PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک و راهنمایی برای انتخاب نرم افزار تدوین

sp1362
03-09-2009, 23:05
سلام دوستان
من می خوام به صورت جدی با یه نرم افزار میکس کار کنم دیگه خسته شدم یه سری با یولید کار کردم یه سری با ادیوس یه سری با مدیا استادیو و ... من می خوام با یه نرم افزار که کامل باشه و هیچ یک از معایب نرم افزار های فوق را نداشته باشه کار کنم لطف نموده و من را راهنمایی کنید که وقتم را صرف یادگیری کدام برنامه میکس کنم
با تشکر

mohamadhosein45
05-09-2009, 16:44
پريمير هم خوبه اديوس خيلي عاليه

علي طهماسبي
06-09-2009, 10:24
دوست عزيز در زمينه ميكس بايد از همه نرم افزارها استفاده كني حالا ببينم شما با محيط كدوم نرم افزار راحتريد با اون كار كن من قبلا با پريمير كار مي كردم ولي تازه گي از اديوس خيلي خوشم اومده و با اون بيشتر كارهامو انجام مي دم

mogh64
07-09-2009, 08:00
ادیوس برنامه کاملی برای میکس فیلمه

sp1362
07-09-2009, 13:01
سلام دوستان
تشکر از الطاف شما
دوستان من تصمیم گرفتم با ادیوس کار کنم Cd آن را تهیه کردم اما متاسفانه فقط در مورد افکت آن توضیح داده بود آیا کتاب آموزشی سراغ دارید که خیلی و.اضح توضیح داده باشد .
yaser_a
12-09-2009, 23:28
سلام بر شما

من از اكثر نرم افزار ها استفاده كردم . از اديوس ، پريمير ،‌يوليد و ...
به نظر من براي انتخاب يه نرم افزار بايد ببينيم كه چه كاري از اون مي خوايم مثلا براي كارايي مثل ساخت تيزرها من اديوس رو انتخاب مي كنم چون كنلجار رفتن با افكتها با اون خيلي راحته ولي از سرعت كار با اون رو كم ميدونم ( البته نظر منه ) . براي مونتاژ كارايي كه خيلي از افكت درش استفاده نمي كنم ترجيح ميدم از Avid Liquid استفاده كنم . مثلا مونتاژ فيلم و سريال ها رو من با اين نرم افزار انجام مي دم .
نتيجه : براي كاراي افكتيو اديوس از ما بقي بهتره --- براي كاراي بدون افكت و هنري اويد ليكوييد بهتره ( از نظر من )

ممنون