PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تندر یا چری؟

Maziar_69
04-09-2009, 12:18
سلام.
خسته نباشید دوستان.

ما یک ماهی هست که دنبال تندر E2 LP هستیم. ولی لامصب کم شده و قیمتش هم کشیده بالا.
هرکی هرچقدر میخواد قیمت میده. :18:

چند جا هم پرسیدیم گفتن پول رو بدین ما 20 روز دیگه تحویل میدیم. نمایندگی هم نبودا. از همین دلال ها ی ماشین بودن. :18:

راستش ما هم ترسیدیم و ندادیم. :41:

حالا تو بخش قیمت خودرو همین سایت دیدم نوشتن خودروی چری A15 ویانا قیمتش 13.5 هست.
میخواستم یه راهنمایی بکنید در مورد امکانات این مدل و تجهیزات ایمنی که داره.
و آیا اصلا ارزش داره اینو بگیریم یا نه؟
اگه عکس هم ازش بود ممنون میشم بزارین. :11:

rami_hemi
04-09-2009, 12:31
واقعیتش با این وضعیت تولید کم تندر بخصوص مدل e2lp کمی پیدا کردنش سخته و لی خیلی از چری a15 ماشین برتری هستش من توصیه میکنم دنبال چری نترید هر چی باشه ماشین چینی هستش ر مقابل شما میتونید ریو و با توجه به اینکه بودجه شما 15 تومن هستش سمند lx هم بخرید ولی چری رو اصلا توصیه نمیکنم چون همین چری توی ه تست در روسیه حتی زا سمند ال ایکس هم رتبه کمتری آورده بود .

farshad bugatti
04-09-2009, 12:57
اگه قرار بود چری خرید که لیفان 520 خودش تو کاغذ ماشینه خوبی هستش اما تو عمل که اصلا اینطور نیست پس ماشین های چینی به درد نمیخورند منم با رامین موافقم سمند lx خوبه.

Maziar_69
05-09-2009, 00:35
ممنون از نظراتتون.

راستش اصلا این ماشین رو ندیدم حتی.
عکسی ازش نیست؟

همینطور در مورد امکانات فنی و رفاهی چه اطلاعاتی هست؟
سایتی چیزی نداره بشه ازش اطلاعات گرفت؟

ممنون.

MoHaMaD ZaNd
05-09-2009, 10:28
به نظر من بين تندر و چري صد در صد تندر بهتره !!! اما اگه نخواي تندر بگيري سمند ال ايكس هم خوبه !!!
در ضمن فكر كنم عكسش اينه !!
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

farshad bugatti
06-09-2009, 13:18
اینم مشخصات چری
4 سیلندر 1600 سی سی 16 سوپاپ 97 اسب بخار وزن حدوده 1500 کیلو میانگین مصرف سوخت 7/8
مثل اینکه با دو گیر بکس دستی و اتوماتیک قراره عرضه بشه و CNG خور هم هستن
قیمت: 600/12 دوگانه 600/13
به نظر من اصلا ارزش خرید نداره
قیافشم قدیمیه اصلا جذاب نیست تندر تو قیافه هر چی باشه از این بهتره...
در مقایسه با تندر از لحاز فنی:
تندر 90
1600 سی سی- 105 اسب بخار - 16 سوپاپ - مصرف 4/8
وزن 1115
تندر هم از لحاز کیفیت ساخت - ایمنی و رفاهی از چری برتره.

corey
06-09-2009, 16:57
مازیار چری چیه بابا
پست ماشین بشینی ملت تو خیابون بهت میخندن
ای همه ماشین تو این قیمت هست حالا تندر نشد 206 یا پرشیا و یا 405 و...

metallica is me
06-09-2009, 17:09
به نظرم تو ماشینای زیر 20_21 تندر 90 از همه بهتره شاید بخندین به حرفم ولی زیر 40 ملیون مزدا 3 زیر 20 تندر 90

farshad bugatti
06-09-2009, 19:09
به نظرم تو ماشینای زیر 20_21 تندر 90 از همه بهتره شاید بخندین به حرفم ولی زیر 40 ملیون مزدا 3 زیر 20 تندر 90
هر کس ملاکی برای خرید خودرو ی مناسب برای خودش داره نمیشه گفت 100% تو یک محدوده قیمت فلان ماشین بهتره زیر 20 - 21 خیلی ماشین ها هستن که از تندر بهتره اما با توجه به ارزش در برابر پول میگیم تندر ماشینه خوبی هستش

Maziar_69
06-09-2009, 22:25
من که نمی خوام سعید.
من خودم پراید دارم. :دی
بابام میخواست.

امروز با بدبختی و از طریق 2 تا واسطه تونستیم یه تندر پیدا کنیم.
رفتیم خود پارس خودرو. توی جاده مخصوص - کیلومتر 9.

ماشینه فقط 4 کیلومتر راه رفته بود. :18::27:
خلاصه با پررویی تمام من نشستم پشتش. :دی
واقعا حرف نداره.
خیییلییی سواری خوبی میده.
شتابشم که نگووو. :18:

BLACK-BLACK
06-09-2009, 22:31
سلام.
خسته نباشید دوستان.

ما یک ماهی هست که دنبال تندر E2 LP هستیم. ولی لامصب کم شده و قیمتش هم کشیده بالا.
هرکی هرچقدر میخواد قیمت میده. :18:

چند جا هم پرسیدیم گفتن پول رو بدین ما 20 روز دیگه تحویل میدیم. نمایندگی هم نبودا. از همین دلال ها ی ماشین بودن. :18:

راستش ما هم ترسیدیم و ندادیم. :41:

حالا تو بخش قیمت خودرو همین سایت دیدم نوشتن خودروی چری A15 ویانا قیمتش 13.5 هست.
میخواستم یه راهنمایی بکنید در مورد امکانات این مدل و تجهیزات ایمنی که داره.
و آیا اصلا ارزش داره اینو بگیریم یا نه؟
اگه عکس هم ازش بود ممنون میشم بزارین. :11:

برادر من صد درصد دنبال چری نرو اگه پولتم کمه حتی اگه شده به یه پرشیا 82 هم قناعت بکنی دنبال چری نرو چیه ادم مگه از جونش سیر شده خودشو دستی دستی بندازه تو خطر:41:

با اینکه از 405 و سمند و همخانواده هاشون خیلی بدم میاد ولی تو این یه مورد بهت توصیه میکنم اگه از قیافه تندر هم خوشت نیومد سمند و 405 خیلی خیلی از چری بهتره

Maziar_69
07-09-2009, 01:14
برادر من صد درصد دنبال چری نرو اگه پولتم کمه حتی اگه شده به یه پرشیا 82 هم قناعت بکنی دنبال چری نرو چیه ادم مگه از جونش سیر شده خودشو دستی دستی بندازه تو خطر:41:

با اینکه از 405 و سمند و همخانواده هاشون خیلی بدم میاد ولی تو این یه مورد بهت توصیه میکنم اگه از قیافه تندر هم خوشت نیومد سمند و 405 خیلی خیلی از چری بهتره

پست قبلیم رو بخونید دوست عزیز. :46:
ممنون از راهنماییتون. :11:

mkhavari2000
07-09-2009, 23:27
من که نمی خوام سعید.
من خودم پراید دارم. :دی
بابام میخواست.

امروز با بدبختی و از طریق 2 تا واسطه تونستیم یه تندر پیدا کنیم.
رفتیم خود پارس خودرو. توی جاده مخصوص - کیلومتر 9.

ماشینه فقط 4 کیلومتر راه رفته بود. :18::27:
خلاصه با پررویی تمام من نشستم پشتش. :دی
واقعا حرف نداره.
خیییلییی سواری خوبی میده.
شتابشم که نگووو. :18:

مبارک باشه ماشین خوبی گرفتین
در باره شتابش صبر کن وقتی 3000 تا راه رفت اونوقت ببین چی کار میکنه
الان ecu طوری تنظیم شده که شتاب ماشین واسه آب بندی پایین باشه

Maziar_69
08-09-2009, 13:55
والا همین الانشم خیلی کولاکه.
با کولر روشن هم کم نمیاره.

mania2000
03-11-2009, 14:13

می خواستم بگم شما با این سن وسال چقدر اطلاعات دارید که آمدید در باره کمپانی بزرگی مثل چری که
محصولاتش به بیش از شصت کشور جهان صادر می کنه نظر میدی درسته چینی هست ولی چین درجه
یک هم میسازه حالا مثل اینکه این تندر و پرو وسیله های توی آنها بکار رفته کجایی هست برو یک موتور
تندر را باز کن متوجه میشی ....ای کاش چینی بود :41:

armiin
03-11-2009, 15:05
می خواستم بگم شما با این سن وسال چقدر اطلاعات دارید که آمدید در باره کمپانی بزرگی مثل چری که
محصولاتش به بیش از شصت کشور جهان صادر می کنه نظر میدی درسته چینی هست ولی چین درجه
یک هم میسازه حالا مثل اینکه این تندر و پرو وسیله های توی آنها بکار رفته کجایی هست برو یک موتور
تندر را باز کن متوجه میشی ....ای کاش چینی بود :41:

موافقم!!
به نظر من چري مشكلش قديمي بودن تيپشه .

mania2000
04-11-2009, 14:21
موافقم!!
به نظر من چري مشكلش قديمي بودن تيپشه .

ممنونم دوست عریزم قبول دارم قدیمی هست محصول فکرکنم 2003 هستش خب فکر می کنید پژو پارس
تکنولوژی اش مال کدام ساله که اینقدر سنگش را به سینه می زنیم a15 امکاناتی داره که پارس یا تندر ندارند
همه امکاناتش به روز هست اگر سوریه رفته باشید مثل پراید یا پیکان ما همه گیر شده همه هم راضی بودند
از a15 و توی ایران هم چنین امری دور از انتظار نیست .

Lamanta
04-11-2009, 14:41
الان كسايي كه تندر دارن يا مي خوان بخرن بعدا با مشكل لوازم يدكي مواجه نميشن ؟!

farshad bugatti
04-11-2009, 15:18
الان كسايي كه تندر دارن يا مي خوان بخرن بعدا با مشكل لوازم يدكي مواجه نميشن ؟!
چرا میشن الان هم بدتر شده اما تندر ماشینی نیست که زود زود خراب بشه اما اگه یکی از قطعات کلیدیش خراب شد پیدا کردنش تا 1 ماه هم طول میکشه.

armiin
04-11-2009, 15:22
ممنونم دوست عریزم قبول دارم قدیمی هست محصول فکرکنم 2003 هستش خب فکر می کنید پژو پارس
تکنولوژی اش مال کدام ساله که اینقدر سنگش را به سینه می زنیم a15 امکاناتی داره که پارس یا تندر ندارند
همه امکاناتش به روز هست اگر سوریه رفته باشید مثل پراید یا پیکان ما همه گیر شده همه هم راضی بودند

منظورم اين نبود كه 405 و فك و فاميلش جديدن.
ولي درمورد چري فكر كنم جايي خوندم طراحي اوليه ش ماله فولكس واگن اگر اشتباه نكنم برزيله و خيلي قديمي تر از 2003 باشه.
راستي صندوق عقبش ليفت بكه ؟؟ من بازش رو نديدم ولي از كنارش رد شدم از روي درزش ينطور بنظر ميومد.

farshad bugatti
04-11-2009, 16:04
تندر را باز کن متوجه میشی ....ای کاش چینی بود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](40).gif

لطفا به کسی توهین نکنید..... درسته چین درجه یک هم داره اما دیگه 20 سال بعد هم نمیتونه به اروپا(تندر) برسه.....
چین کپی میکنه اما از روی ماشین های حداقل یک دهه پیش....! همین چری و لیفان هم از جمله این ماشینا هستن.

همون طور که گفتم چری کپی شده از ماشین های حداقل یک دهه پیشه متاسفانه تو طراحی چری هم این اتفاق افتاده و طراحیش خیلی قدیمی و ناشیانه هستش (من طراحی مینیاتور رو به اون ترجیح میدم!)
دلیل بر این نیست که جدید تره باید طراحیش از پرشیا حرفه ای تر و زیبا تر باشه طراحی چری سندی است که چین خیلی کار داره که تو صنعت خودرو سازی حرفی برای گفتن داشته باشه....

mania2000
08-11-2009, 09:55
لطفا به کسی توهین نکنید..... درسته چین درجه یک هم داره اما دیگه 20 سال بعد هم نمیتونه به اروپا(تندر) برسه.....
چین کپی میکنه اما از روی ماشین های حداقل یک دهه پیش....! همین چری و لیفان هم از جمله این ماشینا هستن.

همون طور که گفتم چری کپی شده از ماشین های حداقل یک دهه پیشه متاسفانه تو طراحی چری هم این اتفاق افتاده و طراحیش خیلی قدیمی و ناشیانه هستش (من طراحی مینیاتور رو به اون ترجیح میدم!)
دلیل بر این نیست که جدید تره باید طراحیش از پرشیا حرفه ای تر و زیبا تر باشه طراحی چری سندی است که چین خیلی کار داره که تو صنعت خودرو سازی حرفی برای گفتن داشته باشه....

عجب کار بدی می کند این چینی ها کپی کاری :13:خوش به حال خودرو سازان خودمان ابتکار رشان حرف
ندارد موتور پیکان را می گذارند روی پژو میشه آر دی باز موتور نیسان را می گذارند روی کاروان بعد میان شکل
زشت تندر 90 را تغییر میدن تا خوشگل شه:41:

mania2000
08-11-2009, 10:00
من یک تندر 90 داشتم که همه افراد فامیل مسخره ام می کردند که خجالت نمی کشی سوار زشت ترین ماشین از نظر
طراحی شدی البته قبول دارم از نظر موتوری خوبه ولی خیلی زشته این قیمت براش زیاده منم فروختم فعلا پارس سال گرفتم

امير موسر
08-11-2009, 10:12
تندر واقعا از هر نظر عالیه ! من خودم پشتش نشستم ! تو جاده چالوس ماشین فول پر (سرنشین و صندوق پر) تو سربالایی پرشیایی که با ما بود رو خورد ! فقط کمی این دور موتورش زود میره بالا ( زود زود باید دنده داد ) ! چی میگن بهش !؟

mehdi-2009
08-11-2009, 13:57
منم با امیر موافقم به نظر من تو ایران و بین ماشین های زیر 20 میلیون تندر از همه سره هم از نظر قدرت وسرعت و هم از نظر راحتی تازه قیافشم بهنظر من خیلی قشنگه به هر حال سلیقه افراد باهم فرق میکنه.

MoHaMaD ZaNd
08-11-2009, 14:33
منم با امیر موافقم به نظر من تو ایران و بین ماشین های زیر 20 میلیون تندر از همه سره هم از نظر قدرت وسرعت و هم از نظر راحتی تازه قیافشم بهنظر من خیلی قشنگه به هر حال سلیقه افراد باهم فرق میکنه.
تا حدودي موافقم . البته توي سرعت كه فكر نميكنم سرعتش از همه بيشتر باشه !!! چون ضريب آيروديناميك افتضاحي داره !!!
در مورد قيافه هم كه بازم موافقم . هركس يه سليقه اي داره !!!

من یک تندر 90 داشتم که همه افراد فامیل مسخره ام می کردند که خجالت نمی کشی سوار زشت ترین ماشین از نظر
طراحی شدی البته قبول دارم از نظر موتوری خوبه ولی خیلی زشته این قیمت براش زیاده منم فروختم فعلا پارس سال گرفتم

حالا واسه چي پارس سال ؟؟؟؟ تندر به جز قيافه برتري كامل به پارس داره كه !!! ببينم حالا پارس سال رو چند گرفتي ؟؟؟

farshad bugatti
08-11-2009, 20:19
عجب کار بدی می کند این چینی ها کپی کاری خوش به حال خودرو سازان خودمان ابتکار رشان حرف
ندارد موتور پیکان را می گذارند روی پژو میشه آر دی باز موتور نیسان را می گذارند روی کاروان بعد میان شکل
زشت تندر 90 را تغییر میدن تا خوشگل شه

من واقیت رو گفتم کاری ندارم ایران چه جوریه.....اگه شما عمیق تر فکر میکردین خودتون متوجه میشدین که اگه چری یا لیفان ماشین خوبی بودن هیچ وقت وارد نمیکردن تا رقیب اصلی ترین محصولات خودشون (سمندو...)بکنند.قبلا خیلی بحث شده...

شاید اطلاعات شما از نظر نوع طراحی خودرو و کاربرد ان کمه به همین خاطر اینجوری فکر میکنید.البته قیافه سلیقه ای هستش نمیگم باید به زور پسندید اما نمیتونید بگید این ارزش پولش رو نداره چون تندر اونقدر ارزشش در برابر پولش زیاده که میشه با خودروهای 20 میلیونی هم مقایسه کرد.

barkhori
24-12-2009, 04:24
همه کسانی که زیراب چری میزنن اصلا سوار نشدن
بسیار عالیه.از اون تندر90 مضخرف که تو 120 به بالا فرمان میزنه و کل هیکلش میلرزه خیلی بهتره.قیمتش بهش میاد.مناسبه.من خریدم.عالیه. همه مضخرف میگن. چری شرکت معتبریه.

barkhori
24-12-2009, 04:51
چری از هر لحاظ عالیه

irinn65
29-12-2009, 02:46
تندر 2 تا نقص داره اول اینکه قطعاطش گرونه گرونترم میشه دوما شکل ظاهریشه باطنش خوب البته اگه قطعاتش هی نره بالا و ظاهرش متاسفانه..............مینی بوس ون......
2تا از رفیقام ال90داشتن هر دوشون فروختن یکیشون سر2ماه صفر فروخت 206 خرید رانندهاشم ماشالا بیشتر سن بالاهاست

mehdi-2009
30-12-2009, 19:21
همه کسانی که زیراب چری میزنن اصلا سوار نشدن
بسیار عالیه.از اون تندر90 مضخرف که تو 120 به بالا فرمان میزنه و کل هیکلش میلرزه خیلی بهتره.قیمتش بهش میاد.مناسبه.من خریدم.عالیه. همه مضخرف میگن. چری شرکت معتبریه.

عزیز بهتره احترام دیگردوستان را حفظ کنین. همه مضخرف میگن یعنی چی

mb2006
31-12-2009, 13:17
مرسی آقا مهدی عزیز
دوستان باید ضمن احترام به دیگران ، از بکار بردن الفاظ و کلمات نامناسب خودداری کنن.

saeedfarzi
11-01-2010, 14:54
لیفان از تمام ماشیت های زیر 20 میلیون سر تره . سوارش شدم تو خیلی از چیزا از ال 90 هم سرتره

AmiRreZA_RAcEr
11-01-2010, 21:56
لیفان از تمام ماشیت های زیر 20 میلیون سر تره . سوارش شدم تو خیلی از چیزا از ال 90 هم سرتره

ولی متاسفانه از زشتترین موجود داخل ایران ( ال 90 ) هم زشتتره !!! پس زشت ترین ماشین داخلیه !!