PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Ice age 3 / عصر یخبندان 3

Lord-Voldemort
05-09-2009, 14:08
به نام خدا
سلام
امروز می خواهیم درباره ی عصر یخبندان 3 صحبت کنیم البت کسایی که دیدن می فهمند که
من چی می گم:20:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](2).jpg
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

داستان :داستان این عصر یخبندان با یقیه قسمت هاش فرق داشت می دونید که داستان دو انیمیشن قبلی دربارهی فرار از ریزش یخ بود ولی این انیمیشن داستانش با بقیه فرق داشت و داستانی کاملا زیبا وعاشقانه بود

داستان از این قرار بود که زن منی (همون بوفالوهه)حامله بود و...بعد این بار دو سنجاق توی فیلم بودند و ...و سید با دوستانش دعوا می کنه و همچنین اون ببره و ...همه می رند توی زمین و...(این از همه مهمتره بود)
نخواستم تعریف کنم تا ببینید و این انیمیشن را از دست ندهید :46:

گرافیک: واقعا گرافیک عالیه بود هیچ جاش اشکال نداشت مثلا برفی که روی زمین بود واقعا واقعی بود همه چیز مثل یخ .بو فالوها . حیونات دیگر .
پایان داستان :نمی گم تا ببینید چجوری شد همه ی داستان توی آخرش هست
حالا نوبت شماست تا نظراتتون را بگید ؟..؟
آرزو مند ارزوهاي سبزتان داش ممد ...

King_90
05-09-2009, 16:00
واقعا فوقوالعاده بود.خیلی تماشایی بود.داستانش که از نظر عاطفی خیلی قشنگ تر از قسمت های قبل شده بود.کلا همه خصیت ها منو به خنده می انداختن.داستانش که شما نخواستی لو بدی منم چیز خاصی ازش نمی گم فقط میگم که عالی بود.
ولی اوج شاهکار این فلیم همین سنجاب هست.
سید هم که دوباره با خل بازیهاش همه رو می اندازه تو دردسر.ایندفعه با اون سه تا بچه دایناسور دیگه واقعا غوغا کرد.
ولی من به شخصه خیلی از دیه گو خوشم میاد.بچه خیلی باحالیه.
در کل خیلی قشنگ بود.

a.z.p.z
05-09-2009, 20:44
دقیقا جای این تاپیک خالی بود بنظر خودم هم بهترین نسخه همین نسخه 3 بود !!! ...
به قول شما اره سید هم واقعا کاراش احمقانه و خنده دار بود .. (راستی قضیه فندق و سنجاب هم باحال بود خیلی خنده دار و جالب بود ... ) (خنده داستان یه طرفش سنجاب ها بودن یه طرفش کارای سید :دی)
خنده دار ترین جاهاشم همون جایی بود که توی تونل یا همون غار مرگ بودند که به خاطر اون گازها خندشون گرفته بود صداشون عوض شده بود :دی .... اونجاش خودم از خنده مردم !!! ....

Lord-Voldemort
05-09-2009, 23:40
دقیقا جای این تاپیک خالی بود بنظر خودم هم بهترین نسخه همین نسخه 3 بود !!! ...
به قول شما اره سید هم واقعا کاراش احمقانه و خنده دار بود .. (راستی قضیه فندق و سنجاب هم باحال بود خیلی خنده دار و جالب بود ... ) (خنده داستان یه طرفش سنجاب ها بودن یه طرفش کارای سید :دی)
خنده دار ترین جاهاشم همون جایی بود که توی تونل یا همون غار مرگ بودند که به خاطر اون گازها خندشون گرفته بود صداشون عوض شده بود :دی .... اونجاش خودم از خنده مردم !!! ....

واقعا فوقوالعاده بود.خیلی تماشایی بود.داستانش که از نظر عاطفی خیلی قشنگ تر از قسمت های قبل شده بود.کلا همه خصیت ها منو به خنده می انداختن.داستانش که شما نخواستی لو بدی منم چیز خاصی ازش نمی گم فقط میگم که عالی بود.
ولی اوج شاهکار این فلیم همین سنجاب هست.
سید هم که دوباره با خل بازیهاش همه رو می اندازه تو دردسر.ایندفعه با اون سه تا بچه دایناسور دیگه واقعا غوغا کرد.
ولی من به شخصه خیلی از دیه گو خوشم میاد.بچه خیلی باحالیه.
در کل خیلی قشنگ بود.

سلام من با هر دوتاتون موافقم البته من از اونجاش که دایناسور بار اول اومد توی شهر بعد همه ساکت بودند یگدفه اون حیوونه جیغ کشید خیلی حال کردم و همونجایی که از اون توی تونل یا همون غار مرگ بودند که به خاطر اون گازها خندشون گرفته بود صداشون عوض شده بود :دیخیلی حال کردم
بعد در مورد سنجاب ها اصلا کل برنامه توی این ها خلاصه شده واقعا کسی که داستانش را ساخته مغز داستان نویس بوده :11:

CAnZO
06-09-2009, 23:21
... مثلا برفی که روی زمین بود واقعا واقعی بود
اشاره خوبی بود. مخصوصا صحنه ای که سید تخم رو روی برف میغلتونه ... جابجا شدن برفها پشت تخم خیلی چشم گیر هست.

answer-3
06-09-2009, 23:25
من عاشخ این سید هستم ... اونجایی که می خواد از یه گاومیش واسه بچه دایناسور ها شیر بدوشه خیلی جلب بود !!

Lord-Voldemort
07-09-2009, 00:05
من هم عاشق سید بودم ولی آخرش عاشق اونی شدم که توی زیر زمین فرمانده بود

King_90
07-09-2009, 22:31
من هم عاشق سید بودم ولی آخرش عاشق اونی شدم که توی زیر زمین فرمانده بود

نه اتفاقا من از اون زیاد خوشم نمی امد.سید خیلی عالی و خنده دار بود.بعدش هم سنجابه.ولی کلا سید از همه بهتر بود.
ببینم دوستان قرار هست قسمت چهارم هم بسازن یا نه؟:46:

pcforlife
08-09-2009, 23:55
نزدیک یه هفته است dvd شو خریدم... ولی وقت نکردم نگاش کنم...:41: ولی یه تکیه هایی شو تو مانیتور های بازار ایران دیدم (مردم ازخنده!!:39::31::39:) که اسكرات دستش فندقه و از اونور یه اسكرات شکل خودش (البته ماده!:27:) داره واسش دلبری میکنه...:40: (و احتمالا باید بدونید چه اتفاقی میوفته!:21:)
دیدم نظرم و تو همین تاپیک میدم... :10:
یاعلی

سباستین
09-09-2009, 03:09
منی (همون بوفالوهه)
منطورت از بوفالو همون ماموت دیگه!!!:46:
معمولا در سه یا چند گانه ها، قسمت اول بیشترین کیفیت و پرداخت سناریو رو دارند. و قسمت های بعدی در پی فروش قابل قبول فیلم اول و برای به دست آوردن سود بیشتر هستند. قسمت های دوم و سوم عصر یخبندان با وجود پیشترفت تکنولوژی در عرصه انیمیشن از وجوه بصری قوی برخوردارند. خنده دار و سرگرم کننده هم هستند. اما پرداخت سناریو و شخصیت ها در قسمت های دوم و سوم به نسبت فیلم اول ضعیف ترند. مثلا همین ببر دندان شمشیمری که اسمش یادم نیست در قسمت اول در ابتدا شخصیتی شرور داشت که در روند داستان در مواجهه با خوبی هایی که از گروه می بینه از کرده های بد گذشته پشیمان می شه و نشون می ده که در پس درنده خویی ، قلبی مهربان داره. یا همین ماموت اصیله (منی) در ابتدا موجودی خود خواه و مقروره که عینا یک همچین دگرگونی شخصیتی براش اتفاق می افته و تا جایی پیش می ره که برای تجات ببر جون خودش رو در معرض خطر می ذاره. انسان ها که همیشه دشمن حیوانات بودند و سنگ نوشته ها و تصاویر پارینه سنگی هم این مطلب رو در فیلم اول نشون می ده در انتهای فیلم تحت تاثیر خوبی جمعی از حیوانات قرار می گیرند.
فیلم اول پیام داره. دوستی رو ترویح می کنه . تواضع رو تایید می کنه. دوستی های عمیق و از خود گذشتگی رو تصویر می کنه و خودخواهی و کینه و درنده خویی رو تقبیح می کنه.
اما فیلم های دو و سه چیز جدیدی ارائه نمی دن و گاهی همان موارد فیلم اول رو تکرار می کنند.
در کل فیلم سرگرم کننده و گاهی خنده دار بود با تصاویر و انیمیشن فوق العاده.

zahedy2006
09-09-2009, 04:22
اما فیلم های دو و سه چیز جدیدی ارائه نمی دن و گاهی همان موارد فیلم اول رو تکرار می کنند.

نكته زيبايي كه تو قسمت 3 بود اشاره اون به تنهايي سيد و نحوه جبران اون - با بچه مردم ! - بود و همچنين تنهايي ديگو (ببر) و نقش حمايتي خانواده در قالب طنز

Lord-Voldemort
10-09-2009, 22:33
هرچی بود هیچ چی به پاش نمی رسه

pcforlife
13-09-2009, 15:00
امروز نشستم نگاش کردم... بسیار زیبا بود...

من هم عاشق سید بودم ولی آخرش عاشق اونی شدم که توی زیر زمین فرمانده بود.
اسمش باک بود... واقعا نویسنده های Ice Age 3 از نظر شخصیت پردازی خوب ارکتری رو به داستان فیلم عرضه کردن.

به شدت تایید میشه!!:16::16::16::16:

راست میگه، کسی خبری چیزی داره؟:20:

unknown girl
18-09-2009, 00:09
خسته نباشید واقعا من فک کردم واسه دانلوده

pcforlife
27-09-2009, 01:01
خسته نباشید واقعا من فک کردم واسه دانلوده
و آن زمان که خداوند چشم ها را آفرید...!!:18:
دوست عزیز، تاپیک "عصر یخبندان 3" زیر مجموعه انجمن انیمیشن/کارتون است که در اونجا راجع به انیمیشن ها و کارتون ها در تاپیک های جدا بحث و بررسی میشه...
برای دانلود فیلم های انیمیشن باید به انجمن مربوط به اون یعنی انجمن"دانلود انیمیشن" و تاپیک های زیرمجموعش مراجعه کنید!
برای مثال تاپیک دانلود فیلم Ice Age3 در آدرس زیر موجود است...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
یاعلی

Bs_panzer
29-09-2009, 19:12
اوون جاش باحال بود که اون سنجابه پرنده از آب در میاد بعد این زور میزنه چتره خودشو باز کنه :16:

اون جا که رودی رو هوا به اون پرنده تنفس مصنوعی می داد :39:

mstf666
29-09-2009, 19:19
کرکر خنده بود...
سید خیلی باحاله....

*QWERT*
08-10-2009, 18:19
بچه ها به نظرتون کی دوبله میشه؟؟
آخه این زبان اصلیش حال نمیده.صداهاشون انگار اسب آبی.وقتی دوبله میشه 100 برابر خنده دارتر میشه.به خاطر صدای سید:دی

nw_nk
08-10-2009, 23:16
...

...
راست میگه، کسی خبری چیزی داره؟:20:

طبق اطلاعات نه چندان جدید, شماره چهارم که فعلا نامش Ice Age Th4w هست ساخته خواهد شد. منی, سید, دیگو, الی و اسکرت یخ زدن و تصادفا در زمان فعلی در یک موزه یخشون آب میشه. متفاوت با قسمت های قبلی اما میتونه جالب باشه.

بچه ها به نظرتون کی دوبله میشه؟؟
آخه این زبان اصلیش حال نمیده.صداهاشون انگار اسب آبی.وقتی دوبله میشه 100 برابر خنده دارتر میشه.به خاطر صدای سید:دی

برعکس من با صدا و دیالوگ های اصلی هر فیلم بیشتر حال می کنم. چیه صداهای جلف و دیالوگ های طنز واضح بی ارزش که اضافه می کنند.

*QWERT*
09-10-2009, 00:03
چیه صداهای جلف و دیالوگ های طنز واضح بی ارزش که اضافه می کنند.
همینا بامزش میکنه وگرنه خودش آنچنان بامزه نیست.
بالاخره دیدم یه شیرازی یه کاره بود تو این فروم:دی

pcforlife
09-10-2009, 00:35
برعکس من با صدا و دیالوگ های اصلی هر فیلم بیشتر حال می کنم. چیه صداهای جلف و دیالوگ های طنز واضح بی ارزش که اضافه می کنند.
در مجموع باهات موافقم... دوبله یک سری از لذت ها و پیوند هایی رو که آدم با زبان اصلی داره رو از بین میبره، ولی بعضی از انیمیشن های دوبله شده خیلی خوب دوبله شدن مثل Incredible.

طبق اطلاعات نه چندان جدید, شماره چهارم که فعلا نامش Ice Age Th4w هست ساخته خواهد شد. منی, سید, دیگو, الی و اسکرت یخ زدن و تصادفا در زمان فعلی در یک موزه یخشون آب میشه. متفاوت با قسمت های قبلی اما میتونه جالب باشه.
مرسی از توضیحاتت.
یاعلی:11:

Benygh
09-10-2009, 00:51
جالب بود ... ولی کلا خیلی از چیز ها نمیتونند بیش از حد ادامه دار بشند ... این هم داره اینطوری میشه ...

تو دیالوگ ها قسمت سوار بر اون دایناسور پرنده ... یا هر چیزی که اسمشه جالب بود که خلبان میگفت Roger به معنای تایید و اون دو تا سنجاب میگفتند حالا نمیشه اول سید رو نجات بدیم بعد Roger رو ؟! :دی

.:SMS:.
20-12-2009, 13:53
به نظر من بهتر از قسمت دوم بود و در حد قسمت اول
دوبلش هم به نظر من تاثیرش روی فیلم مثبت بوده
فکر نکنم قسمت بعدی بتونه در این حد و اندازه ظاهر بشه

ms368
27-12-2009, 19:42
منم اینو با کیفیت HD-720p و دوبله فارسی دیدم روی LCD 2261v :5:

کلا من با سید و اون باگ و اون دوتا نوچش خیلی حال کردم

یعنی توی قسمت 4 در زمان فعلی هستن که یخشون توی موزه آب میشه ؟!

Codename 77
22-01-2010, 01:40
سلام ....
آیا این انیمیشن نسخه چهارمی هم خواهد داشت ؟

xeNociDe
05-03-2010, 14:19
بله...خواهد داشت...طبق قرار معلوم کارگردان قراره سید رو سروسامون بده!!!:دی

Lord-Voldemort
05-03-2010, 21:31
زدی توی خال حتما اون عروسی می کنه
اون دوتا سنجاب هم همدیگه رو می کشند