PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل عجیب فلش دیسک

majid_italy
03-09-2009, 22:07
سلام

من داداشم اینجا نیس به اینترنت هم دسترسی نداره 1مشکلی واسه فلش دیسک ترنسید 16 گیگش پیش اومده که من نتونستم کمکش کنم این بود که دست به دامن شما دوستان شدم. میگه وقتی فلش رو کانکت میکنه به لپ تاپ اتوران بالا نمیارتش ولی وقتی میره تو my computer درایوش میاد ولی روش کلیک میکنه یه ضربدر قرمز میاد و این پیغام یا ارور رو میده:
Drive is not accessible
The media is right protected
یعنی چی؟ یعنی قفل شده؟ یا کسی روش قفل کپی رایت یا همچین چیزی گذاشته؟ چارش چیه چون به هیچ وجه نمیتوته داخلش بشه حتی نمیتونه فرمتش کنه بازم همین ارور رو میده، لطفا راهنمایی کنین.

Lord_theOne
04-09-2009, 10:38
اگر فقط روي اون سيستم اينجوري مي شود نرم افزاري هست ويندوزشو عوض كنه حله

shahinfarasystem
04-09-2009, 14:11
سلام

روی سیستم دیگه هم امتحان کن و تر جیحا یه ویروس چک داشته باش دوست عزیز

saman3230
04-09-2009, 14:15
سلام

من داداشم اینجا نیس به اینترنت هم دسترسی نداره 1مشکلی واسه فلش دیسک ترنسید 16 گیگش پیش اومده که من نتونستم کمکش کنم این بود که دست به دامن شما دوستان شدم. میگه وقتی فلش رو کانکت میکنه به لپ تاپ اتوران بالا نمیارتش ولی وقتی میره تو my computer درایوش میاد ولی روش کلیک میکنه یه ضربدر قرمز میاد و این پیغام یا ارور رو میده:
Drive is not accessible
The media is right protected
یعنی چی؟ یعنی قفل شده؟ یا کسی روش قفل کپی رایت یا همچین چیزی گذاشته؟ چارش چیه چون به هیچ وجه نمیتوته داخلش بشه حتی نمیتونه فرمتش کنه بازم همین ارور رو میده، لطفا راهنمایی کنین.

منم یه 8GB داشتم همینجوری شده بود

نمی دونم تازیگیا هرکی ترسند داره اینجوری میشه

مرخص شده

aqronis
04-09-2009, 15:50
درود.
منم یه ترنسند داشتم و همین بلا سرش اومد، حتی فرمت هم نمیشد، در نهایت با دانلود برنامه Online Recovery که از سایت ترنسند دانلود کردم فقط تونستم فرمتش کنم.
تنهها راهش همین بود.