PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ساده ترين روش هك گوشيهاي نوكيا S60 v3

DJ.Mamal
05-09-2009, 17:39
سلام
ديگه بحث هك گوشيها با توجه به مزيتهاش داغه و اكثر كاربراي حرفه اي و نيمه حرفه اي گوشيهاشونو هك ميكنن تا بتونن بي دردسر هر چي ميخوان رو گوشي نصب كنن...
من با يه روش فوق العاده ساده گوشيمو هك كردم و تونستم N-Gage رو نصب كنم
گفتم اين روش رو شما هم تست كنيد تا اگه جواب داد همه استفاده كنن
روش كار خيلي سادس
اين نرم افزار رو دانلود كنيد و روي گوشي نصب كنيد

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
موقع نصب يه جا سوال ميكنه چي بايد نصب بشه...با توجه به مدل گوشي FP1 يا FP2 تيك ميزنيد...Binpda security manager هم بايد نصب بشه..تيك ميزنيد و نصب ميكنيد
بعد كه نصب شد نرم افزار Binpda security manger رو اجرا كنيد...پيغام ها رو اوكي كنيد..
تمام

تست كنيد...گوشي من 5700 هستش..جواب داد
الان هم N-gage رو روش نصب كردم

*M!L4D*
05-09-2009, 17:51
سلام ...
محمد جان خیلی زحمت کشیدی ممنون ...!
من این روش رو خیلی وقت پیش رو گوشیم(6220) امتحان کردم و متاسفانه Security Manager باز نمیشه ...
تو تاپیک محمدرضا هم بودش

Majid393
05-09-2009, 18:16
میشه گفت که این روش ، روشی برای هک کردن فریمورهای قدیمی هست .....:46:

*M!L4D*
05-09-2009, 18:20
میشه گفت که این روش ، روشی برای هک کردن فریمورهای قدیمی هست ..... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](45).gif

تقریبا" همون SecMan هستش...![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](45).gif

DJ.Mamal
05-09-2009, 20:33
يعني رو فيرم ور هاي جديد نميشه؟
فيرم ور من 3.83 هستش

خوب اگه جواب نميده لطف كنين تاپيك رو قفل يا حذف كنيد
ممنون
شرمنده كه تكراري بود...يعني قديمي بود

alirezaja
07-10-2009, 09:35
سلام به تمام دوستان عزیز من یه مشکل دارم من گوشیم n86 هست یه بار هکش کردم ولی مجبور شدم ریستر کنم و الان که دوباره میخوام هک کنم هر کدوم از ورژن های helloBx رو اجرا میکنم وقتی به مرحله install rootcert میرسه از برنامه خارج میشه و روی لودینگ همین قسمت میمونه لطفا راهنماییم کنید

ممنون

*M!L4D*
09-11-2009, 15:14
سلام به تمام دوستان عزیز من یه مشکل دارم من گوشیم n86 هست یه بار هکش کردم ولی مجبور شدم ریستر کنم و الان که دوباره میخوام هک کنم هر کدوم از ورژن های helloBx رو اجرا میکنم وقتی به مرحله install rootcert میرسه از برنامه خارج میشه و روی لودینگ همین قسمت میمونه لطفا راهنماییم کنید

ممنون

سلام
خب تو تاپیک خودش مطرح میکردی !
HelloOX 2.3 رو امتحان کن !