنی رو سیستمهای دیگه نمیشه.

reza,n
06-09-2009, 16:35
دوستان من میخوام آپدیتها رو دانلود و اونها رو روی سیستم خودم و سیستمهای دیگه نصب کنم.نمیخوام فقط ویندوز خودم رو آپدیت کنم.مثلا" آپدیتهای ارائه شده از March تا الان رو بتونم دانلود کنم.البته یه نرم افزاری هست به نام Windows Update Downloader که دارم تستش میکنم.
اگه دوستان اطلاعات دیگه ای دارن لطفا" ارائه کنند.
ممنونم

AB
06-09-2009, 18:53

نه لازم نیست.90 درصد آپدیت ها بدون نیاز به قانونی بودن ویندوز دانلود میشن.واسه اون 10 درصد هم با اپلای

کردن windows genuine patch میشه دانلودشون کرد.

نباید بزاری دانلود کنه.بزار چک کنه و لیستشو بهت بده.بعد شناسه آپدیت ها (همون kb ها) رو تو قسمت سرچ

سایتی که دادم بزن و دانلود کن.:46:

قبلاً یکی گفته بود فقط آپدیت اون سیستم رو میتونی رو همون سیستم نصب کنی رو سیستمهای دیگه نمیشه.

همینطوره.

دوستان من میخوام آپدیتها رو دانلود و اونها رو روی سیستم خودم و سیستمهای دیگه نصب کنم.نمیخوام فقط ویندوز خودم رو آپدیت کنم.مثلا" آپدیتهای ارائه شده از March تا الان رو بتونم دانلود کنم.البته یه نرم افزاری هست به نام Windows Update Downloader که دارم تستش میکنم.
اگه دوستان اطلاعات دیگه ای دارن لطفا" ارائه کنند.
ممنونم

اگه فایل اجرایی آپدیت ها رو بگیری مشکلی نداره و میتونی رو سیستم خودت یا سیستم های دیگه نصبشون

کنی.

abfat
07-09-2009, 21:23
عزیزان برای آپدیت حتما باید ویندوز قانونی باشد اگه نباشد تصب نمی شوند یا اگر نصب شوند هیچ تاثیری ندارند.در ضمن اگر از مایکروسافت دانلود کنید به ویندوز ربطی ندارد فقط باید قانونی باشد

AB
07-09-2009, 21:42
عزیزان برای آپدیت حتما باید ویندوز قانونی باشد اگه نباشد تصب نمی شوند یا اگر نصب شوند هیچ تاثیری ندارند.در ضمن اگر از مایکروسافت دانلود کنید به ویندوز ربطی ندارد فقط باید قانونی باشد

شرمنده ولی این حرفتون درست نیست.:10:

hellbrain666
07-09-2009, 21:43
برو
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

AB
07-09-2009, 22:35
در ضمن از این سایت هم میشه دان کردن.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

abfat
08-09-2009, 10:35
شرمنده ولی این حرفتون درست نیست.:10:
امتحان کنید.مثلا برید آپدیت مربوط به ویروس آتوران رو از مایکروسافت دانلود کنید بعد یه ویروس آتوران بندازید تو سیستم با ویندوز غیر اصل اون وقت از کار خودتون پشیمون میشید.البته با یه روش خاص میشه یه ویندوز غیراصل رو اصل کرد

AB
08-09-2009, 15:59
امتحان کنید.مثلا برید آپدیت مربوط به ویروس آتوران رو از مایکروسافت دانلود کنید بعد یه ویروس آتوران بندازید تو سیستم با ویندوز غیر اصل اون وقت از کار خودتون پشیمون میشید.البته با یه روش خاص میشه یه ویندوز غیراصل رو اصل کرد

من تو خونه 3 تا سیستم دارم(+لپ تاپ برادرم)همیشه هم فایل های اجرایی آپدیت ها رو رو سیستم خودم دان

میکردم رو اون یکی ها هم نصب میکردم.تو این 4 تا کامپیوتر هم تا حالا مشکلی برام پیش نیومده.همه آپدیت

ها (از جمله همین اتورانی که میفرمایین) کامل نصب شدن بدون هیچ ایرادی .

در ضمن برای اطمینان میتونین HASH فایل ها رو فایل اصلی مقایسه کنین.

این روشی هم که میفرمایین باهاش میشه فقط genuine advantage ویندوز رو دور زد و ویندوز شما رو قانونی

نمیکنه.

hosein67
08-09-2009, 16:29
دستتون درد نکنه دنبال همین میگشتم اپدیت دارم میکنم ممنون