PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تعمیر فلش مموری

ali8464
04-09-2009, 12:12
با سلام
من در خواست یک نرم افزار برای تعمیر فلش مموری ها داشتم البته بسته به نوع فلش مموری که مال من از نوع silicon power هستش فرق میکنه.
مشکلی که برای فلش من اتفاق افتاد این بود که از 8 گیگا بایت فضا به 1.9 گیگابایت کاهش یافته بود و با فرمت های معمولی از طریق ویندوز درست نشد ولی بردم برا استفاده از گارانتیش گفتن طول میکشه و خودشون با یه نرم افزار مخصوص مشکل رو حل کردند میگفتند که از آنتی ویروس های nod32 یا avg استفاده کردی و حافظه یا بایوس اونو پاک کردی.
حالا با توجه به مشکل مذکور میشه این نرم افزار رو واسه دانلود قرا بدید
ممنون

Ship Storm
04-09-2009, 13:22
فکر میکنم باید از این نرم افزار استفاده کنی

حجم: 138 کیلوبایت

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

hajhossssein
04-09-2009, 13:35
سلام
منم یه فلش داشتم که خراب شده و دیگه نمیشه توش فایل کپی کرد
ارور رایت پروتکتد میده write protected
مدلشم Transcend
موفق باشید

Ship Storm
04-09-2009, 13:45
سلام
مدلشم Transcend
موفق باشید

تو هر سیستمی همینطوریه؟ چون شاید از بخش security ویندوز باشه که اجازه نده چیزی توش کپی کنی

Masоud
04-09-2009, 21:17
سلام
مدلشم Transcend
موفق باشید
سلام

مشکل Disk Write Protected !!

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

موفق باشید :40:

ali8464
05-09-2009, 10:31
سلام
با تشکر ببخشید این نرم افزار انگار کار کاهش فضا رو انجام میده چون نوشته که low level formatter منم امتحان کردم دوباره همون 8گیگ رو به 1.9 عوض کرد شاید high level formatter نرم افزار مورد نظر من باشه؟
ممنون میشم زود جواب بدید

sajad_n90
05-09-2009, 16:08
سلام
من یه فلش 4 گیگ hp داشتم که یه دفعه خراب شد یعنی وقتی میزنمش به کامپیوتر میگه باید فرمت بشه . اجازه فرمت هم میدم ولی ارور میده . آیا با نرم ابزار خاصی درست میشه؟؟؟؟؟
ممنون

djjamal
05-09-2009, 17:07
آقا سلام اون مشکل ورایت پروتکتد با یه فرمت ساده حل میشه!!!!کسی می تونه به من کمک کنه؟؟؟یه فلش 8گیگ کینگستون دارم که هر وقت فایلی میریزم توش به صورت هزار تا ÷وشه ناجور در میاد و با ویندوز هم فرمت نمیشه.فقط با ریزیور میشه.