PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : The Lord of the Rings: The Battle for Middle-earth II

صفحه ها : [1] 2 3

OMID
02-03-2006, 11:28
The Lord of the Rings, The Battle for Middle-earth II

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این بازی هم دیروز در بازار پخش شد.
این بازی 6 سیدی و یا 1 dvd میباشد

By: EA Games

Genre: Real-Time Strategy

اسکرین شاتهای بازی

اینم مینیمم سیستم برای اجرای بازی

The Battle for Middle-earth(tm) II requires DirectX 9.0c To
install DirectX 9.0c or later, visit:

REQUIRED SYSTEM SPEC:

· Microsoft® Windows® XP
· PC with 1.6 Ghz equivalent or higher processor
· 256 MB of system RAM
· 512 MB of system RAM for online play with 3 or more players
· 6 GB available hard disk space
· 8x speed or faster CD-ROM drive or DVD-ROM drive (for the
Collector's Edition)
· 64 MB GeForce3-class video card. The game only officially supports
cards with ATI (Radeon 8500 or greater) and Nvidia chipsets, and
the Intel GMA 900 and GMA 950 products. The GeForce 4 MX is not
supported.
· Sound card with speakers or headphones
· Microsoft Mouse or compatible pointing device
· 56.6 Kbps or better modem for 1v1 online play
· Broadband connection for online play with 3 or more players
· DirectX 9.0c or above

Please note that while you will be able to play The Battle for
Middle-earth(tm) II with the specifications above, play experience can
benefit from additional RAM, above the required 256 MB.

jarooo_khakandaz
02-03-2006, 15:22
Genre: Real-Time Strategy

منظور چيه ايا سوم شخصم ميشه بازي كرد..............

ALt3rnA
02-03-2006, 17:07
یعنی ژانر بازی بصورت ریل تام استراتژی هستش (سوم شخص نیست)

jarooo_khakandaz
03-03-2006, 17:41
سلام.

EA همچنان گوی رقابت رو در ساخت بازی ها دزدیده و با خرید شرکتهای بازی سازی به قیمت های بالا فقط چند رقیب قدر داره که UBISOFT و KONAMI 2 تا از اونا هستن و میشه گفت قدرترینها هستن.بقیه شرکتها امتیازهاشون رو به قیمت بالا فروختن و کار EA رو راحت کردن.این شرکت جدیدا یاد گرفته هر فیلمی اومد بلافاصله امتیاز بازی ساختن رو از شرکت فیلمساز بگیره و دیگه وقط خودشو برای داستان سازی برای بازیا صرف نکنه. و این دقیقا بر عکس چیزیه که UBI و KONAMI عمل میکنن که مثلا برای نوشتن داستان SPLINTER CELL : CHAOS TEORY یوبی کلی پول بده به TOM CLANSY ویه داستان بنویسه و در مورد کونامی هم همینطور.در کل با اینکه EA با سرعت هرچه تمام تر داره بازی میسازه و میفروشه ولی سطح کیفی بازیاش بسیار پایین اومده و این دقیقا چیزیه که یوبی و کونامی لازم دارن.

The Battle for Middle-earth که ساخته شده توسط EA هست بر عکس کارای جدید EA یک بازی به تمام معنا جذاب از کار در اومد و فکر میکنم فروش خوبی داشت.سبک این بازی STRATEGY هست و هر3 داستان ارباب حلقه ها در این بازی وجود داره.در این بازی قهرمان ها نقش موثری رو دارن و شاید اگه شما 9 قهرمان این بازی رو داشته باشید دیگر نیازی به تیم و سپاه نداشته باشید و بتونید یک نقشه رو با همین 9 نفر فتح کنید که این با تمام جذاب بودنش کمی هم ناراحت کنندست که کمتر بهایی به افراد معمولی داده شده.خوب قهرمانها عبارتند از:

Gandalf-Aragorn-Legolas-Gimli-Boromir-Faramir-Ermor-Theoden-Eowyn

و 4 کوتوله قهرمان:

Frodo-Sam-Pippin-Merry

بازی بسیار نزدیک به داستانه خوب ولی عجایبی داره مثلا در قسمتی که قراره Boromir به دست Orc ها کشته بشه شما با یه حمله اونو نجات میدین و تا آخر بازی میمونه.ودر سپاه گاندولف و در کنار بقیه افراد میجنگه.(که خب در کل ایده جالبی از طرف EA بوده.)در مرحله اول این بازی شما با همون غول آتشین میجنگید و باید با گاندولف اونو شکست بدید و بر عکس فیلم دیگه گاندولف به اعماق دره پرت نمیشه و با شما از اون غار فرار میکنه.در بازی چند سپاه داره که شما میتونین با اون بازی کنید یکی سپاه گاندولف و دیگری سپاه Faramir که بعد از انجام چند ماموریت به گاندولف میپیونده و دیگری سپاه Ermor که بعد از انجام چند مرحله از گاندولف جدا میشه و به Theoden و Eowyn میپیونده.سپاه Elf ها به همراه هر دو گروه هستن و تقسیم شدن.سپاه سایه ها که همون سپاه Faramir هست به همراه گاندولف میجنگن.Rohan به همراه Theoden و Ermor میجنگن که همشون هم اسب سوارن.در گروه گاندولف Legolas,Aragorn,Gimli,Faramir,Boromir میجنگن و گروه بسیار قوی و قدرتمندی هستند که من دلیلشو در آخر بهتون میگم.در اول بازی گاندولف همون گاندولف خاکستری ولی بعد از جنگ با غول اول میشه همون گاندولف سفید با قدرتهای باور نکردنی.(در کل اگه استراتژی کار هستید حتما این بازی رو بازی کنید)

خوب از این ها گذشته به سپاه Orc ها یا همون ارکس ها میرسیم.که تمام قدرتشون به خاطر ارزونی یاراشون و در آمد آسانشون هست.افراد سپاه ارکسها بسیار آماتورن و اگه شما این تیم رو در بازی بردارید و به آخر برسونید مطمئنا استراتژی کار متوسط در حد خوبی هستید.قدرت اصلی این سپاه همون Saruman برادر گاندولفه که نیروی جادویی داره.

خب حالا میرسیم به قدرتهای جادویی افراد:

Gandolf

Wizard Blast(جادوی انفجار)

Lighting Sword(اشتعال شمشیر)

Leader Ship(رهبری)

Mount(سوار شدن(همون اسب سفید یا سایه روباه)اسب)

Istari Light(اشعه عصا)

Word of Power(واژه قدرت)

­­­__________

Aragorn

Athelas(شفا دهنده)

Blade Master(ارباب شمشیر)

Leader Ship(فرمانده)

Elendil(نور شمشیر)

Oath Breakers(شکنندگان قسم)

_________

Legolas

Hawk Strik(شاهین قدرت)

Knife Fighter(جنگجویان چاقو)

Train Archers(راهنمای کمان داران)

Arrow Wind(تیر باد)

_________

Gimli

Axe Throw(انداختن تبر)

Leap Attack(حمله پرش)

Slayer(قاتل)

_________

Boromir

Horn Of Gondor(بوق گاندر)

Leader Ship(فرمانده)

)Capitan Of Gondorفرماندهی گاندر)

_________

Faramir

Toggle Weapon(ضامن اصلحه)

Wounding Arrow(تیر کوک)

Leader Ship(فرمانده)

Capitan Of Gondor(فرماندهی گاندور)

Knight/Ranger Toggle(سلحشور/فرمانده جنگل)

_________

Ermor

Leader Ship(فرمانده)

)Outlaw Leader Shipفرمانده یاغی)

Throws Spear(انداختن نیزه)

Mount(سوارشدن)

_________

Theoden

Leader Ship(فرمانده)

Glorious Charge(هزینه مجلل)

King's Favor(توجه پادشاه)

Mount(سوارشدن)

____
Eowyn

Smite(خرد کردن)

Disguise(تغییر قیافه)

Shield Maiden(سپر دوشیزه)

Mount(سوار شدن)

Saruman

Wizard Blast(جادوی انفجار)

Fire Ball(توپ آتش)

Worm Tongue(زبان مار)

Speech Craft(نیرنگ سخن)

این مربوط میشه به 12 قدرتی که در طی بازی میگیرید که قدرت های جالبیه مثل احضار ارواح و احضار درختها,عقابها,نور,اسب,الف,ج گل وغیره.

در کل بازی , بازیه جذاب و با حالیه حتما و حتما امتحانش کنید.
متشکرم ....

jarooo_khakandaz
09-03-2006, 16:46
يك نقد ديگه از سايت سرايانه ديدم گفتم بزارم....
Lord of the Rings,The Battle for Middle-earth II

سال گذشته شاهد عرضه بازی Lord of the rings: battle for middle earth بودیم در این بازی که به موفقیت نسبتا خوبی رسید شما جنگهای مهم دنیای تاکین را در قالب یک بازی استراتژیک تجربه می کردید تیم سازنده بازی همان تیم سازنده بازی Generals بود lotr:Bfme از بعضی چیزها در بازی و زیاد کردن استراتژی بازی در BFME2 چند گروه و فرقه جدید به گروهای نسخه پبشین بازی اضافه شده است دوباره شاهد حضور اورک های موردور و URUK-HAI های آیزنگارد هستیم به گروهای شیطانی چند فرقه دیگر از جمله گابلینها نیز اضافه شده اند که در زمان هابیت (The Habit ) تالکین بیلیو بگینز در جنگل میرک وود با آنها مقابله می کنند در گروهای خوب دو گروه روهان و گاندور که شامل انسانها بودند با هم ترکیب شده اند و گروه انسانها را به وجود آوردند همچنین الف ها و دوارف های سرزمین میانه نیز برای خود یک گروه خواهند داشت در BBFME2 دو چیز در بازی وجود دارد که می توانید آنها را به دلخواه خود طراحی کنید و بسازید اول اینکه بازیهای زیادی از جمله Warcraft، Generals،Praetorians و … الهام گرفته بودند و ویژگی های منحصر به فرد این چند بازی را با هم ترکیب کرده بودند و یک بازی Real time strategy قابل قبول را ارائه داده بودند حال شرکت قدرتمند EA با گرفتن مجوز از رمان ارباب حلقه ها و همینطور مجوزی که از فیلمهای ارباب حلقه ها داشت می خواهد در این بازی به جای اینکه همانند نسخه اول بازی مجبور باشید از قهرمانهای (Heroes) فیلم استفاده کنید می توانید قهرمان هایتان را خودتان بسازید و چیزهای زیادی از جمله ظاهر،رنگ مو ، لباس ، اسلحه های قهرمان ، تواناییها ، قدرتها و … او را انتخاب و طراحی کنید همانند نسخه پیشین بازی قهرمانهای ساخته شده شما تجربه کسب می کنند و تواناییهای آنها بیشتر میشود و می توانید نیروهای قفل شده آنها را باز کنید البته این یک کار اختیاری است و حتما مجبور نیستید که قهرمانتان را خودتان بسازید دومین چیزی که در بازی می توانید به دلخواه بسازید و طراحی کنید توانایی ساختن قلمروی وسیع و گسترده نسخه دوم Battle For Middle Earth را به صورت کاملتر و بهتری منتشر کند پس طرفداران نسخه اول این بازی باید منتظر یک بازی عالی باشند
نحوه بازی
طبق حرف آقای مارک وردو تهییه کننده بازی تیم سازنده بازی به سه نکته مهم در بازی توجه دارد گسترش دادن دنیای سرزمین میانه طراحی و ساخت دلخواه است در نسخه اول بازی شما مجبور بودید قلعه ها ساختمانها برجهای نگهبانی و دیوارهای خود را در مکان معینی بسازید که بعد از مدتی و تمام شدن مکانهایی که می توانستید در آنجا ساختمانی بسازید کار شما خیلی سخت میشد ویا باید به همین تعداد ساختمان رضایت می دادید یا برای بدست آوردن قلمروی جدید به جست و جو می پرداختید که با خطر حمله دشمنان همراه بود اما در این نسخه از بازی شما در هر کجا که بخواهید می توانید قلمروی خود را بسازید و به هر تعداد که خ.استید ساختمان بسازید و دیوار بکشید پایگاه شما سازمان مرکزی شما می باشد و به شیوه های گوناگون Upgrade میشود لازم بذکر است که در نسخه اول بازی چیزی به نام Building veterancy وجود داشت که بعد از اینکه شما از یکی از ساختمانها ی خود استفاده زیادی می کردید و سربازهای زیادی می ساختید ساختمان شما قوی تر میشد و همچنین سربازان قوی تری می ساخت اما در BFME 2 دیگر شاهد Building veterancy نخواهیم بود ولی به جای آن با توجه به خوبی کارهای سربازان شما از جمله دفاع حمله ، جستجو و… این تواناییهای آنها Upgrade خواهد شد در مورد ساخت و ساز در بازی پائین تر توضیح کاملتری داده شده است در غیر از Campaign قسمتی به نام
War of ring وجود دارد که شما می توانید به هر صورت که دوست دارید داستان جنگ حلقه را رقم بزنید و در هر جای سرزمین میانه و به هر گونه که دوست دارید جنگی را بوجود آورید که اینطور که به نظر میرسد باید جالب باشد جالب است بدانید که در این بازی بیش از 50 نقشه گوناگون وجود دار قهرمانهایی که شما در ساخت آنها دخالتی ندارید و در بازی هستند را قبلا هم در نسخه اول بازی دیده اید این بار به تعداد آنها اضافه شده است و قهرمانهای جدیدی که در فیلم هم بودند به بازی اضافه شده اند از جمله الروند فرمانروای ریوندل گالادریل آرون و مار زبان همچنین به خاطر اینکه EA توانسته مجوز رمانهای تالکین را تنیز بگیرد قهرمانهایی از کتاب نیز به بازی اضافه شده اند از جمله گلورفیندل فرمانروای الف ها شاه ترندویا پادشاه میرک وود شاه دین ادشاه دوارف ها بازی از استراتژیک ساده و آسانی بهره می برد برای مثال سربازان شما خود به خود بهتری …..

p30planet
12-03-2006, 02:18
بچه قضیه چیه من این بازی رو امروز گرفتم چهار سی دی بود...
راستی مال شرکت علی بابا هم بود !؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟! !!؟!؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](27).gif

OMID
12-03-2006, 10:18
بچه قضیه چیه من این بازی رو امروز گرفتم چهار سی دی بود...
راستی مال شرکت علی بابا هم بود !؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟! !!؟!؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](27).gif

دو حالت داره
یا شما Lord of the Rings,The Battle for Middle-earth رو گرفتین که ورژن قبلی هست و 4 سیدی
یا اینکه اون شرکتی که بازی رو ازش گرفتین یکسری از فایلهای بازی رو برداشته :sad:

البته اینو اضافه کنم که اصل بازی یک dvd 9 گیگا بایتی بوده ولی شرکتهای ایرانی فایلهای زبانهای دیگر بازی رو برداشتن و فقط زبان اینگلیسی بازی رو گذاشتن که شده 1 dvd 4.5 گیگی یا 6 سیدی :)

p30planet
12-03-2006, 16:58
دو حالت داره
یا شما Lord of the Rings,The Battle for Middle-earth رو گرفتین که ورژن قبلی هست و 4 سیدی
یا اینکه اون شرکتی که بازی رو ازش گرفتین یکسری از فایلهای بازی رو برداشته :sad:

البته اینو اضافه کنم که اصل بازی یک dvd 9 گیگا بایتی بوده ولی شرکتهای ایرانی فایلهای زبانهای دیگر بازی رو برداشتن و فقط زبان اینگلیسی بازی رو گذاشتن که شده 1 dvd 4.5 گیگی یا 6 سیدی :)

اره راست میگی از اون دو سیدی قاپیدن آخه توی بازی هم صدا نداره...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](25).gif
راستی کدوم شرکت 6 سیدی ...

jarooo_khakandaz
12-03-2006, 18:02
منم دنبال كاملشم چون واقعا اهنگ هايي قشنگي داره....

ALt3rnA
21-03-2006, 16:44
من پیداش کردم بلاخره . خییییییلللللللللللللللللل للللللللللللییییییییییییی ییییییییییییی قشنگه به استراتژیک بازها حتما توصیه اش میکنم

Mahdi Hero
10-04-2006, 02:18
Agha Man Ba Nasbe In Bazi Moshkel Daram Mitonid Rahnamaeim Konid

ShirazITCo
08-07-2006, 15:27
آقا باتشكر شما كه تاپيك بازي رو گزاشتين خب كرك اون رو هم لطفا بزارين كارم بد جوري گير كرده.متشكرم

zhoooozh
12-08-2006, 01:38
کی میتونه بگه که توی قسمت skrimish این بازی Level ها به چه دردی میخورن؟

Moh3en_DDD
12-08-2006, 10:55
آقا باتشكر شما كه تاپيك بازي رو گزاشتين خب كرك اون رو هم لطفا بزارين كارم بد جوري گير كرده.متشكرم

صفحه ي زير را يه نگاهي بكن !

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] +Middle+Earth+II&type=0&go.x=12&go.y=20

ALt3rnA
12-08-2006, 16:02
Mahdi Hero بازیت برای چه شرکتیه؟؟

stinger
03-11-2006, 02:27
سلام
آقا منم با اين بازي مشكل دارم
وقتي وارد بازي ميشي پيغام زير رو ميده:
game.dat has encountered a problem and needs to close. We are sorry for the inconvenience
در ضمن بازي رو از شركت مدرن گرفتم
لطفاراهنمايي كنين
ممنون

101
31-05-2007, 13:50
من بازی The Lord of the Rings, The Battle for Middle-earth II رو نصب کردم بازی هم اجرا شد ولی وسط بازی بدون هیچ دلیلی پیغام میده که شما باختید و تمام سربازها وساختمنهای من نابود میشه

101
31-05-2007, 14:01
اگه پکی برای رفع این اشکال هست لینکشو رو بدین

arnold_ab
31-05-2007, 20:08
من بازیشو خریدم خیلی قشنگ بود:8:

altair
19-07-2007, 13:17
بابا منم با این بازی منم با این بازی مشکل دارم بعد از ده دقیقه بازی یکهو پیغام میده defeatedو همهی سرباز ها و آدم ها میمیرن اعصابم را داره خورد میکنه همهی دستوداتی که در حین بازی میده را انجام میدم ولی باز هم پیغام میده defeated و باز میبازم لطفا اگر کسی این بازی راکرده کمک کنه من فعلا تو همون یکش گیرم.

بردیا
25-01-2008, 13:43
اتفاقا من اولش توی این اصلا مشکلی نداشتم و سی دی خودم هم بردم برای بقیه ریختم ولی چند وقت پیش که رفتم خونشون بازی کنم دقیقا بعد از 1:30(یعنی 90 ثانیه)به وقت سرور اتومات شکست میخورم.

راستی من داستان بازی رو رفتم ولی اصلا صحنه هایی که دوستمون امید میگفتش مثل نجات برومیر یا... در کار نبود.داستان بازی مبتنی بر الفها و کوتوله ها هستش تا اونجایی که من تموم کردم

takotok
28-01-2008, 20:53
کمک
این بازی بعد چند دقیقه همه میمیرن
کمک کنید

بردیا
31-01-2008, 15:34
باید اول هر 3 مرحله آموزشیش رو تموم بکنی.وگرنه اون اتفاق برات میفته.برای من حتی آموزشیش هم مشکل داره.نمیتونم تمومش کنم

aRThaS_08
31-01-2008, 16:43
ممنونم از اینکه این تاپیک رو راه انداختین به من که کمک بسیاری کرد

بردیا
06-02-2008, 13:08
شما مشکلی توی انجام بازیش نداری؟مثلا آموزشیش رو راحت تموم میکنید؟

mohsentanha
06-02-2008, 13:23
من که تو بازیه ارباب حلقه ها lord of the rings the battle for middle earth مشکل دارم چون بعد چند دقیقه می میرند
ولی توی نسخه lord of the rings the battle for middle earth2هیچ مشکلی نداشتم

saeed_2008
10-02-2008, 20:49
سلام
یا اشکال از Cd یا با سیستم شما سازگارنیست.

mohsentanha
10-02-2008, 22:56
سلام
یا اشکال از Cd یا با سیستم شما سازگارنیست.
دوست عزيز من خونه 2تا كامپيوتر دارم رو هر دوتاش امتحان كردم نشد بعدش اين بازي مال شركت tygamesهستش
خيلي ها هم اين مشكلو دارن تازه من عاشق اين بازي هستم تا اين حد كه تا حالا شايد بالاي 30 40 بار اين بازي رو تموم كردم البته منظورم نبرد در سرزمين ميانه 2 هستش ولي چيكار كنم ديگه :20:

تا حالا خيلي كارها هم براش كردم روي انواع واقسام ويندوز ها نصب كردم و.......................
ولي هيچ راه حلي پيدا نشد.

papillon11
11-05-2008, 21:10
دوستان کسی هست برونه بعد از اینکه تو world builder نقشه را ساخت چطوری تو skirimsh ازش استفاده کرد.

elyas666
31-05-2008, 11:42
یکی حال بده و پاسورد نصب بازی Lord of the rings the battle for middle earth IIرو بزاره! مچکر

بردیا
21-09-2008, 11:31
اون تاپیکو که بستن
کسی هنوز هست که بازی بکنه؟

mstf666
22-09-2008, 11:55
من مود special extended edition رو دانلود و نصب کردم.
وقت کنم از اول در موردش و تغییراتی که توش داده شده توضیح میدم.

فقط چیزی که من اونجا دیدم و شاخ درآوردم حضور پیتر جکسون به عنوان یک هیرو در موردور بود.:18:
از خنده دل درد گرفتم وقتی دیدمش.

بردیا
22-09-2008, 13:58
به به
به به
لینک دانلودش تورنت بود؟
کلا چه مقدار وقت صرف دانلود و نصبش شد؟
ارزش داره؟
یه توضیح کلی بده دربارش میدی.:دی

بردیا
25-09-2008, 13:43
2روز پیش توی ریوندل با 2تا بروتال بازی میکردم،گابلین و موردور
واقعا عذاب آور بودن
2ساعت بازی میکردم تا تونستم جفتشونو با الف جمع بکنم.
استراتژی که اول بازی انتخاب میکنید برای شروع و واحد سازی خیلی میتونه تاثیر داشته باشه روی ادامه بازی.

mstf666
25-09-2008, 13:52
من توی میناس مورگول با الف تونستم دو تا بروتال انگمار و دورف رو ببرم.

اما امروز با انسان نتونستم دو تا انسان رو شکست بدم.

بردیا
25-09-2008, 14:15
:دی
رکن اصلی الفها،کماندارای قدرتمندشون هستش،چیزی که انسان فاقدشه
البته توی الف هم توی نبردای سنگین پدر آدم درمیاد
باید یه خروار ریسورس ذخیره کرد تا بشه تیر نقره ای رو گرفت برای کماندارا
اگر اشتباه نکنم 3500 تا ریسورس میخواد که توی نبردای سنگین،وقتی مدام زیر حمله هستی هرکدوم اون ریسورسا میتونه خیلی به درد بخوره

بردیا
25-09-2008, 14:16
البته انسان هیروی قدرتمندی مثل گندالف داره که یوهو 2واحد رو میتونه بفرسته هوا با لولای معمولیش
و البته power های انسان به نظر من خیلی قوی تر و مفیدتر از الف هستش.

mstf666
25-09-2008, 14:20
البته انسان هیروی قدرتمندی مثل گندالف داره که یوهو 2واحد رو میتونه بفرسته هوا با لولای معمولیش
و البته power های انسان به نظر من خیلی قوی تر و مفیدتر از الف هستش.
بله
من دیشب توی یک نبرد که با حسین داشتم به خوبی حس کردم که انسان قویتره.

روی دیوارهای الف فقط میشه دروازه ساخت و هیچ خاصیت تهاجمی نداره.
اما حسین چند ردیف دیوار نزدیک بیس من زده بود که توش پر از منجنیق و برج بود که تمام تاسیسات منو داغون کرد.
پاور های الف ها هم چیز خاصی نداره.
اما پاورهای انسان ها تمامشون کاربردی و قویه.

بردیا
25-09-2008, 14:27
البته نیروهای نظامی الف به نظر من تقریبا برتر هستن از انسان
شمشیر زن انسان از الف بهتره،نیزه دارها تقریبا برابر هستن.ولی توی بحث کماندار،الف کاملا برتر هستش.
سواره نظام الف هم به نظرم بهتر هستش از انسان
بحث نیروهای لول3 هم نیروهای نولدور که لول 3 باراک الف هستن خیلی برتر از سواره نظام لول 3 انسان هستش

mohsentanha
25-09-2008, 21:47
mstf666
این مودی که شما دانلود کردین فقط برای انلاینه؟
توی بازیه اصلی تاثیر داره؟
لینکشو هم زحمت بکش برامون بزار

altair
25-09-2008, 22:12
عجب بازی هست مخصوصا این دورف ها چقدر باحالن و تو بدا هم موردور که دیگه اگه حلقه رو پیدا کنی سائرون و نزگول ها جمعشون جمع میشه.

URUK_HAI
25-09-2008, 22:21
سلام دوستان اینجا فقط در مورد قدرت های الف ها و انسان ها صحبت شده و هیچکس به موردور و آیزنگارد و... توجهی
نمی کنه !
نظرتون در مورد این 2 تیم چیه ؟
من زیاد توی bfme II وارد نیستم که نظر بدم اما به جرات می تونم بگم که قدرت آیزنگارد تو bfme I فوق العادس ! و کلا تیم هجومیه !
یعنی اگه کسی بتونه از ترکیب "مین ؛ بترینگ رم ؛ نردبان و بالیستا " به خوبی استفاده و مدیریت کنه هیچ قلعه ای جلوش طاقت نمی یاره !
اما توی bfme II باید بگم تیم های دیگه امکانات بیشتری دریافت کردن تا آیزنگارد.
موردور هم قوی شده.
به نظرم توی bfme I آیزنگارد و توی bfme II انسان ها قوی ترن.
به نظر شما کلا تو bfme I & bfme II کدوم تیم امکاناتش بیشتره ؟

golmohammadi
26-09-2008, 00:49
من كه خريدم 2 دي وي دي بودبعد كه اومدم خونه ديدم يه دي وي دي نسخه قليه و دي وي دي دومي را بايد رو قبلي نصب كرد
خلاصه نصب كرديم
گرافيك خوبي داره و بازي جذابي هست
درجه سختي بازي هم فكر كنم بالا باشه
در سيستم من در ويستا با 2 گيگ رم و گرافيم 8600 يهو گيم مينيمايز شده و پيغامي مبني بر كم بودن رم ميده
بين بازيهاي چنين سبك بيشترين گرافيك را داره

mstf666
26-09-2008, 00:58
من كه خريدم 2 دي وي دي بودبعد كه اومدم خونه ديدم يه دي وي دي نسخه قليه و دي وي دي دومي را بايد رو قبلي نصب كرد
خلاصه نصب كرديم
گرافيك خوبي داره و بازي جذابي هست
درجه سختي بازي هم فكر كنم بالا باشه
در سيستم من در ويستا با 2 گيگ رم و گرافيم 8600 يهو گيم مينيمايز شده و پيغامي مبني بر كم بودن رم ميده
بين بازيهاي چنين سبك بيشترين گرافيك را داره
منم سیستمم مثل شماست.2 گیگ رم و گرافیک 8600.
حداکثر گرافیک هم فعال کردم.(هم رزولوشن و هم جزئیات ultra high)
اگر تعداد تیم ها و یونیت ها زیاد باشه دو گیگ رم که به راحتی پر میشه .
اما برای من اختلالی توی بازی به وجود نمیاد.
فقط فعالیت هارد بسیار زیاد میشه که نشون میده سیستم داره از حافطه مجازی استفاده میکنه.

در مورد نصب بازی هم سیستمش همونه.
اول باید BFMEII رو نصب کنید و بعد پک "قیام ویچ کینگ" رو روش نصب کنید.

همونطور که گفتید گرافیک بازی بالاست و بسیار زیبا !

URUK_HAI
26-09-2008, 11:56
سلام خوش اومدی:10:.
پس آیزنگارد توی bfme II هم قویه:21: , خوبه:27:
می شه راه مقابله با آیزنگارد رو بگی ؟ چون تو گیم نت ما که هیچ کس راهشو بلد نیست یعنی هر چی راه بلد بودن من زدشو زدم:21:
در ضمن تیم مقابل آیزنگارد توی bfme I گاندوره , یعنی حملات آیزنگارد بیشتر بهش آسیب می زنه.

mohsentanha
26-09-2008, 13:50
انسان ها هم قوین

بچه ها من نمی تونم از روی دیال اپ انلاین بازی کنم؟؟
الف ها هم قوی هستن ولی دیوارهاشون بدرد نمی خوره ولی بدرد شمشیر بازی و تیرکمان می خورند البته باز هم انسان ها یه چیز دیگن
راستی کسی دی وی دیه bfme1رو داره؟؟

بازیش هم خیلی باحاله من قدیما با گرافیک 128 بازی می کردم
بعد با گرافیک 512 بازی کردم و همه چیز رو هم گذاشتم اخر برای اولین بار کف کردم گرافیک رو دیدم
راستی کسی مودی نداره که بازیه اصلی تغییر کنه؟؟

golmohammadi
26-09-2008, 23:38
منم سیستمم مثل شماست.2 گیگ رم و گرافیک 8600.
حداکثر گرافیک هم فعال کردم.(هم رزولوشن و هم جزئیات ultra high)
اگر تعداد تیم ها و یونیت ها زیاد باشه دو گیگ رم که به راحتی پر میشه .
اما برای من اختلالی توی بازی به وجود نمیاد.
فقط فعالیت هارد بسیار زیاد میشه که نشون میده سیستم داره از حافطه مجازی استفاده میکنه.

در مورد نصب بازی هم سیستمش همونه.
اول باید BFMEII رو نصب کنید و بعد پک "قیام ویچ کینگ" رو روش نصب کنید.

همونطور که گفتید گرافیک بازی بالاست و بسیار زیبا !

البته من درايو مجازي ويستا را غير فعال كردم
همچنين 64 بيتي دارم كه بيشتر رم ميكشه

offlineinternet
27-09-2008, 01:36
توضیحاتی در مورد داستان The Lord of the Rings, The Rise of the Witch-king در کتاب های تالکین
اطلاعات ضروری:
نوع : انسان
سال تولد : نامعلوم
اولین حضور : در حدود سال 2251 دوران دوم
سال نابودی : 15 مارس 3019 از دوران سوم
قلمرو ها : کارن دوم در آنگمار ؛ میناس مورگول
والدین : نامعلوم
خواهر و برادر : نامعلوم
همسر : نامعلوم
فرزند : نامعلوم
اسلحه : شمشیر ؛ تیغ مورگولی ؛ گرز
مرکب : اسب سیاه ؛ اژدها
نماد : ماه سفید بد شکل و نفرت انگیز با چهره مرگ

چهره:

The Witch-king uncloaked

The Witch-king in armor

offlineinternet
27-09-2008, 01:37
جزییات زندگی نامه:
پادشاه نزگول ترسناک ترین خادم سارون.
او اولین مردی بود که بوسیله یکی از حلقه های نه گانه به تباهی پا گذاشت. او قلمرو آنگمار را بنا گذاشت و به عنوان پادشاه جادو پیشه شناخته شد، اگرچه آنگمار فرو ریخت اما پادشاه انگمار بدست هیچ مردی از پا در نیامد. در طول جنگ حلقه لرد نزگول در شکار ناموفق حامل حلقه شرکت کرد و بالاخره در جنگ دشتهای پله نور با تقدیر خویش روبرو شد.

هیچ چیزی از هویت اصلی لرد نزگول آشکار نشده است. گفته شده که سه نفر از بزرگان نزگول در اصل از مردان نومه نور می باشند اگرچه از اینجا بنظر می رسد که لرد نزگول یکی از این سه تن باشد اما این بطور قطع بیان نشده است.

سارون, کلبریمور و الفای صنعتگر ساکن ارگیون را فریب داد از کمک های آنها برای ساخت نه حلقه قدرت (و دیگر حلقه ها...) در حدود سال 1500 دوران دوم بهره گرفت. سپس سارون حلقه یگانه را برای فرمان راندن به بقیه حلقه ها برای خود ساخت و هنگامی که الفها نیات اورا دریافتند، در سال 1697 با حمله به ارگیون و نابود کردن آنها حلقه ها را پس گرفت (بجز 3 حلقه).

سارون 9 حلقه را به آدمیان داد که به راحتی رو به تباهی میرفتند. مردان از حلقه ها برای بدست آوردن قدرت و ثروت استفاده کردند اما بعد از مدتی آنها در بند جادوی سارون گرفتار شدند.
هنگامی که آنها شروع به استفاده از حلقه ها کردند قدرت ثروت شکوه پادشاهان و جنگجویان باستانی به آنها رو آورد تا زمانی که تباهی آنان آغار شد. آنها عمر جاویدان یافتند اما بصورتی برده وار. آنها گام برمی داشتند اما ناپیدا از چشم همه موجوداتی که در زیر آفتاب درخشان قدم بر می داشتند و می دیدند آنچه که از چشمان مردمان فانی ناپیدا بود. اما اغلب آنها آنچیزی را می دیدند که افکار و تصورات پلید ارباب سیاهشان بود.
و یکی پس از دیگری زودتر یا دیرتر بستگی به اینکه در ابتدا نیات پاک داشتند یا پلید در دام حلقه های خود گرفتار شده و بندگان سارون شدند. برای ابد و اسیر در قدرت حلقه ها پا به سرزمین سایه ها گذاشتند.

offlineinternet
27-09-2008, 01:37
نزگول وحشتناک ترین سربازان دشمن بزرگ بودند که با فریاد آنها آوای ترسناک مرگ طنین آفکن می شد.

سیلماریلیون (در باب حلقه های قدرت و دوران سوم - صفحه 289)
نه تن ابتدا در حدود سال 2251 دوران دوم بشکل نزگول پدیدار شدند قدرتمند ترین آنها پادشاه نزگول بود.
در 3434 در دوران آخرین اتحاد بزرگ الفها و آدمها بر علیه سارون در موردور شکل گرفت. و در آخر در سال 3441 سارون شکست خورد و حلقه یگانه بوسیله ایزیلدور گرفته شد. از آن پس نزگولها در سایه ها نهان شدند.

سارون بصورت پنهانی در سال 1050 بازگشت و استحکامات دول گلدور را در کناره میرک وود بنا کرد. در حدود 1300 بود که نزگول دیده شد. پادشاه نزگول به اریادر شمالی رفت و سرزمین آنگمار را در دو طرف کوههای مه آلود بوجود آورد. پادشاه جادو پیشه دژی بزرگ به نام کارن دوم را در شمالی ترین قسمت قلمروآنگمار برپا کرد. او ارتشی مشتمل از مردان شیطانی اورکها و دیگر موجودات نفرین شده را بدور خویش گرد آورد.

ویچ کینگ از این جهت آنگمار را در شمال بوجود آورد زیرا در هنگامی که گندور در جنوب با قدرت به حیات خود ادامه می داد پادشاهی شمالی در آرنور دستخوش نابسامانی و بی نظمی بود. آرنور در سال 861 به سه قسمت آرتاداین و کاردولان و رودئور تقسیم شده بود و بین این سه پادشاهی نزاع در گرفته بود. این موضوع به پادشاه جادو پیشه بسیار فراتر از آنچه خودش توانایی داشته باشد در راه رسیدن به نقشه هایش کمک کرد.

رودئور اولین جایی بود که در برابر نیروهای ویچ کینگ تسلیم شد. تعداد بسیار کمی از دونه داین در آنجا باقی مانده بود و پس از سقوط شاه شیطان صفت مردان کوه نشین که با ویچ کینگ هم پیمان بود در آنجا بر سر کار آمد.

offlineinternet
27-09-2008, 01:38
در سال 1356 پادشاه آرگلب پسر مالوگیل ادعای حکومت بر تمام آرنور را کرد و رودئور در مقابل او ایستادگی کرد ولی او سرانجام دراین راه از پای در آمد.

در سال 1409 ویچ کینگ با لشگر بزرگی از آنگمار بیرون آمد و به سمت کاردالون حمله کرد و آنجا را مورد تاخت و تاز و غارت قرار داد اما تعداد اندکی از دونه داین با عقب نشینی به جنگل قدیمی توانستند تاب بیاورند. در اینزمان دونه داین رودئور کاملا پراکنده و بی دفاع بودند و مردان شیطانی و در آن قلمرو ساکن شدند.
ویچ کینگ ودرتاپ را محاصره کرد. برج آمون سول نابود شد اما دونه داین موفق به نجات دادن پلا تیر شد.
آرافور پسر جوان آرولگ ویچ کینگ را از فورنوست عقب راند. او از کمک الفهایی از لیندون که بوسیله گیردان فرستاده شده بودند و الروند که از لورین و ریوندل کمک آورده بود بهره می برد. و راه ویچ کینگ در تصرف کامل فورنوست سد شد.

باقی مانده دونه داین در کاردالون در طاعون سیاه 1663 از میان رفت. در این موقع ارواح پلید بدستور پادشاه جادو پیشه از آنگمار و رودئور وارد تپه های متروک کاردالون شدند و در آنجا موضع گرفتند.

در سال 1974 قدرت پادشاه آنگمار دوباره زیاد شد. او در زمستان لشگر خود را به سمت آرتداین فرستاد و بیشتر فورنوست را تصرف کرد. شاه آردوی مدتی در بلندی های شمال ایستادگی کرد و پیغامی به گندور برای در خواست کمک فرستاد اما در نهایت مجبور به فرار گردید و سرانجام در دریا غرق گشت.

در 1975 سپاه گندور بسرکردگی آرنور به شمال آمد. بهمراه آرنور اسبها و سواران رووانیون آمده بودند آنگاه گیردان همه کسانی را که از لیندون پیش او بودند فرا خواند و گلروفیندل هم با نیرویی تحت فرمان خویش از ریوندل آمد. گفته شده که تعدادی تیر انداز هابیت از شایر نیز فرستاده شده بودند.
شاه جادوگر با لباسی سیاه و نقابی سیاه و سوار بر اسبی سیاه با دشمنانش رو برو شد و جنگی بزرگ در دشت نن یوال و بلندی های شمال در گرفت. لشگر آنگمار شکست خورد و ویچ کینگ به سمت کارن دوم عقب نشست اما آرنور بهمراه سوارانش او را تعقیب کرد. ویچ کینگ بخاطر نفرتش از آرنور به سمت او برگشت و با او رودر رو شد. ارنور سعی کرد که بماند اما اسب او بعلت وحشت زیاد از ویچ کینگ رو گرداند و فرار کرد آنگاه پادشاه جادوگر خندید. گلروفیندل به سمت او حمله کرد اما ویچ کینگ رو برگرداند و به سمت سایه ها گریخت. سپس گلروفیندل به آرنور گفت: به دنبال او نرو! زمان مرگ او بسیار دور است و بدست هیچ مردی فرو نخواهد افتاد.

ضمیمه A (گندور و وارثان آناریون - صفحه 332)
قلمرو آنگمار نابود شد و اورکها و مردمان شریر آن کشته شدند یا از اریادور بیرون شدند.

offlineinternet
27-09-2008, 01:38
ویچ کینگ در سال 1980 به موردور برگشت و 8 نزگول دیگر را بدور خویش جمع کرد و آنها شروع به آماده سازی مقدمات بازگشت سارون کردند. در سال 2000 نزگول میناس ایتیل را محاصره کردند و در سال 2002 پس از تصرف آنجا آن را به دژ نظامی خویش بدل کردند که از آن پس میناس مورگول برج جادوی سیاه نامیده شد. ویچ کینگ شاه میناس مورگول شد و خامول معاون او. پلانتیری که سنگ ایتیل خوانده می شد توسط نزگول ضبط شد تا بعدها به سارون داده شود.

آرنور در سال 2043 پادشاه گندور شد. ویچ کینگ او را به دوئل دعوت کرد و او را در مورد نبرد فورنوست مسخره کرد. ماردیل کارگزار گوندور شاه را برای نپذیرفتن تقاضای ویچ کینگ متقاعد کرد اما هنگامی که 7 سال بعد ویچ کینگ تقاضای خودش راتکرار کرد شاه پذیرفت. او بهمراه گره کوچکی از اطرافیانش به میناس مورگول رفت و از آن پس هیچکس او را ندید.
او وارثی نداشت و پس از او کارگزاران به اسم شاه در گندور حکومت کردند.

در سال 2475 اورکهای بزرگ سیاه از موردور بیرون آمده و به اوزگیلیات حمله کردند. پل بزرک خراب شد و شهر ویران گشت و بعد از آن کسی در آنجا زندگی نکرد. برومیر پسر دنتور آنها راعقب زد و ایتیلن را پس گرفت. او بسیار قدرتمند بود و حتی ویچ کینگ نیز از او می هراسید. اما در جنگ زخمی از لشگر مورگول به او رسید که عمرش را کوتاه کرد. (این برومیر , برومیری که در یارانحلقه بود نمی باشد).

سارون در سال 2942 پنهانی به موردور بازگشت و در 2951 حضور خود را آشکارا اعلام کرد. او خامول و یک یا دو نزگول دیگر را هنگامی که ویچ کینگ در میناس مورگول مانده بود به دول گولدور فرستاد.

سارون در سال 3017 اطلاعات گالوم مبنی بر اینکه حلقه در اختیار شخصی به نام بگینز از شایر می باشد را بدست آورد. اما گالوم با این تفکرکه شایر جایی در دره های آندوین است سارون را دچار اشتباه كرد. و سارون بهترین خدمتکارانش یعنی نزگول را برای شکار حلقه فرستاد.
عقیده بر این است که او نه حلقه را نزد خود نگاه داشت تا بدین وسیله نزگول را وادار کند که حلقه یگانه را بدون چشم داشت برای او بر گردانند.

offlineinternet
27-09-2008, 01:39
در 20 جون 3018 سارون حمله ای دروغین به سوی اوزگیلیات ترتیب داد. برومیر پسر دنتور به همراه برادرش فارامیر مشغول دفاع از شهر در برابر حمله شد. انها پل را خراب کردند و از ساحل غربی در مقابل حمله دفاع کردند اما آنها نفهمیدند که نزگول بطور پنهان از آندوین گذشته است.
ویچ کینگ با نزگول دول گولدور که به همراه خامول آمده بودند دیدار کرد و خامول به او گفت که در دره های آندوین اثری از سرزمینی به نام شایر وجود ندارد. ویچ کینگ ناگریز تمام طول رودخانه را گشت اما چیزی نیافت.

در سپتامبر ویچ کینگ دست خالی به جنوب برگشت. پیغامی از موردور رسید که سارون بشدت خشمگین است و ویچ کینگ ترسید. او به سمت ایزنگارد تغییر مسیر داد تا ببیند که آیا سارومان از حلقه یگانه خبری دارد یا نه!
گزارشهایی که از ملاقات ویچ کینگ و سارومان رسیده است متفاوت است. به روایتی سارومان به نزگول گفته که او نمی داند که شایر کجاست اما گندالف میداند و آنها بعد از روبرو شدن با گریما و فهمیدن جای شایر پی به دروغ سارومان برده اند. و در روایت دیگری آمده است که سارومان خودش جای شایر را برای آنها فاش کرده است. نزگول بسرعت بسمت شمال و اریادور برای پیدا کردن شایر رفتند. آنها با جنوبی کج چشم از افراد سارومان روبرو شدند و ویچ کینگ او را مورد بازجویی قرار داد. جنوبی نقشه شایر را به او داد و به او گفت که هابیتی که بگینز خوانده می شود در هابیتون اقامت دارد. ویچ کینگ جنوبی را به بری فرستاد تا مراقب رفت آمد ها و مسافرانی از شایر باشد.

نزگول در 22 سپتامبر به پل بروآندوین رسیدند و متوجه شدند که آنجا توسط رنجر ها تحت مراقبت است. بعد از غروب آفتاب ویچ کینگ به صف تکاور ها شبیخون زد و بعد از کشتن تعدادی بقیه را پراکنده کرد. ویچ کینگ چهار هابیت را به شایر فرستاد و به خامول ماموریت داد که به هابیتون برود و چهار نزگول دیگر به مراقبت راه سبز مشغول شدند.

در آخرین ساعات 30 سپتامبر نزگول در کریک هالو به خانه فرودو حمله کردند. دو نزگول دیگر در بری بعد از صحبت با جنوبی و بیل فرنی فهمیدند که فرود در مهمانخانه و در هنگام پریدن از روی میز در هوا ناپدید شده است. آنها شب هنگام به آنجا حمله کردند اما فرودو همراهانش بوسیله آراگورن محافظت شدند. آنها خبر ناکامی خود در حمله به فوردو را برای ویچ کینگ که در جنوب بری مستقر بود آوردند و او بشدت خشگین شد.

offlineinternet
27-09-2008, 01:40
نزگول در 3 اکتبر با گندالف بر روی ودر تاپ برخورد کردند که برق و آتش آن تا مایلها دیده شد . گندالف فرار کرد و 4 نزگول به دنبال او روان شدند. در 6 اکتبر ویچ کینگ و چهار نزگول دیگر فرودو و گروهش را بر روی ودرتاپ یافتند. آنها در شب به کمپ حمله کردند و فوردو مجبور به استفاده از حلقه شد و آنها را بصورت واقعی مشاهده کرد. آنها صورتهای سفید چشمانی بیرحم و لباسهایی به رنگ خاکستری داشتند.
ویچ کینگ بلندترین آنها بود، از موهایش روشنایی اندکی میتابید و تاج فرسوده ای به سر داشت. او با شمشیر در یک دست و تیغ مورگولی در دست دیگر به سمت فردو پیش آمد. فرودو با ضربه ای لباس او را پاره کرد و با فریاد نام البریت یکی از والارها را برزبان راند. ویچ کینگ از شنیدن نام او فریادی شیونوار کشید. او شانه فرودو را با تیغ مورگولی خودش شکافت که تکه از آن در تن فرودو باقی ماند. اگرچه آن تکه بعدها بیرون آورده شده اما اثر آن تا زمانی که فرودو سرزمین میانه را ترک کرد او را عذاب می داد. بعد از فراری شدن ویچ کینگ و نزگول توسط آراگورن آنها که باور داشتند که حلقه در چنگشان است به تعقیب گروه در مسیر ریوندل ادامه دادند.

در 11 اکتبر گلرفیندل با 2 نزگول بر روی پل آخر و بعد از آن با سه نزگول دیگر روبرو شد. این پنج نفر به چهار نفر قبلی که گندالف راتعقیب می کردند ملحق شدند.

در 20 اکتبر 9 نزگول فرودو را در رودخانه بروآینن به دام انداختند . اسب گلروفیندل آسفالوت فرودو را از گدار عبور داد اما فرودو اسب را مجبور به ایستادن کرد. نزگول به فرودو فرمان دادند که حلقه را تحویل دهد اما فرودو با این جملات نپذیرفت : به کمک البریت و لوتین زیبا شما نه من رابدست خواهید آورد نه حلقه را.

(یاران حلقه - صفحه 226-7 )
ویچ کینگ جلوتر رفت و دستش را بلند کرد. شمشیر فرودو شکست و دیگر نتوانست صحبت کند. آب برواینن به فرمان الوند طغیان کرد و ویچ کینگ و دیگر نزگولها را با خود برد.
در میناس مورگول ویچ کینگ حمله نهایی را بر علیه گندور تدارک می دید. هنگامی که در 10 مارچ 3019 علامت سرخ از موردور رسید و میناس مورگول با شعله های آبی پاسخ داد فریادی گوشخراش از دروازه مورگول برخواست و لشگر بزرگ از دروازه بیرون آمد، در حالی که ویچ کینگ با کلاه خودی تاج مانند در جلوی آن بود.

offlineinternet
27-09-2008, 01:40
مواجه با آئووین:

ناگهان سواری جوان به ویچ کینگ حمله کرد و به او فرمان داد که تئودن را در آرامش رها کند.
صدایی سرد پاسخ داد: که میان نزگول و طعمه اش قرار مگیرو گرنه تو را همانند دیگران نخواهد کشت و جایی ورای تاریکیها خواهد برد جایی که گوشت تو خورده خواهد شد و جان تو در برابر چشم بی پلک قرار می گیرد.
صدای شمشیری در حال کشیده شدن بگوش رسید : هرچه می خواهی بکن اما اگر من بتوانم جلوی تو را خواهم گرفت.
جلوی مرا بگیری؟ ای احمق! هیچ مرد زنده ای نمی تواند جلوی مرا بگیرد.

(بازگشت شاه - نبرد میدانهای پلنور - صفحه 116)
اما سوار مرد نبود. او ائوین از روهان و خواهر زاده شاه بود. ویچ کینگ با تردید و کینه توزی به او خیره شد. ائوین به سرعت خود را پیچ و تاب داد و به گردن مرکب او ضربه زد. ویچ کینگ خشمگین گرز خود را بالا برد و به او ضربه ای زد. و سپر و بازوی دختر را خرد کرد سپس گرزش را برای کشتن بالا برد اما ناگهان مری برندی باک هابیت از پشت او بلند شد و زرد پی پشت زانوی او را با تیغش سوراخ کرد.
تیغهای معمولی نمی توانستند به او آسیب برسانند اما مری تیغی وسترنس داشت که برای جنگ با آنگمار سالها پیش ساخته شده بود که توانست در زرد پی های او نفوذ کند. ویچ کینگ به جلو خم شد و ائوین شمشیر خود را در میان فضای بین تاج و شانه های او فرو کرد.
تاج و شنل خالی به زمین افتاد، شیونی گشخراش در فضا طنین افکند و کم کم با باد محو شد. صدایی لرزان که ساکت شد و دیگر هرگز در این دوران جهان شنیده نشد.

(بازگشت شاه - نبرد میدانهای پله نور - صفحه 117)
بدینسان سخنی که گلوفیندل بعد از جنگ فورنوست گفته بود راست از آب در آمد و ویچ کینگ بدست یک زن و یک هابیت با تقدیرش روبرو شد.
در 25 مارس حلقه یگانه در آتش کوه هلاکت نابود گشت و سارون و 8 نزگول باقیمانده نیز نابود شدند. قدرت 9 حلقه از میان رفت و هیچ امیدی برای پادشاه جادوگر و نزگول برای بازگشت به سرزمین میانه باقی نماند
منبع :
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

بردیا
27-09-2008, 22:54
خیلی ممنون OI عزیز
علاوه بر سایت افسانه ها،سایت حلقه یگانه هم این مطلب رو گذاشته
البته غلط املایی زیادی داره متن اصلی که من متن ویرایش شدشو توی تاپیک لوتر توی تالار فیلم گذاشتم.

راستی مصطفی این لینک رو بده شاید تونستیم استفاده بکنیم

بعید میدونم بشه با دایل آپ بازی کرد،چون قبلش بازی باید آپدیت بشه تا اثرات کرکش از بین بره و فایل آپدیتش چیزی در حدود 25مگ هستش که برای دایل اپ خیلی زیاده.

مدهای زیادی برای بازی هستش،باهاشون معمولی هم میشه بازی کرد
ولی برای آنلاین اون چیزی که رایجه،برای ویچ کینگ پچ 2.02b و برای BFME II هم آخرین آپدیت 1.6

offlineinternet
28-09-2008, 12:47
1. کسی میردونه شماره بعدی این بازی کی میاد
2. متن اطلاعات بیشتری از جهان های تالکین میخوام منظورم آردا و سرزمین میانه اون چهار دوره اگه کسی سایتی یا مطلبی داره بهم بگه
3. اگه کتاب های تالکین رو تو نت دارید برام بزارید البته ترجمه

mohsentanha
28-09-2008, 14:09
خوب بردیا این مود ها رو اینجا بزار که ما هم استفاده کنیم

mstf666
28-09-2008, 14:19
من فعلا یک با یک مود کار کردم که در موردش توضیح میدم.

Special Extended Edition

سایت رسمی :

کاتالوگ رسمی : (4.83 مگابایت)

لینک دانلود : (220 مگابایت)

این مود مربوط به BFMEII میباشد .(نه ویچ کینگ)

mstf666
28-09-2008, 14:26
قبل از اینه در مورد جزئیات این مود توضیح بدم تجربیات شخصیم رو میگم :

امکانات و نیروهای خوب و جدیدی به بازی اضافه شده و تنوع نیروها خیلی زیاد شده.
اما سازنده تغییراتی در اصل بازی داده که بازی رو خسته کننده کرده.
به عنوان مثال زمان ساخت نیروها و جونشون خیلی زیاد شده.
بنابراین زمان زیادی طول میکشه تا شما یک ارتش آماده کنید.

نیروهای دشمن هم به سختی کشته میشن.مثلا یکبار دشمن من سایرون رو ساخت و من مجبور شدم سایرون رو توی هلمز دیپ حبس کنم و 10 دقیقه بهش حمله کنم تا بمیره.

تولید ریسورس هم زیاد شده به طوریکه شما میتونید فارم های نزدیک هم بزنید که همشون 100% ریسورس تولید کنن.

در کل امتحان کردن مود See میتونه براتون جالب باشه.
اما اگر دانلودش براتون سخته توصیه نمیشه دانلودش کنید.

mstf666
28-09-2008, 14:40
من یکسری عکس از کاتالوگ استخراج میکنم و آپلود میکنم و براتون میذارم ....

As the first BFME2 mod ever - I give you; genuine MORDOR WALLS! (Used from Dol Guldur map)

Celeborn & Galadriel – Lord & Lady of Lórien

YESSS... "The NINE", is finally complete!!! Can you tell which one is the Witch-king? I guess not, and that is also the way it should be. But just for the sake of curiosity, he’s the one in the middle.

mstf666
28-09-2008, 14:50
هیروها

بعضی یونیت ها

بعضی از قابلیتهای جدید هیروها

New ability: Boromir’s "Last Stand"

New ability: Gandalf’s "Bubble Shield"

New ability: Sam’s Frying Pan strike has been added, witk knockback, making Sam a much more powerful Hobbit Hero!

New ability: Eowyn’s "Dernhelm" - (Disguise) amongst Rohirrim (and Peasants)...

بردیا
28-09-2008, 16:49
1. کسی میردونه شماره بعدی این بازی کی میاد
2. متن اطلاعات بیشتری از جهان های تالکین میخوام منظورم آردا و سرزمین میانه اون چهار دوره اگه کسی سایتی یا مطلبی داره بهم بگه
3. اگه کتاب های تالکین رو تو نت دارید برام بزارید البته ترجمه

سایت زیاده
مثل آکادمی فانتزی یا افسانه ها و....
ویکی پدیا هم اطلاعات بدی نزاشته
ولی به نظر من یکی از کامل ترین جاها،همین تاپیک لوتر توی تالار فیلم هستش البته باید حوصله بکنی.
میتونی از پست سم فیشر توی صفحه اول استفاده بکنی و مطالب مهم تا یه صفحه خاص رو پیدا بکنی
البته میخوایم به صورت پی دی اف درش بیاریم

خوب بردیا این مود ها رو اینجا بزار که ما هم استفاده کنیم

مودها رو خود من نتونستم نصب بکنم
باید یک فایل دانلود بکنیم و بعد ببریم پوشه اصلی بازی،بعدش یه شرتکات جدید بگیریم و تغییر نامش بدیم ولی ارور میده
حالا پیدا میکنم میزارم تا اگه شما تونستید ما رو هم راهنمایی بکنید
مودهای هلمز دیپ و نبرد آخرین اتحاد و خیلی مودهای جذاب دیگه ای هستش ولی خب باید راهشو یاد گرفت

mstf666
28-09-2008, 17:05
مودها رو خود من نتونستم نصب بکنم
باید یک فایل دانلود بکنیم و بعد ببریم پوشه اصلی بازی،بعدش یه شرتکات جدید بگیریم و تغییر نامش بدیم ولی ارور میده
حالا پیدا میکنم میزارم تا اگه شما تونستید ما رو هم راهنمایی بکنید
مودهای هلمز دیپ و نبرد آخرین اتحاد و خیلی مودهای جذاب دیگه ای هستش ولی خب باید راهشو یاد گرفت
بردیا جان این آموزشی بود که همراه SEE بودش.
اصلا به پوشه اصلی بازی هم کاری نداشت.

The Battle for Middle Earth II (BFME2)

Nazgûl’s ”Special Extended Edition”

Installation Instructions for Beta 4.5

-----------------------------------------------------------------------------

1) Set your Windows Explorer to show hidden files by using:
“Tools/ Folder Options/ View/ Show hidden files and folders”.

2) Copy the mod folder “SEE” into folder:

C:\Documents and Settings\Chris\Application Data\My Battle for Middle-earth(tm) II Files.

NOTE: “Chris” in this case will be named something different in your computer!

3) Copy the shortcut “BFME2 – Special Extended Edition” to your desktop.

4) Please note that the Shortcut is a copy of my shortcut and I have Battle for Middle
Earth 2 installed somewhere different than in the default path! My path is:

"E:\EA GAMES\The Battle for Middle-earth (tm) II"

and the default path for installation is:

"C:\Program Files\Electronic Arts\The Battle for Middle-earth (tm) II".

So you need to open properties (right click) of the shortcut, and change the “Start in” box
to where you installed the game. For example, if you used the default installation folder,
you just need to set it to the default path:

"C:\Program Files\Electronic Arts\The Battle for Middle-earth (tm) II", like above!
Then also change the first part of the “Target” box (before “\lotrbfme2.exe”) in the same
way, but ad the –mod command at the end, like this:

"C:\Program Files\Electronic Arts\The Battle for Middle-earth (tm) II\lotrbfme2.exe" -mod SEE

5) (OPTIONAL) If you really like this mod, feel free to insert the “EnglishSplash”

screen into the main game folder (where you installed the game). Move the original file
to some backup place (in case you want to revert back), and replace with this one, and
you’ll have a nice S.E.E. boot screen too ;)
>>> Now use this new shortcut to play the mod, and the regular shortcut to play the
unmodded original game. Have fun!!!
///Nazgûl, of The 3rd Age forums

امیدوارم خوانا باشه چون از قایل PDF کپی کردم.

mohsentanha
28-09-2008, 18:06
از روی بدشانسی دی وی دی که 2ساله پیش خریدم دیگه خراب شد حالا باید یکی دیگه بخرم انقدر نصبش کردم که دیگه اکس ترکت نمیشه
ولی بردیا مود ها رو بزار تادانلودشون کنم

Dark Shine
28-09-2008, 22:55
من این بازی رو تا آخر رفتم(بدون چیت یا ترینر) اگر اشکالی دارید بپرسید .:8:

offlineinternet
29-09-2008, 08:41
من نمیدونم چرا این بازی با این حجم زیاد (2dvd) مرحله هاش اینقدر کمه

Elendil1
29-09-2008, 17:59
من این بازی رو تا آخر رفتم(بدون چیت یا ترینر) اگر اشکالی دارید بپرسید .:8:

تموم کردی؟:18:
من این بازی رو + ویچ کینگ رو روی هارد 100 باز تموم کردم!!!!:19:
من توی این بازی شاخم!!!!:8:

Elendil1
29-09-2008, 18:03

این بازی رو من از هر جا گرفتم یه DVD بود و 5 گیگ هم جا می گیره!!
این حجم زیاد به خاطره اینه که گرافیکش خیلی زیاده و خیلی بازی حجیمه!!!!
این بازی روی سیستمی که گرافیکش 128 هست اجرا میشه!!روی سیستمی هم که گرافیکش 1گیگ (8600)
و رم 4 گیگ و CPU 600 AMD هم اونجوری که باید بگیره نمیگیره!!!من خودم این موضوع رو به چشم دیدم!

mstf666
29-09-2008, 18:03

اون مرحله هاش که برای سرگرمیه !

اصل بازی skrimish و war of the ring هستش که بی نهایت حالت برای بازی کردن داره.
این همه نقشه و ارتش داره ....

Elendil1
29-09-2008, 19:42
مصطفی راست میگه!!!!
چیه من رو نمیشناسی؟؟

Amin Safavi
29-09-2008, 21:15
سلام دوستان اینجا فقط در مورد قدرت های الف ها و انسان ها صحبت شده و هیچکس به موردور و آیزنگارد و... توجهی
نمی کنه !
من زیاد توی bfme II وارد نیستم که نظر بدم اما به جرات می تونم بگم که قدرت آیزنگارد تو bfme I فوق العادس ! و کلا تیم هجومیه !
یعنی اگه کسی بتونه از ترکیب "مین ؛ بترینگ رم ؛ نردبان و بالیستا " به خوبی استفاده و مدیریت کنه هیچ قلعه ای جلوش طاقت نمی یاره !
اما توی باید بگم تیم های دیگه امکانات بیشتری دریافت کردن تا آیزنگارد.
موردور هم قوی شده.
به نظرم توی bfme I آیزنگارد و توی bfme II انسان ها .

سلام Uruk Hai..به نظر من Dwarf ها قوی ترن......من خودم 3 به 1 (3 تا آیزنگارد متحد Brutal ) را نابود کردم... به نظر من قدرت آیزنگارد فقط به "مین"هاشه...حتی حلقه هم افتاد دستشون و سارون را آوردن بیرون , اما به راحتی با گیملی به خاک و خون کشیدمش..شاید بشه گفت گیملی تنها کسی که میتونه سارون را به راحتی بکشه....آیزنگارد از نظر Resource قوی تر از تیم های دیگست , Mordor هم فقط با وجود َAttack troll هاش قویه...با یه سپاه 8 , 9 تایی ازَ َAttack troll ها میشه یه Citadel را پائین آورد....امتحاتش مجانیه..

بردیا
29-09-2008, 21:21

یه مپ هستش

Assualt at minas tirith

سلام Uruk Hai..به نظر من Dwarf ها قوی ترن......من خودم 3 به 1 (3 تا آیزنگارد متحد Brutal ) را نابود کردم... به نظر من قدرت آیزنگارد فقط به "مین"هاشه...حتی حلقه هم افتاد دستشون و سارون را آوردن بیرون , اما به راحتی با گیملی به خاک و خون کشیدمش..شاید بشه گفت گیملی تنها کسی که میتونه سارون را به راحتی بکشه....آیزنگارد از نظر Resource قوی تر از تیم های دیگست , Mordor هم فقط با وجود َAttack troll هاش قویه...با یه سپاه 8 , 9 تایی ازَ َAttack troll ها میشه یه Citadel را پائین آورد....امتحاتش مجانیه..

من زیاد حال نمیکنم با کوتوله ها
کند هستن
الف رو به خاطر کمانداری نقره ای و هیروهاش برمیدارم
انسان رو به خاطر پاورای خوبش

Amin Safavi
29-09-2008, 23:08
یکی به من یه Custom Hero با Power های خوب معرفی کنه بسازم...فرق نداره ماله کدوم تیم باشه....

Elendil1
30-09-2008, 14:09
برادرا همه توجه کنن::::::::
همه ی تیم ها قدرتشون یکی هست!!و کار کردن باهاشون فرق می کنه!!!

mohsentanha
30-09-2008, 21:41
برادرا همه توجه کنن::::::::
همه ی تیم ها قدرتشون یکی هست!!و کار کردن باهاشون فرق می کنه!!!

یعنی سربازهایی که اسب دارن با کوتوله ها قدرتشون یکیه؟؟؟؟؟؟
یا انسان ها با گوبلین قدرتشون یکیه؟؟؟؟
همچین چیزی امکان نداره یه سریشون speedزیادی دارن یه سری کند هستن یه سری تیر اندازی شون سریع تره
و........

Elendil1
01-10-2008, 09:36
یعنی سربازهایی که اسب دارن با کوتوله ها قدرتشون یکیه؟؟؟؟؟؟
یا انسان ها با گوبلین قدرتشون یکیه؟؟؟؟
همچین چیزی امکان نداره یه سریشون speedزیادی دارن یه سری کند هستن یه سری تیر اندازی شون سریع تره
و........

عزیز من!!
من نگفتم بازی کناش با هم یکین!!!
من میگم قدرت کلی هر تیم با با تیم دیگه برابر هست!!
یعنی مثلآ اگر کوتوله ها سرعتشون پایینه به جاش قدرت بالایی دارن!!!(Power)من از موقعی که این بازی اومد دارم همین بازی رو می کنم تا الان(الته Witch-king
پس خواهشآ سعی نکن به من بازی یاد بدی!

در ضمن اگر کوتوله هاش هم نیزه داشته باشن چه اسب سوار انسان و چه الف رو می زنن!!!!!!!!!!
همه ی قدرت ها با هم برابر هستند!!اگر یه تیم از یه جا ضعف داشته باشه از جای دیگه قوی هست!!!!فقط نحوه ی بازیش فرق می کنه!!!که بستگی داره شما به چه روشی بازی کنین!

mohsentanha
01-10-2008, 10:09
عزیز من!!
من نگفتم بازی کناش با هم یکین!!!
من میگم قدرت کلی هر تیم با با تیم دیگه برابر هست!!
یعنی مثلآ اگر کوتوله ها سرعتشون پایینه به جاش قدرت بالایی دارن!!!(Power)من از موقعی که این بازی اومد دارم همین بازی رو می کنم تا الان(الته Witch-king
پس خواهشآ سعی نکن به من بازی یاد بدی!
حالا چرا مارو می زنی خوب شما همون اول منظورت رو بگو منم پایین سوال هام همون منظور شما رو گفتم دیگه

Elendil1
01-10-2008, 19:09
از لحن تندم معذرت!!اون روز حالم خوب نبود!!!!
با این حال بازم میگم ::

هر تیم یه کارایی داره و نقاط ضعف و قوت متفوتی داره.مثلآ یه تیم قدرتش زیاده ولی با سرعت پایین.یه تیم خون زیادی داره و لی قدرت کم...
موفق باشید!!
عیدتون مبارک...
فعلآ...(من فردا میرم فیفا09 بخرم!!!!!!!)

Amin Safavi
08-10-2008, 10:08
سلام به همه...خیلی دلم میخواد باهاتون یه Skrimish بزنم ببینم بازیهاتون در چه سطحیه؟ به Elendil عزیز هم باید بگم که همه تیمها در یه سطح نیستند! به نظر من ضعیف ترین تیم Goblin ها هستند , نه Hero خوب دارند نه Power خوب! البته هر کی با یه تیم خوب بازی میکنه, مثلا خود من با dwraf ها خفن بازی میکنم , درست کند هستند , اما این کندی یه مزیت به حساب میاد.

بردیا
12-10-2008, 11:26
اگه میخوای بزنی باهامون باید برنامه های مورد نیاز رو نصب بکنی که باید بری توی تاپیک مخصوصش توی بازی های آنلاین

من کلا تخصصم فقط توی انسان و الف هستش
البته اینم بگم که شاید خیلی از ما که فکر میکنیم قوی هستیم،در مصاف با بازیکنای خارجی حرفی برای گفتن نداشته باشیم،خود من خیلی از روشای بازی رو توی مسابقه با اونا یاد گرفتم

mohsentanha
12-10-2008, 14:06
ببخشید می دونم سوالم تکراریه ولی میشه با دیال آپ بازی کنم؟؟؟

بردیا
12-10-2008, 21:33
بعید میدونم که بشه،چون ممکنه توقفای بازی براتون زیاد باشه.شایدم اگر سیستمتون بالا و روون باشه بشه جبران ضعفشو کرد(خودم امتحان نکردم تا حالا)

Amin Safavi
13-10-2008, 20:26
سلام برديا جان...ميشه بگي خارجي ها با چه تاکتيکي بازي ميکنن.. واسه انلاين بازي کردن چه برنامه هاي مي خواد و يا تو چه سايتي بايد برم...خيلي دلم ميخواد ببينم بازيم در چه سطحيه...به قول تو در برابر خارجي ها هيچيم..اما من فکر کنم در نوبه خودم خفن ترينم.. اخه ديروز رکورد خودمو زدم....1 به 5 زدم...خيلي سخت بود...تو Map موردور....خودم dwarf بودم و با Men , Isengard , Mordor و 2 تا Elfe ...همه Brutal متحد (Teammate) و تیم ها Random انتخاب شدند...منتظر جوابم...قربان شما امین Lord خور...

بردیا
13-10-2008, 23:29
اکثرا سعی میکنن همون اول خودشونو به بیست نزدیکتر بکنن.
به نظر خودم استراتژی که اول بازی انتخاب میکنیم برای شروع کردن،خیلی تاثیر داره
منم فکر میکردم خیلی حرفه ای هستم ولی 90 درصد بازیا رو ازشون میباختم.
خیلی زود سعی میکنن تو رو توی بیست حبس بکنن.از قدرت هیروهاشون به نحو احسنت استفاده میکنن.
البته اینطور که تو از خودت تعریف میکنی،باید بازیکن قدری باشی ولی نحوه ی بازی کردن یک انسان با یک هوش مصنوعی،با جلوکردن مقابل یک انسان خیلی فرق داره.
یه چند دست بازی بکنی میفهمی البته بهترین بازیکنای دنیا از طریق دی وی دی های اوریجینال بازی میکنن برای خود الکترونیک آرتز ولی بازیکنای دیگه هم خوب هستن.

این تاپیکمونه

Elendil1
22-10-2008, 22:03
سلام !؟!؟؟!کسی اینجا هست؟؟؟؟
در ضمن وقتی میگم همه ی تیم ها با هم مساوین نگید نه!!!
در ضمن منم این بازی رو انلاین بازی کردم!!
بردیا من رو میشناسی؟؟

بردیا
22-10-2008, 22:16
سلام
کس دیگه ای بازی نمیکنه؟
آنگمار کار کردید تا حالا؟
میگن هیروهای خیلی قوی داره

Elendil1
29-10-2008, 20:27
انگمار؟؟؟
اره ویچ کینگش قویه ولی دربرابر اتش اصلآ مقاوم نیست!!!
ولی قدرتش خوبه(در کل)

lord_alone_dark
31-10-2008, 15:34
من تجربه 3 سال بازی با خارجی ها رو دارم کمکی می خوایید بکنم در ضمن گابلین ضعیف نیست من بازی های از گابلین دیدم که ببینید می گرخین

بچه ها از این به بعد این جا سوالات خودتونو بگید دو تا تایپیک نباشه

Elendil1
11-12-2008, 13:02
برادرا اگر ترینر + پچ +مد +تریلر +مشکلی یا هر چیزی خواستید بگید !!!

Maxdi
13-12-2008, 13:53
بابا همش بعد از 3 دقیقه پیغام defeted رو نشون میده و از بازی می ندازه بیرون .
تو رو خدا یکی کاری بکنه ...:19::41::19:

mohsentanha
13-12-2008, 16:55
بابا همش بعد از 3 دقیقه پیغام defeted رو نشون میده و از بازی می ندازه بیرون .
تو رو خدا یکی کاری بکنه ...:19::41::19:
ورژن قبلش برای من همین ارور رو میداد هرکاری کردم نشد
ولی شما باید،،، یا دوباره نصب کنید یا اینکه از یه شرکت دیگه بگیرین

Elendil1
14-12-2008, 18:29
نه نه مشکل این نیست!!

این وضعیت موقعی پیش میاد که ::
1-ویندوزتون رو عوض کرده باشید
2-در قسمت گرافیک بازی گرافیک رو بالا برده باشید و بعد warning بده و بعد شما ok بزنید ولی سیستم شما نکشه!!

در این 2 حالت این وضعیت پیش میاد که بعدش هر کاری کنین همین طوری میمونه و تنها راهش دوباره نصب کردن هست!!
اگر هم سیوش رو خواستید از اینجا پیداش کنید!!
1-show hidden فایل رو اول بزید
-Documents and Settings\اسم کامپیوتر/ Application Data

در ضمن این ادرس ها باید در قسمت درایو ویندوز باشه !!در ضمن از راست به چپ بخونید!!!

کسی ترینر این بازی برای پچ 1.06 نداره؟؟؟

ارباب جنگ
25-02-2009, 11:30
نمی کنه !
اما توی bfme II باید بگم تیم های دیگه امکانات بیشتری دریافت کردن تا آیزنگارد.
موردور هم قوی شده.
به نظرم توی bfme I آیزنگارد و توی bfme II انسان ها قوی ترن.

به نظرم در bfmeI اگر به سرعت و قدرت حمله نیاز داری باید بری سراغ آیزنگارد اما اگر زمان داری و میتونی با هیروها کار کنی روهان آیزنگارد رو می زنه. من موهام رو در رهان و در گروه سواره نظام سفید کرده ام.با تئودن و روهیریم هاش می شه هر کسی رو به زانو درآورد البته باید خیلی مواظب نیزه داران آیزنگارد بود اگر با اونها روبرو شدید از الفها کمک بگیرید.

سلام خوش اومدی:10:.
پس آیزنگارد توی bfme ii هم قویه:21: , خوبه:27:
می شه راه مقابله با آیزنگارد رو بگی ؟ چون تو گیم نت ما که هیچ کس راهشو بلد نیست یعنی هر چی راه بلد بودن من زدشو زدم:21:
در ضمن تیم مقابل آیزنگارد توی bfme i گاندوره , یعنی حملات آیزنگارد بیشتر بهش آسیب می زنه.

به نظرم تیمی که می تونه در برابر آیزنگارد عرض اندم کنه انسانها هستند. اگر بتونی با هیروها و سواران کار کنی می شه آیزنگارد رو هم زد.از سواران جلوی تیراندازان و شمشیرزنان و منجنیق ها استفاده کن از شوالیه ها هم جلوی شمشیرزنان و وارگ ها. اگر بتونی ورد آو پاور گاندلف رو باز کنی با هر بار رفتن گاندلف می شه ارتش رو از بین برد. حتما از سه سوار روهان در کنار اسب ها استفاده کن. هیروهای آیزنگارد هم در برابر انسان ها کم میارن. در واقع نقطه قوت انسان ها در برابر آیزنگارد گاندلفه که هم هیروکشه هم ارتش نابود کن. این هم یادت باشه که تیراندازهای انسان ها بردشان خیلی از مال آیزنگارد بیشتره و آراگورن و بارومیر هم که مرگ تو کارشون نیست. اگر با تئودن اسبها رو هم که سفید کنی مردی جلودارشون نیست.
در ارباب یک هم مانند 2 با گاندلفی که ورد آو پاور داره راخت میشه جلوی آیزنگارد ایستاد.

mahdibozorg
15-05-2009, 17:54
سلام

بچه ها کسی میدونه اون هیرو الف که غیب میشه را چطور میشه زد من با مردور بازی می کنم اون هیرو الف میاد تو بیس راحت

بدون دیده بشه نیروهام را میزنه و لول میگیره منم کلی نیرو دنبالش میفرستم ولی فایده نداره همه رو راحت میزنه راحت هم

غیب میشه کسی میدونه اونو چه جور باید زد ممنون میشم بگین

بردیا
17-05-2009, 19:30
منظورت تراندویله که کمانداره؟

Elendil1
28-06-2009, 00:06
یه مد برای The Rise of the Witch-King RJ-Rot WK ،
حجم : 300 مگ
موارد مورد نیاز : داشتن اکسپژن پک ROWK روی BFME2 !!
صفحه ی دانلود ::

------------------------------------------------------------------------------------

soltanarash
28-06-2009, 07:10
سلام

بچه ها کسی میدونه اون هیرو الف که غیب میشه را چطور میشه زد من با مردور بازی می کنم اون هیرو الف میاد تو بیس راحت

بدون دیده بشه نیروهام را میزنه و لول میگیره منم کلی نیرو دنبالش میفرستم ولی فایده نداره همه رو راحت میزنه راحت هم

غیب میشه کسی میدونه اونو چه جور باید زد ممنون میشم بگین

اخ اخ.من وقتی muti player بازی می کردم از تائوراندیل متنفر بودم.چون خودم هیچ وقت الف رو بر نمی داشتم.

چند راه حل برای کشتنش است.مثلا اگر گابلین باشی آپدیت قلعه رو بزنی که تا مسافتی رو دور قلعه می بینی غول هایی که سنگ بزرگ می اندازند(اسمشون یادم رفته) می زننش.یا از پیاده نظام هایی ضعیفی که داره چون سرعت زیادی دارند استفاده کن(با شمشیر سمی)
یا خود گیملی با قدرت لول پنج با سرعت زیاد می گیرش.

Elendil1
28-06-2009, 10:57
اخ اخ.من وقتی muti player بازی می کردم از تائوراندیل متنفر بودم.چون خودم هیچ وقت الف رو بر نمی داشتم.

چند راه حل برای کشتنش است.مثلا اگر گابلین باشی آپدیت قلعه رو بزنی که تا مسافتی رو دور قلعه می بینی غول هایی که سنگ بزرگ می اندازند(اسمشون یادم رفته) می زننش.یا از پیاده نظام هایی ضعیفی که داره چون سرعت زیادی دارند استفاده کن(با شمشیر سمی)
یا خود گیملی با قدرت لول پنج با سرعت زیاد می گیرش.

اینقدر حال میده با الفها بری !! همه چیش عالیه!!(تقریبآ)
تراوندیل که فکر کنم (به احتمال 99 در صد ) بابای لگولاس هست !! پدر و پسری دهن دشمن و سرویس می کنن!!

دانلود پچ BFME2 1.06 آخرین پچ رسمی این بازی ::

لینک دانلود پچ

یا

کرک :

حجم کلی : حدودآ 25 مگ !

موفق باشید!

لینک دانلود کرک

soltanarash
28-06-2009, 13:41
اینقدر حال میده با الفها بری !! همه چیش عالیه!!(تقریبآ)
تراوندیل که فکر کنم (به احتمال 99 در صد ) بابای لگولاس هست !! پدر و پسری دهن دشمن و سرویس می کنن!!

به نظر من الف نامردیه.من خودم عشق ایزنگاردم.من به صورت مولتی پلیر یک بار با آیزنگارد با سلطان مسعود که دورف بر می داره توی نقشه موردور پنج نفر الف و انسان را درو کردیم.

Elendil1
28-06-2009, 14:32
به نظر من الف نامردیه.من خودم عشق ایزنگاردم.من به صورت مولتی پلیر یک بار با آیزنگارد با سلطان مسعود که دورف بر می داره توی نقشه موردور پنج نفر الف و انسان را درو کردیم.

اون 5 تا درجشون چی بود ؟؟ که 2 به 5 دروشون کردین؟؟

soltanarash
29-06-2009, 08:33
اون 5 تا درجشون چی بود ؟؟ که 2 به 5 دروشون کردین؟؟

طرف مقابل کامپیوتر نبود.چهار تاشون با بازی خیلی آشنا بودند یکیشون تازه وارد بود.

Elendil1
29-06-2009, 14:47
طرف مقابل کامپیوتر نبود.چهار تاشون با بازی خیلی آشنا بودند یکیشون تازه وارد بود.

بيا يه دست بزنيم با بچه ها!

soltanarash
29-06-2009, 15:52
بيا يه دست بزنيم با بچه ها!

آقا منظورت آنلاینه؟

Elendil1
29-06-2009, 21:31
آقا منظورت آنلاینه؟

آره دیگه!!!!!!!!

soltanarash
29-06-2009, 22:49
آره دیگه!!!!!!!!

به چاکرتم.من تو کار اینترنت زیاد نیستم با دایل آپ میام.منو چه به آنلاین.البته ممکن تا یک مدتی دیگه یک ADSL تروتمیزی بگیرم.

Elendil1
30-06-2009, 22:45
به چاکرتم.من تو کار اینترنت زیاد نیستم با دایل آپ میام.منو چه به آنلاین.البته ممکن تا یک مدتی دیگه یک ADSL تروتمیزی بگیرم.

'گرفتي بيا حتمآ!!

FaRzAwD
23-08-2009, 12:56
سلام دوستان
خيلي خوشحالم كه دوستاني رو كه bfme بازي ميكنند رو پيدا كردم
راستش چند وقت پيش يه سايتي مسابقه نبرد براي سرزمين ميانه گذاشته بود(البته بصورت آنلاين بازي كردن نه،يه چي مثل وار آو د رينگ بازي با اين تفاوت كه نياز نيست بازي رو نصب هم باشي)
پيرو همين من واسه گروهمون(تاريكي)يهوبلاگ زدم و نيروهارو معرفي كردم،شواهد كه اينطور مينمايد كه بازي كنسل شده بنابر اين مطلبو ميزارم كه اگه خواستيد استفاده كنيد
البته نيروهاي جديد قيام ويچ كينگ توش نيستند(بر اساس ورژن اول bfme IIقرار بود اجرا بشه)
گابلین
ْGoblin horde
قیمت:75
سلامتی:50
قدرت:12
نیروهای بسیار ضعیفی تحت عنوان شمشیر زنان گابلین كه در مقابل اكثر نیروها ضعف دارند،قابلیت ویژه این واحد شمشیر زهر آلود نام دارد كه از زره و استقامت نیروهای دشمن كم میكند
خوبی این نیروهای تعداد زیادشونه كه برای مقابله با نیزه داران و بعضی شمشیر زنان مناسبه
ضعف:در مقابل سواركاران،كمانداران ضعیف است

ْGoblin archers
قیمت:200
سلامتی:80
قدرت:20
كمانداران گابلین نسبت به قیمت كم خود بسیار مناسبند و اگر از آنها به خوبی محافظت شود در مقابل نیزه داران و شمشیر زنان قوی میشوند،قابلیت ویژه ی این واحد تیر سمی است كه از استقامت دشمن كم میكند
ضعف:در مقابل سواركاران،و بقیه نیروهایی كه اگر محافظت نباشد به نزدیكی اش میرسند

Spider rider
قیمت:600
سلامتی:700
قدرت:120
این كچلا سواره نظام گابلین رو تشكیل میدهند،در حالی كه سوار بر انكبوتند میتونند سلاحشون رو از نیزه به كمان و از كمان به نیزه تغییر دهند،برای مقابله با شمشیر زنان و كمانداران مناسبند
ضعف:در مقابل نیزه داران ضعیفند

Half-troll marauders
قیمت:500
سلامتی:600
قدرت:100
نیزه داران بسیار قدرتمند گابلین كه در گروه های 6 نفره برای مقابله با سواركاران و كمانداران بسیار مناسبن و با زره كلفت خود در مقابل سایر نیزه داران حرفی برای گفتن دارند

Cave Troll
قیمت:600
سلامتی:1500
قدرت:200
نیروی تك واحدی بسیار قدرتمندی كه از 4 قابلیت پرتاب سنگ،پرتاب انسان،جنگ با چوب و جنگ با دست بهره میبرد،در مقابل همه ی نیروها غير از نيزه دار قدرتمنده
ضعف:بشدت باید از نیزه دار دوری كنه.

Giant
قیمت:1300
سلامتی:4000
قدرت:400
واحد تخریبی گابلین،تقریبا یه منجنیق زنده ولی جونش یه مقدار بیشتر،ولی از اونجایی كه تو بازی قلعه وجود نداره(تا اونجایی كه من خبر دارم)كاربرد تخریبی خودش رو از دست میده و برای زدن نیروها با سنگ مفید میتونه باشه البته به شرطی كه نیرو برای محافظت ازش باشه
ضعف:در مقابل نیزه دار و كماندار
نیروهای گابلین اكثرا ضعیف ولی خوبی كه دارن قیمتشون كمه و از نظر ساخت نیرو مشكل نخواهند داشت و میتونن به آیزنگارد و موردور پول كمك كنند
آیزنگارد

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) file:///C:/DOCUME%7E1/ADMINI%7E1/LOCALS%7E1/Temp/moz-screenshot-2.jpg
Uruk-Hai
قیمت:300
سلامتی:300
قدرت:80

این واحد جزو شمشیر زن های قدرتمند میباشد و قابلیت ویژه آن سپر محافظتی مثل روش لاكپشتی روم هست كه واحد رو در مقابل كمانداران بسیار مقاوم میكنه
این واحد برای مقابله با نیزه داران بسیار مناسب هست
ضعف:در مقابل سواركار و تیرانداز ضعیف است

Uruk pickmen
قیمت:450
سلامتی:400
قدرت:40

نیزه داران آیزنگارد جزو قوی ترین نیزه داران بازی میباشند و از نظر تعداد و دفاع و قیمت مناسب هستند
این واحد در مقابل سواركاران و تیراندازان مناسب است
ضعف:در مقابل شمشیر زن و كماندار آپگريد شده ضعیف است

Uruk Crossbowman
قیمت:350
سلامتی:110
قدرت:65

نیروهای دارای كمان زنبوركی آیزنگارد كه دارای دوربرد نسبتآ خوب و قدرت كم هستند
ضعف این نیرو در استقامت و سلامتی پایینش هست كه اگر در كنار نیروهای محافظ دیگری قرار بگیره بسیار كارآمد میشه،مثلا اگر دو واحد از این نوع سربازان رو در كنار دو واحد نیزه دار و یك واحد سوار كار بگذاریم تركیب قدرتمندی بوجود می آید
ضعف:در مقابل سواركاران و نیزه داران ضعیف است

warg riders
قیمت:500
سلامتی:400
قدرت:63
سوار كاران آیزنگارد كه با قابلیت ویژه ی زوزه ی وارگ مقدار قابل توجهی به زره و قدرت خود میافزایند و حتی در مقابل نیزه داران هم میتوانند مقاومت كنند
در مقابل كمانداران و شمشیرزنان بسیار قدرتمندند
ضعف:در مقابل نیزه دار ضعیف است

berseker
قیمت:300
سلامتی:800
قدرت:300
شوریده(اسمشه:D)همان طور كه میبینید قدرت و سلامتی بالایی داره و یك نیروی تك واحدی هست،البته در مقابل تیر اندازان زودمیمیره پس باید ازشون دور باشه،دو تا از این واحد برای نابود كردن چندینگروه شمشیر زن دشمن كافیه،سرعت خیلی خوبی هم داره
در مقابل هیرو ها و نیروهای دیگه خوبه
ضعف:اگه محاصره بشه سریع میمیره

نتیجه گیری:
واحدهای نظامی آیزنگارد متنوع و همشون قوی هستند،مشكل قیمت بالاشونه كه در موقعیتی كه ما داریم ضعف بزرگیه چون ما در مقابل هر سه دشمن باید مقاومت كنیم طبعا زمین های زیادی نمیتونیم بدست بیاریم تا پول و زمین خالی برای ساخت سرباز خانه داشته باشیم كه من امیدوارم با كمك 2تا متحدمون كه با فرستادن نیرو و پول كمكمون میكنند این ضعف جبران بشه
موردور
Orc Horde

Orc Archer

Haradrim

Easterling

Attack Troll

Drummer Troll

Mumakil
موردور هم باشه ايشاللا واسه بعد

Leon-117
23-08-2009, 18:58
سلام.بازي 1 دي وي دي هست؟من يك دي وي دي شو گرفتم موقع نصب ميگه دي وي دي 1 رو بزار.مشكلش چيه؟

peymansh
25-08-2009, 08:59
واقعا ممنون

Elendil1
25-08-2009, 21:37
سلام.بازي 1 دي وي دي هست؟من يك دي وي دي شو گرفتم موقع نصب ميگه دي وي دي 1 رو بزار.مشكلش چيه؟

دقیقآ چه موقع این رو میگه ؟ وقتی DVD رو گذاشتی تو بعد Inestall رو هم زدی ، نصب میشه ، اگه میشه دقیق تر بگو !
بله بازی 1 DVD هست و Witch-King هم 2 دی وی دی هست، که وقتی میذاریش تو میگه BFME2 رو اول نصب کن.

سلام دوستان
خيلي خوشحالم كه دوستاني رو كه bfme بازي ميكنند رو پيدا كردم
راستش چند وقت پيش يه سايتي مسابقه نبرد براي سرزمين ميانه گذاشته بود(البته بصورت آنلاين بازي كردن نه،يه چي مثل وار آو د رينگ بازي با اين تفاوت كه نياز نيست بازي رو نصب هم باشي)

تو بخش آنلاین میتونی این بازی رو آنلاین بازی کنی (آموزشش تو بخش آنلایه همین انجمن هست) ، فقط باید ADSL داشته باشی.

Leon-117
26-08-2009, 07:34
وقتي installرو ميزنم يه صفحه مياد كه ميگه براي انتخاب زبان هست وقتي اونو nextميكنم ميگهdvd1رو يزار.

بردیا
26-08-2009, 08:03
این فرزاد رفیق خودمونه
چند وقتی میشه داریم باهاش آنلاین میزنیم
تازه عضو اینجا شده

وقتي installرو ميزنم يه صفحه مياد كه ميگه براي انتخاب زبان هست وقتي اونو nextميكنم ميگهdvd1رو يزار.

والا بازی که ما تهیه کرده بودیم از پی سی ورلد تو 1دی وی دی bfme2 رو نصب میکرد و بعد از تموم شدن نصبش 1دی وی دی هم ویچ کینگ رو نصب میکردیم

Elendil1
26-08-2009, 21:33

به احتمال زیاد اشکال از DVD هست !

Leon-117
27-08-2009, 18:54
بله مشكل از دي وي دي بود بردم پس دادم تست كرد گفت يه كاملش هستrise of the witch king هم داره.اونو گرفتم تو dvd1همين بازي هست توي dvd2 نسخه تكميليش هست.

soltanmasoud007
27-08-2009, 21:22
بازی من یه dvd ناین هست که دو تاش رو داره.

...ALI...
24-02-2010, 11:40
کسی لینکه این بازی رو برا دانلود نداره؟؟

mohamd reza akbar
25-02-2010, 19:20
کسی لینکه این بازی رو برا دانلود نداره؟؟
این بازی 4 گیگ بهتره که بخریش.

رضا جنگنده
22-08-2011, 11:17
سلام
من بازیم فارسی شده ی دارینوسه ولی وقتی بازی می کنم سریع دیفیت می شم.
اصلا دشمن حمله نمی کنه ولی خود به خود دیفیت می شم.

alireza3500
30-08-2011, 10:05
باسلام
از همه ی کسانی که بازی The Battle for Middle-earth (tm) II -Rise of the Witch King را بازی کرده اند خواهش می کنم که بگویند ،تعداد مراحل این بازی چند مرحله هست،البته من The Battle for Middle-earth (tm) II را بازی کردم و 8مرحله بود،ولی می خواستم ببینم که The Battle for Middle-earth (tm) II -Rise of the Witch King چند مر حله داره و آیا شخصیتهای اصلی فیلم ارباب حلقه ها مثل گاندلف-آراگون و... در این نسخه( The Battle for Middle-earth (tm) II -Rise of the Witch King) هستند یا نه؟

ava-net
30-08-2011, 11:39
عزیزم مشکل شما از دی وی دی بازیت هستش و بهتره که بری دیویدیاصل رو بگیری . نسخه های فارسی اکثرا مشکل دارن و شمایی که دی وی دی یک ازت می خواد چند نفر دیگه هم مشکل شما رو داشتن که مشکل از از دی وی دی هاشون بود

Babak TechCom
05-03-2012, 09:39
سلام به همه
این بازی تو بخش minimum requirement نوشته بود 512MB ram لازم داره رم سیستم من 2GB با باس 800 هست ولی نمیدونم چرا وسط بازی هی ارور Out Of memory میده یا هم ارورE_OUTOFMEMORY) Direct3D error 0x0x8007000e)
256 Adresses
میخواستم ببینم کلا پچی واسه این بازی هست شاید error با پچ حل بشه؟
راستی این ارور رو هم میده]
microsoft visual c++ runtime liberary
Runtime error
Program:H/The battle for middle earth 2/game.dat
this application has requested the runtime to terminate it in an unusual way.
please contact the apllication's support team for more information.

بردیا
23-03-2012, 12:51
من دوباره این بازی و پک ویچ کینگش رو ریختم
واقعا لذت بخشه بعد این همه سال
راستی سیوای بازی کجا ذخیره میشه؟

OMiD.1080p
25-03-2012, 00:55
من دوباره این بازی و پک ویچ کینگش رو ریختم
واقعا لذت بخشه بعد این همه سال
راستی سیوای بازی کجا ذخیره میشه؟

دوستان عزيز سلام.
بنده با اعتماد به نفس بالا اعلام ميکنم که خداي بازي ارباب حلقه ها هستم. :5:
چه 2 چه ويچ کينگ.
هر سوال وراهنمايي در مورد بازي خواستيد درخدمتم.
سيو بازي هم اينجاست.
اگه ويندوز سون داري برو اينجا :
C:\Users\user name???\AppData\Roaming

msi674
27-03-2012, 20:21
کسی میدونه این ارور یعنی چی ؟ ماله بازی ارباب حلقه هستش
البته ماله نسخه اولش

---------- Post added at 09:21 PM ---------- Previous post was at 09:18 PM ----------

دوستان عزيز سلام.
بنده با اعتماد به نفس بالا اعلام ميکنم که خداي بازي ارباب حلقه ها هستم. :5:
چه 2 چه ويچ کينگ.
هر سوال وراهنمايي در مورد بازي خواستيد درخدمتم.
سيو بازي هم اينجاست.
اگه ويندوز سون داري برو اينجا :
C:\Users\user name???\AppData\Roaming

شما که ادعات میشه بی زحمت بگو این ارور یعنی چی ؟ :31: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بازم میگم این ارور ماله بازی The Battle for Middle-earth 1 هستش منتها اون جا کسی جواب نمیده ناچار شدم اینجا مطرح کنم
بعد از نصب وقتی اجرا میکنم این ارور رو میده

msi674
26-04-2012, 07:53

بعد از نصب بازی با این ارور مواجه میشم کسی میدونه علت چیه ؟ direct x رو هم نصب کردم

OMiD.1080p
29-04-2012, 15:43
البته ماله نسخه اولش

---------- Post added at 09:21 PM ---------- Previous post was at 09:18 PM ----------

شما که ادعات میشه بی زحمت بگو این ارور یعنی چی ؟ :31: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بازم میگم این ارور ماله بازی The Battle for Middle-earth 1 هستش منتها اون جا کسی جواب نمیده ناچار شدم اینجا مطرح کنم
بعد از نصب وقتی اجرا میکنم این ارور رو میده

والا به خدا سیستم خودم هم همین ارور رو میده.خودم از موقعی که سیستم جدیدم رو بستم دیگه نشده بازی بکنم. الان شش هفت ماهی میشه.احتمال میدم از سی پی یو باشه.مال من Athlon X2 270 است.
بعدشم من گفنم تو بازی واردم نه ارور مربوط به اجراش. :31:

msi674
29-04-2012, 18:26
والا به خدا سیستم خودم هم همین ارور رو میده.خودم از موقعی که سیستم جدیدم رو بستم دیگه نشده بازی بکنم. الان شش هفت ماهی میشه.احتمال میدم از سی پی یو باشه.مال من Athlon X2 270 است.
بعدشم من گفنم تو بازی واردم نه ارور مربوط به اجراش. :31:
اقا پس اگه فهمیدی بی زحمت منو هم در جریان بذار
منم تو سیستم قبلیم راحت نصب میشد الانم تو اکس پی راحت اجرا میشه ولی تو 7 این مشکلو دارم

farzan311
29-04-2012, 18:34
اگه تو Xp اجرا میشده
رو فایل Exe بازی کلیک راست کنید بعد properties بعد compatibility بعد تیک Run this program in compatibility mode for رو بزنید و xp رو از لیست انتخاب کنید و ok کنید

OMiD.1080p
29-04-2012, 21:27
---------- Post added at 10:27 PM ---------- Previous post was at 10:27 PM ----------

اقا پس اگه فهمیدی بی زحمت منو هم در جریان بذار
منم تو سیستم قبلیم راحت نصب میشد الانم تو اکس پی راحت اجرا میشه ولی تو 7 این مشکلو دارم

لااقل خوبه توی اکس پی برات اجراش میکنه. :46:
من که ده تا ویندوز7 هم 32 بیتی و هم 64 بیتی وهم اکس پی و حتی ویندوز 8 هم که امتحان کردم همون ارور شما رو میده.
برام شده یه معما !!! :18:
دوستانم میگند شاید به خاطر ناهماهنگ بودن با CPU باشه.چون من هم رم های سیستم و هم گرافیک رو با یه مدل دیگه تعویض کردم و فقط موند مادربورد و سی پی یو.

اینم سیستمم :

Motherboard : ASRock 870 Extreme3
CPU Type : DualCore AMD Athlon II X2 270, 3400 MHz
Video Adapter : HD 6570 1GB GDDR3 128 Bit
Ram : 2*2GB A-Data DDR3 1333G
Hard Disk : Barracuda 7200.12 500DM002 +Western Digital 2 TB Green 64 MB Buffer

msi674
30-04-2012, 00:17
اگه تو Xp اجرا میشده
رو فایل Exe بازی کلیک راست کنید بعد properties بعد compatibility بعد تیک Run this program in compatibility mode for رو بزنید و xp رو از لیست انتخاب کنید و ok کنید

این کارم کردم جواب نداد

farzan311
30-04-2012, 00:23
من روی سون نصب کردم الان مشکلی نداشت
شاید CD اش مشکل پیدا کرده؟:20:

msi674
30-04-2012, 00:32
---------- Post added at 10:27 PM ---------- Previous post was at 10:27 PM ----------

لااقل خوبه توی اکس پی برات اجراش میکنه. :46:
من که ده تا ویندوز7 هم 32 بیتی و هم 64 بیتی وهم اکس پی و حتی ویندوز 8 هم که امتحان کردم همون ارور شما رو میده.
برام شده یه معما !!! :18:
دوستانم میگند شاید به خاطر ناهماهنگ بودن با CPU باشه.چون من هم رم های سیستم و هم گرافیک رو با یه مدل دیگه تعویض کردم و فقط موند مادربورد و سی پی یو.

اینم سیستمم :

Motherboard : ASRock 870 Extreme3
CPU Type : DualCore AMD Athlon II X2 270, 3400 MHz
Video Adapter : HD 6570 1GB GDDR3 128 Bit
Ram : 2*2GB A-Data DDR3 1333G
Hard Disk : Barracuda 7200.12 500DM002 +Western Digital 2 TB Green 64 MB Buffer

والا منم موندم انواع و اقسام دایرکت ایکس/ net from work/ c++2005 رو نصب کردم اما نشد که نشد / فک نکنم به cpu ربط داشته باشه سی پی یو من intel هستش ولی تو xp راحت نصب شده بود
اینم بگم : پارسال 1 بار رو ویندوز 7 این بازی رو نصب کردم بازم این ارور رو میداد
بعد سی دی کارت گرافیک ATI ( ماله خودم nvidia هستش ) رو گذاشتم یه چیزی که الان یادم نمیاد رو نصب کردم و بازی اجرا شد !!! امسال بازم اومدم همون کارو بکنم ولی هر چی سعی کردم یادم نیومد واسه همون هر چی برنامه تو سی دی کارت گرافیک بود رو نصب کردم ولی نشد ک نشد

---------- Post added at 01:32 AM ---------- Previous post was at 01:28 AM ----------

من روی سون نصب کردم الان مشکلی نداشت
شاید CD اش مشکل پیدا کرده؟:20:

گمون نکنم از سی دی باشه چون هم
The Lord of the Rings, The Battle for Middle-earth II ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
و هم
The Lord of the Rings, The Battle for Middle-earth 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

همین ارور رو میدن از 2 تا سی دی مختلف

OMiD.1080p
30-04-2012, 16:05
والا منم موندم انواع و اقسام دایرکت ایکس/ net from work/ c++2005 رو نصب کردم اما نشد که نشد / فک نکنم به cpu ربط داشته باشه سی پی یو من intel هستش ولی تو xp راحت نصب شده بود
اینم بگم : پارسال 1 بار رو ویندوز 7 این بازی رو نصب کردم بازم این ارور رو میداد
بعد سی دی کارت گرافیک ATI ( ماله خودم nvidia هستش ) رو گذاشتم یه چیزی که الان یادم نمیاد رو نصب کردم و بازی اجرا شد !!! امسال بازم اومدم همون کارو بکنم ولی هر چی سعی کردم یادم نیومد واسه همون هر چی برنامه تو سی دی کارت گرافیک بود رو نصب کردم ولی نشد ک نشد

---------- Post added at 01:32 AM ---------- Previous post was at 01:28 AM ----------

گمون نکنم از سی دی باشه چون هم
The Lord of the Rings, The Battle for Middle-earth II ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
و هم
The Lord of the Rings, The Battle for Middle-earth 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

همین ارور رو میدن از 2 تا سی دی مختلف

یه چیز دیگه.
هرچی فکر میکنم میبینم نه بدبخت سی پی یو هم شاید تقصیری نداشته باشه.
کارت گرافیک من که HD 6570 با قابلیت پشتیبانی از دایرکت ایکس 11 هستش.
شاید با دایرکت ایکس مشکل داشته باشه؟
چون منم هر سه نسخه هم نبرد برای زمین 1و2 و هم ویچ کینگ رو اونم توی اکس پی و سون و ایت نصب کردم ولی بازم نشد.

شماکارت گرافیک چیه؟

OMiD.1080p
30-04-2012, 16:26
فعلا هم در حال دانلود یه نسخه دیگه اش هستم ( The.Lord.Of.The.Rings.Battle.For.Middle.Earth.2-RELOADED )
دانلودم تموم که شد و نصبش کردم دایرکت ایکس 9 رو نصب میکنم ببینم چی میشه .

msi674
30-04-2012, 22:52
امیدوارم این جوری که شما میگی باشه / این بازی واسه من سر شار از خاطرس :31: اگه بتونی نصبش کنی و علتشو بفهمی و بهم بگی ثواب کردی /کارت گرافیک من nvidia geforce gt 430

---------- Post added at 11:52 PM ---------- Previous post was at 11:52 PM ----------

اگه نصب شد یا نشد لطفا خبرشو بده / ممنون:10:

OMiD.1080p
01-05-2012, 23:32
امیدوارم این جوری که شما میگی باشه / این بازی واسه من سر شار از خاطرس :31: اگه بتونی نصبش کنی و علتشو بفهمی و بهم بگی ثواب کردی /کارت گرافیک من nvidia geforce gt 430

---------- Post added at 11:52 PM ---------- Previous post was at 11:52 PM ----------

اگه نصب شد یا نشد لطفا خبرشو بده / ممنون:10:

چه روزها وشب هایی که مینشستم با کامپیوتر مسابقه میدادم.( من تکی با 7 تا دشمن روی بورتال ) :21:
فقط وفقط و فقط انسان ها.
باور کن اشک کامپیوتر رو در می آوردم.:18:
البته شبکه هم زیاد زدم.اکثرا هم بردم.:5:

برای قضیه هم چشم من حاضرم هیچی بازی ای نداشته باشم ولی مجموعه لرد رو داشته باشم.
بنابراین دونبال رفع مشکلش هستم رفیق.:10:

msi674
02-05-2012, 11:09
چه روزها وشب هایی که مینشستم با کامپیوتر مسابقه میدادم.( من تکی با 7 تا دشمن روی بورتال ) :21:
فقط وفقط و فقط انسان ها.
باور کن اشک کامپیوتر رو در می آوردم.:18:
البته شبکه هم زیاد زدم.اکثرا هم بردم.:5:

برای قضیه هم چشم من حاضرم هیچی بازی ای نداشته باشم ولی مجموعه لرد رو داشته باشم.
بنابراین دونبال رفع مشکلش هستم رفیق.:10:
قسمت شه online بزنیم :31:
تونستی دانلود کنی ؟ راستی اگه علتشو فهمیدی میشه بهم یاد بدی چه طوری شبکه میکردی بازی رو :31: من و رفیقم خیلی تلاش کردیم اسمامون تو منوی باز میومد ولی نمیتونستیم join کنیم
بچه ها میگفتن چون هر دو نفر با یه کد بازی رو نصب کردن اجرا نمیشه

msi674
02-05-2012, 11:23
وسوسم کردی به خاطر بازی ویندوزمو اکس پی کنم :31:

farzan311
02-05-2012, 12:25
دوستان فکر کنم مشکل همه تون کرک بازی باشه شاید کرک تو ویندوز سون کار نمیکنه
مال من یه کرک داره game.dat که 17 مگ هست باید کپیش کنی تو محل نصب بازی
راستی الان بازی رو رفتم انلاین بزنم برا اولین بار گفت باید اپدیت بشه فعلا داره اپدیت میکنه
..............
پ.ن برا انلاین بازی کردن cd-key ارجینال میخواد انگار نمیشه بازی کرد:13:

msi674
02-05-2012, 16:39
دوستان فکر کنم مشکل همه تون کرک بازی باشه شاید کرک تو ویندوز سون کار نمیکنه
مال من یه کرک داره game.dat که 17 مگ هست باید کپیش کنی تو محل نصب بازی
راستی الان بازی رو رفتم انلاین بزنم برا اولین بار گفت باید اپدیت بشه فعلا داره اپدیت میکنه
..............
پ.ن برا انلاین بازی کردن cd-key ارجینال میخواد انگار نمیشه بازی کرد:13:
شما ویندروزت اکس پی هستش ؟ اخه مساله این جاس که من تو 7 قبلا نصب کرده بودم
اون کرکی هم که میگین رو کپی کردم قبلا
فایده نداشت

---------- Post added at 05:39 PM ---------- Previous post was at 05:38 PM ----------

راجع به ان لاین بازی کردن هیچی نمیدونم :31:

farzan311
02-05-2012, 17:05
انلاین بازی کردن رو حل کردم با game ranger
یه بار دیگه بازی رو نصب کنید
پچ 1.3 رو هم نصب کنید بعدم این کرک

این فایلم اکسترکت کنید بریزید اینجا
C:\Users\(your name)\AppData\Roaming\My Battle for Middle-earth Files

دیگه نشد نمیشه دیگه :31:
من الان با سون 64 بیتی دارم بازی میکنم

OMiD.1080p
02-05-2012, 20:48
من الان با سون 64 بیتی دارم بازی میکنم

بله منم هم توی سیستم قبلی ام و هم محل کارم چه اکس پی و چه سون و هم 32 و هم 64 بیتی با یه نوع دیسک بازی رو نصب و اجرا کردم.

OMiD.1080p
02-05-2012, 21:00
آقا دیشب دانلود کردم بازی رو و الانم بازی رو نصب کردم و رفت تو بازی.
یعنی دیگه آخرشه.
همتون رو لوله میکنم.
بعد ازتقریبا یک سال میخوام بازی کنمش.

farzan311
02-05-2012, 21:35
نسخه یک رو نصب کردی؟
اگه اره بیا انلاین بازی کنیم

OMiD.1080p
02-05-2012, 21:42
نسخه یک رو نصب کردی؟
اگه اره بیا انلاین بازی کنیم

نه دیگه.
نسخه دو. The Battle for Middle-earth (tm) II
مال شما چیه ؟

msi674
02-05-2012, 21:46
خدا بگم چی کارتون نکنه :31: من سر این بازی رفتم وینمو عوض کردم / الان هر دو تا نسخش نصب شده و اجرا میشه :31:
خلاصه مشکل از سی دی بود یا کرک؟ /من وینو از 7 اکس پی کردم مشکل حل شد

farzan311
02-05-2012, 21:48
نه دیگه.
نسخه دو. The Battle for Middle-earth (tm) II
مال شما چیه ؟
من اصلا از نسخه های دیگه خوشم نیومد فقط نسخه یک:40:
الان داشتم با چند تا حرفه هاش بازی میکردم بیشتر یه ساعت بازی طول کشید 8 نفر بودیم همه دشمن:31: نامرد ها دو تاشون متحد شده بودند به من حمله میکردند با سواران روحان نابودشون کردم:27:

OMiD.1080p
02-05-2012, 21:55
خدا بگم چی کارتون نکنه :31: من سر این بازی رفتم وینمو عوض کردم / الان هر دو تا نسخش نصب شده و اجرا میشه :31:
خلاصه مشکل از سی دی بود یا کرک؟ /من وینو از 7 اکس پی کردم مشکل حل شد

هنوزم نمیدونم.
چون من با همون دی وی دی که روی همین سیستمم نصب نمیشد یه یک سیستم دیگه نصب کردمش.
ولی الان که بازی رو نصب کردم یه جورایی بازم مثل قبلا بالا نمیومد.بعد دایرکت ایکس 9 که توی خود دی وی دی بازی هستش رو نصب کردم.بعد از کمی معطلی اومد رفت تو بازی.

---------- Post added at 10:54 PM ---------- Previous post was at 10:52 PM ----------

من اصلا از نسخه های دیگه خوشم نیومد فقط نسخه یک:40:
الان داشتم با چند تا حرفه هاش بازی میکردم بیشتر یه ساعت بازی طول کشید 8 نفر بودیم همه دشمن:31: نامرد ها دو تاشون متحد شده بودند به من حمله میکردند با سواران روحان نابودشون کردم:27:

دمت گرم.ایول.

فقط یه حالی بده بگو چی لازم برای آنلاینش.اشکال نداره همون نسخه یکش رو بگو.
من فایل های آنلاین بازی کردن رو داشتم ولی خوب هارد خراب شده فعلا و بهشون دسرسی ندارم.

msi674
02-05-2012, 21:57
تاپیکو راه انداختیم بعد چن سال :31:
خب من گیم رنجر رو از کجا دانلود کنم ؟

farzan311
02-05-2012, 22:00
انلاین بازی کردنش خیلی راحته
game ranger ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %2Fdownload%2F)
رو نصب کنید و ثبت نام کنید خودتون میفهمید خیلی سادست
فقط patch 1.03 رو نصب کنید
یه پچ 1.04 غیر رسمی هم هست که یه فایله فقط باید کپیش کنید تو فولدر بازی چون همه با این 1.04 بازی میکنند(اینم دوستان روسی بهمون دادند:31:)

اگه کمک خواستید یاهو ادم کنید
farzan_qt
..............
msi674 اگه یک رو نصب کردی بیا انلاین یه دست بزنیم

OMiD.1080p
02-05-2012, 22:01
تاپیکو راه انداختیم بعد چن سال :31:
خب من گیم رنجر رو از کجا دانلود کنم ؟

نه اینجوری نه.

داداش شما فکر کن ما تازه کار.:41:
از اول بگو برای نسخه یک و دو و ویچ کینگ.
چه فایل هایی لازم داره.از کجا دانلود کنیم و یه توضیح مختصر.
بعد هم نوکرتم هستم میشینم ساعت ها باهم بازی میکنم و انشا... میبازی. :21:

msi674
02-05-2012, 22:06
راستی بازی انلاین چه قد از حجم کم میکنه :31: ماله من حجمیه متاسفانه

---------- Post added at 11:06 PM ---------- Previous post was at 11:01 PM ----------

game ranger ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %2Fdownload%2F)
یه پچ 1.04 غیر رسمی هم هست که یه فایله فقط باید کپیش کنید تو فولدر بازی چون همه با این 1.04 بازی میکنند(اینم دوستان روسی بهمون دادند:31:)

farzan_qt
..............

من نصب کردم ولی گیم رنجر ندارم تا 10 دقیقه دیگه میاد دستم

OMiD.1080p
02-05-2012, 22:13
راستی بازی انلاین چه قد از حجم کم میکنه :31: ماله من حجمیه متاسفانه

نترس پسر.
من Call of Duty Modern Warfare 3 رو با اون حجمش بازی میکنم اونقدر حجم کم نمیکرد.
فوقش دو سه مگ برای یه ساعت تا دوساعت.

احمد1379
03-05-2012, 09:09

farzan_qt
..............
من هم عاشق نسخه یک هستم به نظر من بهترین نسخه همین یک هست هوس کردم برای نخستین بار آنلاین بازی کنم:8:

OMiD.1080p
03-05-2012, 17:45
برو بچ سلام.
آقا بالاخره تونستم بازی رو آنلاین بازی کنم.
با این خارجی ها مخصوصا روس ها بازی کردم.
البته فقط مال من خیلی لک داشت.همش فریم به فریم میشد.
فقط هنوز نفهمیدم اگه پینگ بالا باشه خوبه یا پایین.

OMiD.1080p
03-05-2012, 18:06
برو بچ سلام.

البته نسخه The Battle for Middle-earth (tm) II رو آنلاین زدم.

احمد1379
03-05-2012, 20:55
برو بچ سلام.

سلام میشه بگی چه جوری ؟؟؟؟ با چه نرم افزاری ؟؟ چه سایتی؟؟

Arrowtic
03-05-2012, 21:02
سلام میشه بگی چه جوری ؟؟؟؟ با چه نرم افزاری ؟؟ چه سایتی؟؟
با Game Ranger.آموزش کار:

فقط هنوز نفهمیدم اگه پینگ بالا باشه خوبه یا پایین
پایین

OMiD.1080p
03-05-2012, 21:21
دوستانی که میتونند آنلاین بازی کنند.
آی دی گیم رنجر خود رو بدند که بتونیم خودی بازی کنیم.( مخصوصا چون پینگ ها با هم هماهنگی بهتری دارند و بیشتر حال میده) :10:

آی دی گیم رنجر من :Lord Omid

OMiD.1080p
05-05-2012, 12:15
کسی نبود ؟
من میگم بهتره با هم بازی کنیم تا خارجی ها.( نامردها با هم همکاری میکنند)
دو سه نفر جمع بشیم بریم این خارجی های پر ادعا رو لوله کنیم.

راستی احمد1379.
شما هم من هی از گیم رنجر بهت پیام میدم ولی متوجه نمیشی.

بعدش ورژن بازی هم باید 1.06 باشه که با باقی بازیکن ها هماهنگ باشه. والا به بقیه Join نمیشه.
کمک خواستید من درخدمتم.
البته از farzan311 هم تشکر میکنم.بنده خدا اومد به من یاد داد ولی الان خودش دیگه نمیتونه بازی بکنه. :13:

msi674
05-05-2012, 17:37
کسی نبود ؟

راستی احمد1379.

بعدش ورژن بازی هم باید 1.06 باشه که با باقی بازیکن ها هماهنگ باشه. والا به بقیه Join نمیشه.
کمک خواستید من درخدمتم.
البته از farzan311 هم تشکر میکنم.بنده خدا اومد به من یاد داد ولی الان خودش دیگه نمیتونه بازی بکنه. :13:
شما ایدی نداری من اد کنم بپرسم ازت ؟ این جوری نمیشه اخه کامل پرسید

OMiD.1080p
05-05-2012, 19:18
شما ایدی نداری من اد کنم بپرسم ازت ؟ این جوری نمیشه اخه کامل پرسید

چرا.اینم از آی دی یاهو.
omid.teens@yahoo.com

احمد1379
05-05-2012, 21:15
کسی نبود ؟

راستی احمد1379.

کمک خواستید من درخدمتم.

با سپاس آقا امید یعنی با 1.03 نمیشه چون اون شب که اومدم بحثی از 1.06 نبود و میگفتن که باید 1.03 باشه
باز هم از راهنمایی شما سپاسگزارم

farzan311
05-05-2012, 22:13
اخرین پچ لرد 1 به صورت رسمی 1.03 هست ولی یه پچ 1.04 هم هست که برا انلاین استفاده میکنند
اخرین پچ لرد 2 هم 1.06 هست

OMiD.1080p
07-05-2012, 14:49
کجایید شما ها؟
یعنی کسی یاد نگرفته آنلاین بزنه؟؟؟
من دارم آنلاین با خارجی ها بازی میکنم.
یه Map دارم خیلی باحاله.
الان دو سه بار میشه بازی کردیمش.
من هاست شدم بعد 6 نفر دیگه هم اومدند جوین شدند به من و با همدیگه باید ارتش سایرون رو نابود میکردیم.
یعنی خیلی خیلی حال داد.
بازی به این صورت بود که فقط باید با هیرو بازی میکردی.البته قلعه و بنا هم داشت هر نفر ولی نمیتونست چیزی بسازه.
مگر اینکه فقط هیرو می خرید.
البته بازیکنان قلعه هاشون کنار هم بود و یه دیوار هم دورتا دور کشیده شده بود.
بعد هم ارتشی از هر چی که فکر بکنی.همه هم با تمام تجهیزاتشون (سپر-پرچم-نیزه)
همه ی هیرو ها و غول ها هم پشت سر هم می اومدند.
خلاصه ما که حرفه ای بودیم به سختی تونستیم پیروز بشیم.
در آخر هم که موند سایرون.بعد م اونو کشتیم وتمام. :21:
اونقدر که باحال بود که بقیه هی میگفتند دوباره بریم.( نذاشتند نهارمو بخورم :31: )

Memoli
07-05-2012, 19:21
راستی چرا دیگه ازین سری نمیسازن .
بهترین بازی استراتزیکی که کردم این بازی بود ولی دیگه داره قدیمی میشه شش سال کم نیست.

احمد1379
07-05-2012, 21:00
با سلام
چه جوری میشه با پچ 1.04 بازی کرد من این فایلُ (_patch104.big) کپی کردم تو پوشه بازی ولی نمیتونم join بشم مشکل از کجاست؟؟ بازم پیغام version mismatch میگیرم
کار دیگه ای هم هست باید انجام بشه؟
با سپاس

OMiD.1080p
07-05-2012, 21:20
دوستان عزیز دقت کنند این تاپیک مربوط به بازی ارباب حلقه ها نسخه نبرد برای زمین 2 میباشد. ( The Battle for Middle-earth (tm) II )
نه The Battle for Middle-earth
آخرش رو دقت کنید. :46:

چه جوری میشه با پچ 1.04 بازی کرد من این فایلُ (_patch104.big) کپی کردم تو پوشه بازی ولی نمیتونم join بشم مشکل از کجاست؟؟ بازم پیغام version mismatch میگیرم
کار دیگه ای هم هست باید انجام بشه؟
با سپاس

احمد جان منم پچ 1.04 منم نصب کردم ولی نمیدونم چرا بازی نمیتونم جوین بشم و همش پیغام version mismatch میده.
حتی از بازیبازهای خارجی هم خواستم کمکم کنند.
ولی یه پچ بود گفتند اونم نصب کردم ولی بازم نشد.
برای همین دیگه خوشم نیومد و بهش گیر ندادم.
ولی The Battle for Middle-earth (tm) II رو خیلی راحت دارم بازی میکنم.

OMiD.1080p
07-05-2012, 21:43
ورژن بازی های The Lord Of The Rings برای بازی آنلاین و هماهنگ با بودن با بقیه بازیکنان

:

The Battle for Middle-earth (tm) 1.04
The Battle for Middle-earth (tm) II 1.06
The Rise of the Witch-king 2.01

msi674
07-05-2012, 21:51
دوستان عزیز دقت کنند این تاپیک مربوط به بازی ارباب حلقه ها نسخه نبرد برای زمین 2 میباشد. ( The Battle for Middle-earth (tm) II )

احمد جان منم پچ 1.04 منم نصب کردم ولی نمیدونم چرا بازی نمیتونم جوین بشم و همش پیغام version mismatch میده.

اون تاپیک مدت هاست داره خاک میخوره کسی سراغ اون نمیره واسه همینه که همه این جا پست میدن :31:

احمد1379
08-05-2012, 07:23

خیلی حیف شد چون دیگه کسی تو رنجر با 1.03 بازی نمیکنه و همه برای آنلاین 1.04 بازی میکنند
کاش میشد فهمید چیکار باید کرد؟:19:

farzan311
08-05-2012, 11:27
پچ 1.04 رو از اینجا بگیرید مشکلتون حل میشه:46:

البته به چیز شکن نیاز دارید:31:

OMiD.1080p
08-05-2012, 14:27
دوستان آی دی بنده تو گیم رنججر LordOmid است.

برای پیداکردن در صفحه اصلی نرم افزار کلید ترکیبی Ctrl+F رو بزنید تا Find User ظاهر بشه.
سپس در کادر NickName اسم آی دی شخص مقابل رو وارد کنید.
در انتها هم رو Search کلید کنید تا در پایین افرادی که با نام آی دی مورد نظر هستند پیدا بشه.

OMiD.1080p
08-05-2012, 17:54
پچ 1.04 رو از اینجا بگیرید مشکلتون حل میشه:46:

البته به چیز شکن نیاز دارید:31:

دانلود کردم ولی بازم نشد.
هنوزم نسخه 1.03 است.

احمد1379
08-05-2012, 20:44
دانلود کردم ولی بازم نشد.
هنوزم نسخه 1.03 است.
درسته بازم نمیشه با اونا که 1.04 دارن join شد اصلا کسی تونسته با 1.04آنلاین بازی کنه؟؟؟

OMiD.1080p
08-05-2012, 21:01
درسته بازم نمیشه با اونا که 1.04 دارن join شد اصلا کسی تونسته با 1.04آنلاین بازی کنه؟؟؟

نه من نتونستم.
ولی چرا با farzan311 چون عین هم بودیم شد. چون پچ هامون 1.03 بود

احمد1379
12-05-2012, 09:38
با درود به دوستان گرامی
میدونید که وقتی پج 1.03 ارباب حلقه ها 1رو نصب میکنی باید اونُ کرک کنی تا بتونی بازی کنی هم آنتی ویروس و هم خود ویندوز کرک رو به عنوان تروجان میشناسه آیا کرک دیگری برای این پچ نیست که این مشکلُ نداشته باشه؟؟؟
با سپاس

OMiD.1080p
12-05-2012, 11:15
با درود به دوستان گرامی
میدونید که وقتی پج 1.03 ارباب حلقه ها 1رو نصب میکنی باید اونُ کرک کنی تا بتونی بازی کنی هم آنتی ویروس و هم خود ویندوز کرک رو به عنوان تروجان میشناسه آیا کرک دیگری برای این پچ نیست که این مشکلُ نداشته باشه؟؟؟
با سپاس

نه دیگه احمد جان.
ببین اصلا شما از اول تا آخر که بازی رو نصب و پچ میکنی نباید هیچ کرکی توش بریزی.

مراحل :
اول بازی رو نصب میکنی.
بعد از پایان نصب کرک رو نریزید.
برید جدیدترین پچ بازی رو دانلود ونصب کنید.
برای ارباب حلقه های 1 برید اینجا :

اول پچ 1.03 رو برید دانلود کنید .

دوم برید پچ 1.04 رو دانلود کنید.

البته با چیز شکن برید. :32:

خوب بعد از دانلود ونصب پچ طبیعتا موقعی که روی بازی کلیک میکنید پیغامی مبنی بر گذاشتن سی دی اورجینال بازی به شما داده میشه.
اوکی ؟ :46:
حالا شما سی دی اورجینال از کجا میخواید بیارید ؟
برید به این آدرس و یه فایل تقریبا با حجم 3 مگابایت رودانلودش کنید:

خوب این فایل rar رو میتونید توی پوشه ی خود بازی کپی کنید یا هر جای دیگه.مهم اینه که بعد از آپدیت بازی باید این فایل رو اکسترکت کنید.
از فایل اکسترکت شده فایلی با نام LOTRBFME.mdf به دست میاد که یک فایل ایمیج است.
فایل ایمیج رو با Alcohol 120% یا Daemon Tools باز و سپس Mount کنید به درایو مجازی.
حالا یه کار کوچیک دیگه هم مونده.
اگه از Alcohol 120% استفاده مکنید که چه بهتر. برید به پوشه محل نصب نرم افزار.
مثلا : C:\Program Files\Alcohol Soft\Alcohol 120
یه فایلی هست به نام ACID.exe.
اونو اجراش کنید و بعد اجراشدنش بر روی Cloak کلیک کنید تا نتیجه اش بشه یه سی دی اورجینال از بازی شما.
حال میتوانید بدون کرک و داشتن هر پچ جدید برید تو بازی. :31:
وقتی یه بازی رو کرک میکنی شاید یک نفر که هیچی صدها نفر داشته باشند با همون کرک درحال بازی باشند.
که در نتیجه هنگام جوین شدن Missmatch رو میده ( نمیدونم درست نوشتم یا نه :21: )

احمد1379
12-05-2012, 11:53
آقا امید بسیار ممنون توضیحاتت خیلی کامل بود من تا حالا بازی رو کرک میکردم پس بگو چرا نمیشد آنلاین بازی کرد
البته اون بار اولی که با هم بازی کردیم بازی کرک شده بود تعجبم چرا اون بار جوین شدیم
امیدوارم که دیگه مشکل حل شده باشه
باز هم از توضیحات کاملی که دادی ممنونم

OMiD.1080p
12-05-2012, 12:13
آقا امید بسیار ممنون توضیحاتت خیلی کامل بود من تا حالا بازی رو کرک میکردم پس بگو چرا نمیشد آنلاین بازی کرد
البته اون بار اولی که با هم بازی کردیم بازی کرک شده بود تعجبم چرا اون بار جوین شدیم
امیدوارم که دیگه مشکل حل شده باشه
باز هم از توضیحات کاملی که دادی ممنونم

نه دیگه.
اون دفعه که خواستیم با هم بازی کنیم که نشد. :13:
شما که میخواستی به من جوین بشی پیغام Missmatch میاد.
ولی الان فکر نکنم اینجوری بشه.

OMiD.1080p
22-05-2012, 10:12
کسی هستش که حرفه ایی باشه و آنلاین هم بتونه بازی کنه.؟

OMiD.1080p
30-05-2012, 20:49
سلام دوستان.

یه بازی هست البته تقریبا قدیمی شده ولی خیلی طرفدار و بازی کننده داره و از نوع استراتژی Real time strategy games است.
و مسابقات جهانی داره و خیلی ها اونو آنلاین بازی میکنند.

The Lord of the Rings, The Rise of the Witch-king

این بازی از سری بازی های The Lord of the Rings و سبک استراتژی است و البته توی پست های دیگه شماره قبلی همین بازی که با نام های The Battle for Middle-earth (tm) II و The Battle for Middle-earth است دوستان توضیح داده اند.

ولی خوب این آخرین شماره ای است که این عنوان داشته است.و نسبت به دو مدل قبلی و به خصوص The Battle for Middle-earth (tm) II چند تقییر کوچک علاوه بر خط داستانی بازی داشته است.
تغییرات در یه داستان بسیار زیبا و واقعا بی نظیر است که میشه اونو با داستان نسخه اول بازی که خط داستان فیلم رو دنبال میکرد مقایسه کرد.

در ادامه راجب داستان بازی و تیم ها هیروهای اصلی و توانایی هاشون و قسمت های بازی مخصوصا قسمت War Of The Rings و همچنین ساختن هیرو و تقلب های بازی مطلب میذارم.
از دوستان میخوام اگه مطلبی و تجربه ایی از بازی دارند ارائه بدند.
اگه مطلب خوب بره جلو بهتون طریقه آنلاین بازی کردن به صورت کامل و 100 درصد تست شده رو میگم. :46:

nad3rshah
02-06-2012, 23:57
سلام دوستان اقا من 2 تا شون رو نصب کردم یعنی
rise of the wich king
the battle for middle

بازی هم اجرا شد مشکلی هم داشت ولی خواستم انلاین بازی کنم پچ دانلود کردم واسه 2تاش 2.01 و 1.6 پچ های رو که نصب میکنم روی بازی کلیک میکنم این میاد...سیدی هم که میزارم بازی بالا نمیاد

OMiD.1080p
03-06-2012, 00:07
اوکی .پس شما الان بازی رو آپدیت کردی ؟

OMiD.1080p
03-06-2012, 00:57
آموزش کامل نصب و اجرای بازی +آنلاین بازی کردن.

1. برای بازی کردن ابتدا شما بایستی نسخه دو بازی رو نصب کنید.
نسخه دو به نام ارباب حلقه ها 2 ( نبرد برای میانه زمین )_The Battle for Middle-earth (tm) II رو نصب کنید.
سعی کنید یه سربال نامبری انتخاب کنید که کسی انتخاب نکرده باشه.این مشکل در آنلاین بازی کردن گاهی مشکل ایجاد میکنه.
از کیجن استفاده کنید.
کیجن بازی :

بعد از نصب بازی رو نیازی نیست کرک کنید.
برید به این آدرس و پچ نسخه 1.06 رو با حجم 25 مگابایت دانلود کنید.
پچ ورژن 1.06 :

بعد از پچ کردن بازی حالا فایل زیر رو با حجم 2 مگابایت بگیرید.
فایل ایمیج بازی :

یک فایل Rar است که باید اون یه جای هارد اکسترکت کنید ( بهتره خود پوشه نصب بازی باشه ).
بعد از این کار یه فایل ایمیج ساخته میشه که باید اون رو یا با
DAEMON Tools یا با

Alcohol 52% مونت کنید.(Mount).
خوب همین.حالا اگه تو بازی رفت که تمومه.برید داخل بازی و از قسمت Options مطمئن شوید که نسخه 1.06 رو دارید.( پایین صفحه سمت راست )

2. نصب و آموزش بازی The Lord of the Rings, The Rise of the Witch-king

خوب در واقع این یه نوع بسته توسعه است که روی بازی اصلی اجرا میشه.بدین معنی که شما حتما باید نسخه 2 رو نصب کرده باشید تا بتونید این بازی رو اجرا کنید.
نصب این بازی نیز مثل قبلی است.
برای پچ هم جدیدترین پچ مربوط به ورژن 2.01 است.

سپس مثل بازی قبلی برای فایل ایمیج فایل زیر رو دانلود کنید.

همین.لذت ببرید.
منتظر شما برای بازی آنلاین هستم.
آی دی من تو گیم رنجر : Lord Omid

nad3rshah
03-06-2012, 11:36
اقا الان دیگه کلا بازی بالا نمیاد

من بازی رو کرک نکردم موقع نصب سریال می خواست که با سریال ساز خود سیدی بش دادم

پچ 1.6 دانلود کردم نصب کردم که اون عکس بالا میومد الان این فایل 2 مگ رو همشو ریختم تو پوشه اصلی بازی که خیلی هاش جایگزین شد و چنداش نمیشد بعد رو بازی کلیک کردن اون عکس بالا نیومد فقط همون کاور بازی اومد بعدش رفت و دیگر هیچچچچچچ

OMiD.1080p
03-06-2012, 22:27
پچ 1.6 دانلود و نصب کردم.

منظورت بازی The Battle for Middle-earth (tm) II است دیگه ؟

الان این فایل 2 مگ رو همشو ریختم تو پوشه اصلی بازی که خیلی هاش جایگزین شد و چنداش نمیشد
یعنی چی ؟
بابا من گفتم فایل بالا که دو مگ هست رو اکسترکت کن.
که بعد از اکسترکت فایل Rar یه فایل ایمیج به نام LOTRBFME2.mdf و LOTRBFME2.mds رو ایجاد میکنه که باید اون رو Mount کنی.البته با نرم افزار الکول 120%

nad3rshah
04-06-2012, 00:36
خب همین کار رو کردم دیگه Mount کردن یعنی فایل هایی که توی فایل mdf هست رو در بیاریم دیگه مثل پوشه دیتا که داخلشه و کلی فایل های دیگه همشونو با demoon در اوردم بعد ریختم تو پوشه بازی

E.K.H
04-06-2012, 08:58
دوم برید پچ 1.04 رو دانلود کنید.

البته با چیز شکن برید. :32:

سلام میگم این فایلو لینک دیگه ازش نداری ازینجا هرکار کردم دانلود نمیشه:(

OMiD.1080p
04-06-2012, 11:20
خب همین کار رو کردم دیگه Mount کردن یعنی فایل هایی که توی فایل mdf هست رو در بیاریم دیگه مثل پوشه دیتا که داخلشه و کلی فایل های دیگه همشونو با demoon در اوردم بعد ریختم تو پوشه بازی

من متوجه منظورت نمیشم.
ولی نباید باز فایل MDF رو اسکترکت کنی.

OMiD.1080p
04-06-2012, 11:23
سلام میگم این فایلو لینک دیگه ازش نداری ازینجا هرکار کردم دانلود نمیشه:(

نه متاسفانه.
همونه فقط.
البته همون طور که گفتم با چیز شکن برید.

nad3rshah
04-06-2012, 13:11
بابا یه سرچ تو گوگل بزن ریخته

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]=fr&sclient=psy-ab&q=download+the+lord+of+the+rings+the+battle+for+mi ddle-earth+ii+patch+1.6&oq=download+the+lord+of+the+rings+the+battle+for+m iddle-earth+ii+patch+1.6&aq=f&aqi=&aql=&gs_l=hp.3...534.4311.2.4569.10.10.0.0.0.0.669.4219 .4-8j1.9.0...0.0.IEqCMKMHMl0&pbx=1&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.r_qf.,cf.osb&fp=4b77f2c2896c4102&biw=1366&bih=607

بعدش رو اولین سایت بزن

nad3rshah
04-06-2012, 13:39
اقا درست شد اصلا نیازی هم به mount کردن نبود فقط فایل رو ریختم تو پوشه بازی ردیف شد

E.K.H
04-06-2012, 14:06
بابا یه سرچ تو گوگل بزن ریخته

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]=fr&sclient=psy-ab&q=download+the+lord+of+the+rings+the+battle+for+mi ddle-earth+ii+patch+1.6&oq=download+the+lord+of+the+rings+the+battle+for+m iddle-earth+ii+patch+1.6&aq=f&aqi=&aql=&gs_l=hp.3...534.4311.2.4569.10.10.0.0.0.0.669.4219 .4-8j1.9.0...0.0.IEqCMKMHMl0&pbx=1&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.r_qf.,cf.osb&fp=4b77f2c2896c4102&biw=1366&bih=607

بعدش رو اولین سایت بزن

ممنون از راهنماییت ولی این پچی که من میخوام پچ 1.04 ارباب حلقه ها یکه اگه نه دو با ویچ کینگ که مشکلی باهاشون ندارم و الانم دارم هردوتاشون رو بازی میکنم

OMiD.1080p
04-06-2012, 21:41
اقا درست شد اصلا نیازی هم به mount کردن نبود فقط فایل رو ریختم تو پوشه بازی ردیف شد

خوب کی انشا... بازی کنیم ؟ :21:
البته من بیشتر ترجیح میدم که ویچ کینگ بازی کنم.

nad3rshah
07-06-2012, 02:26
شما ای دی مارو ادد کن یا اس ام سا بده که بازی کنیم البته من زیاد حرفه ای نیستم ها

09353765445

OMiD.1080p
07-06-2012, 05:23
شما ای دی مارو ادد کن یا اس ام سا بده که بازی کنیم البته من زیاد حرفه ای نیستم ها

09353765445

بسیار خوب.
پس امشب ( شب جمعه ) بیاد روی گیم رنجر. :7:
اول یه دست یک به یک میزنیم بعد هم تیمی میریم با خارجی ها.
یادت باشه The Rise of the Witch-king ورژن 2.01 باشه.

hmffa
07-06-2012, 22:38
بسیار خوب.
پس امشب ( شب جمعه ) بیاد روی گیم رنجر. :7:
اول یه دست یک به یک میزنیم بعد هم تیمی میریم با خارجی ها.
یادت باشه The Rise of the Witch-king ورژن 2.01 باشه.

Omid jan khubi
chetory chikar mikoni?
shenakhti? agaye asabani?

OMiD.1080p
08-06-2012, 00:20
Omid jan khubi
chetory chikar mikoni?
shenakhti? agaye asabani?

بله که شناختم جناب AmInO.چه خبرا ؟
نه داداش من عصبانی نیستم. :19:
ولی شما زیاد کری میخونی.

در ضمن قوانین فروم میگه که لطف کن فارسی تایپ کن.:46:

mm004
02-07-2012, 21:41
نه دیگه احمد جان. ببین اصلا شما از اول تا آخر که بازی رو نصب و پچ میکنی نباید هیچ کرکی توش بریزی. مراحل : اول بازی رو نصب میکنی. بعد از پایان نصب کرک رو نریزید. برید جدیدترین پچ بازی رو دانلود ونصب کنید. برای ارباب حلقه های 1 برید اینجا : اول پچ 1.03 رو برید دانلود کنید .
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید دوم برید پچ 1.04 رو دانلود کنید.
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید البته با چیز شکن برید. :32: خوب بعد از دانلود ونصب پچ طبیعتا موقعی که روی بازی کلیک میکنید پیغامی مبنی بر گذاشتن سی دی اورجینال بازی به شما داده میشه. اوکی ؟ :46: حالا شما سی دی اورجینال از کجا میخواید بیارید ؟ برید به این آدرس و یه فایل تقریبا با حجم 3 مگابایت رودانلودش کنید:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید خوب این فایل rar رو میتونید توی پوشه ی خود بازی کپی کنید یا هر جای دیگه.مهم اینه که بعد از آپدیت بازی باید این فایل رو اکسترکت کنید. از فایل اکسترکت شده فایلی با نام LOTRBFME.mdf به دست میاد که یک فایل ایمیج است. فایل ایمیج رو با Alcohol 120% یا Daemon Tools باز و سپس Mount کنید به درایو مجازی. حالا یه کار کوچیک دیگه هم مونده. اگه از Alcohol 120% استفاده مکنید که چه بهتر. برید به پوشه محل نصب نرم افزار. مثلا : C:\Program Files\Alcohol Soft\Alcohol 120 یه فایلی هست به نام ACID.exe. اونو اجراش کنید و بعد اجراشدنش بر روی Cloak کلیک کنید تا نتیجه اش بشه یه سی دی اورجینال از بازی شما. حال میتوانید بدون کرک و داشتن هر پچ جدید برید تو بازی. :31: وقتی یه بازی رو کرک میکنی شاید یک نفر که هیچی صدها نفر داشته باشند با همون کرک درحال بازی باشند. که در نتیجه هنگام جوین شدن Missmatch رو میده ( نمیدونم درست نوشتم یا نه :21: ) کمک خواستید در خدمتم. :5: Omid.2009 چیز شکن ندارم چه کار کنم؟؟؟؟؟؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif

احمد1379
02-07-2012, 22:53
چیز شکن ندارم چه کار کنم؟؟؟؟؟؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif

از اینجا میتونید بگیریدش

OMiD.1080p
21-07-2012, 20:49
هر گونه بحث در مورد بازی رو میتونید بیان اینجا.
مطمئن باشید رسیدگی میشه و مثل اینجا اینجوری خاک نمیخوره!!!

M0hsen3D
28-07-2012, 00:45
سلام
اخرین پچ The Rise of Witch king لینکش بزارین ممنون.

M0hsen3D
28-07-2012, 12:18
کسی هست هنوز Witch King انلاین بزنیم؟

OMiD.1080p
28-07-2012, 15:16
کسی هست هنوز Witch King انلاین بزنیم؟

بله بفرمایید:

granturismo
28-09-2012, 18:04
سلام
لینک دانلود بازی رو میزارید ؟
هر جا گشتم پیدا نکردم

OMiD.1080p
29-09-2012, 21:17
سلام
لینک دانلود بازی رو میزارید ؟
هر جا گشتم پیدا نکردم

دوست عزیز گفتم دیگه.
آدرس زیر برو. یه تاپیک ارباب حلقه ها زدم.هر نوع فایل و آموزش و سوال بازی اونجا موجوده.

msi674
30-09-2012, 00:11
دوست عزیز گفتم دیگه.
آدرس زیر برو. یه تاپیک ارباب حلقه ها زدم.هر نوع فایل و آموزش و سوال بازی اونجا موجوده.

مشتری های p30world رو نپرون :31: اخرش من که نتونستم نصبش کنم رو 7
شما انلاین بازی کنین جای ما رو هم خا لی کنین

OMiD.1080p
30-09-2012, 12:47
مشتری های p30world رو نپرون :31: اخرش من که نتونستم نصبش کنم رو 7
شما انلاین بازی کنین جای ما رو هم خا لی کنین

نه داداش من.مشــــــــتری کجا بود !
خودت که میبینی تاپیک اینجا داره خاک میخوره.ولــــــــــــی اونجا نه خیر.

بعدشم شما بیا اونجا مشکل رو بگو و مظرح کن مشکلت حل میشه.
غیر ممکنه روی 7 نصب نشه !

msi674
01-10-2012, 00:54
نه داداش من.مشــــــــتری کجا بود !
خودت که میبینی تاپیک اینجا داره خاک میخوره.ولــــــــــــی اونجا نه خیر.

بعدشم شما بیا اونجا مشکل رو بگو و مظرح کن مشکلت حل میشه.
غیر ممکنه روی 7 نصب نشه !

باشه میام البته من رو نسخه اول مشکله نصب داشتم فک کنم یادت باشه / جواب اونم میدن ؟ خودتو اماده کن من تو این بازی خیلی شاخم :5:

OMiD.1080p
01-10-2012, 14:31
باشه میام البته من رو نسخه اول مشکله نصب داشتم فک کنم یادت باشه / جواب اونم میدن ؟ خودتو اماده کن من تو این بازی خیلی شاخم :5:
راستش اون نسخه تایپک نداره اونجا ولی در هر حال مشکلت حل میشه.( از من که بدتر نیستش روی سیستمم بازی نصب نمیشد نه اکس پی نه 7نه 8.)

m3hrdad
24-10-2012, 12:46
اقا من پچ رو ریختم فایلهای mdf و mds رو هم تو پوشه بازی اکسترکت کردم و با Ultra ISO بازی رو mount کردم ولی وقتی رو ایکون بازی کلیک میکنم ارور میده میگه Please insert the correct CD-ROM,press OK and ther restart the application
علما نظری دارن؟؟؟

m3hrdad
24-10-2012, 17:56
یافتم فقط باید با برنامه Alchohol 120% فایل mdf رو mount کنید با هر برنامه دیگه ای مثل Ultra ISO,... مونت کنید بازی همون اولش ارور میده !!!

OMiD.1080p
25-10-2012, 13:30
یافتم فقط باید با برنامه Alchohol 120% فایل mdf رو mount کنید با هر برنامه دیگه ای مثل Ultra ISO,... مونت کنید بازی همون اولش ارور میده !!!
آره. فقط با الکول یا دیمون تولس.

Dark_Priest
09-02-2013, 10:58
بازی واقعا عالی هست از بچگی همش بازی میکردم !

OMiD.1080p
09-02-2013, 16:40
بازی واقعا عالی هست از بچگی همش بازی میکردم !
6 ساله دارم بازی میکنم .هنوز که هنوز واسم تازگی داره و از بازیش سیر نمیشم.
البته من آنلاینش رو بازی میکنم.

stealer
09-02-2013, 17:42
دوستان شرمنده میشه لینک دانلودشو بدین هیچ جا پیداش نکردم:n14:
مستقیم باشه لطفا

رامینم
09-02-2013, 17:59
این همون نسخه نیست که باید از قلعه دفاع میکردی که اهریمنا 4 تا فیل غول پیکر میفرستند که باید بکشیشون . اگه اونه. چه جوریه؟؟؟؟

OMiD.1080p
09-02-2013, 19:35
این همون نسخه نیست که باید از قلعه دفاع میکردی که اهریمنا 4 تا فیل غول پیکر میفرستند که باید بکشیشون . اگه اونه. چه جوریه؟؟؟؟
نه خیر دوست عزیز. اون نیست.

redfox74
14-03-2013, 13:42
سلام امید داداش میگم xgames .ir مثه ای که اصن موجود نیست اصن بالا نمیاد لطفا رسیدگی کن TNX

OMiD.1080p
15-03-2013, 07:37
سلام امید داداش میگم xgames .ir مثه ای که اصن موجود نیست اصن بالا نمیاد لطفا رسیدگی کن TNX

طبق مغمول باز هاستش دان شده.
هر سوالی داری همین جا بپرس جواب میدم.

redfox74
15-03-2013, 11:54
طبق مغمول باز هاستش دان شده.
هر سوالی داری همین جا بپرس جواب میدم.
سلام داداش میگم من پچ 1.06 برای LOTR 2 رو نصب کردم ولی موقعی که فایل های ایمیج رو میزارو تو Daemoon Tools برای این که mount کنه وقتی که میاد می خوام بازی رو اجرا کنم این ارور رو میده ممنون میشم جواب بدی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) خودم فک میکنم فایل های mds مشکل داره اگه داریشون برا دان لینکشو بزار ممنون راستی فقط وقتی بازی رو کرک میکنم دوباره میاد

AF-Y
17-03-2013, 15:55
اینو میشه شبکه بازی کرد؟

OMiD.1080p
17-03-2013, 16:24
فایل ایمیج بازی The Battle for Middle-earth (tm) II‌ :
دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

فایل ایمیج بازی The Rise Of The Witch King :
دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اول فایل رو اکسترکت کنید.سپس فایل ایمیج اش رو با دایمون تولس Mount کنید.

OMiD.1080p
17-03-2013, 16:27
اینو میشه شبکه بازی کرد؟

بله به راحتی.
هم شبکه هم آنلاین.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

redfox74
27-03-2013, 11:23

ممنون داداش خیلی ممنون مشکل رفع شد .

arsalan77x
10-04-2013, 17:48
اگر تو ویندوز سون بازی اجرا نمیشه یا اروره stopped working میده توی appdata/roaming/mybattleformiddle earth 2 یک فایل notepad دوروس کن به اسمه options.ini بعد داخلش اینرو کپی کن:
AudioLOD = Low
HasSeenLogoMovies = yes
IdealStaticGameLOD = VeryLow
Resolution = 800 600
StaticGameLOD = VeryLow
TimesInGame = 1
بعد اونجا یک فوبدر به اسمه maps بساز. باید اجزا شه!:n01:

NobleLord
12-06-2013, 23:56
آقا ببخشین من تو وین سون و ایت بازی میکنم
رو 8 درسته ولی تو سون بهد از تقریبا 3 دقیقه کل ساختمونام یحویی خراب میشه و همه میمیرن و یحویه می بازم!! :(
داشتن آنلاین بازی میکردم (همیشه می کنم و لی رو 7 اولین بار بود که بازی رو نصب کردم) 3ب3 که یحویی باختم :n27::n29: هر 6 نفریمون تعجب کردیم!
تروخدا اگه کسی چیزی میدونه بگه :42:

OMiD.1080p
13-06-2013, 15:06
آقا ببخشین من تو وین سون و ایت بازی میکنم
رو 8 درسته ولی تو سون بهد از تقریبا 3 دقیقه کل ساختمونام یحویی خراب میشه و همه میمیرن و یحویه می بازم!! :(
داشتن آنلاین بازی میکردم (همیشه می کنم و لی رو 7 اولین بار بود که بازی رو نصب کردم) 3ب3 که یحویی باختم :n27::n29: هر 6 نفریمون تعجب کردیم!
تروخدا اگه کسی چیزی میدونه بگه :42:

مشکل وقتی به وجود میاد که یه سری فایل های و کلیدهای رجیستری بازی از بین رفته اند.
یه بار بازی رو پاک کن و دوباره نصب کن درست میشه.

S.Windrunner
15-06-2013, 09:29
خوب بود!
بازی کردم!

NobleLord
17-06-2013, 17:43
ممنون امید جان مشکل حل شد!
هنوزم آنلاین کسی هست بازی کنه؟؟؟ هست؟؟؟
من تو گیمرنجر هستم اسمم هم NobleLord هست
برا BFMEII حریف میخام (البته تیمی نه 1vs1 شما بیان من 3 تا دوست ایرانی دارم!!!)
تورو خدا یکی بیاد تابستون بازی کنیم
اگه نمیتونین بازی کنین بگین من 2 سال دارم آنلاین حال می کنم!
:n01:

OMiD.1080p
18-06-2013, 14:41
ممنون امید جان مشکل حل شد!
هنوزم آنلاین کسی هست بازی کنه؟؟؟ هست؟؟؟
من تو گیمرنجر هستم اسمم هم NobleLord هست
برا BFMEII حریف میخام (البته تیمی نه 1vs1 شما بیان من 3 تا دوست ایرانی دارم!!!)
تورو خدا یکی بیاد تابستون بازی کنیم
اگه نمیتونین بازی کنین بگین من 2 سال دارم آنلاین حال می کنم!
:n01:

بله که آنلاین هستند.
اتفاقا چند سال است که که سرور های اصلی بازی ( EA ) شات دان شده و حتی کسانی هم که سریال اوریجینال بازی رو دارند میان تو گیم رنجر واسه مولتی پلیر بازی کردن.

در مورد بازی هم من فقط the rise of the witch king رو بازی میکنم.
خدا رو شکر تقریبا شناخته شده هم هستم اونجا.
به هر حال هر کی خواست بیاد بازی کنه 1vs1 یه ندا بده.
من 1vs2 هم خیلی ها رو بردم.

NobleLord
18-06-2013, 15:20
اسمتون تو گیمرنجر بدین!!1
البته من 1به1 دوس ندارم حوصله آدم سر میره!!!!! :)
ولی شما بیا ببینیم چی میشه!!!:n01::n01:

NobleLord
18-06-2013, 15:21
الان من آنلاینم
اسمم NobleLord
ID= zariea@ymail.com

OMiD.1080p
18-06-2013, 15:57
الان من آنلاینم
اسمم NobleLord
ID= zariea@ymail.com
من شما رو ADD کردم ولی شما نبودی. امشب بیا بیبینم چه کاره ایی.

farhadaran
28-06-2013, 13:17
سلام omid.2009
من تازه عضو سایت شدم و خیلی ازتون ممنونم
خواستم بازی رو دانلود کنم تا واسه اولین بار بازیش کنم اما این 2 تا فایلی که گذاشتی مثل اینکه واسه ویندوز 62 بیت بود میشه 32 بیتیش رو هم بذاری؟ بازم ممنون

farhadaran
28-06-2013, 13:19

سلام omid.2009
خواستم بازی رو دانلود کنم تا واسه اولین بار بازیش کنم اما این 2 تا فایلی که گذاشتی مثل اینکه واسه ویندوز 62 بیت بود میشه 32 بیتیش رو هم بذاری؟ بازم ممنون

OMiD.1080p
28-06-2013, 16:16
سلام omid.2009

سلام.
خواهش میکنم.

در خصصوص فایل ها هم همچین چیزی ممکن نیست.
چون اصلا ربطی به ویندوز 64 بیتی و 32 نداره.
اون فایل در واقع مینی ایمیج بازی هست که باید اکسترکتش کنید و سپس با دایمون تولس بیاریدش روی درایو مجازی تا بشه بدون کرک بازی رو اجرا کرد و ربطی به نوع ویندوز و 32 و 64 بودنش نداره.
در ضمن خود بازی رو هم میتونی از توی سایت های تورنت دانلود کنی.

OMiD.1080p
28-06-2013, 16:20
قراره یه سری مسابقات برگذار بشه . ( البته واسه حرفه ایی ها )
32 نفر هستیم و دور اول دو به دو و بعدش یک به یک.
( تمامی بازیکنان خارجی هستند . از ایران فقط بنده هستم )
البته هنوز تاریخ دقیقی واسه شروع دور اول اعلام نکردند. یار کشی هم رندوم است.

farhadaran
01-07-2013, 18:22
قراره یه سری مسابقات برگذار بشه . ( البته واسه حرفه ایی ها )
32 نفر هستیم و دور اول دو به دو و بعدش یک به یک.
( تمامی بازیکنان خارجی هستند . از ایران فقط بنده هستم )
البته هنوز تاریخ دقیقی واسه شروع دور اول اعلام نکردند. یار کشی هم رندوم است.

سلام آقا امید.
من این بازی BATTLE FOR MIDDLE EARTH 2 رو رو وین سون نصب کردم کرکشم کردم اما موقعی که میخواد بره داخل بازی ارور STOP WORKING میده. میشه راهنماییم کنی؟

OMiD.1080p
01-07-2013, 19:03
سلام آقا امید.
من این بازی BATTLE FOR MIDDLE EARTH 2 رو رو وین سون نصب کردم کرکشم کردم اما موقعی که میخواد بره داخل بازی ارور STOP WORKING میده. میشه راهنماییم کنی؟
سلام دوست عزیز.
تقریبا برای بار دهم دارم توضیح میدم:n02:
اما اشکال نداره.

ببین شما این کار ها رو بکن.
1- بازی رو نصب کن. ( The Lord of the Rings: The Battle for Middle-earth II )
2- واسه سریال از این کیجن استفاده کن.
دانلود کیجن
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])3-بعد که نصب شد. به هیچ عنوان لازم نیست بازی رو کرک کنی. ( اگر کرک ریختی که بازی رو پاک کن و از اول نصب کن )
4-خوب حالا کاری که باید بکنی اینه با استفاده از فایل ایمیج اصلی بازی اونو اجرا کنی.
برای اینکار شما این فایل رو دانلود کن. ( Miniimage bfme2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) )
حالا یه جا اونو اکسترکت کن.محنویاتش که یه فایل ایمیج LOTRBFME2.mds است رو با DAEMON Tools , تبدیل به درایو مجازی کنش.Mount کن.
حالا با خیال راحت بازی رو اجرا کن.
البته اگر خواستی بازی رو آپدیت کنی میتونی از پچ 1.06 استفاده کنی که آخرین پچ است.
دانلود پچ
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])یا
کلیه پج آپدیت های این ورژن
BFME2 All-In-One Patch Installer & Switcher v.1.3
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] r.html)

آپدیت شد
95/05/03

farhadaran
01-07-2013, 20:24
سلام دوست عزیز.
اما اشکال نداره.

دانلود کیجن ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
3-بعد که نصب شد. به هیچ عنوان لازم نیست بازی رو کرک کنی. ( اگر کرک ریختی که بازی رو پاک کن و از اول نصب کن )
4-خوب حالا کاری که باید بکنی اینه با استفاده از فایل ایمیج اصلی بازی اونو اجرا کنی.
برای اینکار شما این فایل رو دانلود کن. ( Miniimage bfme2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))
حالا یه جا اونو اکسترکت کن.محنویاتش که یه فایل ایمیج LOTRBFME2.mds است رو با DAEMON Tools , تبدیل به درایو مجازی کنش.Mount کن.
البته اگر خواستی بازی رو آپدیت کنی میتونی از پچ 1.06 استفاده کنی که آخرین پچ است.
دانلود پچ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ممنون درست شد

OMiD.1080p
01-07-2013, 22:19
سلام دوست عزیز.
اما اشکال نداره.

دانلود کیجن ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
3-بعد که نصب شد. به هیچ عنوان لازم نیست بازی رو کرک کنی. ( اگر کرک ریختی که بازی رو پاک کن و از اول نصب کن )
برای اینکار شما این فایل رو دانلود کن. ( Miniimage bfme2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))
دانلود پچ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

شما با این کار حتی میتونی آنلاین هم بازی کنی.
نرم افزار Game Renger رو نصب کن و از لیست بازی هاش برو تو روم بازی و راحت با بقیه بازی کن.

Anakin_Skywalker
24-07-2013, 10:02
ببخشید یه خواهش.
کسی اینجا game . dat 1.6 این بازی رو نداره
چون من game . dat ام خرب شد (نمی دونم چه جوری) و بازی بالا نمی اومد بعد رفتم یه سایتی کرک (game . dat) نسخه ی 1.6 رو گرفتم تا بتونم آنلاین بازی کنم.
ولی بعد از اجرای بازی دیدم تواین کرکش اسم نسخه هه هی اعداد اعشاریش رو عوض می کنه :n02: مثلا دیروز که بازی می کردم 0.21993 بود ولی امروز به 0.20884 تغییر کرد.
حالا از دوستان کسی نسخه ی 1.6 game . dat اش رو داره ممنون می شم بذاره تا ما هم بتونم آنلاین بازی کنیم

OMiD.1080p
24-07-2013, 12:36
ببخشید یه خواهش.
کسی اینجا game . dat 1.6 این بازی رو نداره
چون من game . dat ام خرب شد (نمی دونم چه جوری) و بازی بالا نمی اومد بعد رفتم یه سایتی کرک (game . dat) نسخه ی 1.6 رو گرفتم تا بتونم آنلاین بازی کنم.
ولی بعد از اجرای بازی دیدم تواین کرکش اسم نسخه هه هی اعداد اعشاریش رو عوض می کنه :n02: مثلا دیروز که بازی می کردم 0.21993 بود ولی امروز به 0.20884 تغییر کرد.
حالا از دوستان کسی نسخه ی 1.6 game . dat اش رو داره ممنون می شم بذاره تا ما هم بتونم آنلاین بازی کنیم
دوست عزیز برای بار هزارم میگم.
لازم نیست بازی رو کرک کنید. چه برای تکی بازی کردن و چه برای آنلاین بازی کردن.
این فایل ها رو دانلود کنید.

برای راهنمایی بیشتر صفحات قبلی رو مرور بکنید تا بفهمید چه کار باید بکنید.

mfit
27-07-2013, 18:40
سلام ، با cd بازی دارینوس میشه آنلاین بازی کرد ، پچ جدید رو هم بریزیم البته !

mfit
28-07-2013, 18:15
اصلا بازی رو ویندوز 8 نصب میشه ؟

OMiD.1080p
28-07-2013, 18:34
سلام ، با cd بازی دارینوس میشه آنلاین بازی کرد ، پچ جدید رو هم بریزیم البته !
CD دارینوس دیگه چیه !
از اونش خبر ندارم که میشه یا نمیشه. ولی چرا نشه !
اگه شما طبق راهنمای بنده بری جلو راحت میتونی آنلاین بازی کنی.

اصلا بازی رو ویندوز 8 نصب میشه ؟
بله میشه. خودم 8 نسخه 64 بیتی رو دارم.

mfit
28-07-2013, 21:35
دارینوس بازی رو دوبله کرده ، یعنی فقط حرفاشون فارسی میگن ! بعدم اصلا تو نصب cd kay نخواست ، اصلا کرک هم نخواست و بدون هیچ ریختن کرکی اجرا میشه ، فقط تو خود cd راهنمای نصب نوشته اگر تو بازی به مشکل خوردید وارد پوشه ای که بازی رو نصب کردید بشید مثلا واسه من اینجا :
D:\game\The Lord of the Rings Darinoos\The Battle for Middle-earth (tm) II\Support
یه فایل هست به اسم : The Battle for Middle-earth II_code وقتی اجراش میکنی سریال نامبر میخواد ، بعد خودش یه سریال داده که اونجا بزنیم که من مال فایل کیجن شما رو زدم !