PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درایور کارت شبکه HP pavilion DV2000 & 2500

ebi_dar
03-09-2009, 14:21
سلام به همه
خسته نباشید
من هر چقدر گشتم نتونستم درایور کارت شبکه DV2000 و DV2500 رو پیدا کنم....
فقط برای بلوتوث و wi-fi بودش....
تو سایت Marvell Yukon هم رفتم و درایورهای Ethernet هم 32bit و هم 64bit رو دانلود کردم اما موقع نصب ارور میده!!!!!!
کسی میتونه به من کمک کنه؟!!
پیشاپیش ممنونم

H@mid-Vista
03-09-2009, 15:00
اینجا رو ببین:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

8075213
27-09-2009, 15:17
سلام من HP Pavilion dv2000دارم و ویندوزxp رویش نصب نمودم ولی یک بلوتوث در device manager یک بلوتوث نشان میدهد که میگوید Bus enumerator در ویستا هم همچنین ولی بلوتوث آن کار نمیکند چکار باید انجام دهم ایا این مدل بولتوث آن فعال میباشد یا نه .در ضمن کارت sd .ms/pro.mmc.xp که مموری کارت در آن قرار میگیرد در ویستا کار میکند ولی در xp کار نمیکند هر جا گشتم درایور آن را پیدا کنم نشد که نشد .لطفا جواب دهید

H@mid-Vista
27-09-2009, 16:02
سلام من HP Pavilion dv2000دارم و ویندوزxp رویش نصب نمودم ولی یک بلوتوث در device manager یک بلوتوث نشان میدهد که میگوید Bus enumerator در ویستا هم همچنین ولی بلوتوث آن کار نمیکند چکار باید انجام دهم ایا این مدل بولتوث آن فعال میباشد یا نه .در ضمن کارت sd .ms/pro.mmc.xp که مموری کارت در آن قرار میگیرد در ویستا کار میکند ولی در xp کار نمیکند هر جا گشتم درایور آن را پیدا کنم نشد که نشد .لطفا جواب دهید

اگه وجود داشته باشه اين درايور بايدبه اين روش پيدا بشه:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

البته ميكروسافت فشار مياره كه شركتها درايور اكس پي ندن كه اكس پي جمع بشه:19:

samirajamei30
07-11-2012, 13:21
سلام درایور وایر لیس یا کارت شبکه یا وای فای لپ تاپ hp pavilion g6 را چطوری می تونم پیدا کنم لطفا خیلی برام واجبه