PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : احتیاج سریع به نرم افزار مدریت و حسابداری ویدئو کلوپ

shs8
04-09-2009, 13:51
سلام دوستان
من نرم افزار مدریت و حسابداری ویدئو کلوپ رو میخوام
اگه کسی داره
یه ندایی هم به من بده
ممنون

shs8
05-09-2009, 13:56
یعنی هیچکس نیست
که این نرم افزارو داشته باشه

djjamal
05-09-2009, 17:08
یه نرم افزار هست به اسم کلوپ یار تو گوگل سرچ بزن پیدا میکنی.

shs8
06-09-2009, 15:39
یه نرم افزار هست به اسم کلوپ یار تو گوگل سرچ بزن پیدا میکنی.
دوست عزیز ممنون از راهنماییتون ولی همه سایتا برای فروش گذاشتن اونم به قیمن25000ت من نمی خوام بخرم ومی خوام دانلود کنم
هالا اگه لینکی دارین بزارین ممنون

djjamal
07-09-2009, 10:58
بیا گلم این کلوپ یار همراه با کرک دیگه چی میخوای:5:

نرم افزار کلوپ یار

سیستم جامع مدیریت و حسابداری یکپارچه فروشندگان محصولات فرهنگی و عرضه نرم افزار - خرید ، فروش و کرایه

کلوپ یار شامل :

دفترچه تلفن کامل بهمراه خروجی چاپ - امکان تولید و چاپ برچشب کد برای فیلم ها - ثبت مشخصات فیلم های کلوپ با حداقل 16 آیتم مجزا - امکان تولید و ذخیره کلیپ هر فیلم جهت نمایش به مشتری - ثبت مشخصات اعضاء کلوپ و صدور کارت عضویت عکس دار - ثبت هزینه های متفرقه در کلوپ و محاسبه خدمات انجام شده - گزارش از وضعیت کلوپ ، اعضاء ، لیست فیلم ها ، خدمات و ... - تهیه فایل پشتیبان بصورت خودکار و آرشیو آنها بصورت هفتگی - امکان دادن تخفیف به اعضاء برتر و ندادن فیلم به اعضاء بد حساب - دفتر روزنامه ( محاسبه کل درآمد کلوپ در پایان هر روز بصورت ریز ) - امکان ایجاد و تولید لیست فیلم های انتخابی و دلخواه و ساخت آلبوم جهت مشتریان - امکان گزارشگیری از گردش عملیات مشتریان - چاپ کارتکس برای اعضاء - استفاده از جستجوگر سریع جهت دسترسی به فیلم ها و پخش همزمان فیلم - فاکتور خرید و فروش بهمراه تعریف تعداد و مشخصات کالای جانبی - سیستم حقوق و دستمزد کارمندان کلوپ و محاسبه دریافت ها و برداشت ها - امکان رزرو فیلم جهت اعضاء بهمراه چاپ لیست کامل از فیلم ها در اختیار مشتری - امکان کرایه دادن دستگاه های بازی و جانبی بهمراه محاسبه مبلغ کرایه و صدور قبض - ثبت کلیه فیلم ها و یا نرم افزارهای موجود در یک سی دی با امکان دسترسی سریع به آن

قیمت : 25000 تومان

لینک دانلود نرم افزار :
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
لینک دانلودکرک(باید محتویات این پوشه رو وقتی که برنامه بسته است در محل نصب نرم افزار کپی فرمایید) :

پسورد فایل زیپ :
برای ورود به برنامه:
یوزر=مدیریت
پسورد=123

ب:10:ه نقل از وبلاگ نرم افزارهای قفل شکسته:8:

shs8
07-09-2009, 14:00
دست گلت درد نکنه خیلی کار درست بود
به بدبختی دانلود کردم ولی عالی بود