PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Star Wars: Empire at War

OMID
02-03-2006, 11:19
Star Wars: Empire at War

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این بازی هم چند روزیه توی بازار کشور پخش شده

بازی 3 سیدی هست و کرک نداره و با نرم افزارهای جانبی اجرا میشه

By: LucasArts, Petroglyph
Genre: Sci-Fi Real-Time Strategy

اینهم عکسهایی از محیط بازی

مینیمم سیستم برای اجرای بازی

minimum requirements:
PIV 1000, 256MB RAM, 2.5GB HDD, 32MB video card

jarooo_khakandaz
04-03-2006, 16:54
Star Wars Empire at War: از ديد نمره اين بازي از سايت IGN نمره 7.6 گرفته است (شايد به نظر كم برسد). نويسنده IGN در يك نقد و بررسي چهار صفحه اي، ويژگي هاي جديد اين بازي استراتژي را معرفي كرده است و ايراداتي از آن گرفته است كه اگر كسي نسخه دموي بازي را انجام داده باشد قبول مي كند كه اين ايرادت به بازي وارد است (و البته جاي تاسف دارد). يكي از مهمترين ايراداتي كه در اين نقد به آن اشاره شده است كمبود يونيت هاي موجود در بازي است كه براي يك بازي استراتژي مشكل بزرگي محسوب مي شود. مشكل دومي كه اين نقد به آن اشاره كرده است تكراري شدن بازي و نبردهاي آن است. از ديد اين نويسنده اين بازي نكات مثبت بسياري هم دارد. در كل از نظر اين نويسنده افرادي كه به دنبال بازي اي در سري جنگ ستارگان هستند از انجام Empire at War ناميد نخواهند شد.
اما سايت Gamespot نيز با يك روز تاخير (!) اقدام به نوشتن نقد براي اين بازي كرده است. نقد گيم اسپات براي طرفداران اين بازي بسيار خوشايندتر است. آقاي Colayco نويسنده نقد به اين بازي 8.7 داده است. اين نويسنده بيش از همه مجذوب شكل و سبك بازي شده است و معتقد است اين بازي در دو لايه استراتژي و تاكتيكي انجام مي شود.

Aidin_ONLINE
20-03-2006, 13:07
به نظر من که بازی خوبیه.....

StormWielder
18-09-2007, 10:48
من این پست رو در یه تاپیک دیگه از خودم قرار داده بودم که به دلیل اینکه تاپیک خیلی جامع و کلی به نظر می رسید بسته شد. بنابراین حیفم اومد و پستم رو اینجا هم قرار دادم .

شرکت Westwood شروع کننده مجموعه Command & Conquer و همچنین سری استراتژی Dune است و همه طرفداران این سبک با نام این شرکت آشنا هستند .

وقتی شرکت EA ، این کمپانی را خریداری و آن را با استودیوی EA در لس آنجلس ادغام کرد ، بخشی از کارکنان این شرکت EA راترک و در آوریل 2003 کمپانی Petroglyph را شکل دادند.

در فوریه 2006 آنها اولین بازی خود یعنی StarWars : Empire at War را وارد بازار کردند . این بازی که از Gamespot امتیاز 8.7 را دریافت کرده ، سبک جدیدی را به عرصۀ بازیهای استراتژیک وارد کرده است . داستان بازی بین اپیزودهای 3 و 4 فیلم اتفاق می افتد و ارتباط جالبی با فیلم برقرار می کند .

شما می توانید رهبری یکی از دو گروه Empire و Rebellion را به دست بگیرید . هر دوی آنها نه تنها Unit های مخصوص به خودشان را دارند ، بلکه سبک های کاملا متفاوتی نیز برای نبرد را به اجرا می گذارند .
نبردها به دو دسته تقسیم بندی می شود : نبردهای زمینی و فضایی .

در ضمن نوع ساخت پایگاه و افراد متفاوت از بازیهایی مانند C&C و Warcraft است ، بدین شکل که شما بین مراحل و نبردها دورنمایی از سیاره های تحت کنترل در اختیار دارید و در اینجا می توانید به ساخت و ساز بپردازید و افراد را از سیاره ای به سیاره دیگر منتقل کنید .
ولی با شروع نبرد ، فقط در نبردهای زمینی آنهم اگر در آن سیاره دارای پایگاه باشید می توانید نیرو بسازید .

در مجموع سرعت عمل و تفکر شما در این بازی باید بالا باشد و توصیه می شود قبل از شروع حتما Tutorial بازی را انجام دهید .

تصویری از نبرد زمینی در StarWars :

تصویری از نبردها در فضا :

و اینم دورنمای Galaxy :

در ضمن نسخه جدیدی از این بازی با نام Star Wars: Empire at War: Forces of Corruption نیز در اکتبر 2006 آمده که سعی می کنم به زودی براتون توضیح بدم .

StormWielder
22-09-2007, 15:57
خوب ، دیروز این بازی رو با گروه Rebellion هم به پایان رسوندم .(قبلا با Empire به آخر رسونده بودم) به ذهنم رسید که بیشتر توضیح بدم براتون :
:46:

- این بازی به عنوان اولین بازی Prtroglyph بازی خوبی به شمار میره ، اما دمو های کمی داره و بیشتر از صحبت های بین بازی که تصویری مجازی از اشخاص سمت چپ صفحه قرار میگیره ، به جای دمو استفاده شده .

- محدوده جنگ نسبت به بازی هایی مثل C&C کوچک طراحی شده .

- وجود Death Star که میتونه کاملا یک سیاره رو نابود کنه بازی زو یه مقدار عجیب کرده .

Optimus Prime
22-09-2007, 17:44
منم یک سال اندی پیش این بازیو تموم کردم ولی متاسفانه Forces of Corruption را در بازار ها ندیدم و از دست دادمش.:13:

StormWielder
22-09-2007, 21:13
منم یک سال اندی پیش این بازیو تموم کردم ولی متاسفانه Forces of Corruption را در بازار ها ندیدم و از دست دادمش.:13:

خوش به حال شما که فرصت داری هر بازی رو که میاد به بازار سریع بازی کنی . متاسفانه من به دلیل کمبود وقت خیلی از بازیها رو دیرتر بازی می کنم . :13:

سعی می کنم Forces of Corruption رو برات جور کنم . :20:

Optimus Prime
22-09-2007, 22:33
دست گلت درد نکه StormWielder جان تو زحمت ننداز خودتو مسئاله مهمی نیست برای من.شد پیداش میکنم.:11::10: